دانلود بازی GUILTY GEAR Xrd SIGN نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۱ آبان ۹۷
 • بازدید: 0 بار

GUILTY GEAR Xrd SIGN – CODEX

به همراه Update 1.02

دانلود بازی GUILTY GEAR Xrd SIGN

بازی GUILTY GEAR Xrd -SIGN- بالاخره برروی استیم در دسترس قرار گرفت. این بازی با گرافیک تحول یافته، سیستم مبارزاتی کاملا درگیرکننده، به میدان آمده است که بار میراث این عنوان از سال 1998 را بر دوش می کشد، و جدیدترین نسخه از سری بازی های Guilty Gear را به نمایش می گذارد. تمامی جلوه های بصری، خصوصا شخصیت های بصورت کاملا سه بعدی بازآفرینی شده اند، و با بهترین جزئیات و توسط اساتید انیمیشن طراحی با دست زیباسازی شده اند تا افکت های انیمه کشیده شده با دست با کیفیت را به نمایش بگذارند. سیستم مبارزه بازی نیز بازنگری شده و با تمرکز اصلی بر هسته سیستم اصلی خویش “Roman Cancel” پا به میان گذاشته است. با این سیستم جدید نقشه بازی خویش را طرح ریزی کنید و استراتژی نبرد خویش را پیاده کنید!

دانلود بازی Fallen Enchantress Ultimate Edition برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۹ مهر ۹۷
 • بازدید: 343 بار و ۴ دیدگاه

Fallen Enchantress Ultimate Edition – PLAZA

Fallen Enchantress Ultimate Edition

بازی Fallen Enchantress: Ultimate Edition کاملترین نسخه عنوان سبک استراتژی فانتزی Fallen Enchantress می باشد که به تازگی نسخه کرک شده آن به وسیله گروه PLAZA منتشر شده است. این بازی توسط سازندگان عنوان Galactic Civilizations ساخته شده که سبکی مشابه هم دارند. قهرمانان را استخدام کرده، ماموریت ها را انجام دهید، نیروهای ارتش را آموزش داده، به ساخت شهرها پرداخته و اقدام به ایجاد اتحاد با دیگر ملت ها در دنیای بزرگ نقش آفرینی Fallen Enchantress نمایید. با استفاده از نقشه ساز بازی می توانید هر بار که بازی می کند دنیای جدید خلق کنید و یا با استفاده از ابزارهای مادینگ دنیای مورد نظر خویش را خلق کنید. The Fallen Enchantress به دنبال نابودکردن تمدنی است که از خاکستر Cataclysm برخاسته، اما خوشبختانه آوازه ی شما به همه جا رسیده و قهرمانان بزرگی به زیر پرچم شما آمده اند، با این قهرمانان جدید، می توانید با وحشت هایی همچون لیچ ها، شکارچیان دسته جمعی، اوراح خبیث و هرسون مخوف مقابله کنید.

دانلود بازی Heliophobia برای PC

 • نویسنده : مصطفی
 • انتشار: ۲۹ مهر ۹۷
 • بازدید: 60 بار

Heliophobia – HOODLUM

Heliophobia

بازی اول شخص Heliophobia در سبک ترسناک-ماجراجویی بوده که روایت داستانی آن به صورت سورئال و غیر خطی می باشد. داستان بازی از جایی شروع می شود که شما در یک هواپیمای خالی از خواب بیدار می شوید و تنها یک وظیفه به شما محول می شود: فردی با نام مستعار J.R را به قتل برسان. به نظر می رسد حافظه شما دچار اختلال شده و چیزی از گذشته به یاد نمی آورید. در طول بازی Heliophobia موجوداتی عجیب و غریب و انسان نما همواره در تعقیب تان هستند که برای در امان ماندن از شر آنها بایستی دزدکی و مخفیانه راه بروید. وجود محیط های متنوع، ترس سورئال، راز و رمزهای فراوان، داستانی بسیار سرگرم کننده برخی از ویژگی های بازی Heliophobia محسوب می شوند.

دانلود بازی Project Warlock نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : مصطفی
 • انتشار: ۲۸ مهر ۹۷
 • بازدید: 139 بار

Project Warlock – GOG

Project Warlock

Project Warlock بازی جدیدی در سبک شوتر اول شخص می باشد که توسط توسعه دهنده Buckshot Software ساخته شده است. بازی Project Warlock در سبک عناوین کلاسیک دهه 80 و 90 میلادی می باشد و اگر شما نیز از طرفداران بازیهای مشهوری همچون Doom, Hexen و Wolfenstein هستید، پیشنهاد می کنیم تجربه این بازی هیجان انگیز را از دست ندهید. شما در نقش یک Warlock هستید و این به آن معناست با یک عنوان شوتر ساده روبرو نیستیم و می توانید از جادوهای مختلفی نظیر منجمد کردن دشمنان استفاده نمایید. در بازی Project Warlock در 60 مرحله جذاب با اکشنی فوق العاده سریع، دشمنان متخاصم و باس ها را از پا در می آورید.

دانلود بازی Infliction برای PC

 • نویسنده : مصطفی
 • انتشار: ۲۸ مهر ۹۷
 • بازدید: 96 بار

Infliction – CODEX

Infliction

Infliction یک کابوس همه جانبه و تعاملی است، سفری به رازهای تاریک یک خانه مرموز. از میان بقایای دلهره آور یک خانواده شاد و سرحال عبور کنید، سرنخ ها را جمع آوری نموده و سعی کنید گناهان گذشته را جبران نمایید. در بازی Infliction از طریق خواندن مجلات و روزنامه ها، گوش دادن به پست های صوتی و جکع آوری سرنخ ها بایستی علت حوادث وحشتناکی را که شما را به این محل هدایت کرده کشف کنید. با این وجود شما تنها نیستید و چیز دیگری در این خانه باقی مانده است. در حالی که سرنخ ها را دنبال می کنید، قصد دارد شما را شکار کند، آیا می توانید تا زمان رسیدن به رستگاری، زنده بمانید؟

دانلود بازی Mothergunship The Namengineers برای PC

 • نویسنده : مصطفی
 • انتشار: ۲۸ مهر ۹۷
 • بازدید: 226 بار

MOTHERGUNSHIP THE NAMENGINEERS – GOG

MOTHERGUNSHIP_Demo

THE NAMENGINEERS عنوان بروزرسانی جدید بازی MOTHERGUNSHIP می باشد که یک آپدیت بزرگ محسوب می شود. بازی MOTHERGUNSHIP در سبک اکشن اول شخص می باشد که توسط کمپانی Grip Digital ساخته و منتشر شده است. MOTHERGUNSHIP یک بازی اول شخص سریع دارای امکانات شخصی سازی متعدد محسوب می شود که در آن بایستی با باس های غول پیکر مبارزه کرده و ربات های بیگانه که قصد حکومت بر زمین دارند را نابود سازید. داستان از آنجا آغاز می شود که بیگانگان فضایی مجهز به تجهیزات رباتیکی و فوق هوشمند، به سیاره زمین هجوم آورده و قصد تصرف آن را دارند. شما در نقش یکی از افرادی هستید که باید به همراه نیروهای خود در مقابل دشمنان ایستادگی کرده و سیاره زمین را از چنگال آنها نجات دهید و به این منظور سلاح های پیشرفته ای در اختیار دارید.

دانلود بازی Resonance of Fate : End of Eternity 4K HD EDITION نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۷ مهر ۹۷
 • بازدید: 123 بار

Resonance of Fate : End of Eternity 4K HD EDITION – CODEX

Resonance of Fate End of Eternity

بازی Resonance of Fate: End of Eternity 4K HD Edition در سبک نقش آفرینی می باشد که توسط کمپانی tri-Ace ساخته و به تازگی منتشر شده است. در اصل این بازی در سال 2010 عرضه شده بود و نسخه End of Eternity 4K HD Edition در واقع بازسازی شده بازی اصلی محسوب می شود که تغییراتی اساسی در بخش های مختلف آن به وجود آورده است. داستان بازی Resonance of Fate: End of Eternity 4K HD Edition از آنجایی شروع می شود که در آینده ای نزدیک آلودگی زمین زیاد شده و تمام منابع حیاتی از بین رفته اند. انسان ها با توجه به اینکه با خطر انقراض روبرو هستند، اقدام به ساخت دستگاه تصفیه محیط به نام Basel نموده اند تا جان افراد باقی مانده را نجات دهند. سیستم مبارزات بازی تقریبا مشابه سری Devil May Cry می باشد که دارای اکشن سریع و السیر است.

دانلود بازی TITANIC Shipwreck Exploration نسخه کامپیوتر

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۷ مهر ۹۷
 • بازدید: 48 بار

TITANIC Shipwreck Exploration – SKIDROW

TITANIC-Shipwreck-Exploration-PC

TITANIC Shipwreck Exploration در سبک شبیه سازی قرار داشته که توسط شرکت Immersive VR Education PLC ساخته و منتشر شده است. در واقع بازی TITANIC Shipwreck Exploration یک شبیه ساز غواصی دارای داستانی همه جانبه بوده که مدت زمان گیم پلی آن بیش از شش ساعت است. بازی سعی دارد شما را نسبت به حادثه ای که در سال 1912 برای معروف ترین کشتی جهان رخ داد و منجر به غرق شدن آن شد، آگاهتر سازد. سفری به اعماق دریای آتلانتیک شمالی داشته و در نقش دکتر Ethan Lynch قرار گیرید، باستان شناس دریانوری از دانشگاه خیالی Nova Scotia. او به همراه چند نفر دیگر روی اتفاقی که برای کشتی تایتانیک رخ داده تحقیقاتی را به انجام رسانده و به سوالاتی که قرن هاست ذهن ها را به خود مشغول کرده ، پاسخ دهند.

دانلود بازی Assassins Creed Origins Gold Edition برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۷ مهر ۹۷
 • بازدید: 2,632 بار و ۳۲ دیدگاه

Assassins Creed Origins Gold Edition – CODEX

| فایل Crack Fix بازی به پست اضافه شد |

Assassins Creed Origins - Gold Edition cover

گروه CODEX در اقدامی دور از انتظار کاملترین نسخه بازی Assassins Creed Origins که از هر دو قفل دنوو و یوپلی استفاده می کرد را کرک کرد. در واقع این نسخه کرک شده همان نسخه طلایی (Gold) بازی محسوب می شود که علاوه بر دارا بودن آخرین بروزرسانی ها، حاوی دو دی ال سی داستانی The Curse Of The Pharaohs و The Hidden Ones نیز می شود. بازی Assassins Creed Origins دهمین نسخه در فرانچایز پرطرفدار “فرقه قاتلان” محسوب می شود که توسط استودیوی Ubisoft Montreal ساخته شده و ناشر آن کمپانی فرانسوی یوبیسافت می باشد. در این عنوان با همان گیم پلی همیشگی این سری بازیها را که در تمام نسخه های قبلی تجربه کرده اید، روبرو هستید، منتها این بار در محیطی متفاوت با مناظر تازه و کهن.  برای دانلود بازی Assassins Creed Origins از وب سایت بیاتوگیم در ادامه با ما همراه باشید.

دانلود بازی LEGO DC Super-Villains برای PC

 • نویسنده : مصطفی
 • انتشار: ۲۵ مهر ۹۷
 • بازدید: 102 بار

LEGO DC Super-Villains – CODEX

LEGO-DC-Super-Villains-pc

LEGO DC Super-Villains عنوان جدیدترین نسخه از سری بازی ‌های محبوب لگو می باشد که شامل شخصیت های شرور دنیای DC می باشد. بر خلاف نسخه ‌های قبلی بازی ‌های لگو که در نقش قهرمان داستان بودید، در بازی LEGO DC Super-Villains قادرید هدایت شخصیت های منفی دنیای DC را بر عهده بگیرید، به طوری که با تشکیل تیمی از دیگر اعضای دنیای DC که قصد دارند قانون جامعه خود را زیر پا گذارند، خط داستانی جدیدی را تجربه خواهید کرد. می توان گفت وقایع بازی LEGO DC Super-Villains تنها به نبرد با قهرمانان اصلی خلاصه نمی‌ شود و در این نسخه خاص اعضای گروه Justice League ناپدید شده ‌اند و گروه دیگری از قهرمانان که خود را Justice Syndicate نامیده‌اند، جایگزین آنها شده اند.