Narcosis PC

|تاریخ انتشار ۱۱ دی ماه|

narcosis

عنوان اول شخص ماجراجویی و ترسناک Narcosis توسط کمپانی Honor Code ساخته شده و گروه  نسخه کرک شده آن را برای رایانه های شخصی منتشر کرده است. این بازی سبک وحشت-بقاء همچون عنوان موفق SOMA بستر و اعماق اقیانوس را محل رخداد وقایع خود انتخاب کرده است، جایی که نور هم به سختی می تواند به آن راه یابد و تجهیزات و وسایل کمی در تاسیساتی که سال ها پیش انسان ها ساخته اند، یافت می شود. شما وظیفه دارید راهی برای رسیدن به سطح آب پیدا کرده و البته در این راه حفظ کردن روان و اعصاب خود را نیز مد نظر داشته باشید. گفته شده این عنوان در ابتدا به عنوان یک پروژه دانش آموزی بود و حال شاهد عرضه نسخه نهایی بازی هستیم. برای دانلود این بازی هیجان انگیز به ادامه مطلب بروید.

عنوان وحشت-بقاء Narcosis داستان یک فاجعه صنعتی را بازگو می کند که در آن فعالیت های صنعتی یک شرکت باعث به وجود آمدن یک حادثه دور از انتظار شد، روایت داستانی بازی نیز اغلب به وسیله ارواح کشته شدگان این حادثه انجام می شود. در ادامه به برخی از ویژگی های اصلی بازی اشاره می کنیم: در موقعیت های پرتنش و استرس زا، مصرف اکسیژن تان بالا رفته و حالت سرگیجه به شخصیت اصلی دست می دهد و باعث می شود اداراک او نسبت به محیط اطرافش کاهش یابد. یک چاقو، چراغ قوه و منور تجهیزات حیاتی شما برای زنده ماندن در مقابل گیاهان و جانوران اعماق اقیانوس به شما می روند.
Narcosis تمرکز زیادی روی یک وحشت غیر متعارف داشته و روایتی عمیق را با خود به همراه دارد، تجربه این بازی زیبا را از دست ندهید.

– حداقل سیستم مورد نیاز  :

OS: Windows 7
Processor: Intel i5/7 second generation or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 560 or better
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Any sound card

– تصاویری از محیط بازی :

narcosis-screenshot-1

narcosis-screenshot-2

narcosis-screenshot-3

narcosis-screenshot-4

مشخصات

دانـــــلود

  • 314 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *