نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

Warhammer 40K: Dawn of War 3 Releasing in 2017 for PC, First Trailer Revealed

Warhammer 40K-Dawn of War 3

کمپاني Sega و استوديوي Relic Entertainment با انتشار تريلري 4 دقيقه اي، نسخه سوم از سري بازي هاي استراتژي “Dawn of War” را معرفي کردند. اين نسخه که Warhammer 40,000: Dawn of War 3 نام داشته، به صورت انحصاري بر روي PC در سال 2017 منتشر خواهد شد و گفته شده ويژگي هاي شخصي سازي را از نسخه دوم و داستان حماسي را از نسخه اول به همراه دارد. هنوز جزئيات زيادي از اين بازي در دسترس نيست، اما سازندگان اعلام کرده اند که در اين نسخه پليرها کنترل نيروهاي جديد را بر عهده گرفته و پا به ميدان نبرد مي گذارند. در تريلري که در ادامه مطلب مشاهده خواهيد کرد، نبرد بین سه نيروي “الدر”، “تفنگداران دريايي” و “اورک” ها را نشان مي دهد.

تهيه کننده ارشد بازي آقاي “Stephen MacDonald” در مورد اين نسخه گفته : “اين نسخه دقيقا همان Dawn of War اي مي باشد که طرفدارن انتظار آن را مي کشيدند. آيا بزرگترين نيروهاي نظامي ما را مي خواستيد؟ اين خواسته پياده سازي شده است. سلاح هاي ليزري عظيم را مي خواستيد؟ به اين مورد هم رسيدگي شده است. ساخت پايگاه، قهرمانان به ياد ماندني، نبردهاي بزرگ، همه و همه را در Warhammer 40,000: Dawn of War 3 خواهيد ديد. خود را براي تجربه بزرگترين Dawn of War تاريخ آماده کنيد، به خاطر امپراطور!”

اولین تصاویر منتشر شده از این عنوان را در زیر مشاهده می نمایید:

< جهت مشاهده کیفیت واقعی تصاویر بر روی آنها کلیک نمایید >

warhammer_40_000_dawn_of_war_iii

Dawn-of-War-III-feature

Dawn-of-War-III-2

Dawn-of-War-III-3

عناوين قبلي Warhammer 40K استوديوي Relic نظير Dawn of War 2 و Space Marine توسط کمپاني THQ(قبل از واگذاري اين بازي به کمپاني Sega) توسعه مي يافتند. بنابراين اين بازي اولين نسخه اي مي باشد که توسط SEGA منتشر خواهد شد.

در ادامه تریلر معرفی زیبای این بازی را مشاهده نمایید. Warhammer 40,000: Dawn of War 3 در سال 2017 به صورت انحصاری بر روی پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

  • 1,013 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما