Warhammer 40K: Dawn of War 3 Releasing in 2017 for PC, First Trailer Revealed

Warhammer 40K-Dawn of War 3

کمپانی Sega و استودیوی Relic Entertainment با انتشار تریلری ۴ دقیقه ای، نسخه سوم از سری بازی های استراتژی “Dawn of War” را معرفی کردند. این نسخه که Warhammer 40,000: Dawn of War 3 نام داشته، به صورت انحصاری بر روی PC در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد و گفته شده ویژگی های شخصی سازی را از نسخه دوم و داستان حماسی را از نسخه اول به همراه دارد. هنوز جزئیات زیادی از این بازی در دسترس نیست، اما سازندگان اعلام کرده اند که در این نسخه پلیرها کنترل نیروهای جدید را بر عهده گرفته و پا به میدان نبرد می گذارند. در تریلری که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد، نبرد بین سه نیروی “الدر”، “تفنگداران دریایی” و “اورک” ها را نشان می دهد.

تهیه کننده ارشد بازی آقای “Stephen MacDonald” در مورد این نسخه گفته : “این نسخه دقیقا همان Dawn of War ای می باشد که طرفدارن انتظار آن را می کشیدند. آیا بزرگترین نیروهای نظامی ما را می خواستید؟ این خواسته پیاده سازی شده است. سلاح های لیزری عظیم را می خواستید؟ به این مورد هم رسیدگی شده است. ساخت پایگاه، قهرمانان به یاد ماندنی، نبردهای بزرگ، همه و همه را در Warhammer 40,000: Dawn of War 3 خواهید دید. خود را برای تجربه بزرگترین Dawn of War تاریخ آماده کنید، به خاطر امپراطور!”

اولین تصاویر منتشر شده از این عنوان را در زیر مشاهده می نمایید:

< جهت مشاهده کیفیت واقعی تصاویر بر روی آنها کلیک نمایید >

warhammer_40_000_dawn_of_war_iii

Dawn-of-War-III-feature

Dawn-of-War-III-2

Dawn-of-War-III-3

عناوین قبلی Warhammer 40K استودیوی Relic نظیر Dawn of War 2 و Space Marine توسط کمپانی THQ(قبل از واگذاری این بازی به کمپانی Sega) توسعه می یافتند. بنابراین این بازی اولین نسخه ای می باشد که توسط SEGA منتشر خواهد شد.

در ادامه تریلر معرفی زیبای این بازی را مشاهده نمایید. Warhammer 40,000: Dawn of War 3 در سال ۲۰۱۷ به صورت انحصاری بر روی پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

  • 872 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *