نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

First Screenshots Revealed For DONTNOD Entertainment’s Vampyr

Vampyr

اگر شما نيز به فکر ساخت دنباله بازي موفق Life is Strange هستيد، بايد بگوييم که ديگر انتظار نکشيد، چرا که DONTNOD Entertainment استوديوي سازنده عناوين Remember Me و Life is Strange در حال کار بر روي پروژه جديدي مي باشد. اين بازي نقش آفريني و خون آشام محور Vampyr نام دارد که داستان آن در قرن بيستم و در لندن جريان دارد و با استفاده از موتور قدرتمند Unreal Engine 4 ساخته مي شود. به همين منظور ناشر بازي کمپاني Focus Home Interactive تصاويري از اين عنوان جديد منتشر کرده که در ادامه مطلب مي توانيد آن ها را مشاهده نماييد. براي خواندن ادامه خبر به ادامه مطلب برويد.

همان طور که اشاره شد، داستان اين بازي در لندن و قرن بيستم جريان دارد، دوره اي که کشور بريتانيا توسط آنفولانزاي مرگباري احاطه شد و باعث پديد آمدن خون آشام هايي از بين مردم شد. اين واقعه را سرآغاز ايجاد دوره تاريکي در بريتانيا مي دانند و نتيجه آن به وجود آمدن دو گروه بزرگ خون آشام ها و شکارچيان مي باشد. شما در نقش يک پزشک و جراح نظامي به نام Jonathan E. Reid قرار مي گيريد که به منظور يافتن درماني براي اين بيماري از جنگ برمي گردد و در اين راه نيز به يک خون آشام تبديل مي شود. در اين بازي شما در خيابان هاي لندن گشت و گذار مي کنيد و علاوه بر يافتن علت شيوع بيماري و مبارزه با تکثير آن، بايد منابع آب و غذا پيدا کنيد و در اين راه با شخصيت ها و افراد زيادي که داراي هويت مختص به خود هستند، تعامل خواهيد نمود.
گفته شده انتخاب هايي که در طول بازي انجام مي دهيد، تاثير زيادي بر روند داستان بازي مي گذارد و اينکه بازي داراي سيستم Craft (ساخت و ساز) است. همچنين عنوان Vampyr قصد دارد گيم پلي خود را با ترکيب مبارزات تک نفره، مکانيزم هاي تير اندازي و قدرت فرا طبيعي خون آشام ها ترکيب کند.
اولين تصاوير منتشر شده از بازي را در زير مشاهده مي نماييد:

برای مشاهده اندازه واقعی تصاویر بر روی آن ها کلیک نمایید.

Vampyr-03

Vampyr-02

Vampyr-01

vampyr_artwork-03

vampyr_artwork-02

vampyr_artwork-01

Vampyr-04

تاريخ انتشار Vampyr براي پلتفرم هاي Xbox One, PS4 و PC سال 2017 اعلام شده است.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما