For Honor – Closed beta phase begins on January 26th

for-honor-feature-2

کمپانی فرانسوی Ubisoft به عنوان سازنده و ناشر بازی For Honor اعلام کرد هواداران می توانند بتای محدود این عنوان که از تاریخ ۲۶ ژانویه شروع شده و تا ۲۹ ژانویه ادامه دارد را تجربه نمایند. علاقمندان به این بازی می توانند با مراجعه به این سایت ، در ثبت نام این بتای محدود شرکت کرده و شانس خود را امتحان نمایند. گیم پلی این عنوان به این صورت است که شما یکی از سه گروه وایکینگ ها، شوالیه ها و سامورایی را انتخاب کرده و به نبرد با دیگران می پردازید. هسته اصلی گیم پلی بازی بر روی بخش چند نفره تمرکز دارد، ولی سازندگان اعلام کردند بازی دارای بخش تک نفره داستانی نیز می باشد. همچنین یوبیسافت با مشخص کردن زمان بتای محدود بازی، تریلر سینمایی زیبایی نیز از این عنوان منتشر کرده که برای مشاهده آن توجه شما را به ادامه مطلب جلب می نماییم.

For Honor

در نسخه بتای بازی شما می توانید به تجربه بخش “War of the Factions” نیز بپردازید، در این بخش هیجان انگیز باید یکی از سه گروه یا حزب نام برده شده در ابتدای متن پست را انتخاب کرده و در نبردی سخت با یکدیگر تا آخرین لحظه مبارزه نمایید. در واقع این بخش به این سوال که “هنگامی که وایکینگ های نیرومند، سامورایی های کشنده و شوالیه های جسور در میدان نبرد با یکدیگر روبرو می شوند، پیروزی از آن چه کسی خواهد بود؟ ” پاسخ می دهد.
نسخه بتای بازی تمامی فعالیت هایی که در بخش چند نفره “War of the Factions” انجام می دهید را بی پاداش نمی گذارد. در صورت خرید بازی تمامی این موارد عینا به نسخه اصلی منتقل خواهند شد.
عنوان مورد انتظار For Honor زیر نظر استودیوی Ubisoft Montreal با همکاری دیگر استودیوهای یوبیسافت در حال ساخت بوده و وعده ارائه یک کمپین جذاب و بخش چند نفره هیجان انگیز را به بازیکنان داده است. در این بازی می توانید یکی از سه گروه “شوالیه ها”، “وایکینگ ها” و “سامورایی ها” را انتخاب کرده و در میدان های نبرد تا سر حد مرگ با یکدیگر بجنگید.
For Honor در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۲۶ بهمن) بر روی PS4, Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

مشخصات

  • 151 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *