نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

PC Gamer USA & UK All Magazine Until May 2016

pc gamer_logo

در این مطلب تمامی شماره های مجله های وب سایت مشهور PC Gamer از ابتدای سال 2016 تا ماه مه را قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده علاقمندان قرار گیرد. مجلات PC Gamer یکی از بهترین و مشهورترین مجله در زمینه بازی های رایانه ای می باشد که هر ماه نسخه جدیدی از آن منتشر شده و جدیدترین اخبار مربوط به بازی های رایانه ای را می توانید در آن بیابید. در واقع این مجله یک مجله بریتانیایی بوده که کارش را از سال 1993 آغاز کرد. این مجلات در سرتاسر جهان یافت می شوند، منتها نسخه های آمریکایی (USA) و بریتانیایی (UK) اش جزو پرفروش ترین نسخه ها محسوب می شوند و ما نیز در این پست مجلات مربوط به هر دو نسخه را قرار داده ایم. محتوای این مجلات شامل نقد و بررسی بازی های روز دنیا، پیش نمایش عناوین منتشر نشده، اخبار مربوط به دنیای سخت افزار و … می باشد. در ادامه مطلب می توانید این مجلات را به صورت رایگان از وب سایت بیا تو گیم دریافت نمایید. (بیشتر…)

0.00

دانلود تمامی مجلات 2016 PC PowerPlay

بدون دیدگاه

  PC Powerplay All Magazines until April 2016

PC Powerplay

مدت زیادی می شود که بخش مجلات بازی ها سایت را بروز رسانی نکرده بودیم که از این بعد قصد داریم با جدیت بیشتری روی این بخش کار کنیم. PC PowerPlay يکي ديگر از مجله هاي معروف در زمينه هاي مختلف بازي و فناوري مي باشد که هر ماهه منتشر مي شود. این مجله را می توان تنها مجله فعال مربوط به کشور استرالیا در بحث بازی های پلتفرم PC در نظر گرفت که مطالب آن بحث های سخت افزاری را نیز شامل می شود. در اين مجله چند دسته متفاوت وجود دارد که يک دسته به بررسي جديدترين بازي ها و نقد و بررسي آن ها پرداخته و دسته ديگر مربوط به معرفي سخت افزارهاي جديد و روز دنياست که تمامي مشخصات فني آن ها را براي شما بازگو مي کند. برای دانلود مجلات به ادامه مطلب بروید. (بیشتر…)

0.00

دانلود تمامی مجلات PC Gamer 2015

۳ دیدگاه

PC Gamer USA All Magazine 2015

pc gamer_logo

در این پست تمامی مجله های وب سایت مشهور PC Gamer سال 2015 از ماه آگوست به بعد را قرار داده ایم. “PC Gamer Magazine” یکی از بهترین و مشهورترین مجله در زمینه بازی های رایانه ای می باشد که هر ماه نسخه جدیدی از آن منتشر می شود و جدیدترین اخبار مربوط به بازی های رایانه ای را می توانید در آن بیابید. لازم به ذکر است که این مجلات برای دو کشور انگلستان و ایالات متحده منتشر می شوند که ما در این پست فقط موارد مربوط به USA را قرار داده ایم. در این شماره ها نویسندگان به نقد و بررسی بازی های معروف می پردازند. هم اکنون می توانید این مجلات را در قالب فایل های PDF از وب سایت بیا تو گیم دریافت نمایید. (بیشتر…)

0.00
  • 1,333 views
ادامه مطلب

دانلود تمامی مجلات 2015 Game Informer

یک دیدگاه

Game Informer All Magazines 2015

Game Informer_logo

در این پست تمامی مجله های وب سایت Game Informer سال 2015 تا ماه ژوئن را قرار داده ایم. از ديگر مجله هاي معروف بازي مي توان مجله Game Informer را نام برد که مي توان آن را در رتبه اول مجلات بازي هاي ويدئويي در سراسر جهان قرار داد و مي دانيد که وب سايت Game Informer نيز يکي از معتبرترين سايت ها در زمينه بازي هاست. تفاوت بارز اين مجله با مجلات ديگر اين است که بازي هاي پلتفرم هاي ديگر را نيز پوشش مي دهد. در اين مجله مي توانيد جديدترين اخبار بازي هاي آينده و نقد و بررسي آن ها که زير نظر بهترين منتقدين صورت مي گيرد و… را بيابيد. (بیشتر…)

0.00

PC Powerplay Magazine – July 2015

PC-Powerplay-July-2015

“PC Powerplay” يکي ديگر از مجله هاي معروف در زمينه هاي مختلف بازي و فناوري مي باشد که هر ماهه منتشر مي شود. در اين مجله چند دسته متفاوت وجود دارد که يک دسته به بررسي جديدترين بازي ها و نقد و بررسي آن ها پرداخته و دسته ديگر مربوط به معرفي سخت افزارهاي جديد و روز دنياست که تمامي مشخصات فني آن ها را براي شما بازگو مي کند. کاور اين شماره همان طور که مي بينيد، عنوان “Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” است که يکي از بازي هاي مورد انتظار امسال يوبيسافت است. مطالعه اين مجله ي 100 صفحه اي با فرمت پي دي اف را به تمامي شما کاربران عزيز توصيه مي کنيم. (بیشتر…)

0.00