زولا

نبرد خان ها

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " B "
نمایش مطالب دسته بندی : B

دانلود ترینر بازی Biomutant

دانلود ترینر بازی Biomutant

ترینر بازی Biomutant

دانلود ترینر بازی Biomutant

وقایع داستانی ترینر بازی Biomutant در دنیایی رخ می دهد که در آن آثار زیان بار صنعت مواد شیمیایی باعث نابودی زیست بوم های مناطق مختلف شده و در حال حاضر تنها اثرات بسیار کمی از دنیای قبلی وجود دارد. بازی از دید سوم شخص دنبال می شود و در آن پلیرها کنترل یک جنگجوی جهش یافته را در جهانی پر از حیوانات عجیب و غریب به دست می گیرند. می توان گفت بازی Biomutant در روند داستان به‌ طور خاص از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild الهاماتی گرفته است. سیستم مبارزاتی بازی ترکیبی از حملات نظامی و تیراندازی از راه دور است. بازیکن در طول بازی قسمت هایی را جمع می کند و با ترکیب این قسمت ها یک سلاح ایجاد می کند.

دانلود ترینر بازی Beyond Good and Evil

دانلود ترینر بازی Beyond Good and Evil

ترینر بازی Beyond Good and Evil

دانلود ترینر بازی Beyond Good and Evil

ترینر بازی Beyond Good and Evil داستان ماجراهای شخصیت Jade ، خبرنگار تحقیقی و هنرمند را دنبال می کند که با یک حرکت مقاومت برای آشکار کردن توطئه بیگانگان در کل سیاره کار می کند. پلیرها او و متحدانش را کنترل کرده، معماها را حل می کند ، با دشمنان می جنگد و شواهد عکاسی به دست می آورد. وقایع داستانی بازی Beyond Good & Evil در سال 2435 و بر روی سیاره Hillys رخ می دهد، این مکان تحت حمله موجوداتی فضایی با نام ارتش DomZ قرار می گیرد.  در این میان یک گزارشگر به نام جید قصد دارد واقعیت جنگ طولانی مدت را به تصویر بکشد.

دانلود ترینر بازی Brutal Legend

دانلود ترینر بازی brutal-legend

ترینر بازی Brutal Legend

دانلود ترینر بازی brutal-legend

ترینر بازی Brutal Legend در ژانرهای اکشن، ماجراجویی، استراتژی جهان باز بوده که در سال 2013 منتشر شده است. شخصیت اصلی بازی Eddie Riggs نام دارد که وظیفه رهبری گروه کنسرت Eddie the Head را برعهده دارد. پس از رخ دادن یک سری اتفاقات، خود را در یک دنیای عجیب و غریب می بیند که تحت تسلط خدایان آرماگدون است. در بازی Brutal Legend ۲۳ مرحله اصلی و ۳۰ مرحله جانبی وجود دارد که بازیکن می تواند در طول بازی به انجام آن ها بپردازد. در ادامه بازی با دوستان مختلفی آشنا می شوید که شما را در راهتان همراهی می کنند. کنترل شخصیت اصلی داستان چه در حالت پیاده و در چه در حالت هایی که سوار بر چیزی هستید، بسیار نرم و روان است.

دانلود ترینر بازی Blur

دانلود ترینر بازی Blur

ترینر بازی Blur

دانلود ترینر بازی Blur

ترینر بازی Blur نام یک بازی مسابقه ای است که در سال 2010 منتشر شده است. این بازی دارای یک سبک مسابقه ای است که شامل اتومبیل ها و مکان های دنیای واقعی با استفاده از سبک نبرد با وسایل نقلیه است. در حالت career mode، بازیکن با شخصیت های متعدد و بسیاری از اتومبیل های مجاز از Dodge Vipers گرفته تا Ford Transit و ون های مجهز به موتورهای F1 روبرو خواهد شد، که همه آنها از مدل آسیب کامل برخوردار هستند و صفات جداگانه ای مانند Acceleration، Speed و Drift برخوردار هستند. مسیرها بر اساس محیط های واقعی مانند کانال های رودخانه لس آنجلس و چندین قسمت از لندن ساخته شده اند. بسته به شخصیت یا شخصیت هایی که بازیکن در مسابقات تیمی در برابر آنها قرار می گیرد، آنها سبک های مسابقه ای، تنظیمات قدرت، انواع مسابقه، مکان ها و اتومبیل های مخصوص خود را دارند.

دانلود ترینر بازی Binary Domain

دانلود ترینر بازی Binary Domain

ترینر بازی Binary Domain

دانلود ترینر بازی Binary Domain

ترینر بازی Binary Domain در ژانر اکشن سوم شخص می باشد که از نظر گیم پلی شباهت زیادی به بازی Vanquish دارد. وقایع داستان بازی در سال 2080 در توکیو ژاپن اتفاق می افتد، زمانی که تمام دنیا به دلیل گرمایش جهانی زیرآب رفته و بسیاری از مناطق جهان را غیرقابل سکونت کرده است. در نتیجه ربات ها به عنوان نیروی اصلی کار مورد استفاده قرار گرفتند. شما باید در قالب یک سرباز مخصوص به جنگی بزرگ بپردازید. بازی Binary Domain از نوعی فناوری ابتکاری هوش مصنوعی برخوردار است. همچنین اکشن بازی شامل مبارزه با ربات های مختلف و باس فایت هایی می شود که مانند آن را در کمتر بازی ای می توانید مشاهده کنید.

دانلود ترینر بازی Bright Memory

دانلود ترینر بازی Bright-Memory

ترینر بازی Bright Memory

دانلود ترینر بازی Bright-Memory

وقایع داستانی ترینر بازی Bright Memory در سال 2036 جریان دارد و در مورد شخصیتی به نام Shelia می باشد که یکی از اعضای مهم سازمات تحقیقات علوم طبیعی محسوب می شود. این بازی المان های اول ‌شخص شوتر و اکشن را با هم ترکیب کرده و اثری بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز را به وجود آورده است. گیم پلی بازی Bright Memory بسیار سریع بوده و با سرعت و هیجانی که دارد ساعت‌ها شما را میخکوب خود نگه خواهد داشت. شما دارای سلاح های گرم و سرد می باشد و برای از بین بردن دشمنان می توانید از کمبو های پیچیده ای نیز استفاده نمایید.

دانلود ترینر بازی Baldurs Gate 3

دانلود ترینر بازی Baldur's Gate 3

ترینر بازی Baldurs Gate 3 Early Access

دانلود ترینر بازی Baldur's Gate 3

ترینر بازی Baldurs Gate 3 سومین نسخه در سری بازی های پرطرفدار ژانر نقش آفرینی Baldur’s Gate می باشد که می توان گفت الگوی بسیاری از عناوین هم سبک خود قرار گرفته اند. در گیم پلی بازی پلیرها می توانند یک یا چند شخصیت از میان کلاس‌ها و نژادهای مختلف به انتخاب خود ایجاد کرده و به همراه شخصیت های تولید شده توسط رایانه وارد بخش داستانی شوند. در بازی Baldurs Gate 3 مانند دیگر بازهای نقش ‌آفرینی فانتزی نژادهای معمول مثل انسان‌ها، الف‌ها و کوتوله‌ها حضور دارند که هر کدام ویژگی ها خاص خود را دارند. شش کلاس در بازی وجود دارد که یکی از آنها را می توانید برگزینید.

دانلود ترینر بازی Bulletstorm

bulletstorm-cover

ترینر بازی Bulletstorm

bulletstorm-cover

ترینر بازی Bulletstorm زیر نظر استودیوی People Can Fly با همکاری Epic Games ساخته شده و در سال 2011 منتشر شد. می توان گفت این عنوان توانست استانداردهای جدیدی در بازار بازیهای شوتر اول شخص ایجاد کند که از قضا طرفداران بسیاری را نیز به خود جذب کرد. شخصیت اصلی داستان بازی فردی به نام Grayson Hunt می باشد که عضو سازمان Dead Echo زیر نظر ژنرال Earl Sarrano است. در بازی Bulletstorm گری پس از مدتی در می یابد توسط ژنرال Sarrano فریب خورده بوده و تبدیل به دشمن او می شود. تمرکز اصلی گیم پلی بازی بر دو بخش جنگیدن با اسلحه و نبردهای تن به تن بود که با چاشنی طنز آمیخته شده است.

دانلود ترینر بازی Battletoads

Battletoads-PC-Game

ترینر بازی Battletoads

Battletoads-PC-Game

ترینر بازی Battletoads توسط دو استودیوی Dlala و Rare ساخته شده و به تازگی منتشر شده است. این بازی در سال ۱۹۹۱ برای نخستین بار عرضه شد و حدود ۲۶ سال از زمان انتشار آخرین نسخه بزرگ این عنوان می ‌گذرد و حال شخصیت‌ های آن باری دیگر حضور پیدا کرده ‌اند. بازی دارای سه شخصیت دوست داشتنی به نام های Rash, Zitz, Pimple است که ضمن همکاری با هم، نبردهایی جذاب و سرگرم‌ کننده را تجربه می کنند. یکی از موارد جدید به بخش گیم پلی بازی Battletoads اضافه شده، موتورسواری سرعتی یا Turbo Bike Racing است که بسیار مهیج است. مراحل بازی مملوء از لحظات اکشن بوده و غیرقابل پیش‌بینی هستند.

دانلود ترینر بازی Baldurs Gate II Enhanced Edition

Baldurs Gate II Enhanced Edition

ترینر بازی Baldurs Gate II Enhanced Edition

Baldurs Gate II Enhanced Edition

ترینر بازی Baldurs Gate II Enhanced Edition نسخه بازسازی شده عنوان محبوب Baldur's Gate II: Shadows of Amn و بسته الحاقی آن یعنی Throne of Bhaal می باشد که در سال 2013 روانه بازار شد. وقایع داستانی بازی در قاره قلمروهای فراموش شده Faerûn در تمدن های Amn و Tethyr رخ می دهد، شما توسط یک فرد جادوگر زندانی شده ‌اید، او سعی دارد شما را از تمامی توانایی‌ ها و مهارت‌ هایی که دارید، محروم ساخته و استعدادهای موجود در شخصیت شما را از بین ببرد. در بازی Baldurs Gate II Enhanced Edition تمام محل های نسخه اصلی همچنان وجود دارند و یکسری مکان های جدید نیز به آن اضافه شده است.