خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " B "
نمایش مطالب دسته بندی : B

دانلود ترینر بازی Burnout Paradise: The Ultimate Box

Burnout Paradise The Ultimate Box cover

ترینر بازی Burnout Paradise: The Ultimate Box

Burnout Paradise The Ultimate Box cover

ترینر بازی Burnout Paradise: The Ultimate Box در سبک مسابقه ای و ریسینگ قرار دارد که نسبت به عناوین هم سبک خود تفاوت های بسیاری دارد. وقایع داستانی بازی در شهر Paradise جریان دارد، بزرگ ترین و خطرناک ترین شهر برای مجموعه محبوب Burnout. فضای گسترده بازی Burnout Paradise: The Ultimate Box به بازیکنان این امکان را می دهد تا دنیای کاملاً باز را اکتشاف کنند، با وسایل نقلیه خود از طریق صدها مایل جاده و معابر زیرزمینی با بیش از 70 ماشین مختلف مسابقه ای. با پیروزی در مسابقات، نابود کردن بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی و پرش از سطوح شیبدار امتیاز کسب کرده و به آزاد کردن خودروهای بازی بپردازید. این نسخه شامل موتورسیکلت هایی برای یک بازی هیجان کاملاً جدید است.

دانلود ترینر بازی Bloody Spell

Bloody-Spell-feature

ترینر بازی Bloody Spell

Bloody-Spell-feature

ترینر بازی Bloody Spell در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد که توسط استودیو چینی Yi Long Games ساخته شده است. این بازی در حال حاضر در مرحله دسترسی زودهنگام استیم قرار دارد و به مدت ۸ تا ۱۲ ماه در این مرحله می باشد. سازندگان برای ساخت بازی Bloody Spell از دو عنوان Sekiro و Devil May Cry الهام گرفته اند، به طوریکه محیط و اتمسفر بازی شباهت بسیاری به Sekiro دارد و در بخش گیم‌ پلی شاهد الگو برداری از سری محبوب Devil May Cry هستیم. هسته اصلی بازی نبرد محور است و عناصر مبارزاتی زیادی را با هم ترکیب می کند.

دانلود ترینر بازی Brothers in Arms: Earned in Blood

Brothers in Arms Earned in Blood

ترینر بازی Brothers in Arms: Earned in Blood

Brothers in Arms Earned in Blood

ترینر بازی Brothers in Arms: Earned in Blood شما را در نقش سربازی پیاده نظامی به نام Joe Hartsock قرار می دهد که باید به نبردهای جنگ جهانی دوم برود. در این بازی ملیت و شخصیت شما در کل بخش داستانی ثابت بوده و تغییری نمی کند. کل داستان بازی Brothers in Arms: Earned in Blood به سه قسمت مختلف تقسیم می شود و بر مبنای داستانی واقعی از دست نوشته می باشد. هوشمند مصنوعی دشمنان در این نسخه بهبود پیدا کرده و طراحی هر مرحله، پایان بازتر از نسخهٔ اصلی است. گرافیک بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 2.0 ایجاد شده و مشابه با بازی قبلی خود است.

دانلود ترینر بازی Big Drunk Satanic Massacre

Big Drunk Satanic Massacre

ترینر بازی Big Drunk Satanic Massacre

Big Drunk Satanic Massacre

ترینر بازی Big Drunk Satanic Massacre در سبک اکشن بوده که المان های سبک نقش آفرینی را هم در خود جای داده است. زاویه دید دوربین بازی به صورت ایزومتریک بوده و وظیفه شما این است که معشوقه خود را از چنگال یک دلقک چوبی نجات داده و نیروهای شیطانی او را شکست دهید. در بازی Big Drunk Satanic Massacre هر باس دارای مبارزات چند مرحله ای بوده و چالش های بسیاری را پیش روی پلیرها قرار می دهد. پلیرها باید از بین سلاح ها و توانایی های جادویی یکی را انتخاب کرده و وارد سیستم خونین بازی شوند. مکان های بسیار جذابی در بازی تعبیه شده اند که ترکیب رقابت های اکشن و هیجان انگیز آن گیم پلی هیجان انگیزی را به وجود آورده است.

دانلود ترینر بازی Brothers in Arms: Road to Hill 30

بازی Brothers in Arms: Road to Hill 30

ترینر بازی Brothers in Arms: Road to Hill 30

Brothers-in-Arms-Road-to-Hill-30

ترینر بازی Brothers in Arms: Road to Hill 30 جنگ جهانی دوم را از زوایه دید متفاوتی روایت می کند که قطعا با جذابیت زیادی همراه است. بازی Brothers in Arms: Road to Hill 30 به خاطر سیستم فرماندهی بصری خود قابل توجه است، به تیمها و تانک ها می توان دستور داد که حرکت کنند، آتش سرکوب کننده فراهم سازند و به سمت دشمن پیشروی نمایند. داستانی بازی در نقش گروهبان Matt Baker از 502 ام هنگ پیاده نظام در اوج نبرد خونین گلچ آغاز می شود. هوش مصنوعی دشمنان در سطح قابل قبولی قرار دارد و در مبارزات عکس العملهای جالبی از خود نشان می دهند و همچنین مناطق مناسبی را برای کاورگیری انتخاب می کنند.

دانلود ترینر بازی Borderlands 3

Borderlands 3-PC Game

ترینر بازی Borderlands 3

Borderlands 3-PC Game

ترینر بازی Borderlands 3 حاوی 26 قابلیت می باشد که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده نمایید. حدود پنج سال از زمان عرضه نسخه دوم این عنوان محبوب می گذرد و دانلود ترینر بازی Borderlands 3 با گرافیک عجیب ‌و غریب و گیم پلی هیجان انگیز خود به اوج رسیده است و خبر از وجود دشمنانی در سیارات دیگر بوده که دست طمع به سیاره Pandora دراز کرده‌ اند. پلیرها در این نسخه می توانند کنترل شخصیت های Moze the Gunner ،Amara the Siren ،FL4K the Beastmaster و Zane the Operative را به دست گرفته و در نقش هر کدام از آنها به انجام بازی بپردازند. بازی Borderlands 3 همان شیوه جذاب نسخه‌های قبلی را همچنان حفظ کرده و مانند گذشته می ‌توانید برای خود هزاران نوع سلاح ساخته و در دل گیم پلی Co-Op آن ساعت‌ها غرق شوید. در این نسخه می توانید وارد دنیاها و سیارات کاملا جدید شوید و جالب اینجاست هر محلی دشمنان مخصوص به خود را دارا می باشد.

دانلود ترینر بازی Blasphemous

Blasphemous

ترینر بازی Blasphemous

Blasphemous

ترینر بازی Blasphemous در سبک اکشن و ماجراجویی بوده که دارای گرافیکی پیکسلی می باشد. یک نفرین ناخوشایند بر سرزمین تاریک Cvstodia و تمامی ساکنانش سایه افکنده است – این طلسم به عنوان "معجزه" شناخته می شود. در دانلود ترینر بازی Blasphemous شما در نقش توبه ‌کننده (The Penitent One) هستید که تنها باقی مانده از قتل عام حادثه “اندوه خاموش” محسوب می شود. به دام افتاده در چرخه بی پایان مرگ و تولد دوباره، این وظیفه ی شماست که دنیا را از این سرنوشت وحشتناک رهایی بخشید و به منشاء درد و رنج خود برسید. در بازی Blasphemous به گشت و گذار دنیای کابوس وار و مذهبی پیچیده بپردازید و رازهای بسیاری را در که در اعماق آن مخفی شده است، کشف کنید.

دانلود ترینر بازی Blazing Chrome

Blazing Chrome

ترینر بازی Blazing Chrome

Blazing Chrome

ترینر بازی Blazing Chrome جزو عناوین پیکسلی و قدیمی محبوب به حساب می آید که یادآور خاطرات بازیهای دهه ۸۰ میلادی است. دانلود ترینر بازی بازی Blazing Chrome شباهت بسیار زیادی به عناوین پرطرفداری نظیر Metal Slug و Contra دارد که با گیم‌ پلی جذاب و محیط ۱۶ پیکسلی خود، خاطرات گذشته شما را دوباره زنده می سازد. در طول بازی Blazing Chrome شما و دوستتان از ۵ منطقه‌ مختلف عبور می کنید که در این میان با باس‌های غول پیکر نیز روبرو خواهید شد. تعداد مراحل سخت این بازی را پشت سر بگذارید و لذت پیروزی را تجربه نمایید.

دانلود ترینر بازی The Blackout Club

The Blackout Club pc

ترینر بازی The Blackout Club

The Blackout Club pc

بازی The Blackout Club یک عنوان در سبک ماجراجویانه، اکشن، ترسناک است که یادآور برخی ترس های دوران کودکی می باشد. دانلود ترینر بازی The Blackout Club را در این مطلب قرار داده ایم. داستان بازی درباره گروهی نوجوان است که به یک راز بسیار هیجان انگیز موجود در شهرشان، پی می برند. این راز به این صورت است که مردم آن شهر هر شب در خواب شروع به راه رفتن می کنند و صبح ها بدون این که خاطره ای از شب گذشته به یاد بیاورند از خواب بیدار می شوند و همین مورد می تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک نماید. در بازی The Blackout Club با جمع آوری دوستانتان، یک گروه را تشکیل داده و خود را موظف می دارند از خرابکاری های رخ داده در شهر جلوگیری نمایند.

دانلود ترینر بازی Black Mesa

Black Mesa-Source-Free-Download

ترینر بازی Black Mesa

Black Mesa-Source-Free-Download

دانلود ترینر بازی Black Mesa در حقیقت نسخه‌ بازسازی شده به دست استودیوی Crowbar Collective از بازی قدیمی و بسیار محبوب Half-Life بوده که بازسازی آن توسط هواداران صورت گرفته است. در بازی Black Mesa بار دیگر سفری فراموش ‌نشدنی در نقش شخصیت محبوب این فرانچایز یعنی دکتر Gordon Freeman را در آزمایشگاه تحقیقات بلک مسا تجربه می‌ کنید. در بخش تک ‌نفره ترینر بازی Black Mesa تجربه‌ ای جدید با بیش از ۱۰ ساعت گیم ‌پلی در ده نقشه مختلف همراه با جلوه‌های بصری کاملا تازه و بازسازی شده برای پلیرها فراهم شده است. شما می توانید مادها و مپ های مورد نظر خود را با استفاده از ابزارهای تعبیه شده در بازی بسازید و از آنها برای رقابت با دوستانتان استفاده نمایید. جهت دریافت مجموعه ترینر بازی Black Mesa به ادامه مطلب بروید.