ماد Marvel Spider-Man برای بازی GTA V منتشر شد

  • نویسنده : نیما
  • انتشار: ۰۵ خرداد ۹۸
  • بازدید: 182 بار

ماد پلی استیشن 4 بازی Marvel Spider-Man برای Grand Theft Auto 5

Spider-Man mod for gta v

ماد پلی استیشن 4 بازی Marvel Spider-Man برای Grand Theft Auto 5 اکنون آماده دانلود رایگان است. در ماه مارس که گذشت، درباره ماد Spiderman ای برای بازی Grand Theft Auto 5 به ما گفته بودیم. اکنون خوشحالیم که JulioNIB مادساز، بالاخره این ماد را برای عرضه عمومی منتشر کرده است . نه تنها اینف بلکه این موضوع پشت دیواری از Patreon قرار ندارد، بنابراین هرکسی می تواند آنرا دانلود و کاملا رایگان استفاده نماید. این ماد به پلیرها اجازه می دهد تا با انیمیشن های مختلف در شهر تاب بخورند و انیمیشن های تمام کننده، هدف را با شبکه از تارها به دام اندازند، از اشیا مختلف . آویزان شوند، از دیوار بالا روند ، از به شبکه ای از تار عنکبوت چنگ بزنند و اهداف را به آن بچسبانند و وسایل نقلیه را با تارها گرفته و پرتاب کنند. همچنین این ماد حملات تن به تن و از راه دور را پشتیبانی می نماید و همه آنها بر اساس بازی پلی استیشن 4 مرد عنکبوتی کمپانی مارول می باشند.

 

اگر بخواهیم به جزئیات بیشتری اشاره کنیم، بایستی گفت تاب خوردن با تار را می توان با فشردن مجدد دکمه پرش انجام داد (که باعث سریع تر شدن و بالاتر رفتن شما می شود). برای واقع گرایی بیشتر ، تاب خوردن با تار نیاز به مجاورت ساختمان ها برای عمل کردن دارد (هر چند این موضوع اختیاری است و در منوی Options بازی قابل غیرفعال نمودن می باشد). به علاوه پلیرها می توانند قابلیت سوار شدن بر درب های وسایل نقلیه را در منوی Options فعال کنند. آنها می توانند همچنین عابرین پیاده را با این ویژگی گرفته و با استفاده از دکمه Grab (ممکن است نیاز به نگه داشتن دکمه Ctrl یا همان دکمه هدف گیری داشته باشد) چنانچه آن هدف دشمن نباشد (هدف سبز رنگ)، و با نگه داشتن دکمه Attack ، رنگ هدف به سفید ( که منجر به هل دادن ساده می شود)، زرد (که منجر به سواری با تار زمینی می شود ) یا قرمز (منجر به سواری با تار هوایی می شود) تغییر کند.

PS4 Marvel Spider-Man mod for Grand Theft Auto 5

در انتها نیز، حملات لگدی بواسطه تاب خوردن های با تار بستگی به فاصله و ارتفاع دارد، تاب خوردن به سممت هدف می تواند با نگه داشتن دکمه پرش لغو شود، و با نگه داشتن دکمه تاب خوردن با تار هنگامی که روی دیوار هستید منجر می شود تا مثل مرد عنکبوتی بدوید و بالارفته و تا ارتفاع زیاد بپرید و نیز هنگامی که به بالای ساختمان نزدیک می شوید (مانند فشردن دکمه اکشن X در PS4 ) . تمامی این موارد را می توان با دانلود کردن ماد از لینک های زیر تجربه نمود.

برای دریافت این ماد اینجا کلیک نمایید.

لینکهای دانلود
اطلاعات فایل
  • نام :
    ماد بازی Grand Theft Auto 5
  • منبع :
    بیاتوگیم
امتیاز دهید

اگر مطلب را می پسندید امتیاز 5 ستاره بدهید.

برچسب ها ,,,,,,,
مطالب مرتبط

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.