ترینرهای بازی Outlast 2 Outlast 2 ماجرای پیچیده ی جدیدی به اعماق ذهن انسان و اسرار تاریک آن است. این نسخه شما را در نقش فردی به نام Blake Langermann قرار می دهد که همراه با همسرش Lynn که هر دو روزنامه نگار تحقیقی هستند، به دنبال افشای راز قتل “غیر ممکن” یک زن حامله هستید. در واقع هواپیمایی که در حال انتقال دو فرد نام برده شده بود، دچار سانحه شده و در یک روستا سقوط می کند، اهالی این روستا دیوانه و رازآلود هستند. محیط Outlast 2 در Arizona جریان دارد، محلی که شما در آن یک سری اسرار وحشتناک را افشا کرده و فساد در این محل دارای چنان عمقی می باشد که دیوانگی و جنون، تنها موردی است که می تواند عاقلانه به نظر برسد.

ترینرهای بازی Ori and the Blind Forest: Definitive Edition در این مطلب سه ترینر همه کاره بازی زیبا و هنری Ori and the Blind Forest: Definitive Edition را قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرند. بازی Ori and the Blind Forest که یکی دیگر از شاهکارهای استودیوی “Moon Studios” می باشد، سال گذشته برای Xbox One و PC عرضه شد. نسخه Definitive Edition بازی شامل مکان ها، موسیقی ها و عناصر جدید داستانی، قابلیت Fast Travel، دو درجه سختی آسان و سخت و قابلیت cross-save می باشد. این بازی هم از نظر داستانی و هم از نظر صداگذاری و گرافیک در نوع خودش بی نظیر است و در واقع یک شاهکار هنری به شمار می رود. پلیرها نقش روح نگهبانی به نام “Ori” را بر عهده دارند که در ابتدای بازی دروی جنگلی به نام “Nibel” سقوط می کند و در آن جا زیر نظر موجودی خرس مانند پرورش می یابد. جغدی شرور، این موجود خرس مانند را از اوری جدا می کند و به مکان دوری می برد. حال اوری باید در این جنگل تاریک باید به دنبال مادرش برود که… ترینر سه نسخه مختلف بازی را قرار داده ایم.  

ترینرهای بازی One Piece Pirate Warriors 3 دو ترینر سالم و همه کاره بازی One Piece Pirate Warriors 3 را در این مطلب قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرد. این بازی يکي از بازي هاي سبک اکشن است که ساخته استوديوي ژاپني KOEI TECMO GAMES است و کمپاني مشهور Bandai Namco Entertainment وظيفه نشر آن را بر عهده داشته است. Luffy با کلاه حصيري اش که يکي از شخصيت هاي مشهور انيميشن هاي ژاپني است، حال به سراغ PC بازها آمده است. ماجراي هاي داستان بازي از روستايي به نام Fuschia آغاز مي شود و…  

ترینر بازی Oddworld Abes Oddysee New ‘N’ Tasty در بازی “Oddworld Abes Oddysee New ‘N’ Tasty” نقش “Abe” که موجودی بسیار زشت است، می باشید که در سیاره ای به نام Mudokon اسیر شده است و مجبور به بیگاری در مزرعه های بسته بندی گوشت گیاهی “Rupture” شده است. کارفرماهای این مزرعه قصد انقراض انواع گوناگون جانوران را دارند. اما آبه آگاه می شود که افراد بعدی برای از بین رفتن، او و هم نوعانشان است که… ترینر نسخه LinGon بازی با 2 قابلیت را قرار داده ایم. 

ترینرهای بازی Outland بازی Outland یک بازی دو بعدی و آرکید می باشد که می توان سبک آن را مانند بازی Shank در نظر گرفت. شما باید به کمک پارکور از موانع عبور کنید و دشمنان خود را نابود سازید. ترینر کامل این بازی را قرار داده ایم که شامل حالت Godmode ، نامحدود شدن مهارت هایتان، تمام نشدن پول و … اشاره کرد.  

ترینرهای بازی Outlast   Outlast بازي اول شخص در سبک survival horror مي باشد که توسط شرکت Red Barrels منتشر شده است. داستان بازي در مورد يک روزنامه نگار به نام Miles Upshur مي باشد که قصد دارد تيمارستاني متروکه به نام Mount Massive را بررسي کند و سعي ميکند به اندازه کافي زنده بماند تا راز وحشتناک آنجا ار کشف کند. اين تيمارستان مدت هاي زيادي بسته شده بود، ولي اخيرا توسط شرکت تحقيقاتي Murkoff براي انجام تحقيقاتي نامعلوم دوباره باز شد. مايلز توسط دوربين فيلم برداري خود، داستان بازي را روايت مي کند. Outlast يک تجربه حقيقي زنده ماندن ترسناک را به ارمغان مي آورد که هدفش اين است که نشان دهد وحشتناکترين هيولاها از همه انواع، همه ساخته ذهن انسان مي باشد.

 ترینرهای بازی Orcs Must Die 2 بازي Orcs Must Die 2 يکي از بهترين بازي هاي کامپيوتري مي باشد که توسط شرکت Robot Entertainment طراحي شده است. اين بازي داراي سبک اکشن که شيوه آن به صورت 3بعدي و استراتژِيک مي باشد، است. اين بازي ادامه روي نسخه ي قبلي خود مي باشد و شما بايد با اورک ها مبارزه کنيد. شما مي توانيد به عنوان يک دانشمند جنگ يا يک جادوگير حيله گر وارد بازي شويد. شما بايد از معدن ها و سنگرهايي که توسط هزاران Orc و ديگر هيولاها مورد هجوم قرار گرفته اند دفاع کنيد.

ترینرهای بازی Operation Flashpoint: Dragon Rising کمپاني معروف Codemasters پس از 7 سال نسخه اي ديگر از سري باي هاي Operation Flashpoint را با عنوان “Operation Flashpoint: Dragon Rising” با داستاني متفاوت منتشر کرده است. موفقيت و پيروزي در اين بازي به طور کاملا مستقيم به نقش و عملکرد بازيکن در حين بازي مربوط است؛ داستان اين بازي اکشن اول شخص که در ژانر بازي هاي پرطرفداري همچون Call of Duty است، در آينده نزديک و در سال 2011 ميلادي در حال وقوع است و طي آن کشور چين که اکنون يک قطب اقتصادي مطرح دنياست، به يک جزيره کوچک به نام Skira در نزديکي اين کشور که از مستعمرات روسيه است و به تازگي منابع عظيمي از نفت در آن کشف شده، حمله مي کند که…