زولا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " C "
نمایش مطالب دسته بندی : C

دانلود ترینر بازی Conflict: Vietnam

بازی Conflict: Vietnam

ترینر بازی Conflict: Vietnam

بازی Conflict: Vietnam

ترینر بازی Conflict: Vietnam داستان یشرفت چهار سرباز آمریکایی به نام های Ragman, Junior, Hoss و Cherry را دنبال می کند که در طول تهاجم تت 1968 از واحد خود جدا شده و وظیفه داشتند راه خود را برای بازگشت به خطوط نیروهای خودی بازگردانند. یک عنوان تیراندازی سوم شخص که در آن بازیکن کنترل کامل هر چهار نفر از اعضای تیم را به دست می گیرد ، این بازی قصد ندارد روند جنگ را به تصویر بکشد. در عوض ما شاهد چهار مرد هستیم که برای زنده ماندن در جنگل خصمانه ویتنام در برابر زمین بی رحمانه و به ظاهر دشمن "نامرئی" حضور دارند. در بخش گیم پلی بازی Conflict: Vietnam گروه شما باید با استفاده از مجموعه ای از توپخانه های سنگین ، از وسایل حمل و نقل رها شده توسط ویت کنگ یا دور ریختن توسط نیروهای آمریکایی مانند تانک ، قایق و هلیکوپتر ، بعلاوه سلاح های اضافی که از جمله محل استقرار اسلحه و دو-استفاده می کنید ، استفاده کند.

دانلود ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert 2

دانلود ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert 2

ترینر بازی Command & Conquer: Red Alert 2

دانلود ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert 2

در ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert 2 ارتش اتحاد جماهیر شوروی با برخورداری از فناوری های جدید عجیب و تشنه انتقام ، به آمریکا حمله می کند. نیروهای متفقین غرق شده ، که آمادگی حمله ناگهانی را ندارند ، از بین می روند. آیا آزادی زیر پاشنه تجاوز کمونیستی لگد مال خواهد شد؟ در این بازی به عنوان نیروهای متفقین یا شوروی و ارتشهای فرماندهی متشکل از واحدهای تخصصی مختلف ایفای نقش کنید. بازی Command & Conquer: Red Alert 2 شامل دو جناح قابل بازی ، شوروی و متفقین است که هر دو قبلاً در نسخه قبلی نیز حضور داشتند. این عنوان همانند نسخه قبلی خود ، دارای تعداد زیادی کات سین بین ماموریت ها و در طول گیم پلی است که به نوبه خود قابل توجه است.

دانلود ترینر بازی Chernobylite

دانلود ترينر بازي Chernobylite

ترینر بازی Chernobylite

دانلود ترینر بازی Chernobylite

وقایع داستانی ترینر بازی Chernobylite در منطقه مرموز چرنوبیل جریان دارد و بر اساس وقایع پس از اتفاق بزرگی که برای این نیروگاه اتمی رخ داد، روایت می شود. پلیرها در نقش یک فیزیکدان ایفای نقش می کنند که قبلاً در نیروگاه هسته ای چرنوبیل مشغول به کار بود و از فقدان عزیز خود که سی سال پیش در فاجعه چرنوبیل از دست داده بود، رنج می برد و پس از طی اتفاقاتی به این منطقه برمی گردد تا به دنبال شریک خود باشد. سیستم مبارزات بازی Chernobylite و بخش ساخت و ساز، مهم‌ترین و کلیدی‌ترین عناصر گیم‌پلی هستند که بایستی به درستی آنها را بیاموزید.

دانلود ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert

دانلود ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert

ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert

دانلود ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert

ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert اولین نسخه در سری بازیهای پرطرفدار سبک استراتژی Red Alert می باشد که در سال 1996 منتشر شده بود. این نسخه به عنوان یک پیش درآمد برای بازی قبلی محسوب می شود که در آن نیروهای متفقین برای کنترل سرزمین اصلی اروپا با اتحاد جماهیر شوروی تهاجمی می جنگند. بازی Command & Conquer: Red Alert به شما این فرصت را می دهد تا بیش از هر زمان دیگری انحراف ، حیله گری و بی رحمی داشته باشید. بازی دارای گیم پلی بسیار جذاب و ساده ای می باشد که سرنوشت جهان را در دست شما قرار می دهد!

دانلود ترینر بازی Commandos: Strike Force

دانلود ترینر بازی Commandos: Strike Force

ترینر بازی Commandos: Strike Force

دانلود ترینر بازی Commandos: Strike Force

ترینر بازی Commandos: Strike Force پنجمین و آخرین نسخه در سری سبک استراتژی کماندوز می باشد که در سال 2006 منتشر شد. این عنوان دارای سبکی متفاوت با نسخه های قبلی خود است که در ژانر اول شخص شوتر تاکتیکی قرار دارد که اگر چه ماموریت های آن بایستی همانند نسخه های قبلی خود انجام شوند، ولی یک سری مراحل را باید به صورت مخفیانه و یک سری از آنها به صورت درگیری انجام شود. مانند بسیاری دیگر از بازی های الهام گرفته از جنگ جهانی دوم، این بازی به صورت اول شخص دنبال می شود و از این جهت متفاوت با نسخه های قبلی می باشد. در واقع می توان گفت بازی Commandos: Strike Force شباهت بیشتری به بازی های Medal of Honor یا Call of Duty دارد تا نسخه های قبلی این سری.

دانلود ترینر بازی Curse of the Dead Gods

Curse of the Dead Gods

ترینر بازی Curse of the Dead Gods

Curse of the Dead Gods

در ترینر بازی Curse of the Dead Gods شما به دنبال ثروت زیاد، زندگی ابدی و قدرت های جاودان هستید، به همین منظور در داخل یک سری معابد و مکان‌های تاریک سیاه‌ چال مانند و هزارتو قرار می ‌گیرید و باید با استفاده از انواع و اقسام سلاح‌ ها و توانایی‌ ها برای زنده ماندن تلاش کنید. طمع شما را به مرگ سوق می دهد، اما این راه فرار نیست. در بازی Curse of the Dead Gods باید یادگارهای عرفانی، مجموعه سلاح های مختلف و … را پیدا کنید تا با استفاده از آن ها بتوانید انبوهی از دشمنان در معابر تاریک و غاری پر از انواع تله ها و اسرار را پشت سر بگذارید. گیم پلی بازی به‌صورت ایزومتریک دنبال می‌شود.

دانلود ترینر بازی Commandos 3: Destination Berlin

دانلود ترینر بازی Commandos 3 Destination Berlin

ترینر بازی Commandos 3: Destination Berlin

دانلود ترینر بازی Commandos 3 Destination Berlin

ترینر بازی Commandos 3: Destination Berlin سومین نسخه در سری بازیهای سبک زمان واقعی تاکتیکی کماندوز می باشد که شما را در فرماندهی یک واحد نخبه از نیروهای ویژه در پشت خطوط دشمن در تئاتر اروپا از جنگ جهانی دوم قرار می دهد. از سواحل فرانسه گرفته تا قلب مناطق رایش سوم، از زمین یا دریا نفوذ کنید و به مناطق تحت حمله نفوذ کرده و حملات خود را برای برهم زدن ماشین آلات جنگی آلمان انجام دهید. بازی Commandos 3: Destination Berlin از لحاظ گرافیکی بسیار بهتر از نسخه های قبلی طراحی شده و صداگذاری کاراکترهای آن نیز مانند قبل جذابیت خاص خود را دارد. کماندوهای خود را برای استراتژی های مختلف آماده کنید زیرا بمباران دشمن باعث تخریب و تغییر محیط اطراف می شود و شما را مجبور می کند تاکتیک های خود را در حین پرواز تغییر دهید.

دانلود ترینر بازی Commandos 2: Men of Courage

دانلود ترینر بازی Commandos-2-Men-of-Courage

ترینر بازی Commandos 2: Men of Courage

دانلود ترینر بازی Commandos-2-Men-of-Courage

ترینر بازی Commandos 2: Men of Courage نام یک بازی تاکتیکی و استراتژی است که در سال 2001 منتشر شده. این بازی دنباله ای از Behind Enemy Lines و قسمت دوم Commandos است. همانند نسخه قبلی، در کماندوز 2 شما به عنوان وظیفه یک افسر متحد بازی می کنید که مسئولیت هدایت گروهی از کماندوها را بر عهده دارد و باید به جنگ با دشمنان برود. هرکدام از این کماندو ها، مهارت ها و توانایی های متفاوتی دارند. برای مثال شما در تیم خود تک تیرانداز، تخریب چی، نیروی ویژه و ... دارید که باید آنها را مدیریت کنید. این بازی از گرافیک خوبی برخوردار است. در این بازی شما با مراحلی روبرو می شوید که در آن باید اسلحه دشمن را سرقت کنید، از کابلهای برق بالا بروید و از وسایل نقلیه مانند تانک ها و کشتی ها استفاده کنید.

دانلود ترینر بازی Crying Suns

دانلود ترینر بازی Crying Suns

ترینر بازی Crying Suns

دانلود ترینر بازی Crying Suns

ترینر بازی Crying Suns در سبک استراتژی تاکتیکی می باشد که در آن شما نقش یک فرمانده ناوگان فضایی را بر عهده دارید که باید یک امپراطوری اسرارآمیز را کاوش نمایید. پس از 700 سال دوره صلح و رفاه، امپراتوری کهکشانی در حال نابودیست، OMNI ها ، ماشین هایی که همه کارها را برای ارباب انسانی خود انجام می دهند ، به طرز مرموزی خاموش شده اند. در بازی Crying Suns هنگامی که سعی می کنید OMNI ها را دوباره فعال کنید و آینده همه بشریت را نجات دهید، به طور ماهرانه یک ناو جنگی را فرماندهی می کنید. شما به این جهان مرموز قدم خواهید گذاشت و باید از اسرار عجیب و غریب آن یکی پس از دیگری رمزگشایی کنید.

دانلود ترینر بازی Commandos: Beyond the Call of Duty

Commandos Beyond the Call of Duty

ترینر بازی Commandos: Beyond the Call of Duty

Commandos Beyond the Call of Duty

ترینر بازی Commandos: Beyond the Call of Duty نام یک بازی تاکتیکی است که در سال 1999 منتشر شده. این بازی دقیقا یک سال پس از نسخه پیشین یعنی Behind Enemy Line به انتشار رسید. ژانر بازی همانند نسخه قبلی است، اما این بار داستان جنگ جهانی دوم روایت می شود. در این نسخه، وسایل نقلیه جدید، سلاح ها، ساختمان ها و 2 سطح دشواری جدید اضافه شده اند. همچنین در این نسخه چند شخصیت جدید نیز به بازی اضافه شده اند. اهداف ماموریت ها همانند نسخه قبلی هستند. یعنی باید به پایگاه دشمن نفوذ کرده و تجهیزات نظامی آن ها را نابود کنید.