خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " D "
نمایش مطالب دسته بندی : D

دانلود ترینر بازی Doraemon Story of Season

Doraemon Story of Season

ترینر بازی Doraemon Story of Season

Doraemon Story of Season

ترینر بازی Doraemon Story of Season عنوان مستقلی در سبک شبیه سازی می باشد که حرفه کشاورزی را از Story of Season و شخصیت های آشنا و ابزار های مخفی را با سری بازی های Doraemon ترکیب کرده و مورد جالبی را به وجود آورده است. در این بازی که از زمان عرضه اولین نسخه آن تقریبا 20 سال می گذرد، یکی از عناوین محبوب سبک شبیه سازی شغل کشاورزی در ژاپن به حساب می‌آید که اکنون نسخه ‌ای جدید از آن منتشر شده است. در این عنوان پلیرها در نقش فردی به نام Nobi قرار می گیرند که به مزرعه داری، مراقبت از حیوانات، ماهیگیری و شکار حشرات مشغول می‌ شود.

دانلود ترینر بازی Devils Hunt

Devils-Hunt

ترینر بازی Devils Hunt

Devils-Hunt

داستان دانلود ترینر بازی Devils Hunt درباره ی جنگ میان شیطان ها و فرشته ها می باشد و شما در نقش فردی به نام "دزموند" قرار می گیرید که از دید سوم شخص اکشن سفری به جهنم را تجربه خواهید کرد. او که با گذر از جریاناتی به جلاد جهنم تبدیل شده، دارای یکسری قدرت های شیطانی می باشد که میان جهنمی ها و فرشته ها می تواند یکی را انتخاب کرده و به آن ها بپیوندد تا سرنوشت دنیا را رقم بزند. حال دزموند در ترینر بازی Devils Hunt به یک شیطان خالص تبدیل شده و قدرتی فوق‌العاده به دست آورده است. مبارزات بازی فوق‌العاده جذاب بوده و همگی به ‌صورت Hack & Slash دنبال می شوند. در بازی Devils Hunt شکل های مختلفی برای مبارزه وجود دارند که با توجه به چالش های مختلف باید یکی از آن ها را انتخاب کنید. در این عنوان می توانید گشت و گذار و مبارزه در محیط های مختلف جهنم را تجربه کنید.

دانلود ترینر بازی Daymare 1998

Daymare-1998

ترینر بازی Daymare 1998

Daymare-1998

ترینر بازی Daymare 1998 در ابتدا به صورت غیر رسمی به عنوان بازسازی عنوان Resident Evil 2 شناخته می ‌‌شود، بعد از اعلام رسمی پروژه بازسازی توسط Capcom متوقف شد. اکنون دانلود ترینر بازی Daymare 1998 یک عنوان مستقل بوده که با وجود شباهت‌های بسیار با Resident Evil 2 Remake، از خط داستانی منحصر به فردی پیروی کرده و گیم‌پلی مخصوص به خود را دارد. این بازی دارای سه شخصیت‌ قابل بازی بوده هر کدام از آن‌ها دارای خط داستانی منحصر به فردی است. وقایع داستانی بازی Daymare 1998 در یک جهان پسا-آخرالزمانی پر از زامبی روایت می‌ شود که در آن پازل‌هایی وجود دارند که به راحتی قابل حل کردن نیستند.

دانلود ترینر بازی Die Young

Die Young

ترینر بازی Die Young

Die Young

در دانلود ترینر بازی Die Young شما در نقش زن جوانی هستید که بدون دلیل مشخصی در یک جزیره زیبا و در عین حال مرموز واقع در دریای مدیترانه ربوده شده و حال باید راهی برای فرار پیدا کند. تنها سلاح او برای زنده ماندن و پیدا کردن راهی برای نجات جان خود، تکیه بر عقل، چابکی و اراده است. در ترینر بازی Die Young در نقش پلیر از درختان بالا رفته و با مهارت های ورزشی و پارکور خود ماجراجویی را آغاز کنید تا بر خطرات و طبیعت وحشی چیره شوید. المان های سبک بقاء نیز در بازی Die Young وجود دارند و بایستی همواره به دنبال یافتن آیتم های مفید باشید و از آنها برای ساخت و ساز استفاده نمایید. در جزیره جست و جو کنید تا اطلاعات بیشتری را درباره بومی ها، ویرانه های باستانی و معادن و غارهای تاریک آن به دست آورید.

دانلود ترینر بازی Down to Hell

Down to Hell

ترینر بازی Down to Hell

Down to Hell

ترینر بازی Down to Hell شما را در نقش شوالیه ای قرار می دهد که تمام زندگی اش با نفرت و حس مبارزه پر شده است. در طول بخش داستانی بازی، این شوالیه وظیفه دارد دختری اسرار آمیز را نجات دهد و به همین منظور نیز باید با شیاطین مختلف مبارزه کند. دانلود ترینر بازی Down to Hell دارای سبک هنری تاریک و پویایی است که در آن شخصیت اصلی داستان به تنهایی باید با انبوهی از شیاطین جهنمی مقابله کند. در بخش گیم پلی بازی Down to Hell می توانید سلاح ها و جادوهای بیشتری داشته باشید و نبرد با باس فایت هایی چالش برانگیز را تجربه کنید. این مبارزه ها اغلب وابسته به مهارت شما دارند و در آنها می توانید از انواع سلاح ها و حتی جادو استفاده نمایید.

دانلود ترینر بازی Decay of Logos

ترینر بازی Decay of Logos

Decay-of-Logos-pc-cover-small

دانلود ترینر بازی Decay of Logos در سبک نقش آفرینی قرار دارد که در آن پلیرها در نقش دختری مرموز به نام Ada قرار می ‌گیرند و به کمک همراه خود که یک گوزن می باشد، به منظور گرفتن انتقام‌، راهی ماجراجویی پرمخاطره‌ای در قلمروی رویایی می ‌شوند. دنیایی که Ada در آن زندگی می‌ کند، با المان های فانتزی و موجودات افسانه‌ای درآمیخته است، به طوریکه این دنیا درگیر جنگ بوده و آتش به روستای کوچک او نیز رسیده است و به همین علت آدا با شمشیر خود دست به کار می شود. در ترینر بازی Decay of Logos به اکتشاف و جست و جو درون سیاه چال های قدیمی آن بپردازید و با دشمنان غیر قابل بخشش روبرو شده و یک ماجراجویی هیجان انگیز و فوق العاده را در قلمرویی فانتزی تجربه کنید.

دانلود ترینر بازی Darkwood

Darkwood

ترینر بازی Darkwood

Darkwood

دانلود ترینر بازی Darkwood در سبک اکشن و تلاش برای بقاء می باشد که زاویه دید دوربین در آن از بالا به پایین است. در این بازی باید سعی کنید از روشنایی روز بهره ببرید و موارد لازم و حیاتی را از محیط بیرون جمع آوری نمایید. در بازی Darkwood شما در نقش یکی از بازماندگان واقعه‌ ای ترسناک هستید که می ‌بایست همواره در محیط اطراف خود به کاوش و جست و جو بپردازید؛ چرا که هر روز با یک محیط جدید روبرو هستید. در آخرین ساعات روز نیز باید به پناهگاه بازگشته و برای روشنایی روز بعد به انتظار بنشینید. زیرا در شب هنگام با موجودات ناخوشایندی روبرو می شوید که بسیار خطرناک هستند. البته ناگفته نماند برای زنده ماندن در ترینر بازی Darkwood باید مراقب تصمیم گیری های خود نیز باشید.

دانلود ترینر بازی Devil May Cry 5

Devil May Cry 5-pc

ترینر بازی Devil May Cry 5

Devil May Cry 5-pc

مجموعه ترینر بازی Devil May Cry 5 را برای شما کاربران عزیز وب سایت بیاتوگیم آماده کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرند. همانطور که می دانید، سری Devil May Cry از مشهورترین عناوین سبک اکشن Hack & Slash محسوب می شوند که زمان نسبتا زیادی از زمان آخرین نسخه آن می گذرد، معرفی بازی Devil May Cry 5 در نمایشگاه E3 سال گذشته شور و هیجان بسیاری را در دل طرفداران پروپاقرص این فرانچایز ایجاد کرد. در بخش داستانی بازی Devil May Cry 5 شاهد بازگشت دو شخصیت نام آشنای Nero و Dante هستیم، اما کاراکتر جدیدی به این نسخه اضافه شده که طبق توضیحات بازی فردی مرموز و اسرار آمیز معرفی می شود. این کاراکتر V نام داشته و شخصیتی کاملا متفاوت و منحصر به فرد محسوب می شود.

گیم پلی بازی Devil May Cry 5 نیز همانند نسخه های پیشین حول مبارزه با شیاطین و انبوهی از دشمنان و موجودات عجیب و غریب تمرکز دارد. لازم به ذکر است در ساخت این بازی نیز از موتور گرافیکی RE Engine استفاده شده که به لطف وجود این موتور، شاهد پیشرفت های چشم گیر در بخش گرافیک و جزئیات هستیم.

دانلود ترینر بازی DEAD OR ALIVE 6

Dead-or-Alive-6-PC-Game

ترینر بازی Dead or Alive 6

Dead-or-Alive-6-PC-Game

ترینر بازی Dead or Alive 6 حاوی 11 قابلیت می باشد که به منظور رفع کمبودها و نیازهای شما در حین بازی ارائه شده است. این عنوان جدیدترین نسخه در سری بازیهای قدیمی سبک مبارزه ای Dead or Alive می باشد که هسته اصلی گیم پلی آن همانند نسخه های قبلی این فرانچایز است. استودیوی سازنده بازی Dead or Alive 6 از یک موتور گرافیکی جدید در این نسخه استفاده کرده که جزئیات گرافیکی و حالات چهره شخصیت ها را بسیار واقع گرایانه تر نموده و در هر چه بهتر نمودن گرافیک کلی کمک شایانی کرده است. دانلود ترینر بازی Dead or Alive 6 همانند نسخه قبلی برروی دو روایت داستانی متمرکز استوار بوده که بخش اول به مبارزات Ninja و DOATEC علیه گروه M.I.S.T به رهبری Donovan می پردازد و بخش دوم نیز بر روی مسابقات اصلی DOA 6 تمرکز دارد.

دانلود ترینر بازی DmC: Devil May Cry

DmC Devil-May-Cry-PC-Game

ترینر بازی DmC: Devil May Cry

DmC Devil-May-Cry-PC-Game

دو ترینر بازی DmC: Devil May Cry را در این مطلب گذاشته ایم که امیدواریم مورد استفاده شما کاربران وب سایت بیاتوگیم قرار گیرد. داستان بازی DmC: Devil May Cry در ادامه نسخه قبلی نبوده و به نوعی یک بازگشت و مرور سریع به زندگی دانته است. او در می یابد برادر دو قلویش Vergil سبب قتل پدر و مادرش شده و به همین سبب در اندیشه کشتن او بر می آید. گیم پلی بازی DmC: Devil May Cry بسیار خونین تر و خشونت بارتر از گذشته شده و تنوع دشمنان نیز بسیار بیشتر شده است. اگر از طرفداران این فرانچایز هستید، تجربه بازی DmC: Devil May Cry را از دست ندهید که امتیازات و نقدهای فوق العاده ای دریافت کرد.