خانه » دسته‌بندی " دانلود ترینر بازی "
نمایش مطالب دسته بندی : دانلود ترینر بازی

دانلود ترینر بازی Dragon Ball Z: Kakarot

Dragon Ball Z Kakarot PC

ترینر بازی Dragon Ball Z: Kakarot

Dragon Ball Z Kakarot PC

ترینر بازی Dragon Ball Z: Kakarot عنوانی برای طرفداران انیمه و سری بازیهای Dragon Ball Z است که به تازگی منتشر شده است. در این بازی در نقش Goku که شخصیت اصلی مجموعه Dragon Ball Z است و دیگر جنگجویان Z، نبردهایی حماسی را تجربه خواهید کرد، در بازی Dragon Ball Z: Kakarot در نقش گوکو ماهی می‌ گیرید، تمرین می ‌کنید، می جنگید تا داستان یکی از نمادین‌ ترین شخصیت‌های انیمه ‌ای را تجربه کنید. محیط‌های جدید را جست‌ و جو کرده و در جبهه های جنگی گسترده حضور پیدا کنید و حماسی ترین باس فایت های این مجموعه را تجربه کنید.

دانلود ترینر بازی Super Robot Wars X

Super Robot Wars X

ترینر بازی Super Robot Wars X

Super Robot Wars X

ترینر بازی Super Robot Wars X حاوی 18 قابلیت می باشد که به منظور رفع کمبودهای شما در حین انجام بازی ارائه شده است. سرنوشت جنگجویان کراس X بار دیگر در دنیای جدیدی رقم می خورد که در آن شاهد حضور یکسری ربات های جدید هستیم. تمرکز اصلی کراس-اور برای بازی Super Robot Wars X از سری انیمه آن شکل گرفته که طرفداران بسیاری دارد. گیم پلی بازی به این صورت است که کاراکتر مورد نظر شما یک دیالوگ آغازین را بین شخصیت ها دریافت می کند و باعث ایجاد یک سناریو در میدان نبرد خواهد شد. شما باید ماموریت هایی که در این سناریو گفته می شود را به انجام برسانید.

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory

Tom-Clancys-Splinter-Cell-Chaos-Theory

ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory

Tom-Clancys-Splinter-Cell-Chaos-Theory

ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory که سومین بازی این مجموعه به حساب می آید که داستان آن دنباله رو ماجرای ماموریت های مامور مخفی سام فیشر است که توسط دولت ایالات متحده به ماموریت های سیاسی فرستاده می شود. بازی Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory دارای ده مرحله در بخش تک نفره داستانی می شود که در آنها شما وظیفه دارید به یکی از خطرناک ترین صنایع تولید سلاح نظامی دنیا وارد شده و فعالیت آنها را مختل سازید. به جرات می توان گفت این بازی نسبت به شماره های قبلی خود توانست بسیار موفق تر ظاهر شود.

دانلود ترینر بازی Spec Ops: The Line

Spec Ops The Line_Cover-PC

ترینر بازی Spec Ops: The Line

Spec Ops The Line_Cover-PC

وقایع داستانی ترینر بازی Spec Ops: The Line در شهر دوبی رخ می دهد، هنگامی که به جهنمی در روی زمین تبدیل شده است. این عنوان یک تیراندازی نظامی مدرن سوم شخص می باشد که با هدف قرار دادن اخلاق بازیکنان با قرار دادن آنها در شرایطی غیرقابل توصیف طراحی شده است. در بازی Spec Ops: The Line پلیرها در نقش کاپیتان Martin Walker قرار می گیرند که همراه با تیم نخبه نیروی Delta طی یک ماموریت، به شهر دوبی پساآخرالزمانی فرستاده می شود. با پیشرفت در بخش داستانی، شخصیت واکر دچار انواع توهم می شود و به آرامی وحشت جنگ را درک می کند.بازی شما را به قلب یک دنیای آخرالزمانی می برد که قلب تاریکی در آن قرار دارد.

دانلود ترینر بازی Bloody Spell

Bloody-Spell-feature

ترینر بازی Bloody Spell

Bloody-Spell-feature

ترینر بازی Bloody Spell در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد که توسط استودیو چینی Yi Long Games ساخته شده است. این بازی در حال حاضر در مرحله دسترسی زودهنگام استیم قرار دارد و به مدت ۸ تا ۱۲ ماه در این مرحله می باشد. سازندگان برای ساخت بازی Bloody Spell از دو عنوان Sekiro و Devil May Cry الهام گرفته اند، به طوریکه محیط و اتمسفر بازی شباهت بسیاری به Sekiro دارد و در بخش گیم‌ پلی شاهد الگو برداری از سری محبوب Devil May Cry هستیم. هسته اصلی بازی نبرد محور است و عناصر مبارزاتی زیادی را با هم ترکیب می کند.

دانلود ترینر بازی Gene Rain Wind Tower

Gene Rain Wind Tower

ترینر بازی Gene Rain Wind Tower

Gene Rain Wind Tower

در ترینر بازی Gene Rain Wind Tower دو کمپ اصلی شامل دو زیرمجموعه ربات ها و شورشیان وجود دارند که روایت داستانی نیز در دل این دو جریان دارد. هر کدام از این کمپ ها دارای ایده و هدف خود هستند که شما می توانید در جریان آنها قرار بگیرید. در بازی Gene Rain Wind Tower شما در نقش عضوی از ارتشی قرار می گیرید که سعی می‌کنند درگیری‌های مختلفی که بر تمام دنیا تاثیرگذارند را از بین ببرند. شخصیت شما دارای رفتار انسانی است که به دلیل داشتن هوش مصنوعی و ضبط شدن انیمیشن های بازی با تکنولوژی Motion Capture میسر شده و این موضوع سبب می شود پلیرها حس بهتری را تجربه کنند.

دانلود ترینر بازی Far Cry 2

Far Cry 2 cover

ترینر بازی Far Cry 2

Far Cry 2 cover

مجموعه ترینر بازی Far Cry 2 را در این مطلب قرار داده ایم. این عنوان بسیاری از ایده های عالی را از نسخه قبلی به ارث برده و حتی در بعضی موارد آنها را بهبود بخشیده است، تیراندازی با سرعت بالا و گشت و گذار که در محیط های زیبا و البته مهم آفریقای مرکزی صورت می گیرد. بستر داستانی در ابتدای بازی Far Cry 2 ساده است، اما پیچ و خم هایی زیبا به خودش می بیند و جزییات فراوانی دارد. شما اسلحه ای برای استخدام هستید، در کشور جنگ زده آفریقا به دام افتاده اید، به مالاریا مبتلا شده اید و مجبور به انجام معامله با جنگ سالاران فاسد در هر دو طرف درگیری هستید تا بتوانید کاری را انجام دهید که Jackal را خراب می کند.

دانلود ترینر بازی Brothers in Arms: Earned in Blood

Brothers in Arms Earned in Blood

ترینر بازی Brothers in Arms: Earned in Blood

Brothers in Arms Earned in Blood

ترینر بازی Brothers in Arms: Earned in Blood شما را در نقش سربازی پیاده نظامی به نام Joe Hartsock قرار می دهد که باید به نبردهای جنگ جهانی دوم برود. در این بازی ملیت و شخصیت شما در کل بخش داستانی ثابت بوده و تغییری نمی کند. کل داستان بازی Brothers in Arms: Earned in Blood به سه قسمت مختلف تقسیم می شود و بر مبنای داستانی واقعی از دست نوشته می باشد. هوشمند مصنوعی دشمنان در این نسخه بهبود پیدا کرده و طراحی هر مرحله، پایان بازتر از نسخهٔ اصلی است. گرافیک بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 2.0 ایجاد شده و مشابه با بازی قبلی خود است.

دانلود ترینر بازی Resident Evil 2

RESIDENT EVIL 2-BIOHAZARD-RE2-pc-cover-small

ترینر بازی Resident Evil 2

| ترینر نسخه CODEX بازی اضافه شد |

Resident-Evil-2-Remake-PC-Game

مجموعه ترینر بازی Resident Evil 2 را در این پست قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرند. نسخه اولیه و اصلی بازی Resident Evil 2 در سال 1998 منتشر شده بود که مطمئنا پلیرها قدیمی خاطرات زیادی با آن دارند و می توان گفت یکی از بهترین نسخه های فرانچایز "رزیدنت اویل" محسوب می شود. نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 از لحاظ گرافیکی و خصوصا زاویه دید دوربین بازی کاملا تغییر کرده و تجربه ‌ای متفاوت و جدیدی را به شما ارائه می ‌دهد. در این شماره برای اولین بار شخصیت های Leon Kennedy و Claire Redfield آشنا می شوید که وقایع داستانی آن در Racoon City رخ می دهد. شما در نقش هر یک از این دو شخصیت می توانید به انجام بازی بپردازید که با هر کدام داستانی واحد اما از دو زاویه دید مختلف را تجربه خواهید کرد.

دانلود ترینر بازی Big Drunk Satanic Massacre

Big Drunk Satanic Massacre

ترینر بازی Big Drunk Satanic Massacre

Big Drunk Satanic Massacre

ترینر بازی Big Drunk Satanic Massacre در سبک اکشن بوده که المان های سبک نقش آفرینی را هم در خود جای داده است. زاویه دید دوربین بازی به صورت ایزومتریک بوده و وظیفه شما این است که معشوقه خود را از چنگال یک دلقک چوبی نجات داده و نیروهای شیطانی او را شکست دهید. در بازی Big Drunk Satanic Massacre هر باس دارای مبارزات چند مرحله ای بوده و چالش های بسیاری را پیش روی پلیرها قرار می دهد. پلیرها باید از بین سلاح ها و توانایی های جادویی یکی را انتخاب کرده و وارد سیستم خونین بازی شوند. مکان های بسیار جذابی در بازی تعبیه شده اند که ترکیب رقابت های اکشن و هیجان انگیز آن گیم پلی هیجان انگیزی را به وجود آورده است.