خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " S "
نمایش مطالب دسته بندی : S

دانلود ترینر بازی The Surge 2

The Surge 2 packshot

ترینر بازی The Surge 2

The Surge 2 packshot

وقایع داستانی دانلود ترینر بازی The Surge 2 زمانی آغاز می شود که شما به سمت شهر Jericho در حرکت هستید و در اثر طوفانی ناگهانی، هواپیمایتان سقوط می کند. زمانی که بیدار می شوید خود را در بازداشتگاهی پیدا می کنید که ساکنان شهر که تبدیل به سربازان زره پوش شده اند، شما را احاطه کرده اند. ترینر بازی The Surge 2 همچنان سیستم جذاب قطع ‌عضو که در نسخه اول نیز وجود داشت را همچنان حفظ کرده و به نوعی آن را جذاب ‌تر هم کرده است. به کمک این سیستم در طول مبارزات بازی The Surge 2 می ‌توانید نقاط مختلفی از بدن قسمت حریف شامل سر، دست‌ها،‌ پاها یا بدن دشمن را انتخاب کرده و با حمله به عضو مورد نظر، دشمن خود را از میان بردارید. درست مانند نسخه اول قادر هستید هر سلاح و زرهی را که دوست دارید انتخاب کرده و به جنگ دشمنان بروید.

دانلود ترینر بازی Serious Sam Classics: Revolution

Serious Sam Classics Revolution

ترینر بازی Serious Sam Classics: Revolution

Serious Sam Classics Revolution

دانلود ترینر بازی Serious Sam Classics: Revolution نسخه بازسازی شده دو نسخه ابتدایی بازی سام ماجراجو محسوب می شود که انجام مراحل بازسازی، توسط هواداران این عنوان صورت گرفته است. در ترینر بازی Serious Sam Classics: Revolution بخش داستانی و تمامی شخصیت های اصلی نسخه های کلاسیک این فرانچایز اضافه شده و هواداران این مجموعه می توانند همان حس و حال حماسی این بازی را تجربه کنند. در واقع بازی Serious Sam Classics: Revolution شامل نسخه کامل دو عنوان Serious Sam: The First Encounter و Serious Sam: The Second Encounter به همراه یک سری دشمنان و باس های جدید، هشت مپ مخصوص بخش کمپین، یک حالت جدید Survival و مادهای جدید برای بخش چندنفره می شود که همگی این موارد به صورت ریمستر شده هستند. همچنین گرافیک بازی نیز دستخوش تغییرات بسیاری شده و حالت 64 بیتی نیز به بازی اضافه شده است.

دانلود ترینر بازی Silent Hill: Homecoming

Silent Hill Homecoming cover

ترینر بازی Silent Hill: Homecoming

Silent Hill Homecoming cover

بازی Silent Hill: Homecoming ششمین نسخه در سری سایلنت هیل بوده که در سال 2008 منتشر شد، این عنوان بر خلاف انتظارات فراوانی که از آن می ‌رفت نتوانست پاسخگوی خوبی برای انتظارات گیمرها باشد. همانطور که می دانید، داستان ترینر بازی Silent Hill: Homecoming و به طور کل تمام بازی‌های SH به شهر Silent Hill ختم می‌شوند، شهری زیبا و توریستی که در اثر اعتقادات خرافی و گاها شیطان‌ پرستانه به ویرانه ای تبدیل شده است. شخصیت اول دانلود ترینر بازی Silent Hill: Homecoming فردی به نام Alex Shepherd است که جوانی 21 ساله عضو ارتش، که با توجه به سن کم خود توانایی بسیار بالایی در استفاده انواع سلاح‌های گرم و سرد دارد.

او در خیال خود درمی ‌یابد برادر کوچکش Joshua دچار دردسر شده و به کمک او احتیاج دارد. در شهر هر روز تعداد زیادی از افراد ناپدید می‌شوند، به طوری ‌که هیچ کس از علت این فاجعه خبر ندارد. در کل می توان گفت گیم پلی ترینر بازیSilent Hill: Homecoming هیچ نکته جدیدی به جز چند مورد جزیی و محدود ندارد و در تمام گوشه و کنار آن تکرار کاملا به چشم می‌خورد.

دانلود ترینر بازی Silent Hill 4: The Room

Silent Hill 4 The Rome

ترینر بازی Silent Hill 4: The Room

Silent Hill 4 The Rome

ترینر بازی Silent Hill 4: The Room چهارمین نسخه در سری "تپه های خاموش" است که در سال 2004 روانه بازار شد. همگان معتقدند این نسخه را سقوطی بر فرانچایز Silent Hill 4 محسوب می کنند که عملکر نسبتا ضعیفی از خود نشان داد. وقایع داستانی دانلود ترینر بازی Silent Hill 4: The Room بر خلاف نسخه های قبلی خود که در شهر "تپه های خاموش" جریان داشتند، در شهر خیالی South Ashfield رخ می دهد و دنباله رو شخصیت Henry Townshend و تلاش او برای فرار از آپارتمان بسته شده خود است. در طول بازی Silent Hill 4: The Room ، هنری یک سری از دنیاهای ماورایی را جست و جو می کند و خود را با یک قاتل سریالی متحرک به نام Walter Sullivan درگیر می کند. کاراکتر اصلی در حقیقت اتاق می باشد که تنها جای ذخیر بازی نیز هست.

دانلود ترینر بازی Silent Hill 3

ترینر بازی Silent Hill 3

Silent Hill 3 front-cover

دانلود ترینر بازی Silent Hill 3 نیز همانند نسخه های قبلی خود با واکنش های بسیار مثبت منتقدان و گیمرها روبرو شد که در سال 2003 عرضه گردید. وقایع داستانی ترینر بازی Silent Hill 3 هفده سال پس از حوادث نسخه اول روی می دهد که در آن کاراکتر Harry Mason بزرگ فرقه شهر را شکست داده و به او یک دختر بچه به منظور مراقبت داده می شود. داستان بازی Silent Hill 3 روی دختر هری یعنی Heather Mason تمرکز دارد که توسط هری در شهر پورتلند بزرگ شده بود. او در می‌ یابد گروه فرقه قصد دارد از او برای تولد ایزدشان استفاده کند و به همین منظور گرفتار درگیری‌ های فرقه می‌ شود. حضور او و دیگر نقاط قوتی که در بازی Silent Hill 3 وجود داشت، باعث شد این اثر جزو برترین بازی‌های ترسناک قرار بگیرد.

دانلود ترینر بازی Silent Hill 2: Directors Cut

Silent Hill 2: Directors Cut

ترینر بازی Silent Hill 2: Directors Cut

Silent Hill 2: Directors Cut

ترینر بازی Silent Hill 2 دومین نسخه در سری بازیهای وحشت بقای "تپه های خاموش" محسوب می شود که در سال 2001 روانه بازار شد. اگر از گیمرهای قدیمی باشید، بدون شک با این مجموعه پرطرفدار آشنا هستید که می توان گفت جزو ترسناک ترین عناوین ویدئویی به حساب می آیند. وقایع داستانی دانلود ترینر بازی Silent Hill 2: Directors Cut دنباله ای مستقیم بر نسخه اول نمی باشد و بر روی فردی به نام James Sunderland متمرکز است که پس از دریافت یک نامه مرموز از سمت همسر مرده اش، راهی شهر می گردد، گفته شده این نامه از نسخه اول برای او نوشته شده است. او در ترینر بازی Silent Hill 2: Directors Cut پس از جست و جو و کاوش در سطح شهر نام برده، سرانجام متوجه ماهیت واقعی مرگ همسرش می گردد.

باید گفت بازی Silent Hill 2 نه تنها دیدگاه تازه ‌ای به بازی‌های سبک ترسناک و وحشت-بقاء ارائه کرد، بلکه گیم پلی آن در عین سرگرم کننده بودن، در خدمت داستان بودند و درگیری‌های ذهنی شخصیت اصلی بازی را به تصویر می‌کشیدند.

دانلود ترینر بازی Strength of the Sword ULTIMATE

Strength of the Sword ULTIMATE pc

ترینر بازی Strength of the Sword ULTIMATE

Strength of the Sword ULTIMATE pc

در ترینر بازی Strength of the Sword ULTIMATE که در سبک اکشن سوم شخص می باشد، هدایت قهرمانی بزرگ را در اختیار دارید که باید با استفاده از قدرت شمشیر او و با تکیه بر مهارت های شمشیر زنی اش به مبارزه با باس های قدرتمند و شیاطین خبیث بروید. دانلود ترینر بازی Strength of the Sword ULTIMATE تاکتیک و استفاده از مهارت را با یکدیگر ترکیب کرده و شما در نقش پلیر می توانید در محیط های مختلف به سراغ دشمنان رفته و برای از پا درآوردنشان از روش های مختلفی استفاده کنید. با پیشرفت در بازی می توانید مهارت های شمشیرزنی خود را افزایش داده و به همین علت به راحتی در مبارزات پیروز شوید. کمبوهای مختلفی نیز در سیستم گیم پلی ترینر بازی Strength of the Sword ULTIMATE در نظر گرفته شده که برای نابودی دشمنان می توانید از آنها استفاده نمایید.

دانلود ترینر بازی Streets of Rogue

Streets of Rogue

ترینر بازی Streets of Rogue

ترینر بازی Streets of Rogue بیش از سه سال و نیم در مرحله توسعه قرار داشت و در مرحله آزمایشی Early Access در کامپیوتر با استقبال فوق العاده خوبی روبرو شد. دانلود ترینر بازی Streets of Rogue به عنوان یک ترکیب از دو عنوان Binding of Issac و Deus Ex اصلی توصیف شده که از سیستم پیشرفت در بازی ‌های سبک rogue-lite استفاده می‌ کند و آن را با گیم ‌پلی ناگهانی، آزادی عمل و آزمایش محور ترکیب کرده است. این بدان معنا است که شما می توانید هر طور که دلتان خواست، به تجربه بازی بپردازید. بازی Streets of Rogue دارای شهری با وقایع کاملا تصادفی برای بازی می باشد و این مورد تضمین می ‌کند تجربه هیچ دو پلیری با هم یکسان نخواهد بود. افزون بر این، بازی Streets of Rogue دارای تعداد بسیار زیادی آیتم برای شخصی‌سازی Loadout تان می باشد.

دانلود ترینر بازی Stronghold Legends

Stronghold Legends Steam Edition-Cover

ترینر بازی Stronghold Legends

دانلود ترینر بازی Stronghold Legends نسخه دیگری در سری بازیهای پرطرفدار سبک استراتژیک Stronghold می باشد که در اواخر سال 2006 روانه بازار شد. در بازی Stronghold Legends در نقش شخصیت های فانتزی در طول تاریخ سفر کنید که سه تمدن و محتوای منحصر به فرد جدیدی را شامل می شود. به عنوان شاه آرتور بازی کرده و شوالیه های او را تحت فرمان خود درآورید. تصمیم با شماست که با Vlad Dracula متحد شوید و جهان را به سمت تاریکی ببرید یا اینکه به حماسه قهرمانان Siegfried ملحق شده و تعداد 24 مأموریت منحصر به فرد را در محوریت داستانی این بازی به تکامل برسانید. در ترینر بازی Stronghold Legends می توانید قلعه ها را با استفاده از جادوه های قدرتمند و جانوران افسانه ای بسازید و یا نابود کنید. در این نسخه برای اولین بار از فرهنگ عامه قرون وسطی و سحر و جادو الهام گرفته شده است.

 

دانلود ترینر بازی Singularity

Singularity Cover

ترینر بازی Singularity

Singularity Cover

بازی Singularity در سبک اول شخص اکشن می باشد که توسط استودیوی Raven Software ساخته شده و به وسیله کمپانی Activision در سال 2010 منتشر شد. این بازی در زمان عرضه خود توانست موفقیت های زیادی را کسب کند و نظر منتقدین و گیمرها را به خود جلب کند. دانلود ترینر بازی Singularity و داستان آن از جایی شروع می شود که یک انفجار الکترومغناطیسی قوی از سمت یک جزیره ی خالی از سکنه به نام Katorga-12 توسط روسیه برای از بین بردن ماهواره های جاسوسی آمریکا به وجود آمد. به دنبال این حادثه گروهی از تفنگداران آمریکایی به رهبری شخصیت اصلی داستان یعنی کاپیتان Nathaniel Renko برای تحقیقات به منطقه مورد نظر می روند که یک موج مغناطیسی دیگر هلیکوپتر آنها را از کار می اندازد. ترینر بازی Singularity یک عنوان اول شخص شوتر با المان های وحشت-بقاء می باشد که هسته ی اصلی گیم پلی آن توسط یک شئ باستانی به نام "وسیله کنترل زمان" کنترل می گردد. در واقع به کمک این وسیله کنترل زمان را در دست می گیرید.