سیو بازی Prince of Persia: The Sands of Time نسخه اول سری بازی های محبوب و پرطرفدار “شاهزاده ایرانی” که Prince of Persia: The Sands of Time نام داشت، در سال 2003 توسط کمپانی Ubisoft عرضه شد و شاهد فروش و استقبال خوبی از این آی پی جدید یوبیسافت در آن سال بودیم. در این بازی پلتفرمر سه بعدی اکشن-ماجرایی در نقش پسر “King Sharaman” قرار داشتید که شاهزاده نامیده می شد و … سیو 100% بازی قرار داده شده است.

سیو کامل بازی Prince of Persia: Warrior Within وقایع داستانی عنوان Prince of Persia: Warrior Within هفت سال پس از نسخه اول رخ می دهد، شاهزاده به طور مداوم توسط جانور وحشتناکی به نام “Dahaka” مورد حمله قرار می گیرد، او قصد دارد به نصیحت های پیرمردی که برایش توضیح داده بود کسی که “شن های زمان” را آزاد کرده، باید بمیرد، عمل کند و… از توانایی های جدیدی که به شاهزاده در این نسخه اضافه شده، این است که می تواند دو سلاح را همزمان به کار ببرد و هم چنین می تواند سلاح های دشمنان را نیز بردارد.

سیو کامل بازی Painkiller: Overdose Painkiller: Overdose دومين بسته الحاقي بازي محبوب “قاتل جهنمي” است که در سال 2007 منتشر شد و خود بسته جداگانه اي محسوب مي شد، يعني براي نصب آن، نيازي به بازي اصلي نداشتيد. در اين دي ال سي نقش “Belial” را بر عهده داشتيد که نگهبان دروازه بود. از موارد اضافه کننده اين بسته مي توان به 40 گونه جديد هيولا، 16 مرحله جديد و… اشاره کرد. سيو 100% بازي قرار داده شده است.

سیو کامل بازی Prince of Persia: The Two Thrones

به گفته منتقدان و طرفداران سری بازی های “شاهزاده ایرانی”، موفق ترین نسخه را می توان نسخه سوم یعنی Prince of Persia: The Two Thrones در نظر گرفت که هم از نظر داستانی و هم گیم پلی بازی پیشرفت چشم گیری داشت. این نسخه در سال 2005 توسط یوبیسافت منتشر شد و از بازخوردهای مثبتی نیز بهره مند شد. بعد از وقایع نسخه دوم، شاهزاده و Kaileena با بابیلون بازگشته اند، شاهزاده از این موضوع وحشت دارد که شهر هنوز در جنگ و آشوب باشد و… سیو کامل بازی را قرار داده ایم.

سیو کامل بازی Portal بازی اول شخص Portal در سبک های پازل و معمایی و اکشن می باشد که توسط کمپانی بزرگ “Valve” ساخته و در سال 2007 منتشر شد. دنیای بازی در محیط مرموز آزمایشگاهی رخ می دهد. این عنوان را می توان یکی از بازی های جدید ابتکاری دانست که با ساعت ها گیم پلی منحصر به فرد خود شما را سرگرم خواهد کرد. شما باید انواع گوناگون معماها را در بازی حل کنید تا بتوانید پرتال ها را باز کنید و…

سیو کامل بازی Prototype بازي Prototype يا “نمونه اصلي”، در سبک اکشن-ماجراجويي و open-world است که در سال 2009 توسط Activision منتشر شد. داستان اين نسخه در شهر نيويورک اتفاق مي افتد، جايي که ويروس بدخيم شناخته شده اي تحت عنوان “Blacklight” از طريق Manhattan در سراسر شهر پخش شده است. افراد آلوده شده تبديل به هيولاها و موجودات عجيبي شده اند که خشم غير قابل کنترلي دارند. در اين بين نيروي نظامي اي به نام Blackwatch مسئول جلوگيري از پخش شدن اين ويروس هستند. شما در نقش “Alex Mercer” هستيد که داراي قدرت خارق العاده اي است و هيچ چيزي از گذشته خود به ياد نمي آورد. سيو کامل بازي قرار داده شده است.

سیو کامل بازی Prince of Persia: The Forgotten Sands نسخه بعدی سری باز های “شاهزاده ایرانی” که در سال 2010 منتشر شد، Prince of Persia: The Forgotten Sands نام داشت و به نوعی نسخه چهارم لقب گرفت، ولی به هیچ وجه نتوانست موفقیت نسخه سوم را کسب کند. داستان این عنوان گریزی به نسخه اول است، به طوری که گیم پلی اش نیز بسیار به آن شبیه است. شاهزاده به داستان اصلی بازگشته و برای بررسی وضعیت حکومت برادرش به قصر می آید، این قصر تحت محاصره یک ارتش قدرتمند است و شاهزاده تصمیم می گیرد از قدرت “شن های زمان” برای به کنترل در آوردن این وضعیت استفاده کند و…

سیو کامل بازی Portal 2 Portal 2 دنباله بر نسخه اول است که جوایز زیادی را از آن خود کرد. این بازی داستان قهرمانی را به تصویر می کشد که دوباره باید از دست “GLaDOS”، در آن آزمایشگاه مرموز فرار کند. پلیرها حال می توانند از سلاح پرتال ساز، تله هایی به رنگ هایی مختلف بسازند تا از آن ها به عنوان راه گریزی استفاده کنند. سیو 100% بازی قرار داده شده است.

سیو بازی Painkiller: Black Edition   سري جديد بازي محبوب و ترسناک اکشن Painkiller  با عنوان Painkiller:Black Edition عرضه شد که توسط کمپاني People Can Fly ساخته و توسط شرکت Nordic Games منتشر شده است. داستان بازي مبارزه ميان جهنم و بهشت مي باشد که در اين نسخه از بازي، جهنميان به بهشت حمله کرده اند و مي خواهد آنجا را نابود کنند، اما Daniel و Belial دو قهرمان بازي هستند که بايد جلو اين موجودات اهريمني را بگيرند. سلاح ها در اين نسخه بسيار ارتقا يافته اند. برای دانلود سیو بازی به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید.

سیو کامل بازی Plants vs Zombies  بازي Plants vs Zombies يکي از بازي هاي بسيار جالب و فانتزي مي باشد که در آن شما بايد از جان يک خانواده محافظت کنيد. در واقع موجوداتي بنام Zombie قصد حمله به يک خانه را دارند که راه نفوذ به اين خانه از طريق حياط مي باشد. شما در نقش گياهان نبايد اجازه دهيد که لشکر زامبي ها به خانه نزديک شوند و… سیو کامل بازی قرار داده شده است.