خانه » دسته‌بندی " دانلود ترینر بازی "
نمایش مطالب دسته بندی : دانلود ترینر بازی

دانلود ترینر بازی Crysis Remastered

Crysis-Remastered-EpicGame-Backup

ترینر بازی Crysis Remastered

Crysis-Remastered-EpicGame-Backup

ترینر بازی Crysis Remastered نسخه بازسازی شده و بهبودیافته از نظر گرافیکی کرایسیس 1 می باشد که حدود 13 سال از زمان عرضه آن می گذرد. وقایع داستانی بازی در سال 2020 اتفاق می ‌افتد، آنچه که به عنوان یک مأموریت نجات ساده آغاز می شود، در حالی که مهاجمان بیگانه در جزیره کره شمالی تجمع می کنند، وارد یک میدان جنگ جدید می شوند. شما در نقش یکی از اعضای نیروی ویژه ایالات ‌متحده با پوشیدن لباسی مخصوص موسوم به Nanosuit وارد جزیره‌ای در جنوب اقیانوس آرام می شوید. در بازی Crysis Remastered پلیرها با استفاده از این لباس مخصوص می توانند برای ردیابی گشت های دشمن ، نامرئی شوند و یا قدرت خود را برای هدر دادن وسایل نقلیه افزایش دهند.

دانلود ترینر بازی Total Overdose: A Gunslingers Tale in Mexico

Total-Overdose-A-Gunslingers-Tale-in-Mexico-PC-Game

ترینر بازی Total Overdose: A Gunslingers Tale in Mexico

Total-Overdose-A-Gunslingers-Tale-in-Mexico-PC-Game

ترینر بازی Total Overdose: A Gunslingers Tale in Mexico در سبک شوتر سوم شخص می باشد که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. داستان بازی از آنجا شروع می شود در سال ۱۹۸۹ Ernesto Cruz که عضو گروه مبارزه با مواد مخدر است، در راه برگشت از ماموریت توسط دوستان خود از هواپیما به پایین پرتاپ و کشته می شود. یکی از دوستانش معتقد است انجام این کار به علت استفاده بیش از حد از مواد مخدر است. گیم پلی بازی Total Overdose خوب طراحی شده و با آزادی عمل فراوانی که در اختیارتان قرار می گیرد، قادر خواهید بود اوج هیجان را تجربه کنید. از مزایای بازی می توان به متنوع بودن وسایل نقلیه اشاره کرد.

دانلود ترینر بازی eFootball PES 2021

eFootball-PES-2021-Steam-Backup

ترینر بازی eFootball PES 2021

eFootball-PES-2021-Steam-Backup

در ترینر بازی eFootball PES 2021 همان سیستم گیم پلی نسخه قبلی با بازیکنان و ترکیب‌ های جدید را شاهد هستیم که تجربه ‌ای جدید و تازه از رقابت ‌های فوتبال را در اختیار علاقه مندان قرار می ‌دهد. از جمله مواردی که در این آپدیت جدید وجود دارد، مسابقات یورو 2021 است که به عنوان یک آپدیت فصلی روی نسخه قبلی نصب می شود. در نسخه eFootball PES 2021 تغییری در زمینه گیم پلی و مودهای صورت نگرفته و تنها ترکیب تیم‌ ها، کیت‌ ها و چهره بازیکنان تغییر یافته است، در واقع این نسخه جدید به عنوان یک آپدیت روی نسخه 2020 قابل نصب بوده و تغییر چندانی در گیم پلی آن صورت نگرفته است.

دانلود ترینر بازی Medieval Dynasty

Medieval Dynasty

ترینر بازی Medieval Dynasty

Medieval Dynasty

وقایع داستانی ترینر بازی Medieval Dynasty در اروپا در اوایل قرون وسطی رخ می دهد، دوره ای که در آن اشراف و روحانیون حاکم هستند و تجارت بین ملتها موجب رونق اقتصادی شده و همچنین حسادت، بی اعتمادی و طمع باعث ایجاد درگیری نظامی در همه جا می شود و تمام قاره ها در حال تغییر هستند.در Medieval Dynasty شما نقش جوانی را بازی می کنید که از جنگ فرار کرده و می خواهد سرنوشت خود را به دست بگیرد. برای محقق کردن این بلندپروازی‌ها، او به منطقه‌ای دورافتاده سفر کرده و شروع به ساخت دهکده‌ای کوچک می‌ کند. شما می توانید برای خود فرمانروایی ساخته، بر مردم خود حکومت کرده و از آنان مراقبت کنید.

دانلود ترینر بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Kingdoms-of-Amalur-Re-Reckoning-PC-Game

ترینر بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Kingdoms-of-Amalur-Re-Reckoning-PC-Game

ترینر بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning نسخه بهبود یافته و بازسازی شده بازی محبوب سبک اکشن و نقش آفرینی Kingdoms of Amalur می باشد که تمامی بسته های الحاقی منتشر شده برای بازی را نیز شامل می شود. رازهای دنیای فانتزی Amalur را کشف کنید، از شهر پرجنب و جوش راتیر گرفته تا منطقه وسیع Dalentarth و سیاه چاله غارهای Brigand Hall را جست و جو نمایید. در بازی Kingdoms of Amalur Re-Reckoning سه کلاس ویژه به نام‌های Finesse، Sorcery و Might وجود دارد که هر یک از آن‌ها قابلیت‌ ها و ویژگی‌های منحصر به ‌فردی دارند. سیستم نبردهای بازی به صورت تن به تن طراحی شده است و تا ساعت ها می تواند شما را به خود سرگرم سازد.

دانلود ترینر بازی Project IGI: Im Going In

Project I.G.I. I’m Going In COVER

ترینر بازی Project IGI: Im Going In

Project I.G.I. I’m Going In COVER

ترینر بازی Project IGI: Im Going In در سبک شوتر تاکتیکی اول شخص می باشد که در زمان خودش سر و صدای زیادی به پا کرد و به علت گیم پلی چالش برانگیزی که داشت، گیمرهای زیادی را به طرف خود جذب کرد. بازی داستان حمله به یک اردوگاه نظامی را روایت می کند که پس از ورود به این پایگاه، ماموریت های متنوعی در اختیارتان قرار می گیرد. داستان بازی Project I.G.I.: I'm Going In از جایی شروع می شود که شخصیت اصلی داستان، جونز که یک مامور امنیتی می باشد، به منظور استخراج اطلاعات، با کمک آنیا وارد پایگاه Jach Priboi می شوند.

دانلود ترینر بازی Bulletstorm

bulletstorm-cover

ترینر بازی Bulletstorm

bulletstorm-cover

ترینر بازی Bulletstorm زیر نظر استودیوی People Can Fly با همکاری Epic Games ساخته شده و در سال 2011 منتشر شد. می توان گفت این عنوان توانست استانداردهای جدیدی در بازار بازیهای شوتر اول شخص ایجاد کند که از قضا طرفداران بسیاری را نیز به خود جذب کرد. شخصیت اصلی داستان بازی فردی به نام Grayson Hunt می باشد که عضو سازمان Dead Echo زیر نظر ژنرال Earl Sarrano است. در بازی Bulletstorm گری پس از مدتی در می یابد توسط ژنرال Sarrano فریب خورده بوده و تبدیل به دشمن او می شود. تمرکز اصلی گیم پلی بازی بر دو بخش جنگیدن با اسلحه و نبردهای تن به تن بود که با چاشنی طنز آمیخته شده است.

دانلود ترینر بازی Warcraft III: Reign of Chaos

Warcraft III Reign of Chaos

ترینر بازی Warcraft III: Reign of Chaos

Warcraft III Reign of Chaos

ترینر بازی Warcraft III: Reign of Chaos یکی دیگر از نسخه های جذاب این مجموعه به یادماندنی می باشد که از ژانر استراتژیک، فانتزی و نبردی برخوردار است. اثری از استودیوی Blizzard Entertainment که به دنبال سری دوم این فرانچایز، در سال 2002 برای رایانه های شخصی عرضه شد. در وارکرفت، پلیرها منابع مختلف از قبیل چوب، طلا و ... را جمع آوری می کنند تا واحدهای فردی و نیز قهرمانان را آموزش دهند و به نبرد بروند. در این بازی هر طور که شده یا از طریق لوت منابع و یا جمع آوری آن، بایستی پایگاه هایی را برای حفاظت از دژ خود برپا کنید. از ویژگی های این نسخه می توان به خط داستانی جذاب، جزییات گرافیکی و جلوه های صوتی و ... اشاره کرد.

دانلود ترینر بازی Gunfire Reborn

Gunfire Reborn

ترینر بازی Gunfire Reborn Early Access

Gunfire Reborn

ترینر بازی Gunfire Reborn یک عنوان مبتنی بر مراحل ماجراجویی است که با المان های سبک اول شخص شوتر، Roguelite و نقش آفرینی ارائه می شود. بازیکنان می توانند کنترل قهرمانان با توانایی های مختلف را به دست بگیرند تا گیم پلی ساخت و ساز متنوعی را تجربه کنند، برای کشف مراحل تصادفی از سلاح های متنوع استفاده کنند. این بازی را می توان توسط تک نفره یا Co-op تا چهار نفر بازی کرد. در هر مرحله از Gunfire Reborn با قهرمانان، اسلحه ‌ها، آیتم‌ها، وظایف و مهم ‌تر از همه شیوه های مبارزاتی مختلفی روبرو خواهید شد که بسیار سرگرم کننده طراحی شده اند.

دانلود ترینر بازی NBA 2K21

NBA 2K21 Mamba Forever

ترینر بازی NBA 2K21

NBA 2K21 Mamba Forever

ترینر بازی NBA 2K21 نیز همانند نسخه های قبلی خود بسیار ضعیف عمل کرده و شاهد نمرات و نقدهای منفی این بازی از سوی منتقدان و گیمرها هستیم. این عنوان جدیدترین نسخه از مجموعه پرفروش و مشهور جهانی بسکتبال ان بی ای است که از نظر گرافیک و گیم پلی ارتقا چشم گیری داشته است، اما از نظر نمرات و بازخوردها همچنان در سطح بسیار پایین قرار دارد. در NBA 2K21 یکی از بخش‌هایی که دچار تغییرات شده، قسمت Pro Stick است که کنترل بیشتری روی دریبل زنی ایجاد می ‌کند. حالت‌های مختلف بازی مانند My Player همچنان به قوت خود در این نسخه حاضر هستند و در بعضی موارد دچار بهبودهایی هم شده است.