سیو کامل بازی Just Cause 2   عنوان Just Cause 2 از سري بازي هاي محبوب سبک اکشن-ماجراجويي مي باشد که در سال 2010 توسط کمپاني “Eidos Interactive” منتشر شد. داستان اين بازي open-world چهار سال بعد از وقايع نسخه اول اتفاق مي افتد، به عنوان “Rico Rodriguez” که يک مامور است و داستان او در مناطق گرمسيري “Panau” در جنوب شرقي آسيا رخ مي دهد. چندي پيش بود که سايت Gameinformer اعلام کرد که نسخه سوم اين بازي در حال ساخت است و اين خبر به طور رسمي نيز تاييد شد و در تاريخ نامعلومي در سال 2015 منتشر خواهد شد.

سیو کامل بازی James Bond 007: Blood Stone   “James Bond 007: Blood Stone” بر خلاف نسخه قبلي آن به صورت سوم شخص شوتر است که در سال 2010 توسط Activision منتشر شد. در اين نسخه در نقش “Daniel Craig” هستيد که در ماموريت هاي مختلفي در مکان هاي موناکو، استانبول و … با او همراه هستيد. سيو کامل بازي قرار داده شده است.

سیو کامل بازی James Bond 007: NightFire   بازي “James Bond 007: Nightfire” از سري بازي هاي اول شخص شوتر “جيمز باند” مي باشد که در سال 2002 منتشر شد. در نقش جيمز باند، مخفي ترين مامور موجود در انگلستان بازي کنيد، آسمان خراش ها بلند را جست و جو کنيد، ماموريت هاي زير آب را انجام دهيد و… سيو 100% بازي قرار داده شده است.