خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " Z "
نمایش مطالب دسته بندی : Z

دانلود ترینر بازی ZOMBI

zombi pc cover

ترینر بازی ZOMBI

zombi pc cover

در این مطلب سه ترینر بازی Zombi را قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما کاربران عزیز قرار گیرد. برای دومین بار در تاریخ طاعون بزرگ دیگری در میان مه ای مرگبار لندن را احاطه کرده است و تمام مردم شهر به جز چند بازمانده را به یک بیماری بدتر از مرگ آلوده ساخته است. شما در نقش یکی از بازماندگان هستید که تا به حال توانسته اید زنده بمانید، اما تا چه مدت می توانید در دخمه های پر پیچ و خم خیابان ها و راه های زیر زمینی لندن زنده بمانید؟ بقایای هولناک بشریت که توسط بیماری آلوده شده و به زامبی تبدیل شده اند. در دانلود ترینر بازی ZOMBI تمامی تجهیزات , کمک های اولیه , نقشه و سلاح هایی که در طول بازی به دست می آورید را می توانید در کیفی که در اختیار دارید , نگهداری کنید .

دانلود ترینر بازی Zombie Army Trilogy

Zombie_Army_Trilogy_cover_art

ترینر بازی Zombie Army Trilogy

Zombie_Army_Trilogy_cover_art

مجموعه ترینر بازی Zombie Army Trilogy را در این پست قرار داده ایم. بازی Zombie Army Trilogy یا ارتش سه گانه ی زامبی ها، به تازگی توسط استودیوی "Rebellion" منتشر شده است. این عنوان حاوی نسخه های اول و دوم بازی به همراه نسخه جدید Zombie Army می باشد که در واقع نسخه های اول و دوم بازسازی شده اند و شاهد پیشرفت چشم گیر گرافیک بازی هستیم. مد جدیدی به نام "Horde" نیز به این سه گانه اضافه شده است. این نسخه شامل 15 مرحله داستانی می باشد که تا ساعت ها می تواند شما را سرگرم خواهد کرد. در واقع بازی Zombie Army Trilogy یک نسخه فرعی در سری تک تیرانداز نخبه به حساب می آید که دارای دوربین X-Ray معروف این سری نیز می باشد.

دانلود ترینر بازی Zombie Driver

Zombie_driver

ترینر بازی Zombie Driver

Zombie_driver

بازی زیبای Zombie Driver HD یکی دیگر از سری بازی های زامبی ( Zombie ) است اما این بار با سبکی جدید و هیجان انگیز! بازی توسط شرکت معروف Exor Studios حمایت یافته و منتشر شده است. می توان گفت بازی سبکی اکشن دارد که در آن باید علاوه بر هدایت خودروی پیشرفته و مجهز خود، با زامبی ها نیز بجنگید و آنها را نابود کنید. این جنگ و درگیری با این هدف صورت می گیرد که شما باید بازماندگان این حادثه خوف ناک را از شر این موجودات اهریمنی نجات دهید. هم اکنون می توانید ترینر بازی Zombie Driver را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.