نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

Sniper Elite 4 is set in WW2 Italy, coming to PS4, Xbox One & PC in 2016

sniper_elite_4

استودیوی Rebellion ساخت دنباله سری شوتر تاکتیکی و مخفی کاری Sniper Elite را رسما اعلام کرد. این نسخه در ادامه نسخه سوم می باشد که Sniper Elite 4 نام دارد و قرار است در همین سال برای PS4, Xbox One و PC منتشر شود. وقایع داستانی این نسخه بلافاصله پس از نسخه سوم اتفاق می افتد و در زمان جنگ جهانی دوم واقع است. این نسخه شما را به ایتالیا در سال 1943 می برد. برای خواند ادامه خبر و مشاهده تیزر بازی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بار دیگر شما در نقش تک تیر انداز معروف بازی Karl Fairburne قرار می گیرید، حال او در نبردهای مقاومتی با مردان و زنان ایتالیایی همراه می شود و علیه فاشیسم و احتمالا با نیروهای موسولینی مبارزه می کند. محیط های بازی این بار شامل جنگل ها، کوهستان ها و شهرهای ساحلی ایتالیای 1943 می باشد. گفته شده Sniper Elite 4 علاوه بر دارا بخش داستانی، یک حالت همکاری اختصاصی و یک بخش چند نفره هیجان انگیز رقابتی خواهد داشت. همچنین این نسخه با رزلوشن 1080p بر روی PS4 و Xbox One اجرا می شود که دیگر توسط 505 Games ساخته نمی شود. اولین تصاویر منتشر شده از بازی را در زیر مشاهده می نمایید:

image_sniper_elite_4-31088-3523_0001

image_sniper_elite_4-31088-3523_0002

Sniper Elite 4 اولین نسخه ای است که به طور اختصاصی برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی عرضه می گردد. این تصمیم به استودیوی Rebellion این اجازه را داده تا بتواند محیط های بسیار بزرگتری نسبت به Sniper Elite 3 به وجود آورد و برترین عنوان شوتر جنگ جهانی دوم را برای نسل جدید عرضه کند.
تاریخ عرضه بازی هنوز اعلام نشده است، اما انتظار داریم در اواخر سال 2016 بر روی سه پلتفرم منتشر شود. اولین تریلر بازی نیز منتشر شده که در زیر می توانید آن را ببینید:

  • 348 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما