خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " B "
نمایش مطالب دسته بندی : B

دانلود ترینر بازی Bulletstorm

bulletstorm-cover

ترینر بازی Bulletstorm

bulletstorm-cover

ترینر بازی Bulletstorm زیر نظر استودیوی People Can Fly با همکاری Epic Games ساخته شده و در سال 2011 منتشر شد. می توان گفت این عنوان توانست استانداردهای جدیدی در بازار بازیهای شوتر اول شخص ایجاد کند که از قضا طرفداران بسیاری را نیز به خود جذب کرد. شخصیت اصلی داستان بازی فردی به نام Grayson Hunt می باشد که عضو سازمان Dead Echo زیر نظر ژنرال Earl Sarrano است. در بازی Bulletstorm گری پس از مدتی در می یابد توسط ژنرال Sarrano فریب خورده بوده و تبدیل به دشمن او می شود. تمرکز اصلی گیم پلی بازی بر دو بخش جنگیدن با اسلحه و نبردهای تن به تن بود که با چاشنی طنز آمیخته شده است.

دانلود ترینر بازی Battletoads

Battletoads-PC-Game

ترینر بازی Battletoads

Battletoads-PC-Game

ترینر بازی Battletoads توسط دو استودیوی Dlala و Rare ساخته شده و به تازگی منتشر شده است. این بازی در سال ۱۹۹۱ برای نخستین بار عرضه شد و حدود ۲۶ سال از زمان انتشار آخرین نسخه بزرگ این عنوان می ‌گذرد و حال شخصیت‌ های آن باری دیگر حضور پیدا کرده ‌اند. بازی دارای سه شخصیت دوست داشتنی به نام های Rash, Zitz, Pimple است که ضمن همکاری با هم، نبردهایی جذاب و سرگرم‌ کننده را تجربه می کنند. یکی از موارد جدید به بخش گیم پلی بازی Battletoads اضافه شده، موتورسواری سرعتی یا Turbo Bike Racing است که بسیار مهیج است. مراحل بازی مملوء از لحظات اکشن بوده و غیرقابل پیش‌بینی هستند.

دانلود ترینر بازی Baldurs Gate II Enhanced Edition

Baldurs Gate II Enhanced Edition

ترینر بازی Baldurs Gate II Enhanced Edition

Baldurs Gate II Enhanced Edition

ترینر بازی Baldurs Gate II Enhanced Edition نسخه بازسازی شده عنوان محبوب Baldur's Gate II: Shadows of Amn و بسته الحاقی آن یعنی Throne of Bhaal می باشد که در سال 2013 روانه بازار شد. وقایع داستانی بازی در قاره قلمروهای فراموش شده Faerûn در تمدن های Amn و Tethyr رخ می دهد، شما توسط یک فرد جادوگر زندانی شده ‌اید، او سعی دارد شما را از تمامی توانایی‌ ها و مهارت‌ هایی که دارید، محروم ساخته و استعدادهای موجود در شخصیت شما را از بین ببرد. در بازی Baldurs Gate II Enhanced Edition تمام محل های نسخه اصلی همچنان وجود دارند و یکسری مکان های جدید نیز به آن اضافه شده است.

دانلود ترینر بازی Baldurs Gate: Enhanced Edition

Baldur's Gate

ترینر بازی Baldurs Gate: Enhanced Edition

Baldurs Gate Enhanced Edition

ترینر بازی Baldurs Gate: Enhanced Edition نسخه بازسازی عنوانی به همین نام است که در سال 1998 منتشر شده بود. این نسخه تمامی بسته های الحاقی منتشرشده و هم چنین آیتم های نسخه Enhanced را نیز شامل می شود و طرفداران سبک نقش آفرینی می توانند ساعت ها از تجربه این عنوان لذت ببرند که توانست امتیازات و نقدهای بسیاری خوبی را به دست آورد. در بازی Baldurs Gate: Enhanced Edition پلیرها یک شخصیت را ایجاد می کنند که از این طریق آنها را در جریان بازی قرار می دهند تا بحران آهنین که در حال فرو رفتن دروازه Baldur به سمت جنگ با کشور همسایه Amn است ، کشف کنند.

دانلود ترینر بازی Brink

Brink

ترینر بازی Brink

Brink

در ترینر بازی Brink شما می توانید نقش نبردی را که می خواهید در دنیای بازی به عهده بگیرید، در هنگام نجات خود و آخرین پناهگاه بشر بر عهده بگیرید. این عنوان یک بازی شوتر اول شخص است که گیم پلی های تک نفره و چند نفره را در یک تجربه یکپارچه مخلوط کرده و به شما امکان می دهد شخصیت خود را چه به تنهایی و چه با دوستان خود و چه در برابر دیگران به صورت آنلاین، بازی نمایید. بازی Brink روایتگر یک جنگ داخلی در شهری خیالی به نام Ark است، یک شهر شناور دست ساز ساخته شده که در آستانه جنگ داخلی همه جانبه قرار دارد.

دانلود ترینر بازی Baldurs Gate

Baldur's Gate

ترینر بازی Baldurs Gate

Baldur's Gate

ترینر بازی Baldurs Gate عرضه شده در سال 2013 توسط استودیوی ناشر Beamdog دارای سبکی نقش آفرینی، فانتزی، کلاسیک و ماجراجویی می باشد. این درحالی است که انتشار اولیه بازی در سال 1998، یک نقطه ی شروع برای بازی های نقش آفرینی محسوب می شود و از این نظر یک بازی تقریبا سرآمد به حساب می آید. فرض کنید مجبور به ترک خانه خود در شرایطی اسرار آمیز شده اید که خود را اسیر یک درگیری و تنش می بینید که در آن شمشیرها از غلاف بیرون آمده و آماده ی جنگ و خون ریزی می باشند. به زودی در بازی Baldurs Gate متوجه این خواهید شد که نیروهای دیگری نیز دستشان در کار است، بسیار شرورتر از آنچه تصورش را می کنید.

دانلود ترینر بازی Black Mesa

Black Mesa Cover Artwork

ترینر بازی Black Mesa

Black Mesa cover

ترینر بازی Black Mesa در یک نسخه‌ بازسازی شده‌ از عنوان مشهور Half-Life می باشد که در ابتدا به عنوان یک ماد رایگان برای نسخه دوم این عنوان منتشر شده بود. شما در نقش یک فیزیکدان نظری به نام دکتر گوردون فریمن قرار می گیرید که در مرکز تحقیقاتی آزمایشگاه بلک مسا کار می کند. بر اثر یک فاجعه بیگانگان به زمین راه پیدا می کنند و شما باید ضمن مهار کردن آن‌ها، از بیرون رفتن این خطر از مرکز آزمایشگاه جلوگیری به عمل آورید. بازی Black Mesa شامل گرافیک بهبود یافته، صداگذاری جدید و گیم ‌پلی آپدیت شده می باشد که هواداران سری نیمه جان قطعا از تجربه آن لذت خواهند برد.

دانلود ترینر بازی Bully: Scholarship Edition

Bully Scholarship Edition cover

ترینر بازی Bully: Scholarship Edition

Bully Scholarship Edition cover

داستان ترینر بازی Bully: Scholarship Edition در شهر Bullworth رخ می دهد و پیرو یک دانش آموز به نام James "Jimmy" Hopkins است که قصد دارد با سیستم مدرسه رقابت کرده و سطح خود را بالا ببرد. در بازی Bully: Scholarship Edition جیمی متوجه می ‌شود در این مدرسه قلدرهای زیادی وجود دارد و تصمیم می‌ گیرد در نقش یک رئیس باشد تا بر این افراد حکمرانی داشته باشد. به همین منظور به مخالفت با قوانین سرسخت مدرسه بر می آید و معلمان و دانش آموزان مدرسه را اذیت می کند. گیم‌ پلی و داستان این بازی پرطرفدار فقط به داخل مدرسه محدود نمی شود و پس از انجام چندین ماموریت، امکان خروج از مدرسه و انجام ماموریت ‌هایی در بیرون از مدرسه را بدست می‌آورید.

دانلود ترینر بازی Bullet Girls Phantasia

Bullet-Girls-Phantasia-Free-Download

ترینر بازی Bullet Girls Phantasia

Bullet-Girls-Phantasia-Free-Download

ترینر بازی Bullet Girls Phantasia در سبک اکشن سوم شخص است که در آن پلیرها کنترل دختری قهرمان را برعهده دارند که باید با استفاده از سلاح ها و جادوهای مختلف به نبرد با دشمنان مختلف بپردازد. این عنوان جدیدترین نسخه در سری Bullet Girls محسوب می شود که با بازخوردهای متوسطی روبرو شده است و لازم به ذکر است نسخه قبلی این بازی در سال 2016 منتشر شد. بازی Bullet Girls Phantasia یک اکشن دسته بندی شده است که در آن کاراکترها با انواع تفنگ ها و bazookas ها در دنیایی پر از لجن ، اورک ها و اژدها به ماجراجویی می روند. در این نسخه شخصیت ها را از هر زاویه ای می توان مشاهده کرد ، و یک حالت گالری جدید شما را قادر به نشستن در گوشه ای می کند. با پیشرفت در بازی می توانید لباس، زره را ارتقاء کنید.

دانلود ترینر بازی Burnout Paradise: The Ultimate Box

Burnout Paradise The Ultimate Box cover

ترینر بازی Burnout Paradise: The Ultimate Box

Burnout Paradise The Ultimate Box cover

ترینر بازی Burnout Paradise: The Ultimate Box در سبک مسابقه ای و ریسینگ قرار دارد که نسبت به عناوین هم سبک خود تفاوت های بسیاری دارد. وقایع داستانی بازی در شهر Paradise جریان دارد، بزرگ ترین و خطرناک ترین شهر برای مجموعه محبوب Burnout. فضای گسترده بازی Burnout Paradise: The Ultimate Box به بازیکنان این امکان را می دهد تا دنیای کاملاً باز را اکتشاف کنند، با وسایل نقلیه خود از طریق صدها مایل جاده و معابر زیرزمینی با بیش از 70 ماشین مختلف مسابقه ای. با پیروزی در مسابقات، نابود کردن بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی و پرش از سطوح شیبدار امتیاز کسب کرده و به آزاد کردن خودروهای بازی بپردازید. این نسخه شامل موتورسیکلت هایی برای یک بازی هیجان کاملاً جدید است.