ترینرهای بازی LEGO Star Wars: The Force Awakens دو ترینر سالم بازی LEGO Star Wars: The Force Awakens را در این پست قرار داده ایم. جدیدترین نسخه در سری “لگو”  LEGO Star Wars: The Force Awakens  نام داشته و اینبار به عنوان لگوهای بازی در نقش ستاره های سری فیلم های “جنگ ستارگان” ایفای نقش کرده و از سرزمین خود محافظت می نمایید. این بازی توسط استودیوی Interactive Entertainment ساخته شده و Warner Bros کمپانی ناشر آن می باشد. کاراکترهای کلاسیک Rey, Poe Dameron, Finn, Kylo Ren و Han Solo در بازی حضور داشته و بازی حاوی وقایع رخ داده بین دو گروه “جدای” و “نیروهای بیدار” می باشد. این نسخه از بازی نسب به نسخه های قبلی دارای گرافیک قابل قبول تری بوده و گیم پلی آن نیز بهتر شده است.

ترینر بازی Lucius 2 داستان Lucius 2 از جايي شروع مي شود که نسخه اول پايان يافت، لوسيوس که تنها بازمانده از حادثه آتش سوزي خانه اش(که منجر به مرگ چپدر و مادرش شد) است، به تيمارستاني برده مي شود و در آن جا توسط افراد ناشناسي مورد مداوا قرار مي گيرد. او که داراي قدرت هاي مافوق الطبيعي است، از آن ها براي کشتار بي رحمانه مردم استفاده مي کند و… ترينري که گذاشته ايم، از نسخه MrAntiFun مي باشد و داراي 7 قابليت است.

ترینرهای بازی Lara Croft and the Temple of Osiris “Lara Croft and the Temple of Osiris” دنباله اي بر نسخه قبلي خود يعني “Lara Croft and the Guardian of Light” مي باشد که با انتقاد ها و تحسين هاي فراواني همراه بود. گيم پلي بازي داراي حالت سوم شخص و ديد از بالا مي باشد و در اين نسخه نيز مي توانيد با حالت Co-op چهار نفره به انجام بازي بپردازيد. براي موفقيت در بازي، بايد گروهي کار کنيد تا معبد اسايريس را کند و کاو کنيد و انبوهي از دشمناني که از دنياي مردگان مصر هستند، را شکست دهيد. در ادامه ی مطلب دو ترينر براي بازي قرار داده شده است.

ترینرهای بازی LEGO Batman 3: Beyond Gotham نسخه جديد سري بازي هاي لگو به نام LEGO Batman 3: Beyond Gotham منتشر شده است. اين مجموعه بازي هاي به سبک هاي اکشن-ماجراجويي مي باشند و توسط کمپاني صاحب نام “Warner Bros” منتشر مي شوند. در اين نسخه کنترل بتمن را بر عهده داريد که به همراه قهرمانان DC، به مبارزه با دشمن اصلي خود يعني “Brainiac” خواهيد پرداخت. دو نسخه از ترينرهاي سالم بازي قرار داده شده است.  

ترینرهای بازی Lords of the Fallen Lords of the Fallen بازی ای به سبک اکشن نقش آفرینی می باشد که داستان آن در دوران قرون وسطی در یک دنیای فانتزی رخ می دهد، بازی را می توان همانند عنوان “Dark Souls” در نظر گرفت و از بسیاری جهات شبیه هم هستند. سیستم مبارزات بازی از مهارت های پیچیده بسیاری تشکیل شده که هم بر تسلط بر سلاح ها و هم توانایی های فوق طبیعی متمرکز است. سه ترینر معتبر بازی را قرار داده ایم.

 ترینرهای بازی Lichdom Battlemage Lichdom: Battlemage بازي اکشن اول شخص به سبک نقش آفريني مي باشد که شما در نقش يک جادوگر قرار داريد و بايد با قدرت جادويي نامحدودي که در اختيار داريد، دشمنان بي رحم تان را نابود سازيد. پيروزي در اين بازي وابسته به ترکيبي از مهارت و استراتژي مي باشد. شما بايد به دقت، آرايه وسيعي از جادوها را ياد بگيريد و اينکه چگونه از آن ها در مبارزات استفاده کنيد.  

ترینرهای بازی LEGO: The Hobbit باز هم با سري بازي هاي LEGO و نسخه ي ديگري از آن همراه هستيم. LEGO: The Hobbit بازي اي به سبک اکشن-ماجراجويي مي باشد که توسط کمپاني Warner Bros منتشر شده است. بازي دنباله نسخه قبلي آن “Lego The Lord of the Rings” و بر اساس داستان دو نسخه فيلم هابيت مي باشد. در اين نسخه نيز چندين ويژگي از سري بازي هاي قبلي موجود است، از جمله اينکه گيمر بايد مواد خاصي را پيدا کند تا يک شیء لگوي بزرگ را بسازد. شخصيت بيلبو در طول روند پيشرفت بازي، توانايي هايش بهبود مي يابد.

ترینرهای بازی LEGO Marvel Super Heroes   Lego Marvel Super Heroes عنوان بازي اکشن و ماجراجويي مي باشد که توسط کمپاني TT Games ساخته شده است. ويژگي هاي گيم پلي بازي شبيه عنوان هاي Lego قبلي نظير  Lego Star Wars: The Complete Saga و  Lego Batman 2: DC Super Heroes مي باشد که شامل نوعي توالي بين اکشن-ماجراجويي و حالات حل پازل است. خلاصه داستان بازي اين است که Silver Surfer به زمين مي آيد تا ورودش را به Galactus اعلام نمايد. او به وسيله مرد آهنين تحت تعقيب است و در حين ورود توسط Dr. Doom مورد حمله قرار مي گيرد. تخته موج سواري او بر اثر برخورد با بلوک هاي کيهاني نابود مي شود و اين بلوک ها که عامل مخربي مي باشند، در سرتاسر جهان پخش مي شوند و … در اين بازي، گيمرها با پيشرفت در بازي، بيش از صد شخصيت مختلف را در جهان Marvel باز خواهند کرد. ترینر سه نسخه معتبر بازی را قرار داده ایم.  

 ترینرهای بازی Lost Planet 3   آخرين نسخه در سري بازي هاي Lost Planet اينجاست. شرايط دشوار و غير قابل پيش بيني که مختص سري بازي هاي”سياره گمشده” مي باشند، دوباره بازگشته اند، شديدتر و سخت تر از هر زمان ديگري! اين نسخه ، حقايق جديدي را درباره ي سرزمين شوم و گذشته ي E.D.N III آشکار مي سازد و همينطور نبرد براي زنده ماندن! سرزميني بسيار سرد و پوشيده از يخ. در اين سرزمين با موجودات عجيب و غريبي مواجه مي شويد که بايد با آن ها مبارزه کنيد.

ترینرهای بازی Lost Planet 2 Lost Planet 2 عنوان دومين سري بازي هاي بسيار موفق و پرطرفدار “سياره گمشده” در ژانر سوم شخص و اکشن مي باشد که توسط کمپاني Capcom طراحي و ساخته شده است. داستان بازي در واقع دنباله اي بر قسمت پيشين بازي يعني Lost Planet: Extreme Condition مي باشد که ده سال پس از وقايع روي داده در نسخه اول بازي و در همان سياره اسرارآميز E.D.N. III، ولي اين بار با محيطي متفاوت تر و بسيار گسترده تر رخ مي دهد، کليد پيروزي در اين بازي، گروهي کار کردن مي باشد.