زولا

نبرد خان ها

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " A "
نمایش مطالب دسته بندی : A

دانلود ترینر بازی Age of Empires II HD: The Forgotten

دانلود ترینر بازی Age of Empires II HD: The Forgotten

ترینر بازی Age of Empires II HD: The Forgotten

دانلود ترینر بازی Age of Empires II HD: The Forgotten

به ترینر بازی Age of Empires II HD: The Forgotten خوش آمدید. اولین گسترش رسمی جدید جهان Age of Empires II طی بیش از ده سال گذشته. دوستان خود را با پنج تمدن و فن آوری اضافی به چالش بکشید، از طریق هفت کمپین مبارزه کنید، در حالت های بازی جدید بر روی نقشه های عظیم، مخالفان را شکست دهید یا یک مسابقه را ایجاد کنید. ساخته شده به طور انحصاری برای بازی عصر فرمانروایان دو؛ ایتالیایی ها، سرخپوستان، اسلاوها، مجیارها و Incas از جمله 5 تمدن جدید هستند. همچنین آلاریک، باری، دراکولا، دورادو، Prithviraj و جنگهای فراموش شده از جمله کمپین های جدید این بازی هستند.

دانلود ترینر بازی Age of Empires II: The Age of Kings

دانلود ترینر بازی Age of Empires II: The Age of Kings

ترینر بازی Age of Empires II: The Age of Kings

دانلود ترینر بازی Age of Empires II: The Age of Kings

ترینر بازی Age of Empires II: The Age of Kings یک بازی استراتژیک است که در سال 2013 منتشر شده است. این نسخه شامل 13 تمدن مختلف می باشد. اولین کاری که باید بکنید این است که شهر خود را بسازید. به این صورت که اول منابع را جمع آوری کرده و با منابع به ساخت خانه های مختلف بپردازید و بعد برای دفاع از شهر خود دور شهر خود را دیوار بکشید و برج ها را برای دفاع از قلعه آماده کنید. در این بازی باید به فعالیت هایی همچون جمع آوری منابع، شهرسازی، ایجاد ارتش و ... پرداخته و با دشمنان خود بجنگید. زمان این بازی در عصر پادشاهان زمان قرون وسطی تنظیم شده است. همچنین در این نسخه 5 رشته عملیات با پیشینه تاریخی وجود دارند که شما را با داستانی مشخص و شرایطی ویژه روبرو می کند.

دانلود ترینر بازی ARMA Tactics

دانلود ترینر بازی ARMA Tactics

ترینر بازی ARMA Tactics

دانلود ترینر بازی ARMA Tactics

ترینر بازی ARMA Tactics در ژانر تاکتیکی نوبتی قرار دارد که توسط Bohemia Interactive ساخته شده و در سال 2013 منتشر شد. در این بازی استراتژی دارای مبارات نزدیک برد، شما یک تیم چهار نفره نیروهای ویژه را کنترل می کنید. هیچ استراتژی ، ریل برای حرکت یا مسیری که باید دنبال کنید وجود ندارد. این شما هستید که تصمیم می گیرید چگونه در این مرحله از طریق مأموریت های داستان محور و مأموریت های تولید شده بازی کنید. در بازی ARMA Tactics چه از پنهان کاری استفاده کنید یا چه از رویکرد مستقیم، باید از تفکر استراتژی خود استفاده کنید و در حالی که با مخالفان مختلفی روبرو هستید، سلاح های اساسی و پیشرفته را نیز به کار ببرید.

دانلود ترینر بازی Age of Empires II: HD Edition

دانلود ترینر بازی Age of Empires II HD Edition

ترینر بازی Age of Empires II: HD Edition

دانلود ترینر بازی Age of Empires II HD Edition

ترینر بازی Age of Empires II: HD Edition نام یک بازی استراتژیک کلاسیک است که توسط کمپانی Hidden Path Entertainment به همراه چند کمپانی دیگر در سال 2013 منتشر شده است. سال ها بود که نام Age of Empires را نشنیده بودیم تا اینکه Age of Empires II با کیفیت بالا و ویژگی های جدید، کارت های تجاری، هوش مصنوعی بهبود یافته، پشتیبانی کارگاه، قابلیت چند نفره، ادغام Steamworks و موارد دیگر دوباره ظهور کرد. در این بازی میتوانید تمام مبارزات اصلی تک نفره را از هر دو دوره Age of Kings و The Conquerors به اتمام برسانید، از 18 تمدن بیش از یک هزار سال تاریخ را انتخاب کنید و به صورت آنلاین بروید تا سایر بازیکنان که در تلاش برای سلطه بر جهان در طول اعصار هستند را به چالش بکشید.

دانلود ترینر بازی Age of Empires: The Rise of Rome

دانلود ترینر بازی Age of Empires The Rise of Rome

ترینر بازی Age of Empires: The Rise of Rome

دانلود ترینر بازی Age of Empires The Rise of Rome

ترینر بازی Age of Empires: The Rise of Rome نام یک بسته الحاقی برای بازی Age of Empires است که توسط کمپانی مایکروسافت در سال 1998 منتشر شده. در این بازی شما باید به جنگ با امپراطوری های مختلف بروید. داستان بازی، برگرفته از واقعیت های دوره امپراطری روم می باشد. از این رو، به جنگ های مربوط به امپراطوری روم به صورت ویژه پرداخته شده تا همانند جنگ های واقعی آن دوره شود. پس از این نسخه، نسخه های زیادی آمدند. اما نکته ای که باعث میشد تا این نسخه محبوب تر عمل کند این بود که این نسخه شبیه بازی جنگ های صلیبی بود. گرافیک ساده، سبک استراتژیک، قابلیت ساخت ساختمان های مختلف، قدرتمند شدن به صورت تدریجی و یک مینی مپ از مهم ترین ویژگی های این بازی هستند.

دانلود ترینر بازی Age of Empires

دانلود ترینر بازی Age of Empires 1

ترینر بازی Age of Empires

دانلود ترینر بازی Age of Empires 1

ترینر بازی Age of Empires یک بازی استراتژیک تاریخی است که در سال 1997 منتشر شده. این بازی از Genie Engine، موتور بازی دو بعدی مبتنی بر روح استفاده می کند. این بازی به کاربر این امکان را می دهد تا با پیشرفت در چهار عصر (سنگ ، ابزار ، برنز و آهن) به عنوان رهبر یک تمدن باستانی عمل کند و با هر پیشرفتی به واحدهای جدید و بهبود یافته دسترسی پیدا کند. Age of Empires بازیکن را ملزم می کند تا تمدن خود را از تعداد انگشت شماری از افراد شکارچی به یک امپراتوری گسترده عصر آهن گسترش دهد. برای اطمینان از پیروزی، بازیکن باید منابع خود را جمع کند تا بتواند هزینه واحدهای جدید، ساختمانها و فناوری پیشرفته را پرداخت کند. منابع باید حفظ شوند، زیرا با پیشرفت بازی هیچ منبع جدیدی در دسترس نیست. به عنوان مثال، درختانی که قطع می شوند دیگر رشد نخواهند کرد.

دانلود ترینر بازی Alone in the Dark 2

دانلود بازی Alone in the Dark 2

ترینر بازی Alone in the Dark 2

دانلود بازی Alone in the Dark 2

ترینر بازی Alone in the Dark 2 نام دومین نسخه از سری بازی های Alone in the Dark است که در سال 1992 منتشر شده است. در ماجراجویی جدید قهرمان خود، ادوارد کارنبی را می بینیم که با بسیاری از چهره های شیطانی در Decreto روبرو می شود، خانه ای که ورود به آن بسیار ساده است اما خروج از آن می تواند جهنم باشد. موجودات بازی نسبت به نسخه قبلی تغییراتی داشته اند. به طور مثال در نسخه قبلی زامبی ها حالت زامبی داشتند، اما در این نسخه مانند مردم عادی راه می روند، صحبت می کنند، رفتار می کنند و به سمت بازیکن حمله ور می شوند.

دانلود ترینر بازی Alone in the Dark

بازی Alone in the Dark 1

ترینر بازی Alone in the Dark

بازی Alone in the Dark 1

ترینر بازی Alone in the Dark نام یک مجوعه بازی در سبک های ترسناک و Survival است که توسط شرکت Infogrames ساخته شده. در اکثر نسخه های بازی، شما در نقش یک بازرس خصوصی به نام ادوارد کارنبی بازی می کنید که برای تحقیق در مورد یک عمارت خالی از سکنه که پر از ارواح است می رود. در این بازی شما به یک ماجراجویی در یک عمارت تاریک و ترسناک می پردازید و به دنبال حقایق پشت این خانه هستید. این بازی دارای هفت نسخه است که از سال 1992 شروع به انتشار کرده و تا سال 2015 انتشار آن ادامه داشته.

دانلود ترینر بازی Aquanox Deep Descent

دانلود ترینر بازی Aquanox Deep Descent

ترینر بازی Aquanox Deep Descent

دانلود ترینر بازی Aquanox Deep Descent

ترینر بازی Aquanox Deep Descent یک شوتر اول شخص می باشد که وقایع داستانی آن در دنیای زیر آب جریان دارد و در آن پلیرها وظیفه دارند سوار بر وسایل نقلیه زیردریایی مخصوص خود شوند و آن را به سمت دشمنان کنترل کنند. تیمی از خلبانان جنگنده بسیار آموزش دیده را کنترل کنید و داستانی حماسی را در اعماق زیر سطح دریا تجربه کنید. بیشتر تجربه بازی Aquanox Deep Descent به مبارزه و گشت و گذار خلاصه می ‌شود و داستان آن به‌ صورت خطی پیش می‌رود و یک سری مراحل فرعی هم در آن تعبیه شده اند. شما سفری به عمق اقیانوس خواهید داشت و باید در سنگرهای زیرزمینی پناه بگیرید.

دانلود ترینر بازی Assassins Creed Valhalla

دانلود ترینر بازی Assassins-Creed-Valhalla

ترینر بازی Assassin's Creed Valhalla

دانلود ترینر بازی Assassins-Creed-Valhalla

ترینر بازی Assassins Creed Valhalla داستان حمله وایکینگ ها به انگلستان را روایت می کند و وقایع داستانی آن در سال 873 قبل از میلاد و در نروژ رخ می دهد. شما در نقش شخصیتی به نام Eivor هستید که یک مهاجم وایکینگ است و باید رهیری قبیله خود را بر عهده بگیرد. یک سری مراحل بازی در نروژ و مناطق شمالی دنبال می‌شوند که فضای آن‌ها تفاوت ویژه‌ای با انگلستان دارد. هر انتخاب شما در بازی Assassin's Creed Valhalla نبردها و دیالوگ ها گامی به سوی هدفی باشکوه خواهند بود و نتیجه ای متفاوت را رقم می زند. قابلیت سفر در دریا نیز در این نسخه بازگشته است، اما دیگر شاهد نبردهای دریایی نیستیم.