15 باس در بازیهای ویدئویی که شکست دادن آنها امری طاقت فرساست

  • نویسنده : مصطفی
  • انتشار: ۱۵ تیر ۹۷
  • بازدید: 276 بار

15Video Game Bosses That Are Borderline Impossible To Defeat

15 More Video Game Bosses That Are Borderline Impossible To Defeat

باس های موجود در بازیهای متعدد ویدئویی را از ضعیف ترین شان تا آنهایی که عجیب و غریب ترین طراحی را دارند، بررسی کردیم. پس از انجام این کار دریافتیم باس هایی وجود دارند که نابود کردنشان کار بسیار آسانیست، در حالی که دسته ای نیز هستند که شکست دادنشان غیر ممکن به نظر می رسد. البته این جمله به این معنی نیست که کشتن آنها امری محال است، چرا که پلیرهای کشته کار و زبده، برای انجام این کار به شیوه های مختلفی متوسل می شوند. گاهی اوقات نیز از خود می پرسید آیا نبرد با این باس ها واقعا ارزش تلاش کردن را دارند یا خیر. در این مطلب به بررسی 15 باس در بازیهای ویدئویی که شکست دادن آنها در گذشته غیرممکن بوده ، پرداخته ایم.

| این مطلب ترجمه شده از وب سایت GamingBolt می باشد |

 

Dark Samus (Hypermode) – Metroid Prime 3: Corruption

همانطور که می دانید، سری بازی‌های Metroid از جمله قدیمی ‌ترین بازی‌های سبک اکشن هستند که اولین نسخه آن در سال 1986 منتشر شده بود. بازی اول شخص Metroid Prime 3: Corruption در سال 2007 به طور انحصاری برای نینتندو منتشر شد. در این عنوان با باسی به نام Dark Samus روبرو می شدید که شکست دادن او می تواند کمی آزاردهنده باشد. جا خالی دادن از حملات او می تواند امری دشوار تلقی شود و در هنگام مبارزه با او، با چندین باس کوچک تر نیز روبر می شوید. کافیست بگوییم خودتان بهتر می دانید هنگام مبارزه با این باس چه کاری انجام دهید.

The Diggernaut – Metroid: Samus Returns

نسخه های متعددی از سری Metroid منتشر شده که جدیدترین آنها بازی Metroid: Samus Returns است که انحصاری کنسول نینتندو 3DS بوده و توانست نمره‌های بسیار خوبی را دریافت نماید. زمانی را به یاد آورید که یک باس با ضربه مهلک خود می توانست به یکباره شما را از پا دربیاورد. مبارزه با باس Diggernaut نیز از این قاعده مستثنی نبوده که ما آن را جزو این دسته بندی قرار داده ایم. مبارزه با این باس چنان دشوار است که برای کشتن او باید بارها و بارها تلاش کنید.

Shao Kahn – Mortal Kombat 3

کمتری گیمری را می توان یافت که با سری محبوب و قدیمی Mortal Kombat آشنا نباشد. نسخه سوم این فرانچایز در سال 1995 عرضه شد و به نظرمان هر گیمر طرفدار این فرانچایز با یک موضوع هم عقیده است و آن چیزی نیست جز اینکه کشتن شخصیت Shao Kahn همانند یک کابوس به شمار می رفت. نه تها ظاهر ترسناکی داشت، بلکه عاشق ضربه زدن با شانه اش بود که واقعا هم آسیب بسیار زیادی وارد می ساخت.

Lingering Will – Kingdom Hearts 2 Final Mix

آخرین باس بازی Kingdom Hearts 2: Final Mix که Lingering Will نام داشت، دارای عکس العمل های سریعی بود. حرکات و ضربات او به مرور زمان خشن تر نیز می شد اگر او به شکل دوم خود تبدیل می گشت. کلید پیروزی در مبارزه با او یافتن زمان مناسب برای حمله است.

Orphan of Kos – Bloodborne

بدون شک بازی انحصاری Bloodborne یکی از شاهکارهای دنیای بازی محسوب می شود که در سال 2015 منتشر شد. عنوانی که توسط استودیوی سازنده سری Dark Souls ساخته شد و توانست به موفقیت های بسیاری دست پیدا کند. سرسخت ترین و دشوارترین باس این بازی، Orphan of Kos می باشد، چرا که یک ضربه او به راحتی شما را از پا درمیاورد یا اینکه به میزان بسیاری زیادی سلامتی تان را کم می کند. موضوع فقط به اینجا ختم نمی شود، سرعت بالای او بعث می شود جاخالی دادن از حملاتش بسیار سخت باشد. پیشنهاد می کنیم تا زمانی که به اندازه کافی در زمینه جاخالی دادن مهارت پیدا نکرده اید، با او مبارزه نکنید، چرا که یک اشتباه می تواند منجر به مرگ تان شود.

Darkeater Midir – Dark Souls 3: The Ringed City

در Dark Souls 3: The Ringed City که دومین دی ال سی بازی محسوب می شود، سرسخت ترین باس یک اژدها است. مبارزه با باس Darkeater Midir از خیلی جهات دشوار محسوب می شود: وارد ساختن Damage بالا، محوطه مبارزه پهناور و …

Senator Armstrong (Revengeance mode) – Metal Gear Rising Revengeance

مبارزه با باس Senator Armstrong در بازی Metal Gear Rising: Revengeance در حال حاضر آزار دهنده به حساب می آید، اما حالت انتقام این مسئله را به سطح جدیدی می رساند. ما در مورد مبارزه نهایی صحبت نمی کنیم، قسمتی مد نظرمان است که به صورت رو در رو بایستی با او روبرو شوید، چرا که یک ضربه کافست تا شما از بازی محو شوید.

The Fanatic – Darkest Dungeon: The Crimson Court

بازی Darkest Dungeon بیشتر به خاطر داشتن دشمنان سادیستی و سناریوهای خود مشهور است، چرا که شما را مجبور به گرفتن تصمیمات سخت در طول انجام ماموریت ها می سازد. اما این مسئله در مورد باس Fanatic موجود در بسته الحاقی Crimson Court کمی متفاوت است. او با انجام سه عکس العمل در هر نوبت شخصیت مورد نظرتان را از پا درمیاورد.

Hyper Silver Rathalos – Monster Hunter Generations

Hyper Silver Rathalos به عنوان سرسخت ترین دشمن در عنوان انحصاری Monster Hunter Generations محسوب می شود. او دارای یک لایه زرهی قدرتمند است و اگر هم بتوانید از این لایه رد شوید، بایستی ضربات زیادی را برای کم کردن میزان سلامتی او وارد سازید. ضربات فیزیکی او فوق العاده خطرناک هستند.

Xhul’horac – World of Warcraft: Warlords of Draenor

یکی از دیوانه وارترین باس های بازی World of Warcraft در بسته الحاقی Warlords of Draenor وجود دارد. این باس که Xhul’horac نام دارد، دارای حرکات عجیب و غریب و مرگباری است. او یکسری گلوله های آتشین پرتاب می کند که اگر با آنها تماس پیدا کنید، آسی بسیار زیادی به افراد تیم خود می رسانید. یقینا باس های سرسخت تری نیز در بازی وجود دارند، اما Xhul’horac شدیدا نیاز به همکاری تیمی و هماهنگی دارد.

Flamelurker – Demon’s Souls

Demon’s Souls اولین نسخه در سری مشهور و محبوب Souls محسوب می شود که در سال به طور انحصاری 2009 منتشر شد و همانطور که می دانید، این فرانچایز به خاطر دارا بودن باس هایش معروف است. باس Flamelurker به خاطر ظاهر زمخت خود در Demon’s Souls شناخته شده است. اولین برخورد شما با او به راحتی منجر به مرگ شخصیت تان می گردد و مبارزه با او بسیار وحشیانه و دشوار است. برای از پا درآوردن Flamelurker بایستی از بهترین زره ها، سلاح ها و مهارت های خود استفاده نمایید. نبرد آسانی نخواهد بود.

The Yellow Devil – Mega Man 1

ممکن است شما نیز جزو دوستداران شخصیت Mega Man باشید، اما مبارزه با باس Yellow Devil شاید کمی روی این محبوبیت تاثیر بگذارد. او به تکه ها و قسمت هایی تقسیم می گردد، تغییر شکل یافته و گلوله ای را به سمت شما از طریق چشمانش پرتاب می نماید. مبارزه با او به نظر ساده می آید، اما شما باید تا می توانید همزمان جاخالی دهید و برای چند لحظه به سمت چشمانش شلیک نمایید. مراحل مبارزه با Yellow Devil سخت و ملال آور است.

Justice – Guilty Gear

Justice اولین باس بازی Guilty Gear می باشد که به طور دیوانه واری قدرتمند است. علاوه بر اشعه گامایی که سلامتی شما با وجود گرفتن محافظ، را به شدت کاهش می دهد، هنگامی که جانش کم می شود، از جادو برای بازیابی سلامتی استفاده می کند.

Yiazmat – Final Fantasy 12

باس هایی نیز هستند که کشتن آنها امری تقریبا محال است که Yiazmat بازی Final Fantasy 12 یکی از آن موارد است. این باس با دارا بودن پنجاه میلیون سلامتی، قادر است به راحتی شما را از میان بردارد. می توان گفت مبارزه با باس Yiazmat تقریبا یکساعت طول می کشد اگر واقعا بدانید چه کاری باید انجام دهید!

Merasmus – Team Fortress 2

بازی Team Fortress 2 بدون شک یکی از محبوب ترین عناوین سبو اول شخص شوتر مبتنی بر همکاری تیمی محسوب می شود که توسط کمپانی Valve ساخته شده است. باس Merasmus در واقعه جشن هالووین ظاهر می شود که مبارزه با او امری فوق العاده دشوار است. اساسا او در طی نبردهای PvP آن هم در مپ های خاصی ظاهر می شود و اگر افراد تیم با یکدیگر همکاری نکنند، به خاطر دارا بودن میزان سلامتی بالا، هرگز از پا در نخواهد آمد.

نظر شما چیست؟ چه باس های دیگری می شناسید که باید در این لیست قرار بگیرند؟

 

لینکهای دانلود
اطلاعات فایل
  • نام :
    سرسخت ترین باس های بازیهای ویدئویی
  • منبع :
    Bia2Game.com
امتیاز دهید

اگر مطلب را می پسندید امتیاز 5 ستاره بدهید.

برچسب ها ,,,,,
مطالب مرتبط

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.