ترینر بازی Isbarah بازی “Isbarah” در سبک های اکشن و ایندی است که دارای محیطی 2 بعدی می باشد. بازی دارای گیم پلی خاص و کم نظیری می باشد که دارای گرافیکی دو بعدی است. جالب است بدانید این عنوان توانسته در شبکه استیم، نمره 8 از 10 را از آن خود کند. ترینر نسخه MrAntiFun بازی دارای 2 قابلیت است.

ترینر بازی Injustice Gods Among Us: Ultimate Edition   چه اتفاقي رخ مي دهد اگر بزرگترين قهرمانان داستان هايمان، تبديل به بزرگترين تهديد براي ما شوند؟ استوديوي Netherrealm ، سازنده عنوان محبوب و پرطرفدار Mortal Kombat عنوان ديگري به سبک مبارزه اي ساخته است. Injustice: Gods Among Us عنوان اين بازي مي باشد که فرانچايز جديد خيره کننده اي را در سبک بازي هاي مبارزه اي به نمايش مي گذارد. در اين بازي فقط قهرمانان داستان هاي خيالي مانند: Batman, Harley Quinn, Superman و … وجود دارند و ديگر شاهد حضور شخصيت هاي مورتال کمبات نيستيم. اين نسخه داراي خط داستاني عميق و اصلي مي باشد و داستان بازي در جهاني اتفاق مي افتد که در آن، خطوط بين خوب و بد، تار است. بازيکنان درگير شدن قهرمانان و خائنان را در نبردهاي حماسي و در مقياس گسترده، تجربه خواهند کرد.  

ترینر بازی Iesabel   Iesabel بازي اي به سبک اکشن و حماسي مي باشد که توسط کمپاني Madman Theory براي پلتفرم PC منتشر شده است. داستان بازي از اين قرار است که در در سرزمين هاي بسيار دور جنوبي، در شهر مقدس  Yeroh، تخم فساد کاشته مي شود و شاهزاده خانمي به نام Iesabel مورد جادو قرار مي گيرد. از آن زمان به بعد او صاحب قلبي سرد و تاريک مي شود و به اين ترتيب صاحب آورنده ي چهارمين فرقه ي استاد شومش، پادشاه مجنون Baal مي شود. تاريکي در جهان پيش مي رود؛ جزر و مد مرگ و مير همه گير مي شود؛ کشتار و نگون بختي همه جا را فرا مي گيرد؛ امواج تاريکي تا سرزمين هاي شمالي خروشانند؛ جايي که سفر شما آغاز مي شود؛ جايي که از دست دادن شمشير برابر است با مرگ! از ويژگي هاي بازي مي توان به تنوع دشمنان بازي اشاره کرد. مراقب باشيد! شما در طول کل سفر خود، با چالش هاي زيادي روبرو خواهيد شد.  

ترینر بازی Ice Age 3: Down of The Dinosaurs   Ice Age 3: Down of The Dinosaurs عنوان نسخه سوم سري بازي هاي “عصر يخبندان” مي باشد که توسط كمپاني Eurocom ساخته شده است. داستان بازي بر اساس نسخه سوم از اين انيميشن بسيار پرطرفدار ساخته شده است. در جريان بازي شما در نقش 6 شخصيت ايفاي نقش مي کنيد و داستان بازي را توسط آنها ادامه مي دهيد. داستان بازي در طي 15 مرحله رخ مي دهد. بازي توسط شرکت Activision منتشر شده است. ترینر نسخه LinGon بازی با 4 قابلیت قرار داده شده است.

ترینرهای بازی Ice Age 2: The Meltdown بازي Ice Age 2: The Meltdown مانند انيميشن آن، از داستان تقريبا يکساني برخوردار است. داسنان اين بازي از زماني اتفاق مي افتد که قهرمانان بازي متوجه ذوب شدن ناگهاني يخ هاي قطب مي شوند و از خطري که در کمينشان است با خبر مي شوند. به همين دليل تصميم مي گيرند تا تمام حيوانات را از اين موضوع باخبر سازند و به طرف مناطق مرتفع بروند. بازي داراي گرافيک خوبي است. از ويژگي هاي اين بازي خوب مي توان به شناکردن، استحمام کردن،حفاري و بسياري ديگر نام برد.

ترینرهای بازی I Am Alive I Am Alive بازي محصول شرکت Ubisoft مي باشد که براي سه پلتفرم PS3 ، Xbox 360 و PC عرضه شد. داستان بازي بسيار جالب بوده و از جايي اتفاق مي افتد که زمين لرزه ي بزرگي شهر شيکاگو آمريکا را ويران مي کند. در پي اين حادثه عده ي معدودي از مردم زنده مي مانند که يکي از آنها شخصيت اصلي داستان يعني Adam Collins که دوست خود را در اين حادثه به طور وحشتناکي گم کرده است.حال او قصد دارد تا دوست خود را پيدا کند. كارگردان بازي  مي گويد: “اين يك بازي Survival Horror است كه در آن زامبي وجود ندارد.”

ترینرهای بازی Inversion Inversion عنوان یک بازی سوم شخص و شوتر برای PC می باشد که داستان بازی در آینده ای رخ می‌دهد که دشمنانی ناشناخته به نام Lutadore به زمین حمله ور شده اند. تکنولوژی آن‌ها بسیار پیشرفته تر از انسان‌ها است، آن‌ها دارای سلاح‌هایی هستند که می‌تواند جاذبه را کنترل کند. با نگاهی بر نقش پدر و شوهر جوان، Davis Russel که خود را بر محور جنگ  می یابد، هنگامی که شهر صلح آمیز خود را در معرض هجوم دشمنان ناشناخته می بیند. دیویس در روز حمله نیروهای بیگانه دخترش را گم می‌کند و به همین دلیل قصد دارد او را پیدا کند.