سیو کامل بازی Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands

Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands جدیدترین نسخه از سری نام آشنای Ghost Recon است که توسط کمپانی یوبی سافت منتشر گردید. در این نسخه شاهد یک تغییر بزرگ در این سری بودیم و آن هم جهان آزاد طراحی شدن محیط بازیست. داستان Ghost Recon: Wildlands در یک کشور محصور واقع در آمریکای جنوبی به نام بولیوی جریان دارد، محلی که تعدادی کارتل مواد مخدر به آنجا رفته و با فعالیت‌های قانون شکنانه خود، کنترل کشور را به دست گرفته اند. شما در نقش یکی از اعضای گروه ارواح باید به مبارزه با این افراد بروید.

سیو کامل بازی Titanfall 2 در این مطلب سیو کامل بازی Titanfall 2 را قرار داده ایم. این بازی یکی از محبوب ترین و مشهورترین عناوین شوتر اول شخص محسوب می شود که توسط استودیوی خلاق Respawn Entertainment ساخته شده است. داستان Titanfall 2 بر شخصیت فردی به نام Jack Cooper و تایتانی به نام BT-7274 متمرکز است. این تایتان یک نوع جدید در دنیای تایتان‌ فال محسوب می شود؛ او اولین تایتان ساخته شده توسط گروه مقاومت “Frontier Militia” می باشد، این در حالی است که تایتان ‌های دیگر همه ساخته‌ی گروه شرور “IMC” هستند. سیو قرار داده شده در این پست شامل اتمام بخش داستانی می باشد.

سیو کامل بازی TEKKEN 7 TEKKEN 7 جدیدترین نسخه از سری فوق العاده زیبا و پرطرفدار سری بازی های مبارزه ای TEKKEN می باشد که بالاخره پس از سال ها (حدود ده سال)، بر روی رایانه های شخصی نیز منتشر شد. این نسخه با بهره گیری از قدرت موتور بازی سازی Unreal Engine 4 نبردهای سینمایی داستان محور خیره کننده و دوئل های مهیج را ارائه می نماید که می توان با دوستان و حریفان خود بطور همسان از طریق ساز و کارهای مبارزاتی نوآورانه آن لذت ببرید! در این پست سیو کامل و 100% مربوط به اتمام بخش داستانی را قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرد.

ترینرها و سیو بازی theHunter: Call of the Wild در theHunter: Call of the Wild شما نقش یک شکارچی را خواهید داشت که قدم به دنیای پر از رمز و راز حیات وحش می گذارید. همه جانبه ترین تجربه یک بازی با محوریت شکار را که تاکنون عرضه شده، در اختیار پلیرها قرار می دهد که در آن پلیرها قدم در دنیای زیبای طبیعت گذاشته و با زندگی حیواناتی نظیر گوزن، گاومیش ها، پرندگان، حشرات و دیگر مخلوقات آشنا می شوند. رفتار پیچیده حیوانات، وقایع مربوط به آب و هوا، چرخه شب و روز، اکوسیستم واقع گرایانه و … را در این عنوان تجربه خواهید کرد. دو ترینر سالم و سیو کامل بازی را قرار داده ایم.

سیو بازی The Darkness 2 The Darkness 2 بازي اول شخص و  شوتر و ترسناک با عناصر آمیخته با سبک نقش آفرینی مي باشد که توسط کمپاني 2K Game منتشر شد. داستان بازي در ادامه تاريکي 1 و بيانگر اتفاقات دو سال بعد از آن مي باشد .هنگامي که شخصيت اصلي داستان “Jackie Estacado” ماموريتش را با موفقيت به اتمام رسانده است ،ولي …   سیو کامل بازی را در ادامه مطلب مي توانيد دريافت نماييد.

سیو بازی Thief 2014 Thief بازي به سبک اکشن و مخفي کاري مي باشد که توسط کمپاني Square Enix ساخته شده است. اين نسخه احيا کننده دزدي کلاسيک سري بازي هاي مخفي کاري “Thief” است و نسخه چهارم اين سري مي باشد. گيمرها در نقش “Garrett” ايفاي نقش مي کنند، يک دزد زبردست، که در نظر دارد از ثروتمندان دزدي کند.همانند نسخه هاي گذشته اين سري بازي، گيمرها بايد براي غلبه بر چالش ها از خفا استفاده کند، در حالي که خشونت به عنوان آخرين راه حل موثر باقي مانده است.

سیو کامل بازی The Evil Within سیو کامل و 100% بازی The Evil Within را در این مطلب قرار داده ایم. بازي توسط تيم Tango Gameworks ساخته شده و Bethesda Softworks آن را منتشر کرده است. در اين بازي شما معناي واقعي ترس بازي هاي سبک SH را خواهيد فهميد. داستان بازي از زاويه ديد سوم شخص روايت مي شود و شخصيت اصلي آن، کارآگاه پليس زبده اي به نام “Sebastian Castellanos” است. برای دانلود سیو به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید.

سیو کامل بازی The Amazing Spider-Man 2

مرد عنکبوتی شگفت انگیز با The Amazing Spider-Man 2 بازگشته است و باید خودتان را برای یک ماجراجویی تمام عیار، آماده کنید! چندی پیش نسخه دوم سری بازی های The Amazing Spider-Man منتشر شد. یک ماجراجویی جدید را با شخصیت “Peter Parker” شروع کنید و با استفاده از قدرت، سرعت و حیله گری، دشمنان خود را به مبارزه دعوت کرده و آن ها را نابود سازید. داستان بازی در “Manhattan” اتفاق می افتد و از آنجا شروع می شود که عموی پیتر،بن، توسط مجرمان کشته می شود و پیتر در صدد پیدا کردن قاتل برمی آید و… سیو کامل بازی نیز قرار داده شده است.

سیو کامل بازی Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory سومین عنوان در سری تام کلنسی است که در سال 2005 توسط کمپانی مشهور یوبیسافت منتشر شد. طرفداران این بازی با سبک اکشن-مخفی کاری آن آشنا هستند. در سال 2008 اطلاعات جنگی تبدیل به خطرناک ترین تهدید برای ثبات جهانی شده اند، شما در نقش Sam Fisher یکی از ماهرترین مامورهای گروه عملیات سیاه زیر نظر NSA هستید و باید پرده از منشا این تهدید ها بردارید و … سی. 100% بازی قرار داده شده است.

سیو کامل بازی Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas 2 Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas 2 هفتمین نسخه در سری Rainbow Six محسوب می شود که در سال 2008 توسط کمپانی محبوب یوبیسافت منتشر شد. داستان بازی این بار در لاس وگاس جریان دارد و کنترل رهبر گروهی را بر عهده دارید که “Logan Keller” نام دارد که در این گروه افراد متخصص در زمینه هایی مانند امور الکترونیک و… حضور دارند. این نسخه توانست نمرات و نقدهای بسیار خوبی را دریافت کند. نسخه جدید این عنوان که Rainbow Six Siege نام دارد، در سال 2015 منتشر خواهد شد.