دانلود بازی Blades of Time برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۱ اردیبهشت ۹۷
 • بازدید: 84 بار و ۲ دیدگاه

Blades of Time: Limited Edition – PROPHET

دانلود بازی Blades of Time

در بازی Blades of Time شکارچی گنج زیبایی به نام Ayumi که دست به تفنگ و شمشیر خوبی هم دارد راهی سفری به جزیره ای قدیمی در جستجوی ماجراجویی تازه ای می شود. اگرچه جزیره پر از گنجینه است، ولی در عین حال پر از جادوی Chaos بوده که منزلگاه هیولاهای تشنه به خونی نیز می باشد. با وجود شخصیت ای رنگ به رنگ ، جذبه بصری چشم گیر، هزاران گنجینه و مهارتهای مبارزاتی متعددی برای استاده شدن در آنها، Blades of Time به همان اندازه سرگرمی و رضایت برای گیمرهایی گه تازه با ژانر اکشن ماجراجویی آشنا شده اند به ارمغان خواهد آورد که برای پلیرهای با تجربه در بر خواهد داشت.

دانلود بازی Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۱ فروردین ۹۷
 • بازدید: 79 بار

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered – CODEX

دانلود بازی Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered

بازی Fahrenheit: Indigo Prophecy که ابتدا در سال 2005 منتشر شده بود، موفقیت غیر منتظره ای در روایت تعاملی به حساب می آمد، که چیزی بین دنیاهای سینما و بازی رایانه ای بود که در عین حالی که از آنها استقبال می کرد، ژانر منحصربفرد خویش را در چشم انداز سرگرمی ها به وجود آورد. نسخه بازسازی شده جدید بازی جلوه های بصری بروز شده، پشتیبانی از کنترلر را ارائه نموده و بر اساس نسخه کامل بدون حذفیات بین المللی بازی می باشد. Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered با روایت چندلایه غنی، بیان نوآورانه و موسیقی شادی که توسط آهنگسازی هالیوودی معروف یعنی Angelo Badalamenti ساخته شده است، نسخه نهایی از این بازی رازآلود جنایی ماورایی می باشد و دوباره این عنوان را به طرفداران قدیم و جدید معرفی می نماید.

دانلود بازی Blackguards 2 برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ فروردین ۹۷
 • بازدید: 115 بار

Blackguards 2 – PROPHET

دانلود بازی Blackguards 2

Blackguards 2 بازی نقش آفرینی استراتژی مبتنی بر خود می باشد که نبردهای چالشی خاص خود را به همراه داستانی شجاعانه مملو از خشونت و جنایت ارائه می نماید. شیوه بازی خود را انتخاب کنید: مهم نیست که در مقابل شما هیولا، جادوگر یا جنگجوی دورزنی قرار گرفته باشد، همه چیز بستگی به شما دارد که چطور می خواهید شخصیت خویش را پیشرفت دهید. هر اکشنی عواقبی دارد، بنابراین تصمیمات خویش را آگاهانه بگیرید، مرگ می تواند در هر گوشه ای انتظار شما را بکشد. سه سال از ماجراهای Count Uria گذشته است، Vanquisher های Nine Hordes مدتهاست که از هم جدا شده اند اما زندگی در Aventuria همچنان ادامه دارد. Cassia بانوی جوانی از طبقه اشراف تنها یک هدف در سر دارد: او می خواهد به هر قیمتی که شده بر تاج و تخت Shark تکیه زند، حتی اگر برای یک روز هم که شده! متاسفانه دو مشکل وجود دارد که نقشه های او را بی اثر می کند، اول از همه او روزها را در سیاهچالی زندانی است و دوم این که فعلا مردی به نام Marwan بر تختی که او می خواهد حکمرانی می کند. او نه به مسایل سیاسی و نه دیپلماسی علاقه دارد و نه در آن ماهر می باشد. بنابراین رویکردی محتاطانه تر بکار می بندد. او قصد در فرار از زندان و سرنگون کردن Marwan دارد تا خود بر تخت بنشیند. به همین منظور نیازمند متحدین قدرتمندی است، او بایستی لشکری از Sellsword ها به خدمت گرفته و Vanquishers of the Nine Horde را دور خود جمع کند. به نظر نقشه خوبی می آید، مگر نه؟ اما باز هم یک نفر گقدر زیرک باید باشد تا بتواند از دیوارهای سیاهچال فرار کند و چقدر بی پروا باشد تا بتواند بدترین تفاله های سرزمین را جمع آوری کرده و فرماندهی کند؟

دانلود بازی Lucius برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۹ فروردین ۹۷
 • بازدید: 99 بار

Lucius – PROPHET

دانلود بازی Lucius

وقتی که Lucius در 6 ژوئن سال 1966 متولد شد، هیچ کس انتظار نداشت که او چیزی غیر از یک پسر کوچک عادی باشد، اما اما همه چیز در 6 امین روز تولد Lucius تغییر کرد. وقتی که ندای درونی واقعی اش بر روی او آشکار شد. در این بازی کنترل Lucius را که مجهز به قدرتهای ماروایی است را به دست بگیرید، هنگامی که او سعی در پرکردن خون خود از گردش ترس در خانه ی خویش را دارد، آن هم با استفاده از نیروهای جهنمی حرکت اجسام با ذهن و کنترل ذهن برای هماهنگ کردن حوادث مرگبار که جمعیت عمارت Dante را یکی پس از دیگری کمتر و کمتر می کند. هم اکنون می توانید نسخه کرک شده ی بازی که توسط استودیوی Shiver Games ساخته و منتشر شده است را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.

دانلود بازی Neighbours from Hell برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۸ فروردین ۹۷
 • بازدید: 102 بار

Neighbours from Hell Compilation – GOG

دانلود بازی Neighbours from Hell

در مجموعه بازی های Neighbours from Hell Compilation درست در همسایگی شما همسایه جهنمی واقعی زندگی می کند و اکنون زمان انتقام شما رسیده است! به آرامی در خانه همسایه خود به این سو و آن سو بروید و حقه های استادانه خویش را بر سر ساکنین غافل خانه فرود آورید. به عنوان ستاره نمایش تلویزیونی جدیدی، دوربین ها هر حرکت شما را هنگامی که تله های شیطانی خویش را آماده می کنید، دنبال می کنند . هدف شما بوجود آوردن بی نظمی بیشتر و بیشتر است، افزایش درجات و حتی برنده شدن جوایز معتبر! اما مراقب همسایه های فضول و سگ های نگهبان باشید، اگر آنها شما را بگیرند، نمایش دیگر پخش نخواهد شد! بازی محبوب و سرگرم کننده Neighbours from Hell Compilation توسط کمپانی THQ Nordic برای رایانه های شخصی منتشر شد.

دانلود بازی Lara Croft and the Temple of Osiris برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۷ فروردین ۹۷
 • بازدید: 90 بار

Lara Croft and the Temple of Osiris – CODEX

دانلود بازی Lara Croft and the Temple of Osiris

Lara Croft and the Temple of Osiris دنباله ای بر بازی تحسین شده Lara Croft and the Guardian of Light توسط منتقدین می باشد و اولین تجربه Coop چهار نفره در سری بازی های لاراکرافت را به نمایش می گذارد. با ارائه جلوه های بصری خیره کننده و داستانی کاملا جدید، پلیرها بایستی بایکدیگر برای کشف معابد، شکست موج های دشمنانی از دنیای زیرزمینی مصریان، حل معماهای گیج کننده و دوری از تله های مرگبار همکاری نمایند. در عین حال نیز پلیرها برای به دست آوردن گنجینه ها، اشیا قدرتمند و حق لاف زدن رقابت می کنند. Lara Croft and the Temple of Osiris در دل بیابان های مصر روی می دهد، لارا در ماجراجویی جدید خویش بایستی با Carter Bell شکارچی گنج و خدایان زندانی شده Horus و Isis متحد شده تا خدای اهریمنی Set را شکست دهند. هنگامی که لارا و همراهانش با عناصر طبیعی در میان شن ها و از یمان مقبره های باستانی مبارزه می کنند، بایستی با خدایان و موجودات افسانه ای نیز نبرد کنند. لارا که اکنون سرنوشت دنیا در معرض خطر قرار گرفته است، بایستی تکه های Osiris را یافته و جلوی Set را که می خواهد انسان ها را به بردگی بکشاند بگیرد.

دانلود بازی Legends of Dawn Reborn برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۷ فروردین ۹۷
 • بازدید: 85 بار

Legends of Dawn Reborn – CODEX

دانلود بازی Legends of Dawn Reborn

Legends of Dawn Reborn پلیرها را به مناطق بی رحم شمالی سرزمین Narr دعوت می کند، بقا در این جا به جادو، شمشیر و درایت شما بستگی دارد. Legends of Dawn Reborn در دنیای Narr رخ می دهد و رویدادها پیش از وقایعی که در بازی Wave of Darkness بصورت Early Access در ماه ژوئن و در فروشگاه استیم منتشر شده بود روی می دهند. آنچه که این بازی را منحصر بفرد می کند، توانایی بازی بدون محدودیت می باشد، دنیای Narr سرزمینی وسیع می باشد، که در آن به دیوارهای نامرئی یا صفحه بارگذاری بر نمی خورید. دنیای Narr در چندین قاره و در دل چشم اندازهای زیبای خیره کننده که با روح شما بازی می کنند گسترده شده است، مناطقی جادویی نیز وجود دارند که در ان کوهها و تپه ها جاذبه را نادیده می گیرند، و مانند بالون در آسمان شناور می مانند. در بازی همچنین سیاهچاله های بی شماری وجود دارند که در انتظار شما برای کشف آنها و رازهایی که درون اعماق سرد آنها نهفته است هستند و نیز کمپ ها و اسکله های شگفت انگیز و جنگل های ترسناکی که شاهد خاموشی برای نبردها می باشند.

دانلود بازی The Road to Hades برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۶ فروردین ۹۷
 • بازدید: 75 بار

The Road to Hades – PLAZA

دانلود بازی The Road to Hades

The Road to Hades عنوان ماجراجویی ترسناکی است که تماما ریشه در افسانه ها و هنرهای آسیایی دارد. در این بازی شما بایستی دختری را از میان دنیای مردگان بصورت ایمن راهنمایی کنید. به بازی جدیدی که تاکنون نمونه آن را تجربه نکرده اید خوش آمدید! از ویژگی های این بازی عدم وجود الگوی بازپخش تکراری، نواحی داخلی و بیرونی باریکی که استرس روانی را به میزان زیادی افزایش می دهد، سرشار بودن از کارهای اصیل که پیش از این وجود نداشته اند و روایت داستان در زمان واقعی که بصورت نوشتاری یا ویدئویی نبوده می باشد. بازی The Road to Hades توسط استودیوی AUTOSAVE ساخته و منتشر و به دست گروه PLAZA کرک شده است. هم اکنون می توانید نسخه کرک شده بازی را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.

دانلود بازی Masters of Anima برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۵ فروردین ۹۷
 • بازدید: 39 بار

Masters of Anima – CODEX

دانلود بازی Masters of Anima

Masters of Anima ماجراجویی اصیلی است که شما را به اعماق دنیایی جادویی Spark می برد. در نبردهای استراتژیک و سراسر اکشن در برابر نیروهای اهریمنی مبارزه کنید، جایی که گرفتن تصمیمات تاکتیکی سریع حیاتی خواهد بود، ارتش های بزرگ با بیش از 100 نگهیان را فراخوانده و کنترل کنید و به لطف گیم پلی مستقیم و نوآورانه بازی که از ریشه برای بازی با کنترلر و نیز موس و صفحه کلید ساخته شده است از تجربه بازی لذت ببرید! هم اکنون می توانید نسخه کرک شده ی بازی Masters of Anima را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.

دانلود بازی LEGO Batman 3 Beyond Gotham برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۵ فروردین ۹۷
 • بازدید: 14 بار

LEGO Batman 3 Beyond Gotham – FLT

دانلود بازی LEGO Batman 3 Beyond Gotham

پرفروش ترین سری بازی های بتمن لگویی با LEGO Batman 3: Beyond Gotham در قالب عنوان ماجراجویی سراسر اکشن که در این دنیا و دنیایی دیگر جریان خواهد داشت، بازگشته است. Caped Crusader در LEGO Batman 3: Beyond Gotham نیروهای خود را با ابرقهرمانانی از دنیای DC Comics متحد می کند و به فضای بیرون از جو می روند تا از نابودی زمین به دست Brainiac اهریمنی جلوگیری نمایند. Brainiac با استفاده از قدرت های Lantern Ring ها دنیاها را کوچک می کند تا آنها را به کلکسیون پیچیده خویش از شهرهای مینیاتوری از سرتاسر عالم بیفزاید. اکنون بزرگترین ابرقهرمانان و زیرک ترین ضدقهرمانان بایستی با هم متحد شده و به دنیاهای مختلف Lantern سفر کنند تا Lantern Ring ها را جمع آوری و جلوی Brainiac را پیش از آنکه دیر شود بگیرند.