webtraffic analytics

اطلاعیه سایت:
با عرض سلام، در صورتی خرابی لینکها از طریق قسمت نظرات، اطلاع رسانی نمایید تا لینکهای جدید جایگزین شود.

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " C "
نمایش مطالب دسته بندی : C

دانلود ترینر بازی Command and Conquer: Remastered Collection

Command and Conquer Remastered Collection pc

ترینر بازی Command and Conquer: Remastered Collection

Command and Conquer Remastered Collection pc

ترینر بازی Command and Conquer: Remastered Collection شامل دو نسخه اولیه یکی از محبوب ترین بازیهای سبک استراتژی همزمان به نام‌ های Command & Conquer: Tiberian Dawn و Command & Conquer: Red Alert است که در سال ۱۹۹۵ عرضه شده بودن و سال‌ها از انتشار آنها می ‌گذرد. گیمرهای قدیمی با این مجموعه می ‌توانند خاطرات خود را زنده کنند و این دو بازی هیجان ‌انگیز و موفق در سبک استراتژی را با گرافیکی بهتر روی رزولوشن 4K تجربه کنند. بازی Command and Conquer: Remastered Collection یک مجموعه خارق‌ العاده برای هواداران این مجموعه و بازی‌های استراتژی همزمان محسوب می شود.

دانلود ترینر بازی Command and Conquer 4: Tiberian Twilight

Command-Conquer-4-Tiberian-Twilight

ترینر بازی Command and Conquer 4: Tiberian Twilight

Command-Conquer-4-Tiberian-Twilight

داستان ترینر بازی Command and Conquer 4: Tiberian Twilight در سال 2062، حدود پانزده سال پس از اتفاقات نسخه قبلی رخ می دهد، هنگامی که دنیا در حال نابودیست و ارتش اسکرین بسیار از شهرهای بزرگ و مهم را از بین برده است. در بازی شما نقش فرمانده ای را بر عهده دارید که باید با استفاده از فناوری‌ های جدید، کنترل شبکه دشمن را به دست می گیرد. گیم پلی بازی بر خلاف نسخه ‌های پیشین خود، در تصرف مناطق مختلف خلاصه می ‌شود و می توان گفت المان ‌های نقش‌آفرینی را نیز در خود جا داده است. در نسخه های پیشین این سری قابلیت نقش آفرینی وجود داشت، ولی در آن ها پیشرفت بر روی خود فرد مورد نظر تاثیر داشت ولی در بازی Command and Conquer 4: Tiberian Twilight پیشرفت ها بیشتر بر روی ارتش تمرکز دارد.

دانلود ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert 3

Command & Conquer Red Alert 3 Complete Collection

ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert 3

Command & Conquer Red Alert 3 Complete Collection

ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert 3 در سبک استراتژیک یا RTS می باشد که در سال 2008 منتشر شد. وقایع داستانی این بازی نیز همانند نسخه های قبلی سری Red Alert ، در واقعیت متناوب از جنگ جهانی دوم رخ می دهد که در آن متفقین غربی با اتحاد جماهیر شوروی می جنگند. داستان به این صورت است که رهبر اتحاد جماهیر شوروى با شکست روبرو شد و به مرور زمان به قتل آلبرت انیشتین و جلوگیری از کمک او به متحدین ، راه را برای تسلط شوروی در زمان حال باز می کند. بازی Command and Conquer: Red Alert 3 دارای سه جناح یا تمدن قابل بازیست که گیم پلی شامل ساخت یک پایگاه ، جمع آوری منابع و آموزش ارتش برای شکست سایر بازیکنان است.

دانلود ترینر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Call of Duty: Modern Warfare 2

ترینر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Call-of-Duty-Modern-Warfare-2-Campaign-Remastered

ترینر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered نسخه بازسازی شده عنوان اصلی MW2 می باشد که حدود ۱۱ سال پیش عرضه شد. بازی یک ریمستر قابل قبول است که جلوه‌های بصری بازی اصلی منتشر‌شده در سال ۲۰۰۹ را بهبود داده و یک کمپین داستانی بسیار جذاب و خاطره انگیز را ارائه می دهد. در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered پیشرفت های گرافیکی و بصری زیادی را شاهد هستیم، به عنوان مثال نورپردازی‌ها از جمله مواردی هستند که به ‌وضوح می‌توان بهتر شدن‌ شان را در این نسخه دید. نسخه اصلی این بازی توانست نقدهای مثبتی را از منتقدانی نظیر امتیاز موفق ۹۴٪ در متاکریتیک دریافت کند.

دانلود ترینر بازی Command and Conquer 3: Kanes Wrath

Command and Conquer 3 Kanes Wrath cover

ترینر بازی Command and Conquer 3: Kanes Wrath

Command and Conquer 3 Kanes Wrath cover

ترینر بازی Command and Conquer 3: Kanes Wrath بسته گسترش دهنده نسخه Tiberium Wars می باشد که در سال 2007 منتشر شد. داستان این نسخه مربوط به عنصر Tiberium است که یکی از عناصر حیاتی و مهم به حساب می آید. این عنصر در آینده بر روی کره زمین کشف می شود که می توان از آن انرژی های فراوانی به دست آورد. دو جناح خیر و شر برای تصاحب این عنصر مهم با یکدیگر مبارزه می کنند، نام گروه مثبت GDI و نام گروه منفی NOD می باشد. در تمامی بخش کمپین بازی Command and Conquer 3: Kanes Wrath شما در نقش فردی به نام Brothehood of Nod هستید که با بخش هیجان انگیزی روبرو هستید.

دانلود ترینر بازی Carmageddon TDR 2000

Carmageddon TDR 2000

ترینر بازی Carmageddon TDR 2000

Carmageddon TDR 2000

ترینر بازی Carmageddon TDR 2000 در ژانر شبیه سازی مسابقات اتومبیل های جنگی می باشد که دنباله ای بر نسخه قبلی خود محسوب شده و در سال 2000 منتشر شد. این عنوان مورد ادعای الهام بخش Death Race 2000 است و مانند سایر بازی های این سری، یکی از جنجالی ترین جنبه هایش این بود که عابران پیاده را می توان به راحتی زیرگرفت. در بعضی از کشورها ، عابران پیاده انسان با زامبی جایگزین شدند - در واقع فقط تغییر خون قرمز به لجن سبز - اما تکه هایی در اینترنت پخش شد که بازی را به حالت اولیه خود برگرداند. خط داستانی بازی Carmageddon TDR 2000 زمینه را برای ماموریت های هر مسابقه دیگر فراهم می کند ، ماموریت هایی که بسیار سخت و چالش برانگیز هستند.

دانلود ترینر بازی Carmageddon II: Carpocalypse Now

Carmageddon II Carpocalypse Now packshot

ترینر بازی Carmageddon II: Carpocalypse Now

Carmageddon II Carpocalypse Now packshot

ترینر بازی Carmageddon II: Carpocalypse Now دنباله ای بر عنوان پر سر و صدا و "بازی سال" نسخه قبلی خود که در سال 1997 عرضه شد، می باشد که با اکشن، سرگرمی و هیجان بسیاری بیشتر بازگشته است. عابران پیاده را با Electro Bastard Ray سرخ کنید! همه سرگرم کننده و وسایل نقلیه و رانندگان ، هر کدام شخصیت و سبک رانندگی خود را دارند. بازی Carmageddon II: Carpocalypse Now دارای 30 مسیر مسابقه ای، ده ماموریت دیوانه وار، ده محیط جدید خیره کننده و دیگر موارد می باشد که برای علاقمندان سبک اتومبیل سواری بسیار هیجان انگیز است.

دانلود ترینر بازی Command and Conquer 3: Tiberium Wars

Command & Conquer 3 Tiberium Wars windows-front-cover

ترینر بازی Command and Conquer 3: Tiberium Wars

Command & Conquer 3 Tiberium Wars windows-front-cover

مجموعه ترینر بازی Command and Conquer 3: Tiberium Wars یکی از عناوین محبوب ژانر استراتژیک است که در سال 2007 منتشر شد. وقایع داستانی این نسخه در سال 2047 رخ می دهد، آتش بس عظیم هسته ای در آسمان شب منفجر می شود و این نشانگر آغاز دراماتیک سومین جنگ Tiberium و بازگشت بی نظیر ترین عنوان استراتژی زمان حال است. این نسخه با بازگرداندن شما به جایی که همه اتفاقات از آنجا آغاز شده، از آینده عناوین سبک استراتژیک پرده برداری می کند. در بازی Command and Conquer 3: Tiberium Wars با وجود ماده فاسد تایبریوم که بیشتر قسمتهای زمین را پوشانده، شخصیت Kane بدنام دوباره به رهبری برادران خود در یک حمله گسترده جهانی شرکت کرده است. فقط شما می توانید جلوی او را بگیرید.

دانلود ترینر بازی Corruption 2029

Corruption-2029

ترینر بازی Corruption 2029

Corruption-2029

ترینر بازی Corruption 2029 در سبک استراتژی تاکتیکی است که وقاع داستانی آن در آینده‌ای نه چندان دور در آمریکا جریان دارد. شما در نقش پلیر باید از قدرت استراتژی خود استفاده کرده تا اعضای گروهی موسوم به units رو فرماندهی کنید. بازی Corruption 2029 دنیایی نابود شده از آمریکای فعلی را به تصویر می کشد که هرج و مرج در همه جای آن به چشم می خورد. افراد گروهی که در اختیار دارید، مجهز به لباس های پیشرفته ای هستند که سلاح های فوق العاده ای را نیز به همراه دارند. پهبادهای خود را پرتاب کنید و با شناسایی صحیح دشمنان خود، استراتژی موفقی برای غافلگیری آنان ترتیب دهید.

دانلود ترینر بازی The Coma 2: Vicious Sisters

The Coma 2 Vicious Sisters

ترینر بازی The Coma 2: Vicious Sisters

The Coma 2 Vicious Sisters

ترینر بازی The Coma 2: Vicious Sisters عنوانی در سبک وحشت-بقاء کره ای است که وقایع داستانی آن در درون مدرسه ای متروکه اتفاق می افتد. در اطراف منطقه Sewawa کاوش کرده و اسرار تاریک قلمرو سایه را کشف کنید. برای جلوگیری از یک جهنم شیطانی که قصد کشتن شما را دارند، از همه چیز در دسترس خود استفاده کنید تا بتوانید زنده بمانید. داستان بازی The Coma 2: Vicious Sisters در مورد Mina Park شاگرد دبیرستان Sehwa است که شب هنگام در مدرسه بیدار می شود و طولی نمی کشد که متوجه خطر بزرگی می شود. مدرسه ای که زمانی آشنا بوده و در آنجا او را صرف تحصیل می کند ، به نظر می رسد پیچیده و گنگ است.