RUINER PC-RELOADED

بازی RUINER یک شوتر خشن اکشن می باشد که در سال 2091 در کلان شهر سایبری Rengkok جریان دارد، یک روانی علیه سیستم فاسد به پا می خیزد تا حقیقت درباره آنها را برملا نموده و برادر ربوده شده ی خویش را با راهنمایی های دوست هکر مرموز خویش نجات دهد. عکس العمل های مافوق طبیعی، ابزارهای پیشرفته و تجهزات جنگی ای که از دشمنان شما به زمین افتاده اند را برای تکه تکه کردن و از بین بردن غول های شرکتی دلالان مجازی در HEAVEN به کار ببندید. این بازی مبارزه فوق العاده سریعی را ارائه می نماید که به توازنی دقیق از نیروی خشن بیش از حد و حملات ظریف برای غلبه بر تمامی دشمنان وحشی شما نیازمند است. از میان جمعیت راه خود را با انفجار باز کنید یا زمان را کند کرده و نقطه ی حمله ی خویش را پیش از رها ساختن طوفانی از خشونت در میدان نبرد انتخاب نمایید.

Raiders of the Broken Planet Alien Myths PC-PLAZA

بازی جدید اکشن-ماجراجویی و علمی-تخیلی Raiders of the Broken Planet که در اصل یک عنوان آنلاین چند نفره می باشد، توسط استودیوی MercurySteam (سازندگان Castlevania) ساخته شده است. داستان بازی در یک سیاره مخروبه واقع در منظومه‌ی «Lira» جریان دارد که در این محل، ماده قدرتمندی به نام Aleph وجود داشته که سبب بالا رفتن توانایی های افراد می گردد. گروه های بسیاری برای در اختیار گرفتن این ماده ارزشمند با یکدیگر به مبارزه می پردازند. در بازی Raiders of the Broken Planet شاهد خط داستانی ای هستید که در نقش هر دو شخصیت خوب و بد داستان می توانید بازی را انجام دهید.

Danganronpa V3 Killing Harmony PC-CODEX

بازی Danganronpa V3: Killing Harmony عنوانی در سبک ماجرایی بوده که توسط کمپانی Spike Chunsoft ساخته و برای دو پلتفرم رایانه های شخصی و PS4 منتشر شده است. این بازی سومین نسخه در سری Danganronpa محسوب می شود که سبک و سیاق دو نسخه اول را دارا می باشد. در بازی جدید پلیرها بزرگترین و هیجان انگیزترین اپیزود را تجربه می کنند و در واقع یک نسخه جدید در دنیای Danganronpa را به همراه می آورد.

Need for Speed Carbon Collectors Edition PC-Razor1911

Need for Speed Carbon Collectors Edition آغاز ماجرایی است که از داخل شهر شروع می شود و به دره هایی مرگبار می انجامد که شما را به خطرناک ترین و مهیج ترین مسابقات خیابانی که تاکنون تجربه کرده اید می کشاند. شما به همراه گروه خود بایستی در نبردی همه جانبه برای شهر خود مسابقه دهید و همه چیز خود را به مخاطره بیاندازید تا همسایگی های خود را یکی پس از دیگری فتح کنید. وقتی ماجرا توسط پلیس داغ تر می شود، این مبارزه نهایتا به Carbon Canyon کشانده می شود، جایی که محدوده ها و شهرت ها در پس هر پیچ خطرناکی ممکن است از دست برود. Need for Speed Carbon قابلیت سفارشی سازی نسل بعدی ای ارائه می کند که به شما قدرت طراحی و ارتقای اتومبیل های گروه خود به هر طریقی را با استفاده از فناوری پیشرفته ی جدید Autosculpt را می دهد. کلاس اتومبیل و گروه خود را ارائه کنید و جای پای خود را در Need for Speed Carbon، تحول جدید سری بازی های مسابقات اتومبیلرانی محکم کنید.

Prince of Persia: Warrior Within PC-GOG

وارد دنیای زیرزمینی تاریک Prince of Persia Warrior Within شوید، که دنباله ای برای بازی شمشیری برای عنوان تحسین شده ی منتقدین، یعنی بازی Prince of Persia: The Sands of Time می باشد. شاهزاده در حالی که توسط Dahaka، تجسمی از سرنوشت که به دنبال مجازات الهی است، تعقیب و شکار می شود، در مسیر قدم می گذارد که پر از خون ریزی و اسرار می شود تا از مرگ از پیش مقرر شده ی خویش جلوگیری کند. سفر او به هسته ی جهنمی قلعه ای در یک جزیره نفرین شده می انجامد که بزرگترین ترس های بشر را در خود نهفته دارد. تنها از طریق غلبه بر ترس، دفاعی سخت و استاد شدن در هنرهای جنگی جدید است که شاهزاده به جنگجوی والاتری تبدیل می شود و از زندگی خود، آنچه که دشمنان سعی در نابودی آن را دارند دفاع کند.

Marvel vs Capcom Infinite PC-CPY

بار دیگر شاهد برخورد دو دنیای پر از ماجراهای گوناگون مارول و کپکام این بار در بازی Marvel vs. Capcom: Infinite خواهیم بود، که عصر جدیدی از سری بازی های اکشن مبارزاتی فوق العاده مورد احترام را به نمایش خواهد گذاشت. دنیاهای مارول و کپکام هرگز این چنین با هم برخورد نداشته اند چرا که شخصیت های نمادین از هر دو در مبارزه ی سراسر اکشن و به صورت پلیر علیه پلیر تشکیل تیم می دهند. Marvel vs. Capcom: Infinite که در قالب رویایی مشترک میان هر دو کمپانی خیال پردازی و شکل گرفته است، شامل حالت های بازی تک نفره ی متعدد و مهیج و محتوای بخش چندنفره هم برای پلیرهای جدید و هم طرفداران قدیمی بازی خواهد بود. علاوه بر حالت های بخش تک نفره ی Arcade, Training و Mission، حالت داستانی درگیر کننده با جلوه های بصری خیره کننده نیز پلیرها را در مرکز هر دو دنیای بازی هنگامی که برای نجات از تهدید شوم جدیدی به نام Ultron Sigma مبارزه می کنند، قرار می دهد. Marvel vs. Capcom: Infinite ساخته شده تا مجموعه ای از مکان های نمادین و بیادماندنی و شخصیت های مورد علاقه ی طرفداران از هر دو دنیا نظیر Captain Marvel و Iron […]

Sid Meier’s Civilization V: Complete Edition PC-PROPHET

Sid Meiers Civilization V: Complete Edition کامل ترین مجموعه بازی Civilization V به همراه تمامی دی ال سی ها و بسته های الحاقی منتشر شده برای آن می باشد، Civilization V: Brave New World دومین بسته ی الحاقی این بازی مورد تحسین منتقدین به عنوان بازی برتر سال 2010 بر روی رایانه های شخصی می باشد. این بسته ی الحای جدید عمق و قابلیت بازی دوباره را از طریق معرفی تجارت بین المللی و تمرکز روی فرهنگ و دیپلماسی را ارتقا می بخشد. اثرگذاری شما در سرتاسر دنیا تحت تاثیر ایجاد کارهای بزرگ، انتخاب یک ایدئولوژی برای مردم خود و پیشنهاد قطعنامه های عمومی در کنگره جهانی می باشد. همین طور که در قرن های مختلف تاریخی به پیش می روید، تصمیماتی مهم خواهید گرفت که رابطه شما با دیگر تمدن ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

Hitman Blood Money PC-RELOADED

در بازی Hitman: Blood Money پول حرف اول را می زند، سکوت بهایش را می پردازد، پس خود را آماده کشتن بی سر و صدای هدف خویش نمایید. هنگامی که قاتلین حرفه ای ICA، سازمان تحت قرارداد مامور 47 طی یک سری حملات حذف شده اند، به نظر میرسد که سازمان قدرتمندتر و بزرگتری پا به عرصه رقابت گذاشته است. مامور 47 که حس می کند ممکن است هدف بعدی باشد به امریکا سفر می کند و خود را آماده ی یک کشتار همه جانبه می کند. بازی Hitman: Blood Money یک عنوان اکشن می باشد که مهارت شما را به چالش خواهد کشید.

Might and Magic X Legacy PC-RELOADED

پس از یک دهه، عنوان نقش آفرینی Might & Magic با فرمول اصلی منحصربفرد و مجموعه ی جدیدی از قابلیتهای اصلاح شده بازگشته است، بازی Might & Magic X Legacy بهترین نقش آفرینی کلاس خود می باشد! در آستانه ی وقایع تماشایی Might & Magic Heroes VI در گروهی شامل 4 ماجراجو که در فتنه و سیطره ی سیاسی به دام افتاده اند ظاهر می شوید و پرده از اسرار درونی و بیرونی Karthal بر می دارید. شهر که در آستانه ی تجزیه می باشد، به طعمه ای برای گروه های رقیب که بر سر بدست گرفتن کنترل آن دعوا دارند تبدیل شده است. اعمال شماست که سرنوشت این شهر را مشخص می نماید. Might & Magic X Legacy یک بازی نقش آفرینی تک نفره ی کلاسیک اول شخص اصیل می باشد. گروه خود را تشکیل دهید و آنها را در دنیایی جهان باز هدایت کنید، با موجودات قدرتمند مرموز بجنگید و درعین حال گنجینه های جادویی کهن آن را جمع آوری کنید.

Pro Evolution Soccer 2018 PC-CPY
| آپشن فایل ورژن 6 بازی اضافه شد|

Pro Evolution Soccer 2018 یا به اختصار PES 2018 جدیدترین نسخه در سری بازیهای شبیه سازی ورزش فوتبال می باشد که توسط کمپانی ژاپنی KONAMI ساخته و منتشر می شود. طبق وعده های این شرکت، نسخه رایانه های شخصی PES امسال در نهایت برخی از ویژگی های اضافی را دریافت خواهد کرد و قول داده عملکرد نسخه PC بازی (بر خلاف PES 2017) شبیه نسخه های کنسولی باشد. همچنین PES 2018 با ویژگی های جدید خود، روش های تازه ای را پیش روی پلیرها قرار می دهد و تجربه ای بی نظیر از ورزش فوتبال را به ارمغان خواهد آورد. یکی از تغییرات عمده ای که این نسخه نسبت به نسخه های پیشین خود دارد، این است که دارای قابلیت “Real Touch +” می باشد، به کمک این ویژگی بازیکنان می توانند توپ دریافتی را با قسمت های مختلف بدن (که از نظر قانون فوتبال خطا محسوب نمی شوند) نظیر قفسه سینه، سر و پاها کنترل نمایند. مطمئنا این ویژگی جدید موجب افزایش تسلط بازیکنان بر توپ شده و فاصله میان دنیای واقعی و دنیای بازی را کمتر می کند.