ترینرهای بازی Sniper Elite 4

Sniper Elite 4 اولین نسخه در سری “تک تیر انداز نخبه” به شمار می رود که به طور اختصاصی برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی عرضه شد. این تصمیم به سازنده بازی استودیوی Rebellion این اجازه را داده تا بتواند محیط های بسیار بزرگتری نسبت به Sniper Elite 3 به وجود آورد و برترین عنوان شوتر جنگ جهانی دوم را برای نسل جدید عرضه کند. در نسخه چهارم نیز شما در نقش Karl Fairburne قرار می گیرید و باید در نبردهای مقاومتی با مردان و زنان ایتالیایی همراه شوید و علیه نیروهای فاشیسم مبارزه نمایید.

ترینرهای بازی Sniper: Ghost Warrior 3

Sniper: Ghost Warrior 3 با کمی تفاوت نسبت به نسخه های قبلی یک بازی جهان ‎آزاد بوده و این در حالیست که شماره های قبلی این سری به صورت خطی و یکنواخت بودند. این نسخه داستان برادری، سرنوشت و خیانت را در سرزمینی آغشته به خون جنگ های داخلی روایت می کند. پلیرها در نقش یک تک تیرانداز آمریکایی به نام “Jonathan North” ایفای نقش می کنند که در شمال گرجستان و نزدیکی مرزهای روسیه باید ماموریت هایی را انجام دهد. وظیفه اصلی تان این است در این محل برادر گمشده خود را پیدا کنید. پلیرها در Sniper: Ghost Warrior 3 دنیای جهان باز بازی را اکتشاف کرده که دارای آب و هوایی پویا و چرخه شب و روزی است که واقعا روی بازی و تصمیماتی که بازیکن اتخاذ می کند، تاثیر می گذارد.

ترینرهای بازی Styx Shards of Darkness Styx Shards of Darkness در دنباله عنوان اکشن-مخفي کاري Styx: Master of Shadows بوده که در آن محیط های باز وسیع را کاوش می کنید، دشمنان و غول های جدید را مخفیانه پشت سر می گذارید یا از بین می برید، و با دسته ای از قابلیتها و سلاح های جدید، نبردی خونین را با گابلین داستان تجربه می کنید. به عنوان یک گابلین چابک ، نیروهای Styx توسط یک کهربای جادویی که در رگ های او جریان دارد تقویت شده که به وی این قابلیت های جادویی زیادی مانند دید کهربای، نارئی شدن بصورت کوتاه مدت و حتی امکان شبیه سازی خود را می دهد. علاوه بر این ها، Shards of Darkness قابلیت ساختن (Crafting) را معرفی می نماید که به Styx امکان ساخت وسایل و گجت ها برای حواس پرتی، غیر فعال سازی و کشتن دشمنانش را می دهد.

ترینرهای بازی Shadow Warrior 2

عنوان اول شخص شوتر Shadow Warrior 2 دنباله ای بر نسخه 2013 آن می باشد که توسط استودیوی Flying Wild Hog ساخته شده و به وسیله کمپانی Devolver Digital منتشر شد. حوادث این نسخه پنج سال پس از وقایع نسخه 2013 آن رخ می دهد و بار دیگر پلیرها در نقش نینجای کار کشته ای به نام “Lo Wang” ایفای نقش می کنند و وظیفه دارند با ارتشی از نیروهای شیطانی که قصد دارند دنیا را تسخیر کنند، مبارزه نمایند. این بازی به ترکیب حیرت‌انگیز نیروی بی رحم و قدرت شلیک آتش تفنگ با قدرت بی‌همتای یک کاتانا می‌پردازد که برای نابودی ارتش دشمنان قلمرو سایه ها تلاش می کنند. سه ترینر همه کاره و سالم این بازی را در ادامه مطلب قرار داده ایم.

ترینرهای بازی Street Fighter V Street Fighter V پنجمين نسخه در سري بازي هاي پرطرفدار اکشن-مبارزه اي “مبارزران خياباني” مي باشد که توسط استوديوهاي Capcom و Dimps ساخته شده و کمپاني مشهور کپکام آن را منتشر کرده است. دو ترینر سالم و همه کاره این بازی را در این مطلب قرار داده ایم. در اين نسخه شاهد حضور شخصيت هاي جديد و همچنين بازگشت کاراکترهاي قديمي اي همچون Ryu, Chun-Li, Charlie Nash و M. Bison هستيم. بازي با استفاده از موتور گرافيکي قدرتمند Unreal Engine 4 ساخته شده که تجربه ناب بهترين Street Fighter را براي شما به ارمغان خواهد آورد.

ترینرهای بازی Stellaris بازی استراتژیک Stellaris توسط Paradox Development Studio (سازنده عناوینی نظیر Crusader Kings و Europa Universalis ) ساخته و منتشر شده است که در آن کهکشان پهناور پر از شگفتی را کاوش می کنید. هسته اصلی گیم پلی این بازی حول اکتشافات فضایی می چرخد و تکاملی بر این سری بازیها محسوب می شود. در این پست دو ترینر همه کاره این بازی را قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرند. در این بازی می توانید نژادهای متنوعی نظیر نژاد بیگانگان را انتخاب کرده و داستان بازی را دنبال کنید. بازی دارای گیم پلی چالش برانگیزی است و سعی کنید با ساخت یک امپراطوری کهکشانی، منابع سیارات دیگر را به استعمار برده و قدرت خود را به دیگر نژادها نشان دهید.

ترینرهای بازی Shadow Complex Remastered نسخه بازسازي شده عنوان پلتفرمر و ماجرايي Shadow Complex که توسط دو استوديوي Chair Entertainment و Epic Games ساخته شده بود، برای دارندگان پلي استيشن 4 و رایانه های شخصی منتشر شده است. در این مطلب دو ترینر این بازی را قرار داده ایم. نسخه قبلی اين عنوان پلتفرمر و ماجرايي در سال 2009 براي کامپيوترهاي شخصي عرضه شده بود و چندی پیش نسخه ريمستر آن که شامل گرافيک بهتر، تجهيزات،بخش اضافه شده ی Master Challenges، ضربات فنی در بخش گیم پلی، تروفي هاي جديد و… مي باشد، برای دو پلتفرم PS4 و PC منتشر شد.

ترینرهای بازی StarCraft II: Legacy of the Void دو ترینر همه کاره بازی زیبای StarCraft II: Legacy of the Void را در این مطلب قرار داده ایم که امیدواریم مفید واقع شوند و بتوانند نیازهای شما را در بازی تامین نمایند. در این نسخه با گونه Protoss بازی خواهید کرد و در نقش Artanis رهبر این گونه هستید. سال ها قبل زادگاهتان سرزمین Aiur است، به دست نیرو های بی رحم zerg افتاد و حال پس از گذشت مدت طولانی شما یک ناوگان قدرتمند از کشتی های جنگی که “ناوگان طلایی” نام دارند، در اختیار دارید و آماده اید تا خانه و کاشانه تان را پس بگیرید، اما یک نیروی شیطانی قدیمی به نام Amon شما و سرنوشت کل کهکشان را به خطر می اندازد. فقط شما می توانید نیروهای protoss را دوباره متحد کرده و به همراه دو تمدن دیگر این تاریکی پدیدار شده را از بین ببرید.

ترینرهای بازی Sword Coast Legends دو ترینر سالم بازی Sword Coast Legends را در این نوشته قرار داده ایم. این بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی n-Space ساخته شده است. بازی در مناطق سرسبز و پر جنب و جوش “قلمروهای فراموش شده” دنیای Dungeons & Dragons جریان دارد و یک روایت عمیق و طولانی از تجربه سازندگان به شمار می رود. این عنوان قصد دارد به بهترین شکل ممکن تجربه بازی های ماجرایی و آر پی جی را برای پلیرها به ارمغان آورد که با انجام آن حتما به این موضوع پی خواهید برد.

ترینر بازی SOMA

ترینر نسخه MrAntiFun بازی SOMA تنها ترینر منتشر شده برای این عنوان است که دارای 3 قابلیت است. SOMA سومین عنوان ساخته شده توسط استودیوی با استعداد Frictional Games می باشد که در واقع انعکاسی از عناوین Amnesia و Penumbra محسوب می شود و تاریکی و ترسی ناب از محیط های بسته را برای پلیر به ارمغان آورد. در این بازی اول شخص، پلیرها در طول بازی با انواع گوناگونی از موجودات عجیب و غریب روبرو خواهند شد که هر کدام به نوعی ترس خاص خود را به مخاطب القاء می کنند. اتمسفر حاکم بر بازی بسیار ترسناک طراحی شده و به طوری که شما در هر لحظه ترس را به خوبی احساس می کنید.

1 2 3 5