Pro Evolution Soccer 2017 – First Details + First Screenshots

| دو تصویر جدید از بازی به پست افزوده شد |

pes 2017

KONAMI امروز به طور رسمی Pro Evolution Soccer 2017 را معرفی کرده و تعدای تصویر نیز این نسخه جدید منتشر کرده که در ادامه مطلب شاهد آنها خواهید بود. همچنین این کمپانی جزئیات تغییرات این نسخه را نسبت به شماره های قبلی اعلام کرده و اینکه تاکید نموده PES 2017 دارای سطح بالایی در واقع گرایی و هیجان انگیز بودن است. KONAMI دقیقا آشکار نکرده که آیا نسخه PC بازی بر اساس نسخه کنسول های نسل جدید یا قدیم خواهد بود یا خیر و لااقل می توان امیدوار بود که شکست نسخه کنسول های نسل هفتمی PES 2016 دیگر تکرار نخواهد شد. جزئیات زیادی در مورد این نسخه منتشر شده که برای آگاه شدن از آنها در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

پیشرفت ها و تغییرات اساسی ای که در Pro Evolution Soccer 2017 وجود دارند:
– Real Touch :  بازیکنان به کمک این سیستم می توانند توپ را به روش های متفاوتی دریافت و کنترل کنند. بر اساس اینکه کجا و چگونه بازیکن خود را کنترل می کنید، تکنیک های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.
– Precise Pass : این ویژگی قابلیت های مختلف دریافت توپ توسط بازیکن را گسترش می دهد. پاس دادن خود یک هنز در PES 2017 محسوب می شود. چندین عامل مختلف سرعت و حرکت توپ را تعیین می کنند، پاس خوب آن است که در بهترین موقعیت انجام شده و تنظیم کردن زمان آن آن باعث ایجاد یک مسیر مناسب و دلخواه شده و در نهایت موجب رضایت پلیر می شود.
– Natural Player Movement : صدها انیمشن جدید به این نسخه اضافه شده اند که باعث می شود حرکات بازیکنان و دروازه بانان را به بازی واقعی نزدیک تر کنند، اما این موضوع فقط به اینجا ختم نمی شود. ویژگی های جدید نظیر “لمس واقعی” و “پاس دقیق” حاوی مزیت های زیادی بوده و طبف وسیعی از حرکات را به هنگام به دام انداختن و پاس دادن توپ، فراهم می کند.
– Goal Keeping : با اضافه شدن حرکات و انیمیشن های جدید به بازی، دروازه بانان جهشی بزرگ یافته و سبب شده به فرزترین و چابک ترین دروازه بانان تاریخ PES تبدیل شوند. لخظات حمله بازیکنان به سمت دروازه بسیار نمایشی تر شده و هنگام به ثمر رسیدن گل، بهترین احساس موفقیت را برای پلیرها به ارمغان می آورد.
– Total Team Control : پلیرها سریعا می توانند موضع حمله و یا دفاع از تیم را تغییر داده که به کمک کنترلرهای ساده ای با دقت صورت می پذیرد و قادر خواهند بود به سرعت نسبت به وقایع غیر قابل پیش بینی بازی واکنش نشان دهند.
– Advanced Instructions : برخی از استراتژی هایی نظیر “تیکی-تاکا” و “حملات فردی سنگین” که تعریفی کاملا مستقل داشته و به شدت تحت تاثیر ایدئولوژی تیم هستند، می توانند در این مجموعه “دستور العمل های پیشرفته” قرار گیرند که انواع گوناگونی از نحوه برنامه ریزی برای پیروزی را در اختیار شما قرار می دهند.
– Corner Kick Control : استراتژی های دفاعی را در یک مجموعه به هم پیوسته کنترل کنید. همچنین گزینه های تهاجمی مانند برخی حرکت خاص بازیکنان به این نسخه اضافه شده اند.
– Adaptive AI : برای اولین بار در تایخ بازیهای فوتبال، هوش مصنوعی نحوه بازی کردن شما را خواهد آموخت! همیشه رفتار بازیکنان و تیم یک جزء اصلیدر سری PES محسوب می شده اند و برای PES 2017 ویژگی “تطبیق دادن هوش مصنوعی” برای همیشه بازیهای فوتبال را متحول خواهد کرد.
– Authentic Visuals : در این نسخه جلوه های بصری به لطف استفاده بیشتر از الحاقات موتور گرافیکی “Fox Engine” بسیار ارتقاء و بهبود یافته اند. هیچ چیزی در این نسخه دست نخورده باقی نمانده، نظیر مدل های بازیکنان، نورپردازی، تماشاچیان، استادیوم ها کاملا از نو طراحی شده اند و می توان گفت هیچ بازی فوتبالی تاکنون در این حد واقعی به نظر نمی رسیده است.

< برای مشاهده کیفیت واقعی تصاویر بر روی آنها کلیک نمایید >

Pro Evolution Soccer 2017 sc1

Pro Evolution Soccer 2017 sc2

Pro Evolution Soccer 2017 sc3

تصاویر جدید :

PES 2017 screen

PES 2017_CornerKickControl

PES 2017 پاییز امسال برای کامپیوترهای شخصی، PS4، PS3، Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. احتمالا شاهد اطلاعات بیشتری از بازی در E3 2016 خواهیم بودیم.

مشخصات

دانـــــلود

  • 1,128 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *