خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " W "
نمایش مطالب دسته بندی : W

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Retribution

Warhammer 40000 Dawn of War II Retribution Complete

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Retribution

Warhammer 40000 Dawn of War II Retribution Complete

Retribution عنوان دومین بسته الحاقی بازی Dawn of War II محسوب می شود که در سال 2011 منتشر شد. ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Retribution تحول زیادی در گیم پلی خود نسبت به نسخه های قبلی نشان داده و بسیاری از ویژگی هایی که می بایست تا قبل از این در سری وارهمر دیده می شد را با خود به همراه دارد. بخش داستانی دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Retribution با تمامی نژادهای این سری قابل انجام بوده و شما در نقش پلیر، فرماندهی شش جناح منحصر به فرد را بر عهده می گیرید. میان ساخت ارتش عظیم یا رهبری تیم کوچکی از قهرمانان نخبه یک را انتخاب کرده و بخش تک نفره بازی را با سلیقه خود پیش ببرید.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Chaos Rising

Warhammer 40000 Dawn of War II Chaos Rising

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Chaos Rising

Warhammer 40000 Dawn of War II Chaos Rising

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Chaos Rising را در این مطلب قرار داده ایم که اولین بسته الحاقی بازی Dawn of War II محسوب می شود. داستان ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Chaos Rising از جایی آغاز می شود که گروهی از تفنگداران فضایی تحت فرماندهی شما به سیاره Aurelia فرستاده می شوند تا به درخواست کمک فرستاده شده با کد رمز تفنگداران فضایی دسته Blood Ravens رسیدگی کنند، اما به زودی مشخص می شود این درخواست کمک جعلی بوده و توسط عده ای از سربازان خیانت کار ارتش امپراتوری فرستاده شده و از این رو مشکلات بسیاری برای شما ایجاد می شود.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II

Warhammer 40,000 Dawn of War II

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II

Warhammer 40,000 Dawn of War II

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II دومین نسخه در سری استراتژی زمان حال Dawn of War محسوب می شود که در سال 2009 روانه بازار شد. گیم پلی بازی Warhammer 40000: Dawn of War II با تمرکز برروی اکشن-استراتژی سریع، دنیای علمی تخیلی Warhammer 40,000 را به صورتی شبیه سازی کرده که پیش از این هرگز ندیده بودید. بخش کمپین بازی شامل حملات دو گروه Eldar و Ork ها به یکی از مهم ترین گروه سیاره های تفنگداران فضایی دسته Blood Ravens به نام Aurelia می شود که دارای یک پایان بندی است. مدت زمان گیم پلی این بخش نسبتا طولانی بوده که اتمام آن بسیار لذت بخش توصیف می شود. ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II آغاز کننده فصل جدیدی در سری تحسین شده خود محسوب می شود که پلیرها را به نبردی با موضوع نجات کهکشان فرا می خواند.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Soulstorm

Warhammer 40000 Dawn of War Soulstorm

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Soulstorm

Warhammer 40000 Dawn of War Soulstorm

Soulstorm عنوان سومین و آخرین بسته الحاقی بازی Dawn of War محسوب می شود که به صورت مستقل منتشر شد. دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Soulstorm دو گروه جدید تحت عناوین Sisters of Battle و Dark Eldar را به بازی اضافه می کند و تعداد کل ارتش قابل بازی را به 9 افزایش می دهد. داستان بازی Warhammer 40000: Dawn of War Soulstorm شامل ظهور ناگهانی یک Warp Storm (طوفانی از خشم موجودات شیطانی در دنیای Warp و دنیایی مجازی از ارواح) در چهار سیاره است. دیگر جناح ها در اثر این طوفان سهمگین از خواب بیدار می شوند و در پی بررسی حوادث اخیر بر می آیند. در این نسخه نیز داستان بازی بر اساس گروهی که انتخاب کردید، پایان های متفاوتی خواهد داشت. همچنین در بسته الحاقی Soulstorm یک مجموعه نیروهای هوایی شامل یک نوع هواپیما برای هر گروه در بازی نیز اضافه می گردد.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Winter Assault

Warhammer 40000 Dawn of War Winter Assault cover

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Winter Assault

Warhammer 40000 Dawn of War Winter Assault cover

بازی Warhammer 40000: Dawn of War Winter Assault به عنوان یک بسته الحاقی برای نسخه اصلی محسوب می شود که در سال 2006 منتشر شد. ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Winter Assault به منظور رفع کمبودهای شما ارائه شده است. این بسته الحاقی واحدها و استراتژی های جدید را به بخش گیم پلی بازی Dawn of War می افزاید که سبب دو چندان شدن هیجان آن می شود. بازی Warhammer 40000: Dawn of War Winter Assault دو انتخاب را پیش روی پلیرها قرار می دهد: کمپین سفارشی شده و کمپینی که دارای نظم خاصی نیست. بخش اول کنترل جناح های Eldar و Imperial را در اختیارتان قرار می دهد که هر کدام دارای نبردهای حماسی هستند.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War

Warhammer 40000 Dawn of War 1

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War

Warhammer 40000 Dawn of War 1

بازی Warhammer 40000: Dawn of War اولین نسخه در سری بازیهای علمی-تخیلی سبک استراتژی زمان حال محسوب می شود که در سال 2004 منتشر شد. در زمان عرضه ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War بسیاری از عناوین استراتژی از سرعت و هیجان پایینی برخوردار بودند و با عرضه این آی پی جدید که دارای سرعت گیم پلی بالا و سیستم مدیریت منابع، گرافیک بالا بود، تجربه ای جدید که قبلا در بازی های استراتژی دیده نشده بود را پیش روی پلیرها قرار می داد. در ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War چهار نژاد از معروف ترین و محبوب ترین گروه های دنیای Warhammer 40,000 قابل بازی بودند، ولی حالت داستانی (Campaign) نسبتا کوتاه و شامل 11 مرحله بود که هر کدام به نوبه خود بسیار هیجان انگیز بودند.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Fire Warrior

Warhammer 40000 Fire Warrior

ترینر بازی Warhammer 40000: Fire Warrior

Warhammer 40000 Fire Warrior

ترینر بازی Warhammer 40000: Fire Warrior اولین بازی ساخته شده در دنیای Warhammer 40,000 محسوب می شود که در سال 2003 منتشر شد. این بازی یک عنوان اول شخص شوتر بود که در اختیار دارندگان PS2 و PC قرار گرفت. دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Fire Warrior توسط استودیوی ناشناخته Kuju Entertainment تولید شد و به همین علت یک عنوان اکشن نسبتا ضعیف لقب گرفت و امتیازات متوسطی از سایت های بررسی کننده دریافت کرد. در این بازی شما به عنوان پلیر در نقش جنگجوی آتش Tau به نام Shas'la Kais قرار می گیرید که قصد دارد رهبرش را نجات داده و تمدن خود را از خطر حمله نیروهای شورشی محفوظ نگه دارد. در بازی Warhammer 40000: Fire Warrior شاهد وجود یک بخش چندنفره نیز هستیم که دارای مدهای Deathmatch, Team Deathmatch و Capture the Flag می شود.

دانلود ترینر بازی Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein Youngblood Deluxe Edition

ترینر بازی Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein Youngblood Deluxe Edition

دانلود ترینر بازی Wolfenstein: Youngblood در جهت رفع نیازها و کمبودهای شما در حین بازی ارائه شده است. این بازی جدیدترین نسخه در سری مشهور اول شخص شوتر Wolfenstein محسوب می شود که توسط استودیوی Machine Games ساخته می شود. همچنین ترینر بازی Wolfenstein: Youngblood اولین نسخه در سری خودش است که قابلیت اجرا به صورت co-op را دارا بوده و شما می توانید بخش کمپین داستانی را با کمک دوستانتان انجام دهید. داستان این نسخه در سال 1980 و نوزده سال پس از Wolfenstein II رخ می دهد، زمانی که کاراکتر اصلی این مجموعه یعنی BJ Blazkowicz طی عملیاتی در پاریس گم شده است، شهری که اکنون زیر نظر سلطه نازی هاست. حال دوقلوهای بلازکوویچ به نام های Jess و Soph پس از سال ها تمرین نظامی سخت به دنبال پدرشان راهی پاریس می شوند.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40K: Dawn of War Dark Crusade

Warhammer 40K Dawn of War Dark Crusade

ترینر بازی Warhammer 40K: Dawn of War Dark Crusade

Warhammer 40K Dawn of War Dark Crusade

ترینر بازی Warhammer 40K: Dawn of War Dark Crusade دومین نسخه در سری استراتژی Dawn of War است که در سال 2006 منتشر شد. این بازی با تغییراتی که در خود ایجاد کرد، نسبت به نسخه قبلی توانست موفقیت های بیشتری را به دست آورد. برای مثال در دانلود ترینر بازی Warhammer 40k: Dawn of War Dark Crusade دو نژاد جدید Tau و Necron به بخش تک نفره اضافه شده اند که همواره در خط مقدم جبهه های نبرد قتل عامی خونین به راه می اندازند. وقایع داستانی این نسخه در سیاره کرونوس رخ می دهد و شما در نقش پلیر هدایت یکی از هفت گونه یا نژاد را طی جنگ های حماسی در بخش داستانی تک نفره غیرخطی تجربه می کنید. هر کدام از این گونه ها مجهز به تکنولوژی های مختلفی هستند که به کمک آنها می توانید کنترل سیاره کرونوس را در اختیار بگیرید.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40k: Dawn of War Game of the Year Edition

Warhammer 40000 Dawn of War – Game of the Year Edition

ترینر بازی Warhammer 40k: Dawn of War Game of the Year Edition

Warhammer 40000 Dawn of War – Game of the Year Edition

دانلود ترینر بازی Warhammer 40k: Dawn of War اولین نسخه در سری استراتژی محبوب Warhammer محسوب می شود که توسط استودیوی Relic Entertainment ساخته شده است. در ترینر بازی Warhammer 40k: Dawn of War Game of the Year Edition خود را برای نبردهایی حماسی که در آینده ای تاریک رخ می دهد و در آن نژادهای بیگانه برای تسلط بر حیات بشری با یکدیگر مبارزه می کنند، آماده سازید. شما در نقش پلیر بایستی ارتش خود را با استفاده از ابزار شخصی سازی بازی سازماندهی نموده که این مورد به شما قابلیت انتخاب موارد دلخواه و مورد نظرتان را می دهد. بازی Warhammer 40k: Dawn of War شامل یک بخش تک نفره بسیار جذاب و داستان محور بوده که در آن می توانید نبردهایی حماسی را در دنیای مشهور Warhammer تجربه نمایید.