Dungeons 3 PC-GOG

بالاخره Dungeon Lord موفق به متحد کردن نیروهای اهریمنی خویش و بوجود آوردن امپراطوری تاریکی شد و حال زمان مرحله ی بعدی ماجراجویی اهریمنی او برای توسعه ی قلمروی خویش می باشد. در بازی Dungeons 3 نیمه تاریک خویش را آزاد کنید و سیاهچال زیرزمینی منحصربفردی متشکل از انواع مختلف اتاق ها، تله ها و ساختمان ها بسازید. مخوف ترین ارتشی که دنیا تاکنون به چشم خویش دیده است را برپا نمایید، آن هم با انتخاب از میان موجودات نفرت انگیزی همچون ارک ها، succubae ها، زامبی ها و بسیاری دیگر. سپس هنگامی که نیروهای خویش را آماده کردید، از تاریکی بیرون آیید و ارتش خود را به سوی نور دنیای بالا حرکت دهید، جایی که زمین را تباه نموده و هر چیزی را نابود می کنید و برای اولین بار در سری بازی های Dungeons، می توانید مراحل ساخته شده بصورت تصادفی را تجربه نمایید که هیچ دو مرحله ی یکسانی نخواهند داشت، بنابراین شما سرگرمی بی پایانی به عنوان یک فاتح بد طینت خواهید داشت! برای دانلود بازی Dungeons 3 در ادامه با ما همراه باشید.

Men of War : Vietnam-Special Edition PC-PROPHET

بازی Men of War: Vietnam عنوان جدیدی در سری بازهای تحسین شده ی منتقدین Men of War می باشد که با بخش کامپین داستان محور جدید خود به شما امکان چشیدن طعم ترکیب انفجاری جنگل، تنهایی و راک اند رول سال 1968 را می دهد. کامپین US بازی روی تیم زبده ای از سربازان ماموریت های ویژه تمرکز می نماید و هر یک از آنها برای خود شخصیتی منحصربفرد دارند. واحد شما شامل سرجوخه John Merrill، مسلسل چی Jim Walsh، تک تیرانداز Sonny Armstrong، اپراتور نارنج انداز Carl Dillan و Bill Kirby به عنوان مهندس گروه می باشد. در بعضی ماموریت ها آنها تنها روی خودشان حساب باز می کنند ، درحالی که در سایر عملیات ها با سربازان معمولی US و جنوب ویتنامی همکاری می کنند.

Age of Wonders III PC-CODEX

بازی Age of Wonders III دنباله ای مورد انتظار این سری بازیهای Age of Wonders استراتژی برنده ی جایزه می باشد که ترکیبی منحصربفرد از ساخت یک امپراطوری، نقش آفرینی و جنگ افزارهای متعدد را ارائه می نماید و عالی ترین سطح بازی استراتژی فانتزی مبتنی بر خود را برای کهنه کارهای این سری بازی ها و نیز پلیرهایی که به تازگی با آن آشنا شده اند را فراهم خواهد آورد. Age of Wonders III فرمول استراتژی-نقش آفرینی معمول به کار رفته در بازیها را با استفاده از موتور گرافیکی جدید سه بعدی خویش، به سطح جدیدی رسانده که توجه شما را به خود جلب می سازد. پلیرها قادرند امپراطوری خود را با سلیقه و طراحی خویش ساخته و استراتژی های منحصر به فرد و شیوه های خاص خود را در نبردها به کار برند.

Mushroom Wars 2 PC-CODEX

بازی Mushroom Wars 2 دنباله ی نسخه ی اول برنده جایزه تحسین شده ی منتقدین RTS می باشد که بر اساس هسته گیم پلی نسخه ی اصلی Mushroom Wars که باعث لذت بخش شدن آن شده بود، بنا شده است. یادگیری اصول جنگ افزارهای قارچی بازی آسان و ساده می باشد و کنترل های مستقیم بازی برای گیم پد هم پشتیبانی شده است. اما ماجراهای شما برای مبدل شدن به فرمانده ی پر ابهت نیازمند عکس العمل های سریع، یک چشم تیزبین برای چیدن استراتژی و توانایی نظارت بر هزاران واحد خودی بصورت همزمان می باشد. هنگامی که از مهارتهای خود مطمئن شدید، قرار دادن لشکر قارچی خود را در برابر دیگر پلیرها بهترین راه ارتقای آن است. Mushroom Wars 2 با سیستم لیگ و مسابقات رده بندی شده که برای رقابت سرسخت تهیه شده اند، آماده ی اجرای تورنومنت هاست.

R.U.S.E PC-ElAmigos

بازی R.U.S.E یک عنوان استراتژی در زمان واقعی بی نظیر در نوع خود می باشد که به پلیرها اجازه می دهد، دشمنان خود را با بلوف زدن فریب داده و ملت خود را به سوی پیروزی رهبری کنند و با کنترل کارها با استفاده از نماهای مختلف که بصورت بی نظیری از قلب میدان نبرد تا نمای جامع کلی از صحنه جنگ قابل تغییر است به این مهم دست یابند. به لطف موتور IRISZOOM انحصاری بازی، پلیرها می توانند مستقیما وارد عمل شوند و واسط کاربری مستقیمی ارائه نموده که امکان نقل و انتقالات سریع و روان از دید چشم یک پرنده گرفته تا دید نمای پایین و در قلب میدان های نبرد در تمامی درگیری های بازی را می دهد.

Empire: Total War Collection PC-ElAmigos

در بازی Empire: Total War در قرن هجدهم زمین و دریا را به تصرف خویش درآورید، دریاها را حکمرانی کنید و روی خشکی همه چیز را کنترل نمایید، ملتی جدید بسازید و دنیا را فتح کنید. Empire: Total War سری بازی های توتال وار را به هجدهمین قرن عصر روشنگری می برد. زمانی که تحول سیاسی، پیشرفت های نظامی و افکار بنیان گرا با جزئیاتی خیره کننده در این بازی منعکس شده اند. Empire: Total War قابلیت های جدید انقلابی متعددی را معرفی می نماید، مانند نبرد دریایی سه بعدی اصیل، برای اولین بار در سری بازی های توتال وار قدر خواهید بود تا مستقیما کشتی ها را بصورت انفرادی یا ناوگان های عظیم در پهنه وسیع دریا غنی شده از افکتهای آب و هوایی خارق العاده مشاهده نمایید که نقش عظیمی در موفقیت نهایی باشکوه شما یا شکست مفتضحانه شما خواهند داشت. پس از خرد کردن دشمنان خود با آتش توپخانه، نزدیک شوید تا کشتی های آن را با قلاب بگیرید و آماده ی ورود به آنها شوید، کنترل افراد خویش را هنگامی که تن به تن روی عرضه های این کشتی های چوبی بی پروا مبارزه می کنند را به دست گیرید.

Fallen Enchantress Legendary Heroes HD-SKIDROW

عنوان Fallen Enchantress یک بازی استراتژی فانتزی عظیم می باشد که خالقین سری Galactic Civilizations آن را ساخته اند، قهرمان ها را به خدمت بگیرید، به ماموریت ها بروید، ارتش های خود را آموزش دهید، شهرها را بسازید و در دنیای نقش آفرینی غنی بازی اتحاد های محکمی بوجود آورید. با استفاده از نقشه ساز بازی می توانید هر بار که بازی می کند دنیای جدید خلق کنید و یا با استفاده از ابزارهای مادینگ دنیای مورد نظر خویش را خلق کنید. The Fallen Enchantress به دنبال نابودکردن تمدنی است که از خاکستر Cataclysm برخاسته، اما خوشبختانه آوازه ی شما به همه جا رسیده و قهرمانان بزرگی به زیر پرچم شما آمده اند، با این قهرمانان جدید، می توانید با وحشت هایی همچون لیچ ها، شکارچیان دسته جمعی، اوراح خبیث و هرسون مخوف مقابله کنید.

Total War WARHAMMER II PC-STEAMPUNKS

بازی Total War: WARHAMMER II در کمتر از یک روز پس از زمان عرضه خود، توسط گروه استیم پانک کرک شد. این نسخه دنباله ی بازی برنده جایزه و موفق Total War: WARHAMMER می باشد که در این نسخه با معرفی بخش کامپین نفس گیری پر از مکان هایی برای کاوش، توسعه فرمانراویی خود و فتح آنها در سرتاسر ” دنیای جدید ” لذت تجربه ی بازی را بیش از پیش می نماید. Total War: WARHAMMER II یک بازی استراتژی در مقیاس های موجودات عظیم است، یکی از چهار گروه منحصربفرد و مختلف بازی را انتخاب و مسیر خود را با جنگ پیش ببرید و در مبارزه ای شرکت کنید که پیروزی در آن به معنای نجات یا نابودی دنیای فانتزی عظیم و سرشار از زندگی بازی خواهد بود. 

Romance of the Three Kingdoms 13 PC-SKIDROW
دی ال سی Strategy Expansion Pack اضافه شد

دی ال سی جدید بازی Romance of the Three Kingdoms 13  تحت عنوان Fame and Strategy منتشر شد. بازی Romance of the Three Kingdoms 13 سیزدهمین نسخه از سری بازی های استراتژی تاریخی “افسانه سه امپراطوری” بوده که توسط استودیوی ژاپنی Koei Tecmo ساخته و منتشر شده است. این کمپانی چند وقت پیش به مناسبت برپایی جشن سی سالگی این سری اعلام نمود پلیرهای غربی نیز می توانند به زودی نسخه انگلیسی بازی را تجربه نمایند و امروز نیز همان روز است. خط داستانی بازی پیرامون محور سقوط یک سلسله و ظهور جناح‌های تشنه قدرت دیگر روایت می ‌شود. طرفداران سبک استراتژیک این عنوان را از دست ندهند.

Sid Meier’s Civilization V: Complete Edition PC-PROPHET

Sid Meiers Civilization V: Complete Edition کامل ترین مجموعه بازی Civilization V به همراه تمامی دی ال سی ها و بسته های الحاقی منتشر شده برای آن می باشد، Civilization V: Brave New World دومین بسته ی الحاقی این بازی مورد تحسین منتقدین به عنوان بازی برتر سال 2010 بر روی رایانه های شخصی می باشد. این بسته ی الحای جدید عمق و قابلیت بازی دوباره را از طریق معرفی تجارت بین المللی و تمرکز روی فرهنگ و دیپلماسی را ارتقا می بخشد. اثرگذاری شما در سرتاسر دنیا تحت تاثیر ایجاد کارهای بزرگ، انتخاب یک ایدئولوژی برای مردم خود و پیشنهاد قطعنامه های عمومی در کنگره جهانی می باشد. همین طور که در قرن های مختلف تاریخی به پیش می روید، تصمیماتی مهم خواهید گرفت که رابطه شما با دیگر تمدن ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

1 2 3 15