نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

PT-alike Allison Road launches Kickstarter

Allison Road

همان طور که مي دانيد، PT عنوان دموي قابل بازي نسخه جديد سري بازي هاي مشهور Silent Hills است که خبر انتشار اين تيزر بسيار بحث برانگيز شد و سر و صداي زيادي نيز به پا کرد. اين بازي قرار بود توسط کوجيما و کمپاني Konami به طور انحصاري براي کنسول PS4 منتشر شود که پس از بحث و جدل هاي فراوان کوجيما با شرکت کونامي، بالاخره ساخت اين بازي به طور کامل کنسل شد و پروژه ساخت Silent Hills متوقف شد. اين موضوع باعث ناراحتي بسياري از طرفداران اين بازي شد که در نتيجه اعضاي تيم استوديوي سازنده لندني اي به نام Lilith Ltd تصميم به ساخت بازي اي همانند PT گرفتند. اين بازي جديد Allison Road نام دارد که عنواني اول شخص در سبک وحشت-بقا مي باشد و ديروز با ايجاد يک کمپين توسط اعضاي سازنده، راهي Kickstarter شد. اين استوديوي لندني با ايجاد يک کمپين در وب سايت کيک استار مبلغ درخواستي براي ساخت اين عنوان جديد را 250 هزار پوند اعلام کردند. برای خواندن ادامه متن و دانلود تریلری از بازی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

توصیف این بازی چنین است:

“در Allison Road شما در نقش يک شخصيت بي نام و نشان هستيد که يک روز از خواب بيدار مي شود، بي آنکه هيچ خاطره اي از وقايع رخ داده در آن جا در ذهن داشته باشد و وظيفه داريد خانواده تان را پيدا کنيد، راز و رمزهاي آن خانه را کشف کرده و در برابر اصلي ترين دشمنتان که “Lily” نام دارد و ديگر وجودهاي تاريک که در ميان ديوارهاي خانه رخنه کرده اند، مقاومت کنيد. چه حسي به شما دست مي دهد هنگامي که بدانيد یک نفر در مکان هاي تاريک خانه تان شما را دنبال می کند؟”

پروژه ساخت اين بازي در سپتامبر 2014 توسط تلاش هاي يک نفر شروع شد و حال به تيمي شش نفره تبديل گشته است. مبلغ £250,000 مورد نياز براي ساخت نسخه PC بازيست که انتظار مي رود در اواخر سال 2016 منتشر گردد و در صورت موفق شدن کمپين کيک استار، ساخت نسخه هاي Mac, PS4 و Xbox One بازي نيز در دستور کار قرار خواهد گرفت. گفته مي شود اين عنوان با هدف به تصوير کشيدن يک بازي ترسناک با بالاترين کيفيت و گرافيک ساخته مي شود که موتور گرافيکي به کار رفته در آن “Unreal Engine 4” است. اين بازي از Oculus Rift يا واقعيت مجازي نيز پشتيباني خواهد کرد.

اگر شما از مبلغ 15 تا 24 دلار به ساخت اين عنوان کمک کنيد، مي توانيد در زمان انتشار بازي يک نسخه از بازي را رايگان دريافت کنيد. صفحه رسمي کيک استار مربوط به اين بازي را مي توانيد در اینجا مشاهده فرماييد.

اگر تا به حال موفق به مشاهده اولین تریلر گیم پلی بازی نشده اید، می توانید در زیر این تریلر را دریافت نمایید:

دانلود تریلر گیم پلی بازی با کیفیت SD

مشخصات

دانـــــلود

0.00

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما