خانه » دسته‌بندی " دانلود ترینر بازی "
نمایش مطالب دسته بندی : دانلود ترینر بازی

دانلود ترینر بازی Dead Island: Bloodbath Arena

دانلود ترینر بازی Dead Island: Bloodbath Arena

ترینر بازی Dead Island: Bloodbath Arena DLC

دانلود ترینر بازی Dead Island: Bloodbath Arena

ترینر بازی Dead Island: Bloodbath Arena نام اولین دی ال سی برای بازی Dead Island است. Bloodbath یک تجربه تک نفره و چند نفره است که در یک پناهگاه مخفی نیروی دفاعی جزیره Banoi واقع می شود. بازیکنان در این بازی میتوانند اسلحه، مهمات و لوازم موجود در مغازه کوچک وس تودل را تهیه کنند. در این بازی 4 آرنا مختلف وجود دارد. همه آرنا ها در مکان ها متفاوت هستند و با سطح دشواری مختلف قابل بازی هستند. هر یک از این آرنا ها دارای زامبی های متفاوت هستند. این زامبی ها به صورت امواج به شما حمله می کنند. امواج اول از انواع اولیه زامبی ها تشکیل شده اند. امواج بعدی برای شما نوشابه های انرژی زا و مبالغ زیادی پول به همراه دارند. همچنین این زامبی های ممکن است سلاح های متفاوتی اعم از تخته های چبی، سلاح های نادر و یا چاقو داشته باشند.

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls IV Oblivion

ترینر بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls IV Oblivion

ترینر بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion چهارمین نسخه در سری پرطرفدار سبک اکشن-نقش آفرینی جهان باز The Elder Scrolls می باشد که در سال 2006 منتشر شد. داستان این نسخه که در شهر خیالی Cyrodiil اتفاق می افتد، حول تلاش شخصیت اصلی برای خنثی کردن یک فرقه متعصب معروف به "سپیده دم اسطوره" است که قصد دارد دروازه های پورتال را به یک قلمرو اهریمنی موسوم به "فراموشی" باز کند. بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion با اجازه دادن به بازیکن در هر زمان و در نظر گرفتن خط اصلی داستان به صورت نامحدود ، به سنت دنیای پیشین خود ادامه می دهد. در اوایل بازی ، هفت مهارت توسط بازیکن به عنوان مهارت های اصلی برای شخصیت خود انتخاب می شود ، و مهارت های جزئی به عنوان مهارت های کوچک باقی می ماند. محیط بازی بسیار زیبا و خلاقانه طراحی شده و مملو از جزئیات است.

دانلود ترینر بازی Dead Island

دانلود بازی Dead Island 1

ترینر بازی Dead Island

دانلود بازی Dead Island 1

ترینر بازی Dead Island نام یک بازی نقش آفرینی در سبک های ترسناک و بقا است که در سال 2011 منتشر شده. داستان بازی، چهار بازمانده را روایت می کنید که سعی در زنده ماندن و فرار از جزیره خیالی Banoi دارند. این بازی به صورت جهان باز است. بازی به صورت اول شخص اجرا می شود و نبرد های بازی بیشتر روی نبرد های تن به تن تاکید دارد. بیشتر گیم پلی بازی حول مبارزات (عمدتا با سلاح های از راه نزدیک) و تکمیل ماموریت ها ساخته شده است. شما میتوانید یکی از 4 شخصیت موجود را انتخاب کرده و با انتخاب مهارت مخصوص خود و پیشرفت آن به بازی بپردازید. بازی از چرخه شب و روز برخوردار است و هنگام شب میتوانید از چراغ قوه استفاده کنید. همچنین این بازی دارای انواعی از زامبی ها است که باید به مبارزه با آنها بپردازید.

دانلود ترینر بازی Persona 5 Strikers

دانلود ترینر بازی Persona 5 Strikers

ترینر بازی Persona 5 Strikers

دانلود بازی persona-5-strikers

در ترینر بازی Persona 5 Strikers به گروه دزدان فانتوم می پیوندید و علیه فساد در شهرهای سراسر ژاپن به پا می خیزید. وقایع داستانی بازی از جایی شروع می ‌شود که شما با دوستان نزدیک خود در حال گذراندن تعطیلات تابستانی هستید، اما ناگهان همه چیز تغییر می ‌کند. در بازی Persona 5 Strikers حقیقت را فاش کنید و روایت کاملا جدیدی را در دنیای پرسونا تجربه کنید. در حین گیم پلی بازی، نبردهایی انفجاری را شاهد هستید که در آن ها باید تیم خود را به صورت پویا کنترل کنید. دنیای بازی را با رزلوشن 4k به صورت کامل تجربه کنید که سازگاری کامل با صفحه کلید و ماوس دارد.

دانلود ترینر بازی Star Wars Episode I: Battle for Naboo

دانلود ترینر بازی Star Wars Episode I - Battle for Naboo

ترینر بازی Star Wars Episode I: Battle for Naboo

دانلود ترینر بازی Star Wars Episode I - Battle for Naboo

ترینر بازی Star Wars Episode I: Battle for Naboo یک عنوان آرکید در سبک اکشن می باشد که با همکاری دو استودیوی Factor 5 و LucasArts ساخته شده و در سال 2000 منتشر شد. این بازی به عنوان یک دنباله بر نسخه قبلی خود یعنی Star Wars: Rogue Squadron محسوب می شود که در آن بازیکن می تواند وسایل نقلیه مختلف هوایی ، زمینی و آبی را کنترل کند. هر یک از آنها ترتیب تسلیحاتی منحصر به فرد و همچنین درجات مختلفی از سرعت و قدرت مانور را دارند. بازی Star Wars: Episode 1: Battle for Naboo به گیمرها این فرصت را می دهد تا به یک کابین خلبان جنگ ستارگان بپرند و در نبرد برای آزادی نابو شرکت کنند.

دانلود ترینر بازی Valheim

بازی valheim

ترینر بازی Valheim Early Access

بازی valheim

ترینر بازی Valheim در ژانر ماجراجویی جهان آزاد می باشد که از فرهنگ وایکینگ‌ها و افسانه‌های مردم اسکاندیناوی الهام گرفته است. والکایری ها که نوعی جنگجوی کشته شده هستند، روح شما را به والهایم ، دهمین جهان نورس ، رسانده اند. شما در محاصره موجودات، هرج و مرج دشمنان خدایان باستان هستید، شما جدیدترین متولی برزخ اولیه هستید که وظیفه دارید رقبای باستان اودین را بکشید و نظم را به والهایم برسانید. بازی Valheim حداقل به مدت یک سال در مرحله‌ دسترسی زودهنگام باقی می ‌ماند و تا به امروز توانسته تقریبا سه میلیون نسخه فروش داشته باشد.

دانلود ترینر بازی Half-Life: Blue Shift

دانلود ترینر بازی Half-Life Blue Shift

ترینر بازی Half-Life: Blue Shift

دانلود ترینر بازی Half-Life Blue Shift

ترینر بازی Half-Life: Blue Shift نام یک بسته الحاقی برای بازی شوتر اول شخص Half-Life است که در سال 2001 منتشر شده است. Blue Shift همانند بسته الحاقی قبلی، به صحنه وقایع Half-Life باز می گردد، اما این بار داستان از نگاه شخصیت دیگری روایت می شود. شما به عنوان فرمانده، نگهبانان امنیتی Barney Calhoun را که در مرکز تحقیقات Black Mesa استخدام شده اند کنترل می کنید. این بسته الحاقی همچنین شامل یک بسته گرافیکی است که مدل ها و بافت بازی را به روز می کند. این عنوان نظرات مختلفی را دریافت کرد. بسیاری از بازرسان نسبت به کوتاه بودن و کمبود محتوای جدید انتقاد داشتند ، اگرچه از گرافیک جدید تعریف و تمجید شد.

دانلود ترینر بازی Age of Empires II: HD Edition

دانلود ترینر بازی Age of Empires II HD Edition

ترینر بازی Age of Empires II: HD Edition

دانلود ترینر بازی Age of Empires II HD Edition

ترینر بازی Age of Empires II: HD Edition نام یک بازی استراتژیک کلاسیک است که توسط کمپانی Hidden Path Entertainment به همراه چند کمپانی دیگر در سال 2013 منتشر شده است. سال ها بود که نام Age of Empires را نشنیده بودیم تا اینکه Age of Empires II با کیفیت بالا و ویژگی های جدید، کارت های تجاری، هوش مصنوعی بهبود یافته، پشتیبانی کارگاه، قابلیت چند نفره، ادغام Steamworks و موارد دیگر دوباره ظهور کرد. در این بازی میتوانید تمام مبارزات اصلی تک نفره را از هر دو دوره Age of Kings و The Conquerors به اتمام برسانید، از 18 تمدن بیش از یک هزار سال تاریخ را انتخاب کنید و به صورت آنلاین بروید تا سایر بازیکنان که در تلاش برای سلطه بر جهان در طول اعصار هستند را به چالش بکشید.

دانلود ترینر بازی Werewolf: The Apocalypse Earthblood

دانلود ترینر بازی Werewolf-The-Apocalypse-Earthblood

ترینر بازی Werewolf: The Apocalypse Earthblood

دانلود ترینر بازی Werewolf-The-Apocalypse-Earthblood

در ترینر بازی Werewolf: The Apocalypse Earthblood شما در نقش فردی به نام Cahal هستید که به خاطر نابودی هایی که انجام داده، از جامعه و سرزمین خود طرد شده است. کاهال یک گرگینه نفرین شده هست که باید در یک دنیای تخیلی ماموریت های بسیاری را به انجام برساند. کاهال در بازی Werewolf: The Apocalypse Earthblood می ‌تواند به صورت سه شکل انسان، گرگ و کرینوس (گرگینه) ظاهر شده و قدرت هرکدام از آن‌ها را نیز داشته باشد. باید با استراتژی دقیقی حملات خود را انجام داده و در تلاش برای رستگاری باشید. بازی دارای گیم‌ پلی هیجان انگیزی می باشد و گرافیک آن نیز کاملا قابل قبول است.

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Ghost Recon: Island Thunder

دانلود ترینر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Island Thunder

ترینر بازی Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder

دانلود ترینر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Island Thunder

ترینر بازی Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder یکی دیگر از عناوین پرطرفدار کلاسیک در مجموعه اکشن، تاک تیکی، شوتر اول شخص و مخفی کاری Ghost Recon می باشد که این بار توسط استودیوی Red Storm Entertainment طراحی شده است و به دست کمپانی سرشناس یوبی سافت در 25 سپتامبر 2002 میلادی برای پلتفرم های مختلف از جمله رایانه های شخصی عرضه شده است. کوبا، 2009 میلادی. کاسترو اکنون مرده است و اولین انتخابات آزاد کوبا در دهه های گذشته توسط یک جنگ سالار با بودجه مالی مواد مخدر به آشوب کشیده می شود. Ghosts، یک تیم نخبه از ایالات متحده ... .