نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

Outlast 2 delayed to Q1 2017

Outlast-2

استوديوي Red Barrels سازنده و ناشر عنوان ترسناک Outlast 2 امروز طي پستي اعلام کرده انتشار بازي تا اوايل سال 2017 به تعويق افتاده است. تيم سازنده هدف از اين تاخير را بيشتر زمان يافتن براي کار بر روي بازي و ارائه محصولي پرافتخار و بي عيب و نقص اعلام نموده است. بازي اول شخص وحشت-بقاء Outlast 2 پيش از اين قرار بود پاييز امسال روانه بازار گردد. نسخه اول اين بازي در سال 2014 عرضه شد و يکي از موفق ترين عناوين ترسناکي بود که توانست ترس را به معناي واقعي به مخاطب القا کند. براي خواندن ادامه خبر در ادامه مطلب با ما همراه باشيد.

Outlast 2 screenshot

صحبت هاي تيم سازنده در مورد علت اين تاخير :
“ما اخيرا مجبور شديم يک تصميم دشوار بگيريم. پس از اينکه انتخاب هايمان را سنجيديم، تصميم گرفتيم تاريخ انتشار Outlast 2 را به نيمه اول سال 2017 موکول کنيم.”
“ما مي خواهيم بدانيد به بازخوردها و نظرات تان توجه مي کنيم. از شور و هيجان شما نسبت به بازي آگاهيم و مي دانيم به کارمان اهميت مي دهيد. وظيفه ما به عنوان يک استوديوي مستقل اين است که بهترين ها را براي شما به ارمغان آوريم، يعني ترسناک ترين و واقعي ترين تجربه ممکن. به همين دليل يک مقدار زمان بيشتري نياز داريم تا مطمئن شويم Outlast 2 در معرض خطر قرار نداشته و شايسته تجربه کردن را داشته باشد.”
“اين از آن خبرها نيست که دوست داشته باشيم به طرفداران بدهيم، اما به دنيايي که ساخته ايم و به جامعه هوادارانمان کاملا متعهد خواهيم بود و موردي تست نشده را در اختيار کسي قرار نمي دهيم. از صبر و شکيبايي شما سپاسگزاريم و قول مي دهيم Outlast 2 تا سر حد مرگ شما را بترساند!”.

تصاویر جدید منتشر شده از بازی را در زیر مشاهده می نمایید:

< برای مشاهده کیفیت واقعی تصاویر بر روی آنها کلیک نمایید >

Outlast 2 screenshot 1

Outlast 2 screenshot 2Outlast 2 screenshot 4

Outlast 2 screenshot 5

Outlast 2 وعده يک ماجراجويي پيچيده به اعماق ذهن انسان و رازهاي تاريک و مخوفش را داده است. همچنين اين بازي در محيطي کاملا متفاوت نسبت به نسخه اول جريان داشته و بسيار ترسناک تر از آن است و هم اکنون براي پلتفرم هاي Xbox One, PS4 و PC در حال ساخت است.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما