hit counter script

اطلاعیه شماره 1:

طی مشکلی که برای حساب کاربری ما در سایت Opizo پیش آمده و حساب ما مسدود شده، تمامی لینکهایی که از طریق این سرویس دهنده که شامل بیشتر ترینرها و سیوهای موجود در سایت است از کار افتاده و به همین دلیل در حال حذف لینکها از این سرویس بوده و لینکها را به صورت مستقیم قرار خواهیم داد که با توجه تعداد بالای لینکها این پروسه زمان بر خواهد بود، لذا از شما عزیزان خواهشمندیم در صورت مشاهده ی مشکل در لینکهای کوتاه شده، از طریق نظرات اطلاع رسانی کرده تا لینکهای جدید جایگزین شوند.

با تشکر از صبر و بردباری شما

خانه » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

Battlefield 1 digital deluxe edition

Battlefield 1: Digital Deluxe Edition – DODI Repack

دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition در سبک اول شخص شوتر بوده که توسط استودیوی سوئدی DICE ساخته شده و کمپانی Electronic Arts وظیفه انتشار بازی را بر عهده دارد. این نسخه بدون در نظر گرفتن شماره آن، پانزدهمین نسخه در فرانچایز “میدان نبرد” محسوب می شود و اولین نسخه با موضوع و محوریت جنگ جهانی اول می باشد. همانطور که می دانید، سری بازیهای بتلفیلد با وجود اینکه نقشه‌های چند نفره‌ی بسیار بزرگی داشته‌ اند، همواره از نداشتن بخش تک نفره داستانی رنج می برده اند و آن حس بزرگ جنگ را نتوانسته اند تداعی نمایند که خوشبختانه به لطف جذابیت موضوع جنگ جهانی، این مسئله در بازی Battlefield 1 وجود ندارد. بخش داستانی این نسخه به جای اینکه روندی خطی داشته باشد، روایتگر داستان شخصیت های مختلفی بوده که در شش اپیزود یا بخش دنبال می شود.

به گفته کمپانی EA در بتل 1 شما با داستان های مختلفی روبرو هستید که سازندگان آنها را “داستان جنگ” می نامند، بخش داستانی بازی ساختاری اپیزودی داشته و هر کدام روایتگر داستان های شخصی ای افراد گوناگون می باشند که با مهارت ها و پس زمینه ای منحصر به فرد همراه هستند. در واقع داستان بازی بیشتر در مورد سرنوشت شخصیت ها می باشد تا به جنگ و تاریخ. برای خواندن ادامه متن و دانلود بازی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

به گفته کمپانی سازنده “هر دو جنگ جهانی بسیار بزرگ و از لحاظ داستانی متنوع هستند. همراه به دنبال تنوع و نو آوری هستیم، دیدگاه ها و شخصیت های گوناگون بسیاری در جنگ جهانی اول وجود دارند و قصد داشتیم تا حد ممکن انها را پوشش دهیم. به همین منظور تصمیم گرفتیم بخش داستانی بازی را به صورتی که امروز می بینید، طراحی کنیم” همانطور که گفتیم، بخش کمپین Battlefield 1 تنها از شش ماموریت یا اپیزود تشکیل شده است و بر طبق اطلاعات تازه منتشر شده بخش تک نفره بازی شامل یک اپیزود صفر یا “Prologue” و پنج اپیزود اصلی می شود و هر کدام از این اپیزودها نیز به قسمت های مختلفی تقسیم شده اند. جزئیات این ماموریت ها به همراه نام آنها را در زیر آورده ایم:

دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

– Friends in High Places :

“نیروهای متفقین در جنگ هوایی شکست خورده اند. بریتانیا در تلاش است با خلبانان درجه یک آلمانی رقابت کند، درحالی که میانگین عمر یک خلبان جنگی تنها 17 روز است. شما باید با این شرایط بحرانی روبرو شده و خود را برای یک نبرد اصیل و همه جانبه بر فراز آسمان های جبهه غرب آماده کنید. جنگ‌های هوایی شدید، برخوردهای غیر منتظره و داستان یک دوستی در انتظار شما هستند.” این بخش ما را در نقش یک خلبان بریتانیایی به نام “Clyde Blackburn” قرار می دهد که باید در نقش او با نیروهای دشمن مقابله کنید.

دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

– Nothing is Written :

“در بیابان ها و صحراهای شرق میانه (خاورمیانه) قبایل عرب علیه ظلم و ستم امپراطوری عثمانی شورش کرده اند. توپخانه‌ی ویران ‌کننده‌ی امپراطوری عثمانی با نیروهای شورشی که به خوبی از تفنگ ‌های خود در هنگام اسب سواری استفاده می ‌کنند، درگیر شده است. شما باید به عنوان یک جنگجوی بادیه نشین عرب که همراه با لورنس افسانه ای عربستان می ‌جنگد، راهی برای مقابله با تکنولوژی برتر دشمن و یک سلاح مرگبار آنها پیدا کنید.” در این اپیزود شما به عنوان یک “جنگجوی بادیه نشین عرب” بازی می کنید، در این قسمت همان شخصیت زن سوارکار به عنوان یکی از کاراکترهای اصلی خواهد بود.

دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

– Through Mud and Blood :

“در پاییز 1918، نیروهای بریتانیایی برای انجام یک حمله دسته جمعی سنگین به شهر Cambrai فرانسه آماده می شوند. فرماندهان متفقین معتقدند ایجاد یک شکاف در خطوط دشمن به کمک پشتیبانی تانک ‌ها برای رسیدن به موفقیت الزامی است. اما تانک های نوع Mark V یک نقص عمده دارند : قابل اعتماد نیستند. شما به جمع خدمه یک تانک ناکارآمد ملحق می شوید و در حالی که با هم کار کردن را یاد می ‌گیرید، در پشت خطوط دشمن به نبرد می ‌پردازید.” موضوع و محوریت اپیزود سوم تماما مربوط به تانک ها می باشد. شخصیت اصلی این قسمت راننده جوانی به نام “Danny Edwards” است که وظیفه دارد یک تانک “Mark V” را هدایت کند. اما موضوع اینجاست این فرد کار کردن با تانک های مردن را بلد نیست و تجربه ای در این زمینه ندارد. همچنین قهرمان ما در جلب کردن اعتماد دیگر خدمه تانک، چالشی را تجربه می کند. او در گذشته تنها یک راننده ساده بوده و به مرور زمان باید موارد مربوطه را بیاموزد.

دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

– Avanti Savoia :

“ایتالیا و امپراتوری اتریش-مجارستان در میان کوه ‌های آلپ به بن ‌بست خورده‌اند. کوه ‌های پوشیده از برف این منطقه باعث شده ‌اند هیچ ‌کدام از طرفین جنگ راهی برای شکست دیگری پیدا نکنند. در همین حال، نیروهای کوه‌ نورد ایتالایی موسوم به Arditi برای یک حمله غیر معمول آماده می‌ شوند. لباس Arditi خود را به تن کرده و به سمت کوهستان بروید، جایی که نیروهای ایتالیایی و اتریشی بر سر تصاحب یک قلعه‌ی استراتژیک در حال نبرد هستند.” شخصیت اصلی این اپیزود احتمالا فردی به نام “Avanti Savoia” می باشد که در جستجوی برادر خود که در پشت خطوط دشمن در کوه های آلپ ناپدید شده بود، راهی آن منطقه می شود. در این اپیزود انتظار استفاده از سلاح شعله افکن و مسلسل ها را داشته باشید.

دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

– The Runner :

“امپراتوری بریتانیا در نظر دارد با انجام یک حمله‌ی دریایی غافل‌گیر کننده به کشور عثمانی، یک جبهه‌ی جدید در جنگ باز کند. کشتی‌ ها با بیش از نیم ‌میلیون نفر برای Gallipoli Landings (موسوم به D-Day در جنگ جهانی اول) آماده می ‌شوند. شما به عنوان یک دونده‌ی Anzac شاهد بمباران ‌های وسیع و پیاده شدن در ساحل خواهید بود و هم ‌چنین وظیفه تحویل پیام ‌های فوری مرگ و زندگی را در خطوط نبرد بر عهده دارید.” در اپیزود پنجم شما در نقش یک دونده Anzac خواهید بود که زیر دست جدید فرمانده “Frederick Bishop” هستید.

از بخش تک نفره که بگذریم، به قسمت محبوب و پرطرفدار بازی بتلفیلد یعنی بخش چند نفره یا مولتی پلیر بازی می رسیم. کلاس ها در بخش چندنفره‌ی Battlefield 1 به دو دسته کلاس‌ های پیاده نظام‌ها و کلاس ‌های وسایل نقلیه تقسیم شده اند. کلاس پیاده نظام یا چهار کلاس اصلی بازی به نام های Assault، Medic، Scout و Support هستند که کاربرد آنها را می توان از اسمشان حدس زد و فقط لازم است مختصری راجع به کلاس Scout توضیح دهیم. کاربرد اصلی این کلاس از فواصل دور است، به گونه ای که هم از راه دور با تفنگ های دوربین دار به دشمن حمله می کند و یا اینکه محل استقرار دشمن را به هم تیمی هایش خبر می دهد. کلاس‌های وسایل نقلیه شامل Tanker، Pilot و Cavalry می شوند، فقط باید بگویمم پلیرهای اسب سوار در کلاس Cavalry دسته‌بندی می‌ شوند. بازی در هنگام عرضه دارای شش مد به نام های Conquest, Domination, Operations, Rush, Team Deathmatch, and War Pigeons و تعداد 9 نقشه می باشد. جلوه های بصری و گرافیکی بازی به لطف استفاده از موتور Frostbite فوق العاده است.

تصاویری از بازی Battlefield 1 :

دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

دانلود بازی Battlefield 1: Digital Deluxe Edition برای PC

ویژگی های نسخه فشرده DODI Repack :

– بر اساس نسخه رسمی CPY به نام Battlefield.1-CPY فشرده سازی شده است.

– آپدیت شماره 3 روی این نسخه اعمال شده است.

– تمامی دی ال سی های منتشر شده برای بازی در این نسخه موجود هستند.

– حجم نسخه فشرده ۱۸/۶ گیگابایت می باشد که پس از نصب حدود ۵۰ گیگابایت فضای هارد را به خود اختصاص می دهد.

– هیچ چیزی از بازی کسر نشده، هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است.

– مدت زمان نصب با توجه به سیستم شما ۲۰ الی ۳۰ دقیقه خواهد بود.

سیستم مورد نیاز

– حداقل سیستم مورد نیاز بازی :

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, and Windows 10
Processor (AMD): AMD FX-6350
Processor (Intel): Core i5-6600K
Memory: 8 GB RAM
Graphics card (AMD): Radeon HD 7850 2 GB
Graphics card (Nvidia): GeForce GTX 660 2 GB
DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50 GB

– سیستم پیشنهادی :

OS: 64-bit Windows 10 or later
Processor (AMD): AMD FX-8350 Wraith
Processor (Intel): Intel Core i7-4790 or equivalent
Memory: 16 GB RAM
Graphics card (AMD): Radeon RX 480 4 GB
Graphics card (Nvidia): GeForce GTX 1060 3 GB
DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50 GB

About This Game

Battlefield™ 1 takes you back to The Great War, WW1, where new technology and worldwide conflict changed the face of warfare forever. Take part in every battle, control every massive vehicle, and execute every maneuver that turns an entire fight around. The whole world is at war – see what’s beyond the trenches

راهنمای نصب

۱) فایل ستاپ بازی را از طریق Run as Administrator اجرا نمایید.
۲) روی صفحه جدیدی که باز می شود، کلیک نمایید.
۳) دکمه فلش به سمت بالای کیبورد را فشار دهید.
۴) روی گزینه Install کلیک کرده و سپس گزینه Continue یا Proceed را انتخاب کنید.
۵) در این مرحله مسیر نصب بازی را انتخاب نموده و سپس گزینه Next را بزنید.
۶) در این صفحه می توانید به دلخواه یکی را انتخاب نمایید که در اکثر موارد زبان های غیر از انگلیسی را شامل می شود.
۷) در نهایت گزینه Install را انتخاب نمایید.

لینک دانلود

<div id=’mediaad-lVQM’></div>
دیدگاه ها 101 دیدگاه
 1. ali
  در تاریخ 2016/10/18 :

  مرسی آقا نیما 🙂

 2. mohammad
  در تاریخ 2016/10/18 :

  سلام من چگونه در بازی بسکتبال 17 تیمی با ستارگان مورد علاقه خودم بسازم.

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/18 :

   سلام نسخه ی بازی کامله ولی برای ساخت تیم بهتره روی فارومهای سایتهای خارجی بگردید.

 3. احمد
  در تاریخ 2016/10/19 :

  با سلام آیا این نسخه کرک شده است؟

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/19 :

   سلام خیر برای اون کساییکه سی دی کی بازی رو تهیه کردن.

 4. احمد
  در تاریخ 2016/10/19 :

  نسخه کرک شده کی میاد؟

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/19 :

   باید تا روز انتشار بازی صبر کنید.

 5. احمد
  در تاریخ 2016/10/19 :

  یعنی تا جمعه 30 مهر بازی کرک میشه؟

 6. علی
  در تاریخ 2016/10/19 :

  نیماجان من به عنوان یه قدیمی کار سایت یه خواهشی دارم.
  بازی mw3 رو میشه بذارید؟
  لطفا بذارید.ممنون.

 7. احمد
  در تاریخ 2016/10/20 :

  اگر این بازی کرک شد شما نسخه کرک شده را در سایت قرار میدید؟

 8. mohammad
  در تاریخ 2016/10/20 :

  سلام چگونه در بازی بسکتبال 17 تیم شخصی بسازم خواهش می کنم برام بگرد.

 9. علی
  در تاریخ 2016/10/20 :

  سلام کدکس نسخه کامل کوانتم بریک رو با حجم 100 گیگ منتشر کرده اگه میشه تو سایت آپلود کنین ممنون میشم

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/20 :

   سلام در حال آماده سازی فایلها هستیم. قرار میدیم.

 10. Emad
  در تاریخ 2016/10/21 :

  احتمال کرک شدنش هست اصن؟؟

 11. احمد
  در تاریخ 2016/10/21 :

  چرا بازی انتشار نشده؟

  • Mostafa
   در تاریخ 2016/10/21 :

   بازی منتشر شده، ولی در حال حاضر خبری از نسخه کرک شده آن نیست.

 12. احمد
  در تاریخ 2016/10/22 :

  کرک بازی منتشر نشد؟

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/22 :

   فکر نمیکنم به این زودیا منتشر بشه باید صبر کرد تا گروه های کرک کننده قفل این بازی رو بشکنن.

 13. محمد
  در تاریخ 2016/10/22 :

  سلام.بازی مافیا 3 همان روز انتشار کرک شد ولی این بازی که از مافیا 3 خیلی بهتر است کرک نشد.علت کرک نشدن چیست؟

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/22 :

   سلام بازی مافیا قفل دنوو نداشت ولی بتلفید داره.

 14. محمد
  در تاریخ 2016/10/22 :

  بازی rise of the tomb raider هم قفل دنوو داشت کرک شد و قفل دنوو شکسته شد.در حال حاضر چه گروهی روی کرک کردن این بازی کار می کنند؟

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/22 :

   شکستن قفل بازی ها زمان میبره برای بعضی ها بیشتر از 4 ماه طول کشید. گروه CPY تنها گروهی بوده که تا حالا این قفلها رو شکسته.

 15. محمد
  در تاریخ 2016/10/23 :

  چون قفل دنوو قبلا شکسته شده باید همان روز انتشار بازی کرک میشد ولی نشد.چون دنوو قفل جدیدی است کرک آن سخت است ولی بعد از مدتی این قفل هم سریع کرک می شود.این بازی برای کرک شدن 4 ماه هم طول نمی کشد چون قفل دنوو چند بار شکسته است.

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/23 :

   باید منتظر بود ولی قفل دنوو برای هر بازی الگوریتم مختلفی داره و به همین دلیله که بازی های دارای این قفل پشت سر هم شکسته نمیشه و برای هر بازی زمانش فرق میکنه.

 16. محمد
  در تاریخ 2016/10/24 :

  من مطمئنم که بازی تا هفته دیگه توسط cpy کرک میشه.قفل دنوو ضد کرک نیست فقط زمان انتشار بازی را دیر می کند و این قفل فقط از کرک بازی در همان روز انتشار جلوگیری می کند ولی بعد از مدتی قفل دنوو هم روز انتشار بازی شکسته میشه و برای هر بازی هم زمان انتشار کرک زودتر میشه.به نظر شما قفل دنوو چون الگوریتمش برای هر بازی فرق میکنه همیشه قوی می ماند؟

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/24 :

   ما هم خوشحال میشیم که بازی ها هر چه زودتر کرک بشن و گیمرهای عزیز بتونن ازشون لذت ببرن. حرف های من هم بیشتر جنبه اطلاع رسانی داشت. این قفل تا حالا دو بار شکسته شده و باز هم شکسته خواهد شد.

 17. محمد
  در تاریخ 2016/10/24 :

  من خبری را خواندم که گفته بود:دنوو به گروه های کرک کننده پول داده تا کرک بازی Battlefield 1 را منتشر نکنند.آیا این موضوع واقعیت دارد؟

 18. محمد
  در تاریخ 2016/10/25 :

  من اگر این نسخه را دانلود کنم بعد که کرک بازی منتشر شد می تونم کرک را به صورت جداگانه دانلود کنم و روی این نسخه از بازی قرار بدهم یا باید صبر کنم تا بازی کرک شود و بعد دانلود کنم؟

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/25 :

   احتمال 99 درصد کار میکنه روی نسخه ی فول آنلاک اگر بازی کرک بشه ولی این نسخه دارای ستاپ نصبی نیست ولی اگر کرک بشه نسخه ی ستاپدار به همراه آپدیتهای بازی منتشر میشه اگر تا اونموقع آپدیت براش بیاد.

 19. محمد
  در تاریخ 2016/10/25 :

  پس اگر صبر تا نسخه کرک شده این بازی بیاد و بعد دانلود کنم بهتر است؟

 20. Azathoth
  در تاریخ 2016/10/26 :

  moshkele gir kardane safe avale bazio daram,ru load mimune va hichi nemishe

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/26 :

   یه آپدیت برای بازی اومده، گرفتید اون رو؟

 21. Azathoth
  در تاریخ 2016/10/26 :

  azin eshterakias
  aval ke activ kardam eyne holu ejra shod,ta nesfe baziam raftam
  bad ke update ro rikhtam acc kharab shod
  vaghty dobare activ kardam dg hamash tu loadinge aval mimune

  • Nima
   در تاریخ 2016/10/27 :

   بهترین راه اینه که بازی رو کلا پاک کنید و مجدد نصب و فعلا سازی کنید.

 22. AMir229
  در تاریخ 2016/11/25 :

  سلام الان 5 آذره … آیا اینی که دارم دان میکنم کرک شدس ؟

 23. ebi
  در تاریخ 2016/11/29 :

  سلام روی این سیستم میتونم تو حالت نرمال بازی اجرا کنم core i5 ram 8 2gb gtx920

  • Mostafa
   در تاریخ 2016/11/29 :

   سلام احتمال زیاد اجرا نشه توی اون حالت یا اینکه با لگ اجرا میشه.

 24. Hamidreza
  در تاریخ 2016/12/22 :

  با سلام من این بازی رو میخوام انلاین بازی کنم و اکانت origin هم دارم باید این نسخه از بازی رو دان کنم؟

  • Nima
   در تاریخ 2016/12/22 :

   سلام اگر سی دی کی اورجینال بازی رو دارید بله.

   • Hamidreza
    در تاریخ 2016/12/22 :

    وقتی اکانت اوریجین هس به cd key هم نیاز هس؟

    • Nima
     در تاریخ 2016/12/22 :

     اگر اکانت خود بازی bf1 رو دارید خیر.

 25. soheil
  در تاریخ 2017/01/09 :

  داش یه محبت کنید لینک دانلود رو بزارین پاک شده.

 26. پیمان
  در تاریخ 2017/01/19 :

  سلام این نسخه کرک شده است؟

 27. پیمان
  در تاریخ 2017/01/19 :

  این بازی واچ داگز 2 که بعد از این بازی آمد کرک شد ولی این بازی هنوز کرک نشده چرا؟

  • Mostafa
   در تاریخ 2017/01/19 :

   نحوه قفل گذاری هر شرکت با شرکت دیگری فرق می کند، واچ داگز بازی شرکت یوبیسافت است که قفل دنوو بر روی آن استفاده شده بود و گروه CPY که قبلا توانسته بود راه دور زدن این قفل را پیدا کند، توانست واچ داگز 2 رو هم کرک کند. ولی بتلفیلد 1 مربوط به شرکت EA بوده و نحوه قفل گذاری آن متفاوت است.

 28. Azx
  در تاریخ 2017/02/05 :

  ممنون از زحمات شما و این سرعت در بروز بودن

 29. Mojtaba
  در تاریخ 2017/02/05 :

  ببخشید با این نسخه کرک شده میشه انلاین زد؟؟

 30. امید
  در تاریخ 2017/02/05 :

  هاها خداوکیلی cpy داره همه رو دور میزنه!!!

 31. ali
  در تاریخ 2017/02/05 :

  emrooz ajab rooziye dametoon garm 😀

  • Nima
   در تاریخ 2017/02/05 :

   انشالله بازی های دیگه هم به زودی کرک میشن.

 32. ساسان
  در تاریخ 2017/02/06 :

  لامثب این بازی بخش داستانی قوی ای داره . هرچند من نرفتم بسکه مولتی بسیار بسیار قوی ای داره . اصن نمیزاره بری سمت استوری …
  عالیه

  • Nima
   در تاریخ 2017/02/06 :

   بخش داستانی کوتاهی داره این نسخه و بیشتر تمرکز بر روی بخش مولتی هست.

 33. Ahmadrezaest
  در تاریخ 2017/02/06 :

  سلام مشخص نیست نسخه fitgirl کی میاد؟

 34. soheil
  در تاریخ 2017/02/07 :

  MER30000000000000 UPDATHAYE BAZIYARO HATMAN BEZARINNNN

 35. mahyar
  در تاریخ 2017/02/07 :

  سلام اقا نیما تشکر از شما و سایت عالیتون

  و ممنون از اینکه با محبت به تمام سوالات جواب میدید

  یه سوالی داشتم البته تو نظرات دیدم که یه بار سوال پرسیده شده بود راجع به داستان این بازی و شما فرمودید که بخش داستانی کوتاهی داره

  اما خواستم من هم یه زحمتی بدم و دقیقتر ازتون بپرسم

  که ایا این بازی اول اینکه تو حالت افلاین هم نیازی به اتصال به اینترنت داره یا کلا اصلا هیچ اتصالی نمیخواد

  و دوم اینکه ایا این بازی داستانش از نظر مراحل مثل نسخه های قدیمیش موضوع و سناریو داره یا نه

  خیلی ممنون از شما و ببخشید که با سوالاتمون خستتون میکنیم

  • Nima
   در تاریخ 2017/02/07 :

   سلام دوست عزیز تو حالت آفلاین نیازی به اتصال به اینترنت نداره و داستان و سناریوی خاصی رو دنبال نمیکنه و بیشتر جهت آشنایی با بازی برای بخش مولتی هست.

 36. Noob Saibot
  در تاریخ 2017/02/07 :

  سلام
  ببخشید اسپم میدم ولی ممکنه نسخه ElAmigos بازی AC 2 و AC brotherhood رو قرار بدین؟ (مثل revelations که گذاشتین)

 37. emad
  در تاریخ 2017/02/07 :

  بتلفیلد یعنی بخش مولتی….کرک این بازی بیهوده بوده..

 38. یونیک
  در تاریخ 2017/02/10 :

  من میخوام مولتی بازی کنم. باید چیکار کنم؟

  • Nima
   در تاریخ 2017/02/10 :

   باید از سایت هایی که سی دی کی این بازی رو میفروشن سی دی کی رو تهیه کنید تا بتونید آنلاین هم بازی کنید.

 39. محسن
  در تاریخ 2017/02/15 :

  برای نسخه بلک باکس هم فایل FIX نیاز است؟

 40. Mostafa Karami
  در تاریخ 2017/02/19 :

  marhaleye fall from grace e bazi moshkel dare.vase cpy update ham umade?

  • Nima
   در تاریخ 2017/02/19 :

   گروه CPY آپدیتی نداده در این مورد تا حالا و دوستان بازی رو بدون مشکل تموم کردن.

 41. hossein1381
  در تاریخ 2017/02/21 :

  سلام ببخشید میشه نیخه بلک باکس پارت های یک گیگی رو قرار بدین؟

  • Nima
   در تاریخ 2017/02/21 :

   سلام اگر میخواهید میتونیم به صورت لینکهای غیرمستقیم براتون آماده کنیم اگر مایل بودید به ایمیل سایت به آدرس bia2game.info@gmail.com درخواستتون رو ارسال کنید.

 42. امین
  در تاریخ 2017/03/01 :

  خیلی ممنون تنها سایتی بودین که لطف کردید نسخه بی دردسر بلک باکس رو گذاشتید.

 43. Ahmadrezaest
  در تاریخ 2017/03/03 :

  سلام orgin نسخه blackbox رو میخونه ؟

 44. Ahmadreza
  در تاریخ 2017/03/24 :

  سلام
  این نسخه ای که قرار دادید با نسخه REPACK چه فرقی داره و ممنون
  میشم سریع پاسخ بدید ؟!

  • Nima
   در تاریخ 2017/03/24 :

   سلام نسخه ی ریپک فشرده شده و با نسخه ی اصلی از نظر داستانی هیچ فرقی نداره.

 45. Ahmadreza
  در تاریخ 2017/03/24 :

  عزیز از لحاظ داستانی که خوب معلوم فرقی نداره منظورم
  از بابت دی ال سی / آپدیت و غیره بود. حالا تفاوتی بینشان هست ؟

 46. milad
  در تاریخ 2017/05/04 :

  آقا نسخه بلک باکس پارت 8 و 9 و 10 کار نمیکنه

 47. milad
  در تاریخ 2017/05/04 :

  آقا اشتباه شد
  مثله اینکه اشکال از اینترنتم بود
  نمیدونم چرا پیج باز میکرد ولی دانلود نمیکرد

 48. ali
  در تاریخ 2017/06/22 :

  لطفا بازی ها رو با لینک مستقیم بزارید

  • نیما
   در تاریخ 2017/06/22 :

   به دلیل کمبود فضای سرور امکان پذیر نیست

 49. mohammad
  در تاریخ 2017/06/25 :

  من با این سیستم تونستم cod iw و bo3 و ac unity و syndicate رو بیارم لطفا ببینید اینو میاره
  ram 4
  graphic amd 5450 2gig
  cpu Q6600 2.40

  • نیما
   در تاریخ 2017/06/25 :

   اگر بازی های گفته شده رو اجرا کردید این بازی هم براتون اجرا میشه.

 50. Ahmadreza.D
  در تاریخ 2017/12/08 :

  سلام
  حتما جواب بدید و برام مهم.
  نسخه CPY شامل این دو هم میشه Update 3 + 3 DLC ؟

 51. Ahmadreza.D
  در تاریخ 2017/12/09 :

  انوقت این دو Update 3 + 3 DLC برای نسخه cpy موجود هست و میشه سوا دانلودشون کرد ؟

  • نیما
   در تاریخ 2017/12/09 :

   خیر موجود نیست. فقط کسانی که نسخه اورجینال دارن فعلا میتونن دسترسی داشته باشن.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.