خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " R "
نمایش مطالب دسته بندی : R

دانلود ترینر بازی RemiLore: Lost Girl in the Lands of Lore

RemiLore Lost Girl in the Lands of Lore

ترینر بازی RemiLore: Lost Girl in the Lands of Lore

RemiLore Lost Girl in the Lands of Lore

ساختار گیم پلی و مبارزات ترینر بازی RemiLore: Lost Girl in the Lands of Lore بسیار ساده و سطحی طراحی شده اند و شما به عنوان پلیر کافیست تنها چهار دکمه تعبیه شده در تنظیمات بازی را یاد بگیرید. می توان گفت دانلود ترینر بازی RemiLore: Lost Girl in the Lands of Lore عنوانی فانتزی و مستقل است که دارای دوربین ایزومتریک می باشد. با توجه به اساس گیم پلی این بازی می توان گفت الهامات زیادی از یکی از برترین فرنچایزهای نقش آفرینی، یعنی Diablo گرفته است، چرا که مدتی کوتاه پس از تجربه بازی به این موضوع پی خواهید برد.

در این بازی المان های نسبتا گسترده نقش آفرینی همچون سیستم ارتقأ یا Level Up, طیف وسیعی از انواع و اقسام سلاح ها و جادوها و دیگر موارد، وجود دارند و شما با استفاده از این موارد بایستی با دشمنان مبارزه کرده و در بازی پیشروی کنید.

دانلود ترینر بازی Risen 2: Dark Waters

Risen-2-Dark-Waters-2012-Front-Cover

ترینر بازی Risen 2: Dark Waters

Risen-2-Dark-Waters-2012-Front-Cover

مجموعه ترینر بازی Risen 2: Dark Waters را در این مطلب قرار داده ایم. وقایع داستانی این عنوان چندین سال پس از حوادث Risen رخ می دهد، موجودات غول پیکر یا همان تایتان های خشمگین دنیا را به ویرانی کشانده و حیات بشری را در خطر انقراض قرار داده اند. در نتیجه موجودات عظیم الجثه دیگری نیز از اعماق آب دریاها برخاسته اند و به تمام مناطق ساحلی حمله کرده اند. در دانلود ترینر بازی Risen 2: Dark Waters قهرمان داستان، حال عضو فرقه مذهبی بوده که به منظور فهمیدن چگونگی توقف آشوبی که توسط این موجودات ایجاد شده، مامور شده است. بازی Risen 2: Dark Waters مکانیزم گیم پلی نقش آفرینی کلاسیک و محبوب Risen را با تمی جدید ترکیب کرده است.

دانلود ترینر بازی RAD

ترینر بازی RAD

ترینر بازی RAD در سبک اکشن و سه بعدی می باشد که وقایع داستانی آن در دنیایی پساآخرالزمانی اتفاق می افتد، جایی که انسان ها برای بار دوم با پایان دنیا روبرو شده اند و نسل بشر در حال انقراض است. در دانلود ترینر بازی RAD المان های سبک Rouge-Lite نیز وجود دارند، به این صورت که پلیرها پس از مرگ شخصیت اصلی، دوباره به نقطه آغازین آن مرحله باز می گردند اما اینبار مجهز به قابلیت ها و قدرت های بیشتری می گردند تا بتوانند راحت تر به نبرد با دشمنان بروند. حال تنها امید انسان ها برای بقاء پدیدار شدن قهرمانی است که دشمنان دنیای بیرون را از بین ببرد. در بازی RAD شما در نقش یک نوجوان قرار می گیرید که باید برای تغییر وضعیت جهان و ساکنین باقی مانده به پا خیزید.

دانلود ترینر بازی Remnant: From the Ashes

Remnant-From-the-Ashes-PC-Game

ترینر بازی Remnant: From the Ashes

بازی Remnant: From the Ashes در سبک اکشن سوم شخص می باشد که محیط آن در دنیایی پسازمانی ای اتفاق می افتد که توسط موجودات فرازمینی به آشوب کشیده شده است. دانلود ترینر بازی Remnant: From the Ashes می تواند مشکل گشای شما در حین انجام بازی باشد. در این عنوان شما در نقش یکی از بازماندگان حیات بشری قرار می گیرید که به تنهایی یا در کنار دو نفر پلیر دیگر باید با انبوهی از دشمنان و فرماندهانشان مبارزه نمایید. در ترینر بازی Remnant: From the Ashes چهار دنیای منحصر به فرد وجود دارند که هر کدام پر از جادوگر و محیط های شگفت انگیز هستند که در برخی موارد می توانند چالش برانگیز باشند. پیشرفت های شما در این بازی براساس تجهیزات است و دنیاها و آیتم‌هایی که درونشان جا دارند در هرنوبت به شکل اتفاقی تغییر خواهند کرد.

دانلود ترینر بازی Rebel Galaxy Outlaw

Rebel Galaxy Outlaw

ترینر بازی Rebel Galaxy Outlaw

Rebel Galaxy Outlaw

دانلود ترینر بازی Rebel Galaxy Outlaw در سبک شبیه ساز فضایی با محتوایی علمی تخیلی می باشد که بر روی تبادلات و مبارزات فضایی تمرکز دارد و در حقیقت یک پیش در آمد بر بازی Rebel Galaxy محسوب می شود که در سال 2015 منتشر شده بود. وقایع داستانی بازی Rebel Galaxy Outlaw نزدیک به ۴۰ سال قبل از بازی قبلی اتفاق می‌افتد و می توان گفت در مجموع با یک داستان نسبتا کلیشه ‌ای با شخصیت‌هایی که مشابه آن‌ها را در دیگر اثار علمی-تخیلی دیده‌ایم، روبرو هستیم. در بخش گیم پلی تفاوت اصلی بازی Rebel Galaxy Outlaw نسبت به نسخه قبلی یعنی Rebel Galaxy، در بخش مبارزات و به طور کلی سیستم سفینه ‌هاست که در این نسخه بسیار بهینه تر شده است. همچنین تنوع زیاد وسایل نقلیه نیز در آن به چشم می خورد.

دانلود ترینر بازی RiME

RiME-pc-cover-small

ترینر بازی RiME

RiME-pc-cover-small

دانلود ترینر بازی RiME یک عنوان سوم شخص ماجراجویی و معمایی است که در آن شما نقش پسری را ایفا می کنید که پس از غرق شدن کشتی ‌اش، وارد یک جزیره مرموز و اسرارآمیز می‌ شود. او باید برای فرار از آنجا تلاش کند. دنیای بازی RiME بسیار زیبا و متنوع طراحی شده و شما در آن جانوران وحشی، خرابه های قدیمی و یک برج بلند را مشاهده می کنید که این برج شما را به سوی خود فرا می خواند. با پیشروی در بخش داستانی، با معماهای مختلفی رو به رو می شوید که در برخی موارد بسیار چالش برانگیز هستند. با اینکه گیم‌ پلی ترینر بازی RiME کاملا جدید و تازه محسوب نمی شود، اما مناظر زیبای، چشم اندازهای دلنشین و همچنین موسیقی ‌های عالی آن، باعث شده‌ تا پس از اتمام بازی چندین بار به سراغ آن بیایید.

دانلود ترینر بازی Redeemer: Enhanced Edition

Redeemer Enhanced Edition

ترینر بازی Redeemer: Enhanced Edition

Redeemer Enhanced Edition

دانلود ترینر بازی Redeemer: Enhanced Edition را در این قسمت قرار داده ایم. به روزرسانی جدید Enhanced Edition بازی Redeemer به تازگی منتشر شده که دارای محتویات بسیار زیادی می باشد. برخی بهبودها و بهینه سازی های کلیدی، اضافه شدن قابلیت جدید Co-op داخلی مهم ترین ویژگی های این آپدیت محسوب می شوند. بازی Redeemer: Enhanced Edition در سبک تیراندازی از نمای بالا می باشد که در سال 2017 منتشر شد، در این بازی شما کنترل یک مامور سابق نخبه به نام Vasily را بر عهده دارید که به همراه سایر برادران راهبان در یک صومعه واقع در دل کوه زندگی می کند.روزی یک شرکت شیطانی موقعیت واسیلی را کشف کرده و سعی می کند با استفاده از راهزنان محلی از شر او خلاص شود. ی توانید با استفاده از توانایی های او به مبارزه با دشمنان مختلف بپردازید.

دانلود ترینر بازی RAGE 2

RAGE 2

ترینر بازی RAGE 2

Rage 2 Deluxe Edition

مجموعه ترینر بازی RAGE 2 را در این قسمت برای شما کاربران وب سایت بیاتوگیم آماده کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرند. نسخه اول این بازی در سال 2010 روانه بازار شد که با وجود مشکلات زمان عرضه اش، با نمرات و نقدهای بسیار خوبی از سوی جامعه منتقدین و گیمرها روبرو شد. بازی RAGE 2 نسبت به نسخه اول خود دارای دنیایی جهان بازتر می باشد و پلیرها می ‌توانند با آزادی ‌عمل بیشتری در آن گشت ‌و ‌گذار کرده و ماموریت ها و کار‌های مختلفی را انجام بدهند. در بازی RAGE 2 همانند نسخه اول، شما در نقش یک سرباز ویژه تحت عنوان Walker قرار می گیرید که دارای توانایی های مختلف است. او اینبار قصد دارد با بازسازی یک سلاح بیولوژیکی، راهی برای کشتن گروه مزدور داستان بیابد. برای دانلود ترینر بازی RAGE 2 به ادامه مطلب بروید.

دانلود ترینر بازی RICO

RICO-PC-Game

ترینر بازی RICO

RICO-PC-Game

در بازی RICO که در سبک اکشن اول شخص قرار دارد، شخصیت اصلی که یک پلیس می باشد، به همراه همکار خود بایستی تحقیق و تفحص در مورد پرونده ای را آغاز کرده و طی 24 ساعت متهم و افراد جنایتکار مورد نظر را دستگیر نمایند. دو ترینر بازی RICO را در ادامه مطلب قرار داده ایم. می توان گفت این بازی اساس داستان و گیم پلی خود را از فیلم های پلیسی دهه 1980 و 1990 میلادی گرفته که هیجان زیادی را برای شما به ارمغان می آورد و به همین منظور می توانید حس نوستالژیکی آن را به خوبی احساس کنید. در بازی RICO شما نقش یک پلیس فداکار را بر عهده دارید که به همراه دوست خود قصد دارد گروه های خرابکار و جنایتکار واقع در سطح شهر را برای همیشه ریشه کن سازند. می توانید این بازی را با یکی از دوستان خود به صورت دونفره بر روی یک کامپیوتر تجربه کنید. سازندگان به منظور تکراری نشدن روند گیم پلی، به اندازه کافی پرونده برای جست و جو و بررسی در اختیار پلیرها قرار داده است.

دانلود ترینر بازی Rad Rodgers Radical Edition

Rad Rodgers – Radical Edition

دانلود ترینر بازی Rad Rodgers Radical Edition

Rad Rodgers – Radical Edition

تنها ترینر بازی Rad Rodgers Radical Edition را در این مطلب قرار داده ایم. نسخه Radical Edition این بازی که به تازگی منتشر شده، حاوی تمامی ویژگی های نسخه اصلی که در سال 2016 منتشر شده بود، به علاوه یکسری امکانات بروزرسانی شده نیز می باشد که هیجان آن را دو چندان نموده است. بازی Rad Rodgers: World One که در سبک های اکشن-ماجراجویی می باشد، سبک کلاسیک عناوین مبارزه ای دهه 1990 را برای شما به ارمغان می آورد . پلیرها در نقش پسر جوانی به نام Rad هستند که زمان زیادی از زندگی روزمره اش را به انجام بازیهای ویدئویی مشغول است، روزی ناگهان از خواب بیدار می شود و در می یابد وارد یکی از همین بازیهای ویدئویی شده است. حال او می بایستی با تمام موارد و سلاح هایی که پیدا می کند، خود را از دنیای عناوین ویدئویی خارج سازد. برای دانلود ترینر بازی Rad Rodgers Radical Edition به ادامه مطلب بروید.