اطلاعیه

خانه » اطلاعیه سایت

اطلاعیه سایت

 

 

سلام دوستان همانطور که می دونید حدود یک ماه پیش دیتاسنتری که به ما سرور اسپانسری می دادند، اطلاع از خرابی هاردهای سرور دادن و هاردها رو جهت ریکاوری فایلها ارسال کردن و بعد از گذشت یک ماه جوابی که با ما دادند این هست که دیتاها از بین رفته و امکان ریکاوری وجود نداره و در حال حاضر هم امکان دادن سرور اسپانسری جدید به ما ندارند تا بتونیم فایلها رو مجدد قرار بدیم.

از اونجایی سایت مدتی فعالیت نداشته و با توجه به حجم دیتای ما در حال حاضر شرکت دیگه ای هم به ما سرور نخواهند داد و خرید سرور جدید برای سایت از توان ما خارج هست و به همین دلیل دو راه حل پیش رو داریم یا اینکه سایت رو تعطیل و واگذار کنیم و یا اینکه با کمک شما همراهان سایت سرورهای جدید خریداری کرده و سایت رو مجدد فعال کنیم.

به این منظور در قسمت صفحه ی حمایت از ما هدفی رو جهت جمع آوری هزینه ی سرور آماده کرده ایم تا پایان این ماه منتظر حمایت شما عزیزان خواهیم بود و در صورت پر شدن هدف مجدد شروع به کار خواهیم کرد.

(لطفا عزیزانی که ما رو حمایت می کنند، نام و نام خانوادگی خود را به ایمیل سایت به آدرس bia2game.info@gmail.com ارسال نمایند تا در صورت کامل نشدن هدف و تعطیلی سایت حمایت های شما عزیزان برگشت داده شود)

با تشکر از همه ی عزیزانی که در این چند ساله همراه ما بودند.

 

برای ورود به صفحه پرداخت اینجا کلیک نمایید