زولا

خانه » دسته‌بندی " دانلود ترینر بازی "
نمایش مطالب دسته بندی : دانلود ترینر بازی

دانلود ترینر بازی Age of Empires II: The Age of Kings

دانلود ترینر بازی Age of Empires II: The Age of Kings

ترینر بازی Age of Empires II: The Age of Kings

دانلود ترینر بازی Age of Empires II: The Age of Kings

ترینر بازی Age of Empires II: The Age of Kings یک بازی استراتژیک است که در سال 2013 منتشر شده است. این نسخه شامل 13 تمدن مختلف می باشد. اولین کاری که باید بکنید این است که شهر خود را بسازید. به این صورت که اول منابع را جمع آوری کرده و با منابع به ساخت خانه های مختلف بپردازید و بعد برای دفاع از شهر خود دور شهر خود را دیوار بکشید و برج ها را برای دفاع از قلعه آماده کنید. در این بازی باید به فعالیت هایی همچون جمع آوری منابع، شهرسازی، ایجاد ارتش و ... پرداخته و با دشمنان خود بجنگید. زمان این بازی در عصر پادشاهان زمان قرون وسطی تنظیم شده است. همچنین در این نسخه 5 رشته عملیات با پیشینه تاریخی وجود دارند که شما را با داستانی مشخص و شرایطی ویژه روبرو می کند.

دانلود ترینر بازی Grand Theft Auto

دانلود بازی Grand Theft Auto

ترینر بازی Grand Theft Auto

دانلود بازی Grand Theft Auto

ترینر بازی Grand Theft Auto یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی است که در سال 1997 منتشر شده است. روایت این بازی از یک جنایتکار پیروی می کند که با الهام از مکان های زندگی واقعی، در سه شهر خیالی از حیث دنیای جنایی ارتقا پیدا می کند. گیم پلی بازی از زاویه دید بالا به پایین ارائه می شود و در یک فضای جهان باز اتفاق می افتد که در آن بازیکن نیازی به انجام ماموریت ها ندارد، اگرچه برای پیشرفت در سطوح لازم است. این بازی از شش سطح تقسیم شده بین سه شهر اصلی تشکیل شده است. هر محلی بر اساس یک شهر واقعی در ایالات متحده است، با یک نام جایگزین: Liberty City (شهر نیویورک)، San Andreas (سان فرانسیسکو) و Vice City (میامی).

دانلود ترینر بازی Terminator Salvation

Terminator-Salvation

ترینر بازی Terminator Salvation

Terminator-Salvation

ترینر بازی Terminator Salvation که بر اساس فیلمی با همین نام ساخته شده، یک عنوان سوم شخص اکشن شوتر می باشد که داستان آن دقیقا برگرفته از فیلم نیست. پلیرها کنترل فردی به نام John Connor را برعهده می گیرند که یک سرباز وظیفه شناس ارتش امریکا بوده و باید در برابر نیروهای فوق طبیعی مقاومت کرده و آنها را از پای درآورد. گیم پلی بازی Terminator Salvation به مذاق طرفداران سری فیلم های ترمیناتور بسیار خوش می آید و در آن هوش مصنوعی دشمنان بسیار خوب کار شده که از نکات مثبت بازی به شمار می آید.

دانلود ترینر بازی Dungeon Siege

دانلود ترینر بازی Dungeon Siege

ترینر بازی Dungeon Siege

دانلود ترینر بازی Dungeon Siege

ترینر بازی Dungeon Siege شما را به یک دنیای سه بعدی فانتزی وارد می کند، جایی که در برابر ارتشی از شر که به راه انداخته اید روبرو می شوید. در ابتدای بازی شما به عنوان یک کشاورز فروتن شروع می کنید و در حالی که در جهان سفر کرده و مهارت های جدیدی کسب می کنید، می توانید تا هشت شخصیت را برای کمک به شما جمع کنید. در راه رسیدن به پایان بازی Dungeon Siege شما با آدم های مختلفی روبرو می شوید که به شما ماموریت های مختلف را در راستای هدف اصلی می دهند. این عنوان بازیکن را به یک نبرد فوق العاده پس از دیگری سوق می دهد.

دانلود ترینر بازی Beyond Good and Evil

دانلود ترینر بازی Beyond Good and Evil

ترینر بازی Beyond Good and Evil

دانلود ترینر بازی Beyond Good and Evil

ترینر بازی Beyond Good and Evil داستان ماجراهای شخصیت Jade ، خبرنگار تحقیقی و هنرمند را دنبال می کند که با یک حرکت مقاومت برای آشکار کردن توطئه بیگانگان در کل سیاره کار می کند. پلیرها او و متحدانش را کنترل کرده، معماها را حل می کند ، با دشمنان می جنگد و شواهد عکاسی به دست می آورد. وقایع داستانی بازی Beyond Good & Evil در سال 2435 و بر روی سیاره Hillys رخ می دهد، این مکان تحت حمله موجوداتی فضایی با نام ارتش DomZ قرار می گیرد.  در این میان یک گزارشگر به نام جید قصد دارد واقعیت جنگ طولانی مدت را به تصویر بکشد.

دانلود ترینر بازی Everspace 2

دانلود ترینر بازی Everspace 2

ترینر بازی Everspace 2 Early Access

دانلود ترینر بازی Everspace 2

ترینر بازی Everspace 2 یک تجربه‌ شوتر سریع فضایی تک نفره است که با کاوش عمیق در فضا و سیارات، به دست آوردن تعداد زیادی غنیمت، المان های نقش افرینی ، استخراج و ساخت و ساز همراه است. بازی جهان باز است و از رمز و رازهای بسیاری تشکیل شده است، در بخش گیم پلی بازی Everspace 2 مأموریت‌های اصلی و فرعی بسیاری سر راهتان قرار خواهد گرفت که از تنوع خوبی برخوردار هستند. گونه های بیگانه را کشف کرده، از اسرار بازی پرده برداری کنید ، گنجینه های پنهان را یافته و از اشیا با ارزش خود در برابر باندهای غیرقانونی دفاع کنید.

دانلود ترینر بازی Diablo

دانلود ترینر بازی Diablo

ترینر بازی Diablo

دانلود ترینر بازی Diablo

ترینر بازی Diablo جزو مشهورترین عناوین سبک اکشن-نقش آفرینی dungeon crawler می باشد که توسط کمپانی Blizzard Entertainment ساخته و منتشر شده اند. یک نیرویی ناشناخته شیطانی، زمین را فرا گرفته و آن را درگیر جنگ داخلی کرده و مردم را به وحشت انداخته است. یک پادشاه دیوانه و پسر گمشده اش همه قطعاتی از معمای پیش روی شما هستند. شما به سرچشمه شرارت سفر کرده اید. شهر Tristram که اکنون تنها تعداد اندکی از بازماندگان در آن ساکن هستند. کلیسای جامع در آنجا بر روی ویرانه های یک صومعه باستانی ساخته شده و اکنون چراغ ها و صداهای وهم انگیز از سالن های متروکه آن می پیچد. وقایع داستانی مجموعه بازیهای Diablo در دنیای تخیلی تاریک Sanctuary اتفاق می افتد و شخصیت های آن در درجه اول انسانها ، فرشتگان و طبقات مختلف شیاطین و هیولاها هستند.

دانلود ترینر بازی Total War: ROME REMASTERED

دانلود ترینر بازی Total War: ROME REMASTERED

ترینر بازی Total War: ROME REMASTERED

دانلود ترینر بازی Total War: ROME REMASTERED

ترینر بازی Total War: ROME REMASTERED نسخه بروزرسانی یا بازسازی شده بازی ای به همین نام می باشد که در سال 2004 عرضه شده بود و به یکی از به ‌یاد ماندنی‌ترین بازی‌های استراتژی تاریخی تبدیل شد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این نسخه ریمستر می‌ توان مدل ‌سازی مجدد ساختمان‌ها و اشیاء، جلوه‌های ویژه‌ی محیطی، تغییرات دوربین بازی و دیگر موارد را نام برد. در بخش کمپین بازی Total War Rome Remastered تعداد 16 ملیت جدید که قبلاً در بازی وجود نداشت، اضافه ‌شده تا تعداد ملیت‌های قابل بازی به 38 برسد.

دانلود ترینر بازی Street Fighter IV

دانلود ترينر بازي Street Fighter IV

ترینر بازی Street Fighter IV

دانلود ترینر بازی Street Fighter IV

ترینر بازی Street Fighter IV با استفاده از حرکات مبارزاتی و تکنیک های محبوب نسخه اصلی جنگجویان خیابانی دو، و تزریق آنها با آخرین پیشرفت های Capcom در فناوری نسل بعدی ، سری جنگ افسانه ای را به ریشه های خود بازمی گرداند تا تجربه ای فوق العاده را ایجاد کند جهان را با هنر ممتاز هنرهای رزمی مجازی آشنا کنید. در بازی Street Fighter IV بازیکنان می توانند شخصیت های کلاسیک مورد علاقه خود مانند Ryu ، Ken ، Chun-Li و Guile را به همراه شخصیت های جدید از جمله Crimson Viper ، Abel ، El Fuerte و Rufus انتخاب کنند.

دانلود ترینر بازی Killing Floor

دانلود ترینر بازی Killing Floor

ترینر بازی Killing Floor

دانلود ترینر بازی Killing Floor

ترینر بازی Killing Floor یک عنوان اول شخص شوتر Co-op وحشت-بقاء می باشد که وقایع داستانی آن در شهرهای ویران شده انگلیسی رخ می دهد که پس از انجام یک سری آزمایشات شبیه سازی برای ارتش، نتایج به طرز وحشتناکی اشتباه شده اند. شما و دوستانتان از اعضای ارتش هستید که با یک مأموریت ساده به این مکان ها فرستاده شده اید: برای پاکسازی منطقه از آزمایش های ناموفق، زنده بمانید! بازی Killing Floor دارای گیم پلی با محوریت همکاری حداکثر شش بازیکن در برابر امواج بی انتها موجودات عجیب و غریب می باشد و به بازیکنان این امکان را می دهد تا موفقیت های درون بازی خود را به پیشرفت های دائمی در مهارت ها و توانایی های شخصیت خود تبدیل کنند.