Horror Game Husk Launches on PC February 3rd

Husk the game

امروز کمپانی ناشر بازی ترسناک Husk یعنی IMGN.PRO (که با ساخت عنوان Kholat به خوبی شناخته شده است ) با همکاری استودیوی جوان لهستانی UndeadScout اعلام کردند این بازی در تاریخ ۳ فوریه سال جاری در سرتاسر جهان برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد. برای کسانی که هنوز اطلاع چندانی از این بازی ندارند، بد نیست بدانید Husk عنوانی در سبک وحشت-بقاء بوده که الهام گرفته از عناوینی همچون Silent Hill و Alan Wake می باشد و با تکیه بر “درد و رنج و طلب بخشش ” در شهر مرموز و خاله از سکنه Shivercliff روی می دهد.

image_husk-31563-3579_0005

شما در این بازی در نقش Matthew Palmer ظاهر می شوید که باید دریابد چرا همه افراد شهر از جمله دختر و همسر او ناپدید شده اند. سازندگان در خط داستانی بازی گفته اند مربوط به موارد خشونت خانگی و اعتیاد به الکل می باشد و حدود ۴ الی ۵ ساعت به طول می انجامد. در مورد گیم پلی بازی هم می توان گفت اکثریت زمان آن به گشت و گذار و کشف محیط شهر Shivercliff می گذرد. اما توضیحات درج شده در صفحه استیم بازی به بعضی نبردها ( حتی نبرد با Boss ها) در کنار معماها و پازل ها اشاره می کند.
آقای Łukasz Noculak از استودیوی UndeadScout در مورد این بازی می گوید :

“ما به این خاطر که پلیرها در سراسر دنیا در کمتر از یک ماه دیگر قادر خواهند بود تا اولین بازی ساخته شده ما – نتیجه همکاری ما با IMGN.PRO – را تجربه نمایند، فوق العاده هیجان زده هستیم. در جدیدترین تریلرمان نیز بخشی از رازهای مربوط به داستان اصلی را بازگو کرده ایم. با بهره گیری از عناصر ژانر وحشت ، در Husk سعی کرده ایم تا به واقعیت نزدیک شویم و گاهی احساس مسائل خیلی دردناک را ممکن سازیم. ترجیح می دهم جزئیات بیشتری را اکنون فاش نکنم – چرا که شما به زودی خود می توانید آنها را کشف نمایید.”
قیمت بازی تاکنون مشخص نشده است ولی تریلر جدید بازی منتشر شده است که می توانید در زیر آن را مشاهده نمایید .

بازی ترسناک Husk در تاریخ سوم فوریه ۲۰۱۷ (جمعه ۱۵ بهمن) برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

مشخصات

  • 123 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *