Gamescom 2016 : تاریخ تست بتای Titanfall 2 به همراه تریلری زیبا از بازی اعلام شد

 • نویسنده : مصطفی
 • انتشار: ۲۶ مرداد ۹۵
 • بازدید: 314 بار

Titanfall 2 Open Multiplayer Technical Test Dates Announced

Titanfall 2 trailer

همان طور که در جریان هستید، کمپانی EA اعلام کرد عنوان مورد انتظار Titanfall 2 روی نسخه PC هیچ نسخه بتا یا آزمایشی ای برای بخش چند نفره دریافت نخواهد کرد. ولی این جمله به این معنا نیست که Titanfall 2 اصلا نسخه تست یا آزمایشی ندارد، بلکه فقط دارندگان کنسول های PS4 و Xbox One این شانس را خواهند داشت که بتوانند نسخه آزمایشی بخش چند نفره بازی را تجربه کنند. در نمایشگاه Gamescom کمپانی EA اعلام کرد اولین دوره تست بازی اواخر این هفته از تاریخ 19 آگوست شروع شده و دو روز ادامه دارد. دومین مرحله تست آزمایشی از 26ام آگوست تا 28 می باشد. کمپانی EA تاریخ تست بتا را طی انتشار تریلری زیبا از گیم پلی بخش چند نفره منتشر کرده که برای مشاهده آن در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

Titanfall 2 بر خلاف نسخه اول دارای بخش تک نفره داستانی بوده و برای دارندگان کنسول پلی استیشن 4 نیز منتشر خواهد شد. طبق گفته آقاي جسي استرن از استوديوي Respawn Entertainment ، آنها کار ساخت Titanfall 2 را از اواخر سال 2014 آغاز کردند. طبق گفته ایشان :
“بخش چند نفره Titanfall 2 بسيار بهتر و لذت بخش تر از نسخه اول خواهد بودو نسخه اول در ابتدا در انحصار کنسول ايکس باکس وان بود و به دليل نداشتن بخش تک نفره داستاني نتوانست آن طور که بايد پليرها را به خود جذب کند. همچنين يکي از ضعف هاي نسخه اول اين بود که ما مکانيزم داستان سرايي بازي را نداشتيم تا به همه بگوييم شما چه کسي هستيد، الان در چه مکاني قرار داريد و چه کساني اطراف شما هستند، ما پاسخ همه اين سوال ها را مي دانستيم، اما فقط توانايي ارائه ي آن ها را نداشتيم.
گفته شده داستان Titanfall 2 یک “جنگ استعماری بزرگ” را روایت می کند که به نوعی وقایع مربوط به انقلاب آمریکا و جنگ داخلی این کشور را در زمان آینده آن هم با تکنولوژی های پیشرفته بازگویی می کند.
لازم به ذکر است که آقای جسی استرن نویسنده داستان بازی های مشهوری مانند Call of Duty 4: Modern Warfare و Call of Duty: Modern Warfare 2 بوده است.
Titanfall 2 در تاریخ 28 اکتبر 2016 (جمعه 7 آبان) برای Xbox One, PS4 و PC منتشر خواهد شد.

اطلاعات فایل
  امتیاز دهید

  اگر مطلب را می پسندید امتیاز 5 ستاره بدهید.

  برچسب ها ,,,
  مطالب مرتبط

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.