نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

خرید پستی بازی

Argo PC-Steam

Argo-pc-cover-small

Bohemia Interactive به عنوان سازنده سری بازی های اول شخص شوتر Arma چندی پیش یک عنوان دیگر در همین سبک به نام Argo ، منتها به صورت کاملا رایگان و آنلاین منتشر کرد. یک راست وارد نبردی هیجان انگیز و جذاب در اولین نسخه کاملا تبدیل شده و البته کاملا رایگان Arma 3 شوید! Argo یک بازی شوتر اول شخص تاکتیکی هاردکور می باشد که در آن در سرزمین های بدون محدودیت مبارزه خواهید نمود و در جایی قرار می گیرید که تنها خوردن یک گلوله برای تمام کردن کار کافی است. ساخته های خود را به عالی ترین درجه برای افزایش سطح برسانید و در میزان نبرد شهره همگان شوید. Argo در اصل به عنوان بخشی از Bohemia Incubator در قالب نمونه اولیه ی Project Argo منتشر شد. Bohemia Incubator برچسبی برای بازی های استودیوی Bohemia Interactive می باشد که زودتر از موقع به صورت عمومی در اختیار عموم قرار می گیرند. چنانچه از بازی Arma 3 خوشتان می آید ، بدون شک بایستی سری به Argo هم بزنید! چرا که شباهت های بسیاری میان این دو وجود دارد و تجربه ی نبرد اصیل حقیقی در سندباکس نظامی عظیم را ارائه می نماید. در این بازی بایستی دشمنان خود را در میادین نبرد جهان باز و با جزئیات بالا و غنی باوسعتی بیش از صدا کیلومتر مربع شکست دهید. پای پیاده، سوار بر خودرو های زرهی یا از طریق آسمان در هلی کوپتر ها و جت ها وارد میدان نبرد شوید. (بیشتر…)

0.00

Warframe PC-Steam

| آپدیت شده تا تاریخ 6 July |

Warframe cover
Warframe یک بازی رایگان سوم شخص Co-op اکشن آنلاین می باشد که توسط کمپانی Digital Extremes (سازنده عناوینی همچون Dark Sector و Darkness 2) ساخته و در سال 2013 برای رایانه های شخصی منتشر شد. این بازی در زمان عرضه اش توانست نظر بسیاری از گیمرها و منتقدان را به خود جلب کند و هم اکنون نیز یکی از محبوب ترین بازیهای رایگان استیم محسوب می شود. محیط این عنوان در یک دنیای علمی تخیلی در حال تغییر روی می دهد و پلیرها کنترل تعدادی از جنگویانی باستانی که Tenno نامیده می شوند را بر عهده دارند. این افراد برای حفظ بدنشان در برابر ضربات و حملات دشمن، زره هایی به نام Warframe را مورد استفاده قرار می دهند. Tenno ها در میان ویرانه ها بی هدف رها شده بودند. آما اکنون باری دیگر به وجود آنها نیاز است. دانلود بازی و ادامه متن در ادامه مطلب. (بیشتر…)

0.00

Dota 2 PC-Steam

آپدیت شده تا تاریخ 29 June

Dota 2 cover
Dota 2 بازی شدیدا رقابتی در سبک اکشن و استراتژی می باشد، که هم بصورت معمولی و هم حرفه ای توسط میلیون ها طرفدار علاقمند به آن در سرتاسر دنیا بازی می شود. در این بازی پلیرها از میان بیش از 100 قهرمان انتخاب می کنند و دو تیم 5 نفره را تشکیل می دهند. قهرمانان تیم Radiant سپس با قهرمانان حریف تیم Dire برای کنترل چشم انداز فانتزی زیبا، در کنار مبارزات هوشمندانه، مخفیانه و نبردهای رودر رو با یکدیگر به نبرد می پردازند. بدون شک دوتا را می توان بازی ای با عمق و پیچیدگی بی نهایت به شمار آورد، هر قهرمان دسته ای از مهارتهای و قابلیتهایی دارد که با ترکیب آنها با مهارتها و قابلیتهای هم تیمی های خویش به شیوه های غیر منتظره این ویژگی را خواهد داشت که بازی ها به هیچ وجه شباهت به هم نداشته باشند. این یکی از دلایلی است که پدیده ی دوتا هنوز هم رو به رشد است و روز به روز بر طرفداران این بازی رایگان افزوده می شود. (بیشتر…)

5.00

Battleborn PC-Steam

Battleborn

Battleborn عنوانی اول شخص شوتر و آنلاین در سبک MOBA می باشد که جدیدترین ساخته استودیوی Gearbox Software (سازنده سری بازی های Borderlands) محسوب می شود. کمپانی بزرگ 2K Games ناشر این بازی بوده و موضوع مهم در مورد این بازی اینست که بازی به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارد. چندی پیش کمپانی ناشر تصمیم گرفت این بازی را به صورت رایگان روی شبکه استیم قرار دهد و حال به صورت یک بخش آزمایشی یا Free Trial روی استیم می باشد. Battleborn عنوانی است که در آن می توانید در نبردهای چند نفره به یادماندنی 5 در برابر 5 با قهرمان های انتخابی خود و در بازی ای که خالقین سری Borderlands آنرا شکل داده اند شرکت نمایید. Battleborn دقیقا در همان ماهی عرضه شد که بازی محبوب Overwatch منتشر شد و این موضوع باعث شد نتواند در مقابل این رقیب ایستادگی کند. (بیشتر…)

0.00

Warface: Ice Breaker 2017 PC-Steam

| آپدیت شده در تاریخ MAY-10-2017 |

Warface: Ice Breaker cover

در بازی Warface: Ice Breaker که عنوانی رایگان بر روی شبکه استیم می باشد، در شوتر اول شخصی اکشن پا به خط مقدم جبهه های نبردی که هر روز بصورت ماموریت های چند نفره ارائه می شوند بگذارید. در حالت Coop در نقش سرباز، تک تیرانداز،  تکنیسین و مددکار بازی کنید و در مهارتهای منحصر بفردی برای هر کلاس که به شما در پیروزی کمک می نماید به استادی برسید. ماموریت های روزانه ی جدید بدین معنی می باشد که همیشه چالشی جدید برای روبرو شدن و جوایزی برای بدست آوردن خواهید داشت، بدون در نظر گرفتن اینکه در کامپین های معمولی، مهارتی و یا Hardcore شرکت نمایید. نبردهای علیه یکدیگر با داشتن تیم هایی تا سقف 8 نفر که در نبردهای حالت های رقابتی با هم میجنگند خواهد بود، همچنین حالت های بازی Team Deathmatch، Free for All، Plant the Bomb، Storm، Destruction یا Capture وجود دارند که می توانید وارد آنها شوید و کلاس سرباز خود را هر لحظه ای که بخواهید برای داشتن بیشترین سهم در هدف خود تغییر دهید . (بیشتر…)

0.00