دانلود بازی Shenmue I & II برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ مرداد ۹۷
 • بازدید: 27 بار

Shenmue I & II – CODEX

دانلود بازی Shenmue I & II

بازی Shenmue I & II که در اصل برای Dreamcast در سال های 2000 و 2001 میلادی منتشر شده بود، ماجراجویی اکشن جهان بازی با سیستم مبارزاتی جوجیتسو، تحقیق با گرفتن ردپا، عناصر نقش آفرینی و مینی گیم های بیادماندنی می باشد. این بازی سرلوحه بسیاری از عناوین امروزی می باشد که شامل کاوش جهان باز شهری می شود و بازی ای بود که Quick Time Event را به دنیای بازی های رایانه ای معرفی نمود، Shenmue I & II از اولین بازی ها با جهان باز پیوسته بود که در آن چرخه شبانه روز، تغییرات آب و هوایی، باز و بسته شدن مغازه ها و مشغول شدن NPC ها به کار خود بر اساس جدول زمانی آنها در آن وجود داشت. داستان بیادماندنی جذاب آن و دنیایی زنده که توسط نسلی از طرفداران عاشق بازی خلق شده است موجب می شود که این بازی را همواره به عنوان یکی از بهترین بازی های تمامی دوران ها به یاد داشت.

دانلود بازی Tyler: Model 005 برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ مرداد ۹۷
 • بازدید: 17 بار

Tyler: Model 005 – CODEX

دانلود بازی Tyler: Model 005

بازی Tyler: Model 005 پلتفرمر سه بعدی اکشن و کاوشی است که در سال های دهه 1950 میلادی جریان دارد که در آن روبات مینیاتوری پر شر رو شوری را به نام Tyler سفارشی سازی و کنترل می نمایید. Tyler سال ها پس از خاموش شدن، اتفاقی و دراوج طوفانی رعدآسا دوباره روشن می شود . حال بایستی پی ببرید که چرا خبری از خالق شما نیست و چه بر سر خانه شما آمده است، که توسط موش ها، عنکبوت ها و موجودات دیگر اشغال شده است. از آنجایی که روبات کوچکی هستید، آیتم های معمولی در دنیای تایلر ابعاد کاملا جدیدی به خود خواهند گرفت، به عنوان مثال، صندلی ها، پله ها و قفسه های کتاب موانعی غول آسا خواهند بود، وظیفه شما حرکت از میان فضای پیرامون و یافتن هرآنچه که می توانید، جمع آوری اشیا و حل معماهای سر راه شما می باشد.

دانلود بازی Tale of Palmi برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ مرداد ۹۷
 • بازدید: 14 بار

Tale of Palmi – PLAZA

دانلود بازی Tale of Palmi

داستان بازی Tale of Palmi از این قرار است که روزی روزگاری، دوقلوهای شجاعی بایستی نقشه ای شیطانی جادوگری بدذات را خنثی نموده و به موجود جادویی ای برای نجات دنیا کمک کنند. آنها دوستانی شگفت را ملاقات می کنند و نیز با دشمنانی خطرنام روبرو می شوند، آنها مجبور به استفاده از جادو برای حل معماها و پریدن از موقعیت های خطرناک خواهند شد. داستانی مملو  از جادو و خیال که در پس Tale of Palmi پنهان شده است را کشف نمایید.

دانلود بازی Sword Legacy Omen برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ مرداد ۹۷
 • بازدید: 16 بار

Sword Legacy Omen – CODEX

دانلود بازی Sword Legacy Omen

در بازی Sword Legacy Omen وارد ماجراهای خونین و بی رحم بازسازی شده افسانه شاه آرتور در نقش Uther ، شوالیه انتقام جویی که توسط مرلین به عنوان جادوگر اعظم یاری می شود، در جستجوی شمشیر گم شده ی Excalibur شوید. در این نقش آفرینی تاکتیکی  جذاب، هنگامی که به بریتانیای شکست خورده، سرزمینی که با نیرنگ و طمع ویران شده است،  سفر می کنید در نبردهای مبتنی بر خود دشوار شرکت نمایید. مبارزه در Sword Legacy: Omen همواره یک چالش خواهد بود، به عنوان یک استراتژیست، نیاز به کشیدن نقشه طریقه عملکرد خویش با چهار قهرمان بصورت همزمان دارید، هر چند آماده تطبیق و تدبیر لحظه ای باشید چرا که نتایج همیشه می توانند بر اساس قابلیت های انتخابی و شانس پیاده سازی یک حمله تغییر کنند.

دانلود بازی TransRoad: USA برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ مرداد ۹۷
 • بازدید: 17 بار

TransRoad: USA – TiNYiSO

دانلود بازی TransRoad USA

بازی TransRoad: USA عنوان شبیه سازی مدیریتی جدید استودیوی Deck13 Humburg می باشد که در آن به عنوان مالک شرکت تدارکاتی کوچکی آغاز به کار می کنید و زیرکانه تمامی مهارتهای مدیریتی خویش را برای پیشبرد کسب و کار خویش به سوی موفقیت به کار می بندید. آیا تا بحال این آرزو را داشته اید که در Kansas City شرکتی تاسیس کنید؟ یا اینکه بیشتر به وگاس علاقه مندید؟ یا اینکه خواه  Rocky Mountains یا New York را ترجیح دهید، آزاد هستید که در رویای امریکایی روی نقشه ی TransRoad: USA زندگی کنید . در یکی از 37 شهر اصلی امریکا دفتر اصلی انتخاب کنید، اولین کامیون هاو تریلرهای خویش را  خریداری کنید و تعدادی راننده استخدام کنید، بهترین قراردادها را انتخاب و بهترین ترکیب مسیرها را برای پرهیز از راههای بدون بار یافته و مطابق رضایتمندی مشتریان خویش عمل نمایید.

دانلود بازی Ziggurat برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۸ مرداد ۹۷
 • بازدید: 57 بار

Ziggurat – GOG

دانلود بازی Ziggurat

بازی Ziggurat یک شوتر سیاهچال نوردی اول شخص با بهترین کیفیت می باشد! مبارزات سریع، دوجین پرک، طلسم و دشمنان متعدد، افزایش لول ها، سیاهچال های تصادفی، غول های سرسخت، تله ها، طعمه ها و … Ziggurat بهترین ترکیب از اول شخص شوتر و روگ لایتی می باشد که تاکنون دیده اید! به عنوان یک کارآموز جادوگری شروع کنید و آماده مسیر آزمایش خود شوید، وارد هزارتو شوید و با چالش های خطرناکی برای اثبات ارزش خود و تبدیل شدن به ساخری قدرتمند روبرو شوید. بازی بر تیراندازی سریع اولش شخص با حس و حال بازی های قدیمی و سازوکاریهای بروزرسانی شده قدیمی تمرکز دارد، عناصر سیاهچال نوردی و نقش آفرینی / روگ لایک به این ترکیب اضافه شده اند که در نتیجه بازی سرگرم کننده، چالشی و متفاوت با انبوهی از محتوا برای اکتشاف برای شما به نمایش گذاشته می شود.

دانلود بازی ShadowSide برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۸ مرداد ۹۷
 • بازدید: 93 بار

ShadowSide – PLAZA

دانلود بازی ShadowSide

دانلود بازی ShadowSide توسط گروه PLAZA کرک و منتشر شد. در شهر کوچکی به نام Nightwood، افسر پلیسی به نام آلکس کارتر شاهد آرامشی پایدار در شهر برای سالیان درازی بوده است، او از مردم در برابر دزدی و جنایت محافظت می نماید، همه چیز به صورتی امری روزمره وتکراری در آمده است. اما روزی همه چیز زیر و رو می شود، آلکس تصادف می کند و از هوش می رود، و در مکانی ناآشنا بیدار می شود و سعی در به خاطر آوردن آنچه که برای او اتفاق افتاده است دارد، او که در راهروهای بازیک سرگردان است، به زودی می فهمد که قبلا هم اینجا بوده است، اینجا جایی است که خون اولین قربانی او ریخته شده بود. تکه های خاطرات او پیش چشمانش به سرعت می آیند و می روند، اینجا کجاست؟ آیا فقط یک کابوس است؟ یا واقعیت؟ آیا او موفق به بیدار شدن از آن خواهد شد؟ برای یافتن همه این پرسش های بایستی بازی ShadowSide را تجربه نمایید.

دانلود بازی R.O.V.E.R برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۸ مرداد ۹۷
 • بازدید: 71 بار

R.O.V.E.R – HOODLUM

دانلود بازی R.O.V.E.R

بازی R.O.V.E.R شوتر اول شخصی با عناصر بقایی در محیطی پس از آخرالزمانی جریان دارد که در آن دنیا سالیان درازی پس از جنگ سوم جهانی به مکانی بی پایان برای انقراض تبدیل شده که در آن افراد مختلفی یافت می شوند، که برخی سعی در بقا، و برخی نیز در تلاش برای زنده ماندن به هر قیمتی که شده را دارند. دنیایی رهاشده که در آن دوباره قانون جنگل برقرار است، دنیایی که هیولاهای وحشی انسان ها را شکار می کنند، موجودات تغییریافته در جنگل های تاریک انتظار شما را می کشند و ماشین هایی که پس از جنگ از برنامه خارج شده اند همه چیز را نابود می کنند. البته شایعه شده است که در غرب زندگی قدیم درحال بازآوری است، که تنها پدرجدها آن را به خاطر دارند. جایی که دوباره مکان هایی امن وجود دارند که در آنها غذا، آب و سقفی بالای سر شما وجود خواهد داشت، بنابراین شخصیت اصلی بازی برای یافتن ” شهر بزرگ ” که در آن حیات قدیم زنده شده است راهی می شود، اگرچه در راه او برای رسیدن به هدف با موانعی روبرو می شود، مانند حیوانات وحشی گرسنه، غارتگران، جهش یافته ها ، گرسنگی و تشنگی و …

دانلود بازی Rez Infinite Digital Deluxe DLC برای کامپیوتر

 • نویسنده : مصطفی
 • انتشار: ۲۷ مرداد ۹۷
 • بازدید: 77 بار

Rez Infinite Digital Deluxe DLC – DARKSiDERS

Rez Infinite Digital Deluxe DLC

بازی Rez Infinite که نسخه ارتقا یافته و بازسازی‌شده عنوان ریتمیک و شوتر کلاسیک Rez است، در انحصار کنسول PS4 قرار داشت که بنابر تصمیم سازندگان سال گذشته برای رایانه های شخصی نیز عرضه شد. در واقع بازی Rez Infinite در سال 2001 برروی دو کنسول Dreamcast و PS2 منتشر شده بود که نسخه ارتقاء یافته آن برای پلی‌استیشن 4، بهترین راه تجربه این بازی محسوب می شود. در بازی Rez Infinite شما کنترل فردی را بر عهده دارید که به صورت شناور بوده و به شبکه‌های مختلف کامپیوتری سفر می‌کند. در این محیط با دشمنان مختلفی روبرو می شوید که وظیفه شما شلیک کردن به این دشمنان است که به طور دائم در حال تغییر تغییر شکل هستند.

دانلود بازی Railway Empire نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۷ مرداد ۹۷
 • بازدید: 207 بار و ۲ دیدگاه

Railway Empire The Great Lakes – CODEX

Railway Empire

دی ال سی جدید بازی Railway Empire به همراه محتوایت قبلی بازی تحت عنوان The Great Lakes منتشر شد. Railway Empire یک بازی زیبا در سبک شبیه سازی و استراتژی می باشد که توسط استودیوی Gaming Minds برای رایانه های شخصی ساخته و ساعاتی پس از انتشار توسط گروه CODEX شد. سال 1830 در ایالات متحده، ” دنیای جدید ” در معرض شکوفایی است، صنعت دگرگون شده، و مسابقه بر سر ایجاد قدرتمندترین و برجسته ترین امپراطوری راه آهن در سرتاسر آمریکای شمالی است، اکنون زمان آن رسیده که رقیبان خویش را با درایت پشت سر بگذارید و کمپانی خویش را به سوی قرن بیستم رهبری کنید.