Assassins Creed: Origins چندین شخصیت قابل بازی خواهد داشت

  • نویسنده : مصطفی
  • انتشار: ۲۶ خرداد ۹۶
  • بازدید: 275 بار

Assassins Creed: Origins– Ubisoft Confirms There Will Be Multiple Playable Characters

Assassin's Creed Origins key art 1

به گزارش Gamingbolt کمپانی یوبی سافت تایید کرده Assassins Creed: Origins دارای چندین شخصیت قابل بازی خواهد بود. می دانیم Assassins Creed: Origins بازی است که قرار است داستان فردی به نام Ba-Yek ، کسی که داستان فرقه ی برادری اساسین ها را که شاهد رشد آن در طول این نسخه های اخیر بوده ایم را روایت می نماید. با اینکه که شخصیت اصلی Origins خود این شخص می باشد، ولی یوبی سافت تایید کرده شخصیت های قابل بازی دیگری نیز در این عنوان جدید حضور خواهند داشت منتها فقط در یک سری ماموریت های خاص. برای خواندن ادامه خبر به ادامه مطلب بروید.

در حین برگزاری میزگرد E3 Coliseum بازی ، از آقای Ashraf Ismail کارگردان بازی درباره وجود شخصیت های مونث قابل بازی پرسیده شد، او در جواب گفت بخش هایی در بخش کمپین بازی خواهند بود که شاهد کنترل دیگر شخصیت ها توسط پلیر برای پیش بردن داستان خواهیم بود، البته وی فقط ترجیح داد در همین حد در این مورد توضیح دهد.

این موضوع قطعا جالب خواهد بود، چه این شخصیت های دیگری که می توانیم با آن ها بازی کنیم، در خط داستانی “مصر باستان” ( Ancient Egypt) ظاهر شوند یا چه در بخش داستانی زمان حال خارج از انیموس، که هنوز چیزی در این باره نمی دانیم. آقای Ismail همچنین هنگامی که از او درباره ی وجود بخش داستانی Abstergo Industries در زمان حال پرسش شد، تنها با لبخندی اشاره نمود و جواب قطعی در این باره نداد.

در خبر مهم دیگری نیز آمده که Assassin’s Creed Origins همانند Assassin’s Creed Syndicate دارای بخش چندنفره نخواهد بود و تمام تمرکز سازندگان بر روی بخش تک نفره داستانی می باشد.

لینکهای دانلود
اطلاعات فایل
امتیاز دهید

اگر مطلب را می پسندید امتیاز 5 ستاره بدهید.

برچسب ها ,,,
مطالب مرتبط

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.