PC Gamer USA & UK All Magazine Until May 2016

pc gamer_logo

در این مطلب تمامی شماره های مجله های وب سایت مشهور PC Gamer از ابتدای سال ۲۰۱۶ تا ماه مه را قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده علاقمندان قرار گیرد. مجلات PC Gamer یکی از بهترین و مشهورترین مجله در زمینه بازی های رایانه ای می باشد که هر ماه نسخه جدیدی از آن منتشر شده و جدیدترین اخبار مربوط به بازی های رایانه ای را می توانید در آن بیابید. در واقع این مجله یک مجله بریتانیایی بوده که کارش را از سال ۱۹۹۳ آغاز کرد. این مجلات در سرتاسر جهان یافت می شوند، منتها نسخه های آمریکایی (USA) و بریتانیایی (UK) اش جزو پرفروش ترین نسخه ها محسوب می شوند و ما نیز در این پست مجلات مربوط به هر دو نسخه را قرار داده ایم. محتوای این مجلات شامل نقد و بررسی بازی های روز دنیا، پیش نمایش عناوین منتشر نشده، اخبار مربوط به دنیای سخت افزار و … می باشد. در ادامه مطلب می توانید این مجلات را به صورت رایگان از وب سایت بیا تو گیم دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود تمامی مجلات ۲۰۱۶ PC PowerPlay

بدون دیدگاه

  PC Powerplay All Magazines until April 2016

PC Powerplay

مدت زیادی می شود که بخش مجلات بازی ها سایت را بروز رسانی نکرده بودیم که از این بعد قصد داریم با جدیت بیشتری روی این بخش کار کنیم. PC PowerPlay یکی دیگر از مجله های معروف در زمینه های مختلف بازی و فناوری می باشد که هر ماهه منتشر می شود. این مجله را می توان تنها مجله فعال مربوط به کشور استرالیا در بحث بازی های پلتفرم PC در نظر گرفت که مطالب آن بحث های سخت افزاری را نیز شامل می شود. در این مجله چند دسته متفاوت وجود دارد که یک دسته به بررسی جدیدترین بازی ها و نقد و بررسی آن ها پرداخته و دسته دیگر مربوط به معرفی سخت افزارهای جدید و روز دنیاست که تمامی مشخصات فنی آن ها را برای شما بازگو می کند. برای دانلود مجلات به ادامه مطلب بروید. (بیشتر…)

خرید_اینترنتی

دانلود تمامی مجلات PC Gamer 2015

۳ دیدگاه

PC Gamer USA All Magazine 2015

pc gamer_logo

در این پست تمامی مجله های وب سایت مشهور PC Gamer سال ۲۰۱۵ از ماه آگوست به بعد را قرار داده ایم. “PC Gamer Magazine” یکی از بهترین و مشهورترین مجله در زمینه بازی های رایانه ای می باشد که هر ماه نسخه جدیدی از آن منتشر می شود و جدیدترین اخبار مربوط به بازی های رایانه ای را می توانید در آن بیابید. لازم به ذکر است که این مجلات برای دو کشور انگلستان و ایالات متحده منتشر می شوند که ما در این پست فقط موارد مربوط به USA را قرار داده ایم. در این شماره ها نویسندگان به نقد و بررسی بازی های معروف می پردازند. هم اکنون می توانید این مجلات را در قالب فایل های PDF از وب سایت بیا تو گیم دریافت نمایید. (بیشتر…)

  • 1,212 views
ادامه مطلب

Game Informer All Magazines 2015

Game Informer_logo

در این پست تمامی مجله های وب سایت Game Informer سال ۲۰۱۵ تا ماه ژوئن را قرار داده ایم. از دیگر مجله های معروف بازی می توان مجله Game Informer را نام برد که می توان آن را در رتبه اول مجلات بازی های ویدئویی در سراسر جهان قرار داد و می دانید که وب سایت Game Informer نیز یکی از معتبرترین سایت ها در زمینه بازی هاست. تفاوت بارز این مجله با مجلات دیگر این است که بازی های پلتفرم های دیگر را نیز پوشش می دهد. در این مجله می توانید جدیدترین اخبار بازی های آینده و نقد و بررسی آن ها که زیر نظر بهترین منتقدین صورت می گیرد و… را بیابید. (بیشتر…)

PC Powerplay Magazine – July 2015

PC-Powerplay-July-2015

“PC Powerplay” یکی دیگر از مجله های معروف در زمینه های مختلف بازی و فناوری می باشد که هر ماهه منتشر می شود. در این مجله چند دسته متفاوت وجود دارد که یک دسته به بررسی جدیدترین بازی ها و نقد و بررسی آن ها پرداخته و دسته دیگر مربوط به معرفی سخت افزارهای جدید و روز دنیاست که تمامی مشخصات فنی آن ها را برای شما بازگو می کند. کاور این شماره همان طور که می بینید، عنوان “Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” است که یکی از بازی های مورد انتظار امسال یوبیسافت است. مطالعه این مجله ی ۱۰۰ صفحه ای با فرمت پی دی اف را به تمامی شما کاربران عزیز توصیه می کنیم. (بیشتر…)