نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

RadLINE Quarantine PC-HI2U

RadLINE Quarantine

RadLINE Quarantine بازی سندباکس Co-op اکشن می باشد و در منطقه قرنطینه شده ای که توسط ویروسی ناشناخته آلوده شده، جریان دارد. شما به عنوان عضوی از هیئتی نظامی که برای کشف آنچه برای جمعیت آلوده شده فرستاده شده بودید ایفای نقش می کنید. پس از قطع ارتباط با واحد نظامی، فقط باید به خود متکی باشید، بنابراین خود را برای شب آماده کنید، چرا که به محض غروب آفتاب شکار آغاز خواهد شد. RadLINE Quarantine در اصل برای بازی بصورت همکارانه یا Co-op طراحی شده، با دوستان خود تیمی تشکیل داده و برای بقا مبارزه کنید!

(بیشتر…)

0.00

Flying Tigers Shadows Over China PC-CODEX

Flying Tigers Shadows Over China cover

Flying Tigers Shadows Over China بازی اکشن نبرد هوایی مبتنی بر رویداد های واقعی از اسکاردان دواطلبین مخفی امریکا که از چین در برابر ژاپن در صحنه نبردی چین – برمه – هند در جنگ جهانی دوم دفاع کردند، می باشد. در این عنوان می توانید در نبردهای هوایی کمتر دیده شده هنگامی که در نقش خلبان جنگنده های سرسخت، ناوبری های حمل و نقل از خود گذشته و خدمه شجاع بمب افکن ها و تبربارچی های AVG قرار بگیرید. خلبان های درجه یک نبردهای تن به تن هوایی از تاکیتیک های “بزن و فرار کن” استفاده می نمایند، حملات هوایی خط شکن را پشت جبهه ی دشمن انجام داده و در دفاع از مسیرهای تدارکاتی مهم چین شرکت کنید، از Rangoon گرفته تا جاده ی برمه و از میان رشته کوه های مرگبار هیمالیا.

(بیشتر…)

0.00

Shu Caverns Of The Nightjars PC-HI2U

Shu Caverns Of The Nightjars cover
Shu Caverns Of The Nightjars یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی و پلتفرمر 2.5 بعدی بوده که توسط استودیوی Coatsink ساخته و منتشر شده است. هنگامی که طوفان بزرگ و وحشتناکی دهکده ی Shu را نابود می سازد، به ناچار عازم سفری برای زنده ماندن می شود. در سفرهای خود Shu روستائیان معمولی ملاقات می کند، بازماندگانی از ویرانی که به کمک او نیاز دارند، در ازای کمک های او، این شخصیت های عجیب و غریب به Shu قابلیتهای منحصربفرد ویژه ای می بخشند که او می تواند از آنها برای طی کردن مسیر خطرناک پیش روی خویش استفاده نماید. تنها امید Shu و روستائیان همکاری با یکدیگر در جستجوی پناهگاه و راهی برای متوقف نمودن طوفان است. آیا می توانید از پایان دنیا پیشی بگیرید؟

(بیشتر…)

0.00

Medal of Honor: Pacific Assault PC-GOG

Medal of Honor

Medal of Honor: Pacific Assault به پلیرها شجاعت لازم برای مبارزه با ارتش امپراطوری ژاپن پس از شوک ناشی از بندر Pearl Harbor تا پیروزی در سواحل  Tarawa Atoll را می دهد. شما در این بازی که در صحنه نبردهای اقیانوس آرام از سال 1941 تا 1944 روی می دهد، در نقش تفنگدار نیروی دریای تازه به خدمت گرفته شده ای به نام Tom Conlin خواهید بود که از حمله ی پرل هاربر نجات یافته است و یورشی به Guadalcanal را رهبری نموده و در نهایت به سواحل بالارونده ی Tarawa حمله ور می شوند ظاهر خواهید شد. مجهز به زیرکی و سلاح های قدیمی مختلف، این وظیفه ی شما خواهد بود که ماشین جنگی ژاپنی ها را روی مسیر خود متوقف نمایند. بازی Medal of Honor Pacific Assault رویه قبلی سری های مدال افتخار را با مجموعه ای از اسلحه ها، دشمنان و داستانی جدید ادامه می دهد، به علاوه Medal of Honor Pacific Assault حالت های جدید مولتی پلیر با قابلیت پشتیبانی از سقف 32 نفره از ارتش های امریکا، بریتانیا ، ژاپن و دیگر ارتش ها تجربه ای منحصربفرد برای شما به ارمغان خواهد آورد. (بیشتر…)

0.00

Kerbal Space Program 1.3: Away with words PC-PLAZA

Kerbal Space Program 1

در بازی مستقل Kerbal Space Program که عنوانی تخیلی و در سبک شبیه سازی است، شما باید به همراه دیگران، یک سفینه فضایی ارزشمندی بسازید که قادر به پرواز در فضا و رساندن خدمه ها به آنجا بدون کشته شدن آن ها باشد. به کمک قطعاتی که در اختیار دارید و با استفاده از روندی منطقی، باید سفینه فضایی مورد نظر را بسازید. نسخه ای که در این پست قرار داده ایم، تحت عنوان Kerbal Space Program 1.3: Away with words می باشد، نسخه 1.3 حاوی چهار زبان مختلف و هم چنین یکپارچه شدن حالت “Asteroid Day” با این زبان ها می باشد. بازی دارای سه مد مختلف به نام های “Sandbox”، “Science Mode” و “Career Mode” است. شما هدایت موجودات فضایی ای سبز رنگی را بر عهده دارید که در ایستگاهی فضایی به نام “Kerbal” مستقر هستند. تحقیق کنید و تکنولوژی های جدید را توسعه دهید تا در پیشبرد برنامه های فضایی تان موثر باشد. لازم به ذکر است این بازی در شبکه استیم امتیازات فوق العاده ای را دریافت کرده است. (بیشتر…)

0.00

Icarus Starship Command Simulator PC-PLAZA

Icarus Starship Command Simulator cover

Icarus Starship Command Simulator عنوانی است که در زمان آینده روی می دهد، هنگامی که ستاره ای بزرگ در حال فروپاشی و نابودکردن تمامی زندگی می باشد روی می دهد، البته این اتفاق حتما نخواهد افتاد چرا که اگر کسی پیدا شود که راه حلی برای جلوگیری از این واقعه پیدا کند. اما به منظور رسیدن به این ستاره آنها بایستی بخش عظیمی از فضا را طی نموده که البته پر از بیگانگان تهاجمی و پدیده های خطرناک هستند. مسیر سختی پیش رو دارید پس آماده باشید. وجود دشمنان باهوش، تنوع کشتیهای فضایی، دارای بودن گیم پلی ای استراتژیک گونه و دشوار، کشتیهای فضایی قابل ارتقاء برخی از ویژگی های این بازی محسوب می شوند.

(بیشتر…)

0.00

Resident Evil Revelations 2 Complete PC-ElAmigos

Resident Evil Revelations 2

در ابتدای داستان بازی Resident Evil Revelations 2، طرفداران سری شاهد بازگشت دراماتیک شخصیت مور علاقه ی خود ” کلیر ردفیلد ” خواهند بود، کلیر که بازمانده ی وقایع راکون سیتی از سری های قبلی رزیدنت اویل می باشد، اکنون برای سازمان ضد بیوتروریسمی بنام Terra Save کار می کند، Moira Burton در حال جشن گرفتن مهمانی خوش آمدگویی خود برای Terra Save می باشد که نیروهای نظامی ناشناسی به دفتر او یورش می برند، کلیر و مویرا در جریان درگیری بیهوش شده و وقتی بهوش می آیند خود را در مجموعه زندانی تاریک و رها شده می یابند. با همکاری یکدیگر، آنها بایستی کسی که آنها را ربوده یافته و به هدف شیطانی او برای این کار پی ببرند. آیا کلیر و مویرا زنده بیرون خواهند آمد و خواهند فهمید که چه چیزی آنها را به این جزیره ی دورافتاده کشانیده است؟ داستانی پرپیچ و خم بازی کنندگان را در سر هر پیچی با این سوال که چه اتفاقی خواهد افتاد درگیر می نماید.

(بیشتر…)

0.00

Automobilista Legendary Tracks Part 3 Hockenheim PC-CODEX

Automobilista Legendary Tracks Part 3 Hockenheim

مجموعه دی ال سی های Legendary Tracks هر کدام یک خط داستانی به بازی ماشین سواری Automobilista می افزایند و حال بخش سوم آنها که The Hockenheimring نام دارد، در دسترس است. این بسته حاوی اتومبیل های مسابقه ای کلاسیک تاریخی می باشد و به تعبیری می توان The Hockenheimring را میراث دار باارزش دنیای اتومبیل سواری در نظر گرفت. این بسته حاوی چهار نسخه مختلف از مسیرهای مسابقه ای مشهور از چهار دهه مختلف به همراه اتومبیل های کلاسیک و مدرن نیز می باشد. بازی ماشین سواری Automobilista شما را پشت صندلی یکی از اتومبیل های پیشرفته ترین بازی شبیه سازی رانندگی قرار می دهد و تجربه ای کاملا منحصر به فرد و متنوع از مسابقات اتومبیل رانی را برای شما به ارمغان می آورد. این عنوان توسط استودیوی Reiza Studios ساخته و منتشر شده و همانند ساخته قبلی این شرکت که در سال 2013 عرضه شد، Automobilista ادامه دهنده شبیه سازی مسابقات ریسینگ می باشد. تنوع اتومبیل های موجود در این بازی بسیار بالاست، از ماشین های پرشی و رالی گرفته تا فرمول یک و حتی ماشین های Superstock. (بیشتر…)

0.00

Rise Of The Tomb Raider 20 Years Celebration PC-CPY

| نسخه کم حجم FitGirl اضافه شد |

Rise Of The Tomb Raider 20 Years Celebration

اگر به یاد داشته باشید، نسخه پلی استیشن ۴ بازی Rise of the Tomb Raider تحت عنوان Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration عرضه شد. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration علاوه بر دارا بودن بازی اصلی و محتویات Season Pass، حاوی تمامی دی ال سی های قبلی و هم چنین محتوای اضافه جدید Blood Ties نیز می باشد. در واقع این نسخه، کامل ترین نسخه عنوان Rise of the Tomb Raider محسوب می شود. داستان “ظهور مهاجم مقبره” یکسال پس از وقایع نسخه 2013 بازی رخ می دهد، لارا کرافت تلاش می کند تا تجربه خود از کشف راز جاودانگی در جزیره Yamatai را به دیگران توضیح دهد. لارا در جستجوی یافتن پاسخ، راهی ماجراجویی جدیدی می شود. او برای به پایان رساندن کار تحقیقاتی نیمه تمام پدرش به شهر باستانی و گمشده Kitezh سفر می کند، چار که راز جاودانگی در این شهر نهفته است. در این میان همکار پدرش، آنا می کوشد لارا را از وسواسی که پدرش را به شهر کیتژ کشانده بود و باعث مرگ او شد، خلاص کند، اما لارا هشدارهای او را نادیده می گیرد و به سوریه سفر می کند، به این امید که بتواند راز آرامگاه یکی از بزرگان قسطنطنیه را کشف کند. (بیشتر…)

0.00
  • 7,995 views
ادامه مطلب

RiME PC-FULL UNLOCKED

RiME Packshots

بازی زیبای RiME که در سبک ماجراجویی می باشد، توسط استودیوی Tequila Works ساخته شده و کمپانی Grey Box به عنوان ناشر آن می باشد. این عنوان برای اولین بار در سال 2013 به عنوان یک بازی انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 معرفی شد و پس از نمایشی که در نمایشگاه Gamescom 2014 داشت، در سکوت خبری طولانی فرو رفت تا اینکه ماه مارس سال گذشته شاهد جزئیاتی از آن بودیم. در بازی RiME سرزمینی از ناشناخته ها پیش روی شما قرار خواهد گرفت، دنیای زیبا و در عین حال پر از پستی و بلندی RiME را در ماجراجویی معمایی تک نفره کاوش نمایید. در این عنوان شما در نقش پسر جوانی که در جزیره ای اسرارآمیز پس از وقوع طوفانی سیل آسا از خواب بیدار می شود، ظاهر خواهید شد، در اطراف خود حیوانات وحشی، ویرانه های فراموش شده و برجی عظیم که شما را به نزدیک شدن به آن فرا می خواند، مشاهده می کنید، با ذکاوت خود و قابلیت به خدمت گیری یک روباه کارآمد و راهنمایی های او بایستی این جزیره پر از معما را کاوش نمایید، به بالاترین نقطه ی قله برسید و اسرار محافظت شده آنرا دریابید. (بیشتر…)

0.00