hit counter script

اطلاعیه شماره 1:

طی مشکلی که برای حساب کاربری ما در سایت Opizo پیش آمده و حساب ما مسدود شده، تمامی لینکهایی که از طریق این سرویس دهنده که شامل بیشتر ترینرها و سیوهای موجود در سایت است از کار افتاده و به همین دلیل در حال حذف لینکها از این سرویس بوده و لینکها را به صورت مستقیم قرار خواهیم داد که با توجه تعداد بالای لینکها این پروسه زمان بر خواهد بود، لذا از شما عزیزان خواهشمندیم در صورت مشاهده ی مشکل در لینکهای کوتاه شده، از طریق نظرات اطلاع رسانی کرده تا لینکهای جدید جایگزین شوند.

با تشکر از صبر و بردباری شما

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " C "
نمایش مطالب دسته بندی : C

دانلود ترینر بازی Command and Conquer 3: Tiberium Wars

Command & Conquer 3 Tiberium Wars windows-front-cover

ترینر بازی Command and Conquer 3: Tiberium Wars

Command & Conquer 3 Tiberium Wars windows-front-cover

مجموعه ترینر بازی Command and Conquer 3: Tiberium Wars یکی از عناوین محبوب ژانر استراتژیک است که در سال 2007 منتشر شد. وقایع داستانی این نسخه در سال 2047 رخ می دهد، آتش بس عظیم هسته ای در آسمان شب منفجر می شود و این نشانگر آغاز دراماتیک سومین جنگ Tiberium و بازگشت بی نظیر ترین عنوان استراتژی زمان حال است. این نسخه با بازگرداندن شما به جایی که همه اتفاقات از آنجا آغاز شده، از آینده عناوین سبک استراتژیک پرده برداری می کند. در بازی Command and Conquer 3: Tiberium Wars با وجود ماده فاسد تایبریوم که بیشتر قسمتهای زمین را پوشانده، شخصیت Kane بدنام دوباره به رهبری برادران خود در یک حمله گسترده جهانی شرکت کرده است. فقط شما می توانید جلوی او را بگیرید.

دانلود ترینر بازی Corruption 2029

Corruption-2029

ترینر بازی Corruption 2029

Corruption-2029

ترینر بازی Corruption 2029 در سبک استراتژی تاکتیکی است که وقاع داستانی آن در آینده‌ای نه چندان دور در آمریکا جریان دارد. شما در نقش پلیر باید از قدرت استراتژی خود استفاده کرده تا اعضای گروهی موسوم به units رو فرماندهی کنید. بازی Corruption 2029 دنیایی نابود شده از آمریکای فعلی را به تصویر می کشد که هرج و مرج در همه جای آن به چشم می خورد. افراد گروهی که در اختیار دارید، مجهز به لباس های پیشرفته ای هستند که سلاح های فوق العاده ای را نیز به همراه دارند. پهبادهای خود را پرتاب کنید و با شناسایی صحیح دشمنان خود، استراتژی موفقی برای غافلگیری آنان ترتیب دهید.

دانلود ترینر بازی The Coma 2: Vicious Sisters

The Coma 2 Vicious Sisters

ترینر بازی The Coma 2: Vicious Sisters

The Coma 2 Vicious Sisters

ترینر بازی The Coma 2: Vicious Sisters عنوانی در سبک وحشت-بقاء کره ای است که وقایع داستانی آن در درون مدرسه ای متروکه اتفاق می افتد. در اطراف منطقه Sewawa کاوش کرده و اسرار تاریک قلمرو سایه را کشف کنید. برای جلوگیری از یک جهنم شیطانی که قصد کشتن شما را دارند، از همه چیز در دسترس خود استفاده کنید تا بتوانید زنده بمانید. داستان بازی The Coma 2: Vicious Sisters در مورد Mina Park شاگرد دبیرستان Sehwa است که شب هنگام در مدرسه بیدار می شود و طولی نمی کشد که متوجه خطر بزرگی می شود. مدرسه ای که زمانی آشنا بوده و در آنجا او را صرف تحصیل می کند ، به نظر می رسد پیچیده و گنگ است.

دانلود ترینر بازی Commandos 2 HD Remaster

Commandos-2-HD-Remaster-pc-cover

ترینر بازی Commandos 2 HD Remaster

Commandos-2-HD-Remaster-pc-cover

ترینر بازی Commandos 2 HD Remaster یک نسخه بازسازی شده از عنوان اصلی می باشد که با گرافیک بهبود یافته، سیستم کنترلی کاملا از نو طراحی شده و دیگر موارد در دسترس هواداران قرار گرفته است. بازی برروی گروهی چندنفره از کماندوها تمرکز دارد که وقایع داستانی آن در دوران جنگ جهانی دوم روایت می ‌شود. بازی Commandos 2 HD Remaster یک عنوان استراتژی با موضوع جنگ جهانی دوم را در سبک مخفی کاری پیش روی پلیرها قرار می دهد. شما در نقش این کماندوها باید به هر طریق ممکن ماموریت‌های محول شده را انجام دهید.

دانلود ترینر بازی Combat Force

بازی Combat Force

ترینر بازی Combat Force

بازی Combat Force

ترینر بازی Combat Force حاوی پنج قابلیت می باشد که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده نمایید. این بازی در سبک شوتر اول شخص بوده که هسته اصلی گیم پلی آن برروی کشتن زامبی هایی است که به سمت شما حمله ور می شوند. وجود چرخه روز و شب، قدرت های هیجان انگیز، ماموریت های جذاب، استراگ ها و تنوع زامبی ها از جمله ویژگی هایی هستند که حضور و نبرد در دنیای بازی Combat Force را بسیار لذت لخش تر می سازند. صحنه های آهسته ناب بازی هم کمک می کند که آدرنالین بالایی در هنگام تجربه بازی داشته باشید. تنوع سلاح ها و مپ های بازی در حد قابل قبولی هستند و بازی تا ساعت ها می تواند شما را به خود سرگرم سازد.

دانلود ترینر بازی Citadel: Forged with Fire

Citadel-Forged-with-Fire-pc-cover-small

ترینر بازی Citadel: Forged with Fire

Citadel-Forged-with-Fire-pc-cover-small

ترینر بازی Citadel: Forged with Fire در سبک سبک نقش آفرینی می باشد که دارای المان های جادویی، جادوگری، ساخت و ساز و اکتشاف بوده و وقایع آن در دنیای سندباکس مانند جریان داشته و نبردهای مختلف میان سرزمین های پادشاهی را به تصویر می کشد. در بازی Citadel: Forged with Fire شما به عنوان یک شاگرد تازه وارد هنرهای جادویی هستید که تحقیقاتی را در مورد دنیای خطرناک Ignus آغاز می کند، دنیایی که در آن شاهد جانوران عجیب و غریب، ایجاد اتحاد و اکتشاف سرزمین های غیرقانونی هستیم. هدف اصلی شما ایجاد یک نام برای خود و رسیدن به شهرت و قدرت در میان سرزمین های همسایه است.

دانلود ترینر بازی Code Vein

code vein

ترینر بازی Code Vein

Code Vein Packshot

ترینر بازی Code Vein عنوانی در سبک اکشن-نقش آفرینی ژاپنی می باشد که وقایع داستانی آن در دنیایی انیمه مانند و آخرالزمانی رخ می دهد. دانلود ترینر بازی Code Vein از نظر سیستم مبارزات و گیم پلی شباهت بسیار زیادی به سری "ارواح ظلمانی" دارد و همانند این سه گانه فاقد درجه سختی است. در داستان این بازی آمده: در آینده نه چندان دور، یک فاجعه مرموز باعث نابودی دنیا شده و در مرکز این ویرانی، یک جامعه مخفی به نام Vein وجود دارد. در مورد گیم پلی بازی Code Vein می توان گفت بی‌شک سعی می‌کند که خود را منحصر به فرد نشان دهد، این عنوان ویژگی‌های جذابی را ارائه می‌ دهد تا از تجربه آن لذت ببرید. جلوه های بصری نیز به لطف استفاده از موتور آنریل 4 عالی به نظر می رسند،

دانلود ترینر بازی Conan Unconquered

ترینر بازی Conan Unconquered

ترینر بازی Conan Unconquered

ترینر بازی Conan Unconquered

استودیوی Petroglyph که توسعه عناوین سبک استراتژیک همچون Star Wars: Empire at War، Grey Goo و نسخه ریمستر Command & Conquer را در کارنامه دارد، بازی Conan Unconquered را ساخته که در سبک استراتژی زمان حال و بقاء می باشد و وقایع آن در دنیای بازی Conan the Barbarian رخ می دهد. دانلود ترینر بازی Conan Unconquered را در ادامه مطلب قرار داده ایم. در این عنوان جدید که در دورانی وحشیانه جریان دارد، شما در نقش پلیر بایستی دژ و قلعه خود را ساخته و با قدرت استراتژی خود، ارتشی شکست ناپذیر جمع آوری کرده تا بتوانید در برابر هجوم انبوه نیروهای Hyboria زنده بمانید. گروه‌ های مختلف دشمنان که رفته رفته قدرتمندتر می‌شوند، به شما حمله ور می شوند و به همین منظور بایستی به مدیریت صحیح منابع، دسترسی به تکنولوژی های جدید و پیشرفت قوه نظامی خود بپردازید، همچنین در این میان به قهرمانان افسانه‌ای و بسیاری امکانات دیگر دسترسی خواهید داشت. دانلود ترینر بازی Conan Unconquered علاوه بر دارا بودن حالت داستانی و تک ‌نفره، از حالت Co-Op نیز پشتیبانی می ‌کند که در آن دو پلیر می توانند یک پایگاه را به صورت مشترک کنترل کرده و در کنار یکدیگر با دشمنان مبارزه کنند.

دانلود ترینر بازی Children Of Morta

Children-of-Morta

ترینر بازی Children Of Morta

Children-of-Morta

دانلود ترینر بازی Children Of Morta روایتگر داستان خانواده‌ ای از قهرمانان به نام برگسن است که با حمله شیاطین به سرزمین ‌شان روبرو می ‌شوند و باید به نبرد آن‌ها بروند. در بخش گیم پلی ترینر بازی Children Of Morta در ابتدا تنها دو عضو خانواده برگسن به منظور پشت سر گذاشتن مراحل قابل انتخاب است، اما به مرور زمان اعضای بیش‌ تری هم در دسترس قرار می‌ گیرند و تعداد کاراکتر‌های قابل بازی در نهایت به ? نفر می ‌رسد. با پیشرفت در بازی خصوصیات هر کدام از این کاراکترها را همراه با شیوه منحصر به فرد مبارزه آن‌ها یاد می‌ گیرید و پس از مدتی در می یابید احساسات شان در زمان تلاش برای کمک به دیگری و در نهایت برگرداندن صلح به سرزمینشان چقدر افزایش می ‌یابد.

دانلود ترینر بازی Creature in the Well

Creature-in-the-well-windows-apps-front-cover

ترینر بازی Creature in the Well

Creature-in-the-well-windows-apps-front-cover

ترینر بازی Creature in the Well یک عنوان سرگرم کننده در سبک Hack and Slash با گیم پلی ای سرعتی است که وقایع داستانی آن در سیاه چالی مخوف جریان دارد. در واقع دانلود ترینر بازی Creature in the Well در سبک Dungeon Crawler ترکیب شده با بازی Pinball می باشد که تجربه‌ ای آشنا اما به شدت متفاوت را پیش روی پلیرها قرار می دهد. در بازی Creature in the Well شما به عنوان آخرین واحد از نیروهای BOT-C ایفای نقش می کنید که باید برای بازگرداندن قدرت به گروه خود به نبردی بزرگ در اعماق کوی بیابانی اعزام شوید. طراحی هنری بازی بسیار جذاب و به یاد ماندنی بوده که با پیشرفت در بازی کم کم از میزان جذابیت آن کاسته می شود. بیش از 20 آیتم منحصر به فرد و متفاوت در این بازی وجود دارند که هر کدام قابل ارتقا هستند و هر کدام به نوعی برروی گیم پلی بازی تاثیر می گذارند. برای دانلود ترینر بازی Creature in the Well به ادامه مطلب بروید.