دانلود بازی Dogfight 1942 نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۱ فروردین ۹۸
 • بازدید: 41 بار

Dogfight 1942 Limited Edition – PROPHET

بازی Dogfight 1942

در بازی Dogfight 1942 هواپیماهای متعددی را می توانید هدایت کنید، که در آن پلیرها در نبردهای تن به تن هوایی و ماموریت های پروازی دشوار از میان صحنه های اصلی نبرد در جنگ جهانی دوم شرکت می نمایند. Dogfight 1942 با ارائه هواپیماهای واقع گرایانه، سازوکارهای پیشرفته پروازی را با سطح دسترسی آرکید بی نظیری همراه می کند، بیش از 40 هواپیمای تاریخی با دقت طراحی شده از P-38 Lightning و Britain’s Spitfire افسانه ای گرفته تا Messerschmitt 109 و Japanese Kate را خلبانی کنید. برای دانلود نسخه کرک شده بازی در ادامه همراه ما باشید.

دانلود بازی Disney Planes نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۱ فروردین ۹۸
 • بازدید: 50 بار

Disney Planes – RELOADED

بازی Disney Planes

بازی Disney Planes از بالای دنیای Planes کمپانی دیزنی، پلیرها را به ماجراجویی سراسر اکشن پر از کمدی در ارتفاع بالا کارتونی با Dusty Crophopper می برد، هواپیمای سم پاش مهربان و شیفته سرعتی که توسط هنرپیشه و کمدین معروف به نام Dane Cook صداگذاری شده است. به همراه Dusty و دوستان هنگامی که عازم ماموریت هایی جهانی و ماجراجویی هایی در گوشه و کنار دنیا می شوید، از تجربه بازی لذت ببرید! برای دانلود نسخه کرک شده بازی Disney Planes از وبسایت بیاتوگیم در ادامه همراه ما باشید.

دانلود بازی Yakuza Kiwami 2 نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ فروردین ۹۸
 • بازدید: 69 بار و ۴ دیدگاه

Yakuza Kiwami 2 – PC

| تاریخ انتشار بازی : 9 مه 2019 (پنج‌شنبه 19 اردیبهشت) |

بازی Yakuza Kiwami 2

همانطور که می دانید، بازی Yakuza Kiwami 2 در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی برای کنسول PS4 منتشر شد و چند وقت پیش نیز کمپانی سگا به طور رسمی اعلام کرد این عنوان برای رایانه های شخصی نیز منتشر می شود. نسخه‌ رایانه های شخصی بازی Yakuza Kiwami 2 به طور کامل برای پلتفرم PC بهینه سازی شده و شامل پشتیبانی از رزلوشن 4K، نرخ فریم نامحدود، تنظیمات گرافیکی و یکسری موارد دیگر می شود.در بازی Yakuza Kiwami 2 شخصیت Kazuma Kiryu یا همان اژدهای Dojima، بایستی با Ryuji Goda، اژدهای Kansai در نبردی تمام عیار میان دو گروه رقیب یاکوزا روبرو شود.

این عنوان بازسازی یکی از دوست داشتنی ترین سری بازی های یاکوزا را با رزولوشن خیره کننده 4K و نرخ فریم بدون محدودیت می باشد، تنها یک اژدها می تواند وجود داشته باشد! Kazuma Kiryu فکر می کرد که روزهای گروه Tojo او دست از سر او برداشته اند، او Haruka Sawamura، دختر جوانی که تحت حمایت اوست، زندگی آرامی را از خاکستر نبردها ساخته اند. تنها چیزی که لازم بود، شلیک گلوله ای برای در هم شکستن این آرامش بود.

دانلود بازی Zombie Vikings نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ فروردین ۹۸
 • بازدید: 50 بار

Zombie Vikings – CODEX

بازی Zombie Vikings

بازی Zombie Vikings که توسط سازندگان عنوان مستقل Stick It to The Man طراحی و توسعه داده شده است، این بار با ارائه تجربه ی Coop چهار نفره اکشن بزن بهادر به میدان آماده است! آماده ماجراجویی سرگرم کننده مرگباری با Zombie Vikings باشید، پلیسی فاسد به ماموریتی در دل بیادماندنی ترین دنیاها برای پس گرفتن چشم گم شده اودین فرستاده می شود. در نقش هراس انگیرترین وایکینگ ها از سرزمین Norse به نام های Gunborg, Seagurd, Hedgy و Caw-kaa ظاهر شوید. از میان مرداب های ریش قرمز به نام Molgaga عبور کنید، از میان روده های مار Midgaard عبور کنید و با غول مرغی مبارزه کنید!

دانلود بازی Evil Defenders نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۹ فروردین ۹۸
 • بازدید: 83 بار

Evil Defenders – RELOADED

بازی Evil Defenders

بازی Evil Defenders عنوان سرگرم کننده و پر انرژی تدافعی می باشد که در آن بایستی، برج های خویش را بسازید و ارتقا دهید، برای پس راندن دشمنان از طلسم ها استفاده کنید، از مکان های ویژه استفاده نموده و از Lands of Evil در برابر مهاجمین محافظت نمایید! آزاد هستید تا بازی با روش های متعدد از طریق بروزرسانی های منحصربفرد ، درخت مهارتی گسترده و 100 آچیومنت درون بازی تجربه نمایید. این عنوان استراتژی توسط استودیوی CP Decision برای رایانه های شخصی ساخته و منتشر شده است. برای دانلود نسخه کرک شده بازی در ادامه همراه ما باشید.

دانلود بازی Clandestine نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۹ فروردین ۹۸
 • بازدید: 67 بار

Clandestine – RELOADED

Clandestine

بازی Clandestine عنوان مخفی کاری / هک نمودن دونفره یا تک نفره می باشد که در سال 1996 جریان دارد، همراه نامتقارن به یک پلیر اجازه می دهد تا در نقش جاسوسی ظاهر شود، در حالی که دوست شما از بالا مراقب شماست و به عنوان هکری به شما یاری می رساند، و در نهایت توطئه خرابکاری دوران پس از جنگ سرد را برملا کنید. در سال 1996 ، پنج سال پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، رشته ای از اتفاقات و قتل هایی که اکثر از دید عموم پنهان ماندند ، دنیای خرابکاری های بین المللی را در سح هشدار بالا قرار دادند، و کارگزاران کهنه کار جنگ سرد از هر دو سوی Iron Curtain در سرتاسر دنیا در حال به قتل رسیدن هستند.

افسران عالی رتبه CIA و FSB مخفیانه به هم پیوسته اند تا رخنه ها را بررسی کنند. Codenamed The Kingbridge Executive گروهی است که از هر پولی که بتوان از پروژه های رسمی کشیده شود و پر از نیروهایی شده که بتوان آنها را از عملیات های رسمی رها کرد. در نقش مامور عملیاتی به نام Katya Kozlova یا هکری به نام Martin Symborski عازم ماموریت هایی خطرناک در اروپا و امریکای شمالی می شوید تا منبع رخنه اطلاعات را تعقیب نمایید.

دانلود بازی Dispatcher نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۹ فروردین ۹۸
 • بازدید: 70 بار

Dispatcher – CODEX

بازی Dispatcher

بازی Dispatcher عنوان اول شخص ترسناکی با عناصر نقش آفرینی است، بازی در آینده نزدیک در سفینه فضایی به نام Dispatcher روی می دهد که خدمه آن دچار سانحه ای شده و با هیولاهایی بیگانه در دام افتاده اند. بازماندگان خدمه آلوده شده اند و به اندازه ای که فکر می کنید دوستانه برخورد نخواهند کرد، اما این سانحه چه بوده است؟ این عنوان ترسناک توسط CivilSavages ساخته و به دست استودیوی Siberian Digital منتشر شده است. هم اکنون می توانید نسخه کرک شده بازی را از وبسایت بیاتوگیم دریافت نمایید.

دانلود بازی Zoombinis نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۸ فروردین ۹۸
 • بازدید: 28 بار

Zoombinis – HI2U

بازی Zoombinis

بازی Zoombinis را با راهنمایی کردن موجودات آبی رنگ کوچک از میان معماهای سرگرم کننده و به تدریج چالش برانگیزتر در راه آنها برای رسیدن به خانه هایشان تجربه نمایید. Zoombinis بازسازی بازی معمایی کلاسیک و برنده جایزه سال 1990 به نام Logical Journey of the Zoombinis می باشد. موجودات آبی کوچک، هریک با مشخصه ها و ظاهر متمایز از بند Bloat های اهریمنی که خانه Zoombinis ها را اشغال و تصرف کرده اند فرار می کنند. پلیرها نقش راهنما را بازی می کنند و به Zoombinis ها برای به سلامت رسیدن به Zoombiniville کمک می کنند. از منطق استفاده کنید، اطلاعات را تجزیه و تحلیل نمایید، الگو را بشناسید و مهارت های حل معمای خویش را بالا ببرید. پلیرها با یک سری معماهای به تدریج چالشی تر که میان Zoombinis ها و آزادی آنها قرار می گیرند روبرو می شوند. 12 معماهای خطرناک که هریک با 4 مرحله به تدریج سخت تر همراه هستند، داستانی عالی، و شخصیت های خیلی بامزه و بیادماندنی که تجربه ای درگیرکننده و چالش برانگیز به ارمغان می آورند.

دانلود بازی Rocket League Rocket Pass 3 نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : مصطفی
 • انتشار: ۲۸ فروردین ۹۸
 • بازدید: 4,170 بار و ۲۲ دیدگاه

Rocket League Rocket Pass 3 v1.61 – PLAZA

بازی Rocket League Rocket Pass

Rocket League Rocket Pass عنوان بسته الحاقی جدید بازی Rocket League می باشد که به صورت مستقل منتشر شده است. این محتوای اضافه سه اتوموبیل قدرتمند Gazella GT™, MR11 و FAST 4WD را به بازی می افزاید که هر کدام تجهیزات مخصوص به خود را دارا هستند. بازی Rocket League عنوان یک بازی آرکید بوده که دارای سبک بسیار هیجان انگیزی است و ساخته استودیوی “Psyonix” می باشد و توانست طی مدت کمی طرفداران بسیاری جذب کرده و امتیازات بسیار خوبی را نیز دریافت کند. محوریت اصلی بازی، انجام مسابقات فوتبال توسط اتومبیل های جنگی و ارتقاء یافته می باشد. گیم پلی بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده است، به طوری که فیزیک حرکات و نحوه کنترل ماشین ها کلیدی ترین ویژگی این بازی ست.

راکت‌پس ۳ برای بازی Rocket League یک حالت رایگان و یک حالت پولی خواهد داشت که حالت پولی آن قیمتی معادل ۱۰ دلار دارد و تنها با خرید آن می‌توانید به همه آیتم‌ها دسترسی داشته باشید و در حالت رایگان آیتم‌های کم‌تری برای باز کردن خواهید داشت. در مجموع راکت‌پس سوم بازی ۷۰ آیتم مختلف به بازی اضافه می‌کند که با بازی کردن راکت لیگ و بالا بردن سطح خودتان، به مرور می‌توانید آن‌ها را به‌دست بیاورید.

دانلود بازی Frontlines Fuel of War نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۸ فروردین ۹۸
 • بازدید: 100 بار

Frontlines Fuel of War – R.G. Mechanics

بازی Frontlines Fuel of War

بازی Frontlines Fuel of War شوتر اول شخص جهان بازی است که در جبهه های نبرد آینده جریان دارد. در دنیایی که بخاطر بحران انرژی جهانی، فساد محیطی و بحران های اقتصادی در حال ویرانی است، پلیرها در نقش سربازی خبره از Western Coalition Army در نبردی بیادماندنی در برابر اتحاد Red Star برای بحت کنترل در آوردن آخرین ذخیره های نفتی جهان شرکت می نمایند. Frontlines: Fuel of War گیم پلی سینمایی و غیر خطی را با قدرت آتش نسل بعدی و سیستم مبارزاتی متحول شده Frontline Combat System ادغام می کند تا یکی از میهج ترین و درگیرکننده ترین تجربه های شوتر اول شخص تا به امروز را ارائه نماید.