آذر دیتا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " B "
نمایش مطالب دسته بندی : B

دانلود ترینر بازی Blades of Time

دانلود ترينر بازي Blades of Time

ترینر بازی Blades of Time

دانلود ترینر بازی Blades of Time

ترینر بازی Blades of Time یک عنوان سوم شخص اکشن-ماجراجویی hack-and-slash می باشد که دنباله یا ریبوتی برای نسخه قبلی خود یعنی X-Blades محسوب می شود. داستان بازی در مورد شخصیتی به نام Ayumi است که شکارچی شمشیر به دست و استاد استفاده از سلاح های گرم است و در سفر به جزیره ای باستانی در جستجوی ماجراهای جدید می رود. در بخش گیم پلی بازی Blades of Time آیومی توانایی بازگشت زمان را دارد که این مهارت او را در حل پازل های مختلف و مبارزه با ارتش هیولاها کمک می کند. دنیای زیبای درون بازی دنیای بازی مملو از انواع مناظر خارق العاده است.

دانلود ترینر بازی Battlefield 2

دانلود ترينر بازي Battlefield 2

ترینر بازی Battlefield 2

دانلود ترینر بازی Battlefield 2

ترینر بازی Battlefield 2 یک شوتر اول شخص با برخی المان های ژانر استراتژی و تاکتیکال شوتر است که در آن بازیکنان در یک میدان نبرد مدرن با استفاده از سیستم های تسلیحاتی جدید می جنگند. در این نسخه پلیرها برای یکی از سه ابرقدرت نظامی مبارزه می کنند: ایالات متحده، چین یا ائتلاف تازه تاسیس خاورمیانه. در کل می توان گفت بازی Battlefield 2 هیجان نسخه قبلی یعنی Battlefield 1942 را با بازی تیمی پیشرفته و جدیدترین، پیشرفته‌ترین وسایل نقلیه و سیستم‌های تسلیحاتی در دسترس، به دوران مدرن وارد می‌کند.  در این بازی شما می توانید کنترل هر یک از وسیله های نقلیه بازی را در بر عهده بگیرید.

دانلود ترینر بازی Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII

دانلود ترینر بازی Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII

ترینر بازی Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII

دانلود ترینر بازی Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII

ترینر بازی Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII به شما امکان می دهد عجیب ترین و کشنده ترین سلاح های فوق سری جنگ جهانی دوم را کنترل کنید. مستقیماً از آزمایشگاه‌های متفقین و متحدین، بسیاری از این سلاح‌ها تا به حال در جنگ استفاده نشده اند! در محتوای اضافه Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII دشمنان خود را با انواع مختلفی از قدرت شلیک آزمایشی، از جمله موشک هدایت شونده Wasserfall، هواپیمای موشکی Natter و بسته موشکی انقلابی شکست دهید.از یک هواپیمای باری واقع در پشت خطوط دشمن رها شوید و با انواع چاقو یکباره، مسلسل های جدید و موارد دیگر برای نبرد نزدیک آماده شوید. همه این سلاح ها و وسایل نقلیه را روی هشت نقشه نبرد سخت جدید آزمایش کنید.

دانلود ترینر بازی Battlefield 1942: The Road to Rome

دانلود ترینر بازی Battlefield 1942: The Road to Rome

ترینر بازی Battlefield 1942: The Road to Rome

دانلود ترینر بازی Battlefield 1942: The Road to Rome

ترینر بازی Battlefield 1942: The Road to Rome که اولین بسته الحاقی عنوان بتلفیلد 1942 می باشد، با تمرکز بر بخش چند نفره محتوایت تازه ای از جمله نقشه‌های بیشتر، وسایل نقلیه و نیروهای جنگی بیشتر را به بازی اصلی اضافه می کند. این دی ال سی منحصراً بر مبارزات کلیدی ایتالیایی و سیسیلی در جنگ جهانی دوم تمرکز دارد. در بسته الحاقی Battlefield 1942: The Road to Rome هر نقشه دارای محیط های پرجزئیات مانند خانه های ایتالیایی، درختان مدیترانه ای و حتی صومعه مونته کاسینو است. این بسته دارای هشت وسیله نقلیه جدید است که اینها شامل جنگنده بمب افکن های دو موتوره BF-110 و همچنین تانک ها و اسلحه های ضد تانک جدید ایتالیایی می شوند.

دانلود ترینر بازی Bright Memory: Infinite

دانلود بازی Bright Memory: Infinite برای PC

ترینر بازی Bright Memory: Infinite

دانلود بازی Bright Memory: Infinite برای PC

داستان ترینر بازی Bright Memory: Infinite در سال 2036 جریان داشته و در مورد یک مامور ویژه به نام Shelia می باشد که یکی از اعضای مهم سازمات تحقیقات علوم طبیعی یا SRO می باشد. یک شی عجیب، باعث تغییرات جبران ‌ناپذیری بر سطح کره‌ زمین شده و سازمان SRO برای بررسی این پدیده، مأمورهایی را به نقاط مختلف می فرستد. گیم پلی بازی Bright Memory Infinite ترکیبی از ژانرهای شوتر و اکشن اول شخص است که می‌تواند تجربه‌ای با آدرنالین بالا را برای شما داشته باشد. شما می‌توانید سلاح‌هایی را در بازی داشته باشید که قابل سفارشی سازی هستند و مهمات آن‌ها را هم می‌توانید از مسیر خود پیدا کنید.

دانلود ترینر بازی Back 4 Blood

دانلود ترینر بازی Back 4 Blood

ترینر بازی Back 4 Blood

دانلود ترینر بازی Back 4 Blood

ترینر بازی Back 4 Blood یک دنباله معنوی برای عنوان محبوب و پرطرفدار Left 4 Dead است که یکی از محبوب ‌ترین بازی‌های شوتر اول ‌شخص زامبی محور با تاکید بر همکاری تیمی به حساب می آید. زامبی‌های موجود در این بازی تحت عنوان Ridden شناخته می ‌شوند که زمانی انسان بوده و طی یک حادثه به یک انگل کشنده آلوده‌ شده و به موجودات وحشتناکی تبدیل شده اند و تمایل به نابودی باقیمانده انسان ها را دارند. در این میان سرنوشت بشریت و جلوگیری از انقراض، بر عهده تیم چهارنفره شما است. سلاح‌های Back 4 Blood از چند نوع مسلسل گرفته تا شات‌گان و سلاح‌های تک‌تیر و حتی چند مدل سلاح سرد را شامل می‌شود و استفاده از تمامی آن‌ها، به‌شدت لذت‌بخش است.

دانلود ترینر بازی Bravely Default II

دانلود ترینر بازی Bravely Default II

ترینر بازی Bravely Default II

دانلود ترینر بازی Bravely Default II

ترینر بازی Bravely Default II دنباله نسخه اول خود می باشد که عنوانی موفق در ژانر نقش‌آفرینی محسوب می شود. بازی داستان چهار قهرمان را روایت می کند که بایستی همراه با آن‌ها به یک ماجراجویی افسانه ‌ای بروید. چهار قهرمان جدید نور در جهان و داستان جدید ظهور می کنند! شخصیت‌های بازی Bravely Default II شامل یک ملوان با نام Seth، گلوریا (Gloria) شاهزاده‌ سرزمین فراموش شده، یک سرباز مزدور به نام Adelle و Elvis، دانشمند جهان‌گرد، می‌شود. امیدی در قالب قهرمانان وجود دارد و باید این چهار جنگجوی افسانه‌ای را گنترل کنید تا بتوانید عناصر با حالت تعادل قبلی‌شان بازگردانید.

دانلود ترینر بازی Blitzkrieg II

دانلود ترینر بازی Blitzkrieg II

ترینر بازی Blitzkrieg II

دانلود ترینر بازی Blitzkrieg II

در ترینر بازی Blitzkrieg II شما به عنوان یک فرمانده، در کنار نیرو های مسلح اتحاد جماهیر شوروی و ارتش ایالات متحده می جنگید. عملیات ها و ماموریت ها را برنامه ریزی می کنید، افراد خود را به جنگ تشویق میکنید، نیرو های کمکی را فرا میخوانید و از سلاح های جدید در سه کمپین پیش روی خود استفاده می کنید. همچنین موتور گرافیکی جدید، باعث شده این بازی گام قابل توجهی رو به جلو بردارد و پیشرفت کند. در این بازی حماسی، به میادین خونین جنگ جهانی دوم باز خواهید گشت. Blitzkrieg 2 شما را به وقایع جنگ جهانی دوم بر میگرداند و تمرکز خود را بر روی استراتژیک های جدید در طول جنگ میگذارد. تصمیم با شماست، اینکه چه ماموریت هایی را انجام دهید، با چه تاکتیکی بجنگید و چه مناطقی را تصرف کنید.

دانلود ترینر بازی Biomutant

دانلود ترینر بازی Biomutant

ترینر بازی Biomutant

دانلود ترینر بازی Biomutant

وقایع داستانی ترینر بازی Biomutant در دنیایی رخ می دهد که در آن آثار زیان بار صنعت مواد شیمیایی باعث نابودی زیست بوم های مناطق مختلف شده و در حال حاضر تنها اثرات بسیار کمی از دنیای قبلی وجود دارد. بازی از دید سوم شخص دنبال می شود و در آن پلیرها کنترل یک جنگجوی جهش یافته را در جهانی پر از حیوانات عجیب و غریب به دست می گیرند. می توان گفت بازی Biomutant در روند داستان به‌ طور خاص از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild الهاماتی گرفته است. سیستم مبارزاتی بازی ترکیبی از حملات نظامی و تیراندازی از راه دور است. بازیکن در طول بازی قسمت هایی را جمع می کند و با ترکیب این قسمت ها یک سلاح ایجاد می کند.

دانلود ترینر بازی Beyond Good and Evil

دانلود ترینر بازی Beyond Good and Evil

ترینر بازی Beyond Good and Evil

دانلود ترینر بازی Beyond Good and Evil

ترینر بازی Beyond Good and Evil داستان ماجراهای شخصیت Jade ، خبرنگار تحقیقی و هنرمند را دنبال می کند که با یک حرکت مقاومت برای آشکار کردن توطئه بیگانگان در کل سیاره کار می کند. پلیرها او و متحدانش را کنترل کرده، معماها را حل می کند ، با دشمنان می جنگد و شواهد عکاسی به دست می آورد. وقایع داستانی بازی Beyond Good & Evil در سال 2435 و بر روی سیاره Hillys رخ می دهد، این مکان تحت حمله موجوداتی فضایی با نام ارتش DomZ قرار می گیرد.  در این میان یک گزارشگر به نام جید قصد دارد واقعیت جنگ طولانی مدت را به تصویر بکشد.