دانلود بازی 7554 برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۲ اردیبهشت ۹۷
 • بازدید: 20 بار

7554Glorious Memories Revived – SKIDROW

 دانلود بازی 7554

استودیوی سازنده ویتنامی به نام Emboi جدیدترین بازی ویدئویی خویش را برای علاقمندان تحت عنوان 7554 منتشر کرد. این بازی این استودیوی ویتنامی در خلال جنگ Franco-Vietnamese در سال های 1946 تا 1954 جریان دارد، با تمرکز بر بخش تک نفره، بازی پلیرها را در دل جنگ تاریخی میان نیروهای متجاوز ارتش فرانسه و مردم ویتنام قرار می دهد، بازی 7554 شامل صحنه های هولناک و ویران شده به واسطه جنگ در ویتنام با گرافیک بهبودیافته است. همچنین این بازی جدید استودیوی Emboi از سربازان برخی شوترهای مدرن درست مثل سایر بازی های جنگی که پیش از این بازی کرده اید الگوبرداری کرده است. در بازی شما نقش شخصیت های اصلی مثل Nguyen the Vinh متخصص سلاح های سنگین، Hoang Dang An متخصص ضدهوایی، Hoang Danng Binh متخصص انفجار و Luu Trong Ha تک تیرانداز قرار خواهید گرفت و برای انتخاب هریک از آنها آزاد هستید تا رهبری سربازان خود را در نبرد به عهده گرفته و نیروهای ارتش فرانسه را یکی پس از دیگری از بین ببرید.

دانلود بازی Blades of Time برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۱ اردیبهشت ۹۷
 • بازدید: 84 بار و ۲ دیدگاه

Blades of Time: Limited Edition – PROPHET

دانلود بازی Blades of Time

در بازی Blades of Time شکارچی گنج زیبایی به نام Ayumi که دست به تفنگ و شمشیر خوبی هم دارد راهی سفری به جزیره ای قدیمی در جستجوی ماجراجویی تازه ای می شود. اگرچه جزیره پر از گنجینه است، ولی در عین حال پر از جادوی Chaos بوده که منزلگاه هیولاهای تشنه به خونی نیز می باشد. با وجود شخصیت ای رنگ به رنگ ، جذبه بصری چشم گیر، هزاران گنجینه و مهارتهای مبارزاتی متعددی برای استاده شدن در آنها، Blades of Time به همان اندازه سرگرمی و رضایت برای گیمرهایی گه تازه با ژانر اکشن ماجراجویی آشنا شده اند به ارمغان خواهد آورد که برای پلیرهای با تجربه در بر خواهد داشت.

دانلود بازی NecroVisioN: Lost Company برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۱ اردیبهشت ۹۷
 • بازدید: 57 بار و ۲ دیدگاه

NecroVisioN: Lost Company – RELOADED

دانلود بازی NecroVisioN Lost Company

NecroVisioN: Lost Company پیش درآمدی برای بازی اصلی شوتر اول شخص ژانر ترس NecroVisioN می باشد که پیش از آنکه داستان این بازی آغاز شود، رخ می هد. این بازی شامل چندین مرحله منحصربفرد، شخصیتها، سلاح ها و عناصر گیم پلی در کنار قهرمان اصلی جدیدی که داستان اصلی بازی را از دیدگاه مخالف ارائه می نماید خواهد بود. پلیر در این نسخه یک سرباز آلمانی جنگ حهانی اول می باشد که نیروهای شیطانی راه شده توسط جنگ را کشف می کند و شروع به مبارزه با آنها کرده و سربازان تمامی ملتها، که در خط مقدم گرد آمده اند را از میان نبردهای عظیم در برابر زامبی ها و شیاطین هدایت نموده و در آخر اولین Necromancer ی خواهد شد که علیه Simon Bukner رد بازی NecroVisioN نبرد خواهد نمود. بازی اکشن NecroVisioN: Lost Company به دست استودیوی The Farm 51 برای رایانه شخصی ساخته و توسط 1C Company منتشر شد.

دانلود بازی Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۱ فروردین ۹۷
 • بازدید: 79 بار

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered – CODEX

دانلود بازی Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered

بازی Fahrenheit: Indigo Prophecy که ابتدا در سال 2005 منتشر شده بود، موفقیت غیر منتظره ای در روایت تعاملی به حساب می آمد، که چیزی بین دنیاهای سینما و بازی رایانه ای بود که در عین حالی که از آنها استقبال می کرد، ژانر منحصربفرد خویش را در چشم انداز سرگرمی ها به وجود آورد. نسخه بازسازی شده جدید بازی جلوه های بصری بروز شده، پشتیبانی از کنترلر را ارائه نموده و بر اساس نسخه کامل بدون حذفیات بین المللی بازی می باشد. Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered با روایت چندلایه غنی، بیان نوآورانه و موسیقی شادی که توسط آهنگسازی هالیوودی معروف یعنی Angelo Badalamenti ساخته شده است، نسخه نهایی از این بازی رازآلود جنایی ماورایی می باشد و دوباره این عنوان را به طرفداران قدیم و جدید معرفی می نماید.

دانلود بازی Heroes of Might & Magic V برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۱ فروردین ۹۷
 • بازدید: 78 بار و ۴ دیدگاه

Heroes of Might and Magic 5 Bundle – GOG

دانلود بازی Heroes of Might & Magic V

در بازی Heroes of Might & Magic V شاهد تحولی شگرف در این عنوان استراتژی تاثیرگذار روی ژانر خود باشید، وقتی که تبدیل به پدیده نسل بعدی می شود و فانتزی کلاسیک ژرف را با جلوه های بصری و گیم پلی نسل بعدی ترکیب می کند. در دنیای مشهور Might & Magic، انبوهی از شیاطین بی نظمی را طی حمله ای بی امان گسترانیده اند. سرنوشت دنیا در خطر است و قهرمانانی از گروه های مختلف افسانه ای بایستی برای دفاع از اهداف خویش بایستند. سرنوشت خویش را بپذیرند، نیروهای خود را به سوی پیروزی رهبری کنند و هدف مخفی اربابان شیطانی را برملا کنند. در ابن عنوان با پرورش دادن شخصیت های قهرمانی منحصربفرد، گردآوری ارتش ها و شکست دشمنان با استفاده از سیستم نبرد کاملا جدید هم آنلاین و هم آفلاین، به افسانه بازی های استراتژیک تبدیل شوید.

دانلود بازی Blackguards 2 برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ فروردین ۹۷
 • بازدید: 115 بار

Blackguards 2 – PROPHET

دانلود بازی Blackguards 2

Blackguards 2 بازی نقش آفرینی استراتژی مبتنی بر خود می باشد که نبردهای چالشی خاص خود را به همراه داستانی شجاعانه مملو از خشونت و جنایت ارائه می نماید. شیوه بازی خود را انتخاب کنید: مهم نیست که در مقابل شما هیولا، جادوگر یا جنگجوی دورزنی قرار گرفته باشد، همه چیز بستگی به شما دارد که چطور می خواهید شخصیت خویش را پیشرفت دهید. هر اکشنی عواقبی دارد، بنابراین تصمیمات خویش را آگاهانه بگیرید، مرگ می تواند در هر گوشه ای انتظار شما را بکشد. سه سال از ماجراهای Count Uria گذشته است، Vanquisher های Nine Hordes مدتهاست که از هم جدا شده اند اما زندگی در Aventuria همچنان ادامه دارد. Cassia بانوی جوانی از طبقه اشراف تنها یک هدف در سر دارد: او می خواهد به هر قیمتی که شده بر تاج و تخت Shark تکیه زند، حتی اگر برای یک روز هم که شده! متاسفانه دو مشکل وجود دارد که نقشه های او را بی اثر می کند، اول از همه او روزها را در سیاهچالی زندانی است و دوم این که فعلا مردی به نام Marwan بر تختی که او می خواهد حکمرانی می کند. او نه به مسایل سیاسی و نه دیپلماسی علاقه دارد و نه در آن ماهر می باشد. بنابراین رویکردی محتاطانه تر بکار می بندد. او قصد در فرار از زندان و سرنگون کردن Marwan دارد تا خود بر تخت بنشیند. به همین منظور نیازمند متحدین قدرتمندی است، او بایستی لشکری از Sellsword ها به خدمت گرفته و Vanquishers of the Nine Horde را دور خود جمع کند. به نظر نقشه خوبی می آید، مگر نه؟ اما باز هم یک نفر گقدر زیرک باید باشد تا بتواند از دیوارهای سیاهچال فرار کند و چقدر بی پروا باشد تا بتواند بدترین تفاله های سرزمین را جمع آوری کرده و فرماندهی کند؟

دانلود بازی IL-2 Sturmovik: 1946 برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ فروردین ۹۷
 • بازدید: 51 بار

IL-2 Sturmovik: 1946 – GOG

دانلود بازی IL-2 Sturmovik 1946

بازی IL-2 Sturmovik: 1946 شامل تمامی محتوای سری IL-2 می باشد : IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles, Ace Expansion Pack, Pacific Fighters و بخش های داستانی تاریخی جایگزین سال 1946. در حقیقت آنچه که سال های پیش به عنوان مطالعه شبیه سازی یک هواپیما آغاز شد، اکنون به چندگانه ای شگرف مبدل شده است با هواپیمای قابل پرواز عظیم 229 و بیش از 300 هواپیمای دیگر در مجموع! این بازی به آخرین نسخه 4.12.2 بروزرسانی شده ، این آپدیت جامعه کاربری شامل پشتیبانی از صفحه کشیده با میدان دید درست، بسیاری هواپیماهای جدید ، نقشه ها و سناریو ها می باشد. هم اکنون می توانید نسخه کرک شده ی بازی IL-2 Sturmovik: 1946 را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.

دانلود بازی Saints Row Gat out of Hell برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۹ فروردین ۹۷
 • بازدید: 74 بار

Saints Row Gat out of Hell – PROPHET

به همراه Devil’s Workshop Pack DLC

دانلود بازی Saints Row Gat out of Hell

پس از بیرون راندن فضایی های مزاحم در بازی Saints Row IV، بسیاری از طرفداران پرسیدند که ما بعد از این چه می توانیم انجام دهیم … پاسخ؟ در صورت شیطان شلیک کن! در بازی Saints Row Gat out of Hell در نقش Johnny Gat یا Kinzie Kensington قرار بگیرید، آن هم در ماموریتی برای نجات رهبر روح Saint ها. نمادهای تاریخی، دوستان قدیمی و تفنگی سخنگو! یک موسیقی کامل و بسیاری شیطنت های دیگر، همگی انتظار شما را در این بسته الحاقی مستقل می کشند. هم اکنون می توانید بازی اکشن Saints Row Gat out of Hell که توسط کمپانی Deep Silver ساخته شده است را از وب سایت بیاتوگیم دانلود نمایید.

دانلود بازی SINNER: Sacrifice for Redemption برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۹ فروردین ۹۷
 • بازدید: 99 بار

SINNER Sacrifice for Redemption – PC

تاریخ انتشار: 5 آوریل 2018

دانلود بازی SINNER Sacrifice for Redemption

در بازی SINNER: Sacrifice for Redemption از اعماق قلمرو در حال فروپاشی برخیزید و آماده مبارزه با غول های اهریمنی با درجه سختی فزاینده و شکست آنها شوید. جنبه های خود را برای ضعیف کردن پیش از شکست نمادهای گناه در این نقش آفرینی اکشن برای رستگاری انتخاب نمایید. بازی SINNER: Sacrifice for Redemption که الهام گرفته از عناوین مبارزه با غول های کلاسیک و نقش آفرینی های اکشن مبتنی بر مهارت امروزی با طراحی که بخشی از آن به شیوه انیمه های گوتیک می باشد و داستانی ترسناک ارائه می نماید، تجربه ای مهیج و استخوان سوز را به شما وعده می دهد. جنگجوی تنهایی در ساحلی ناآشنا می ایستد، ذهنش پوشیده شده و گذشته خویش را فرامویش کرده، اما نیروهای متوقف ناشدنی به او انگیزه می دهد. نام او Adam می باشد، معترف به گناهی بزرگ که به این مکان توسط نیروهایی کشانیده شده که به همان اندازه که ترسناک هستند، مرموز نیز می باشند. وقتی که زادگاه او، Kingdom of Cavanis با کفر ضعیف می شود، آدام بایستی با یک سری محاکمات در ماموریتی ناامیدانه برای رستگاری روبرو شود. ب

دانلود بازی Lucius برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۹ فروردین ۹۷
 • بازدید: 99 بار

Lucius – PROPHET

دانلود بازی Lucius

وقتی که Lucius در 6 ژوئن سال 1966 متولد شد، هیچ کس انتظار نداشت که او چیزی غیر از یک پسر کوچک عادی باشد، اما اما همه چیز در 6 امین روز تولد Lucius تغییر کرد. وقتی که ندای درونی واقعی اش بر روی او آشکار شد. در این بازی کنترل Lucius را که مجهز به قدرتهای ماروایی است را به دست بگیرید، هنگامی که او سعی در پرکردن خون خود از گردش ترس در خانه ی خویش را دارد، آن هم با استفاده از نیروهای جهنمی حرکت اجسام با ذهن و کنترل ذهن برای هماهنگ کردن حوادث مرگبار که جمعیت عمارت Dante را یکی پس از دیگری کمتر و کمتر می کند. هم اکنون می توانید نسخه کرک شده ی بازی که توسط استودیوی Shiver Games ساخته و منتشر شده است را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.