زولا

نبرد خان ها

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " C "
نمایش مطالب دسته بندی : C

دانلود ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert

دانلود ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert

ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert

دانلود ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert

ترینر بازی Command and Conquer: Red Alert اولین نسخه در سری بازیهای پرطرفدار سبک استراتژی Red Alert می باشد که در سال 1996 منتشر شده بود. این نسخه به عنوان یک پیش درآمد برای بازی قبلی محسوب می شود که در آن نیروهای متفقین برای کنترل سرزمین اصلی اروپا با اتحاد جماهیر شوروی تهاجمی می جنگند. بازی Command & Conquer: Red Alert به شما این فرصت را می دهد تا بیش از هر زمان دیگری انحراف ، حیله گری و بی رحمی داشته باشید. بازی دارای گیم پلی بسیار جذاب و ساده ای می باشد که سرنوشت جهان را در دست شما قرار می دهد!

دانلود ترینر بازی Commandos: Strike Force

دانلود ترینر بازی Commandos: Strike Force

ترینر بازی Commandos: Strike Force

دانلود ترینر بازی Commandos: Strike Force

ترینر بازی Commandos: Strike Force پنجمین و آخرین نسخه در سری سبک استراتژی کماندوز می باشد که در سال 2006 منتشر شد. این عنوان دارای سبکی متفاوت با نسخه های قبلی خود است که در ژانر اول شخص شوتر تاکتیکی قرار دارد که اگر چه ماموریت های آن بایستی همانند نسخه های قبلی خود انجام شوند، ولی یک سری مراحل را باید به صورت مخفیانه و یک سری از آنها به صورت درگیری انجام شود. مانند بسیاری دیگر از بازی های الهام گرفته از جنگ جهانی دوم، این بازی به صورت اول شخص دنبال می شود و از این جهت متفاوت با نسخه های قبلی می باشد. در واقع می توان گفت بازی Commandos: Strike Force شباهت بیشتری به بازی های Medal of Honor یا Call of Duty دارد تا نسخه های قبلی این سری.

دانلود ترینر بازی Curse of the Dead Gods

Curse of the Dead Gods

ترینر بازی Curse of the Dead Gods

Curse of the Dead Gods

در ترینر بازی Curse of the Dead Gods شما به دنبال ثروت زیاد، زندگی ابدی و قدرت های جاودان هستید، به همین منظور در داخل یک سری معابد و مکان‌های تاریک سیاه‌ چال مانند و هزارتو قرار می ‌گیرید و باید با استفاده از انواع و اقسام سلاح‌ ها و توانایی‌ ها برای زنده ماندن تلاش کنید. طمع شما را به مرگ سوق می دهد، اما این راه فرار نیست. در بازی Curse of the Dead Gods باید یادگارهای عرفانی، مجموعه سلاح های مختلف و … را پیدا کنید تا با استفاده از آن ها بتوانید انبوهی از دشمنان در معابر تاریک و غاری پر از انواع تله ها و اسرار را پشت سر بگذارید. گیم پلی بازی به‌صورت ایزومتریک دنبال می‌شود.

دانلود ترینر بازی Commandos 3: Destination Berlin

دانلود ترینر بازی Commandos 3 Destination Berlin

ترینر بازی Commandos 3: Destination Berlin

دانلود ترینر بازی Commandos 3 Destination Berlin

ترینر بازی Commandos 3: Destination Berlin سومین نسخه در سری بازیهای سبک زمان واقعی تاکتیکی کماندوز می باشد که شما را در فرماندهی یک واحد نخبه از نیروهای ویژه در پشت خطوط دشمن در تئاتر اروپا از جنگ جهانی دوم قرار می دهد. از سواحل فرانسه گرفته تا قلب مناطق رایش سوم، از زمین یا دریا نفوذ کنید و به مناطق تحت حمله نفوذ کرده و حملات خود را برای برهم زدن ماشین آلات جنگی آلمان انجام دهید. بازی Commandos 3: Destination Berlin از لحاظ گرافیکی بسیار بهتر از نسخه های قبلی طراحی شده و صداگذاری کاراکترهای آن نیز مانند قبل جذابیت خاص خود را دارد. کماندوهای خود را برای استراتژی های مختلف آماده کنید زیرا بمباران دشمن باعث تخریب و تغییر محیط اطراف می شود و شما را مجبور می کند تاکتیک های خود را در حین پرواز تغییر دهید.

دانلود ترینر بازی Commandos 2: Men of Courage

دانلود ترینر بازی Commandos-2-Men-of-Courage

ترینر بازی Commandos 2: Men of Courage

دانلود ترینر بازی Commandos-2-Men-of-Courage

ترینر بازی Commandos 2: Men of Courage نام یک بازی تاکتیکی و استراتژی است که در سال 2001 منتشر شده. این بازی دنباله ای از Behind Enemy Lines و قسمت دوم Commandos است. همانند نسخه قبلی، در کماندوز 2 شما به عنوان وظیفه یک افسر متحد بازی می کنید که مسئولیت هدایت گروهی از کماندوها را بر عهده دارد و باید به جنگ با دشمنان برود. هرکدام از این کماندو ها، مهارت ها و توانایی های متفاوتی دارند. برای مثال شما در تیم خود تک تیرانداز، تخریب چی، نیروی ویژه و ... دارید که باید آنها را مدیریت کنید. این بازی از گرافیک خوبی برخوردار است. در این بازی شما با مراحلی روبرو می شوید که در آن باید اسلحه دشمن را سرقت کنید، از کابلهای برق بالا بروید و از وسایل نقلیه مانند تانک ها و کشتی ها استفاده کنید.

دانلود ترینر بازی Crying Suns

دانلود ترینر بازی Crying Suns

ترینر بازی Crying Suns

دانلود ترینر بازی Crying Suns

ترینر بازی Crying Suns در سبک استراتژی تاکتیکی می باشد که در آن شما نقش یک فرمانده ناوگان فضایی را بر عهده دارید که باید یک امپراطوری اسرارآمیز را کاوش نمایید. پس از 700 سال دوره صلح و رفاه، امپراتوری کهکشانی در حال نابودیست، OMNI ها ، ماشین هایی که همه کارها را برای ارباب انسانی خود انجام می دهند ، به طرز مرموزی خاموش شده اند. در بازی Crying Suns هنگامی که سعی می کنید OMNI ها را دوباره فعال کنید و آینده همه بشریت را نجات دهید، به طور ماهرانه یک ناو جنگی را فرماندهی می کنید. شما به این جهان مرموز قدم خواهید گذاشت و باید از اسرار عجیب و غریب آن یکی پس از دیگری رمزگشایی کنید.

دانلود ترینر بازی Commandos: Beyond the Call of Duty

Commandos Beyond the Call of Duty

ترینر بازی Commandos: Beyond the Call of Duty

Commandos Beyond the Call of Duty

ترینر بازی Commandos: Beyond the Call of Duty نام یک بازی تاکتیکی است که در سال 1999 منتشر شده. این بازی دقیقا یک سال پس از نسخه پیشین یعنی Behind Enemy Line به انتشار رسید. ژانر بازی همانند نسخه قبلی است، اما این بار داستان جنگ جهانی دوم روایت می شود. در این نسخه، وسایل نقلیه جدید، سلاح ها، ساختمان ها و 2 سطح دشواری جدید اضافه شده اند. همچنین در این نسخه چند شخصیت جدید نیز به بازی اضافه شده اند. اهداف ماموریت ها همانند نسخه قبلی هستند. یعنی باید به پایگاه دشمن نفوذ کرده و تجهیزات نظامی آن ها را نابود کنید.

دانلود ترینر بازی Commandos: Behind Enemy Lines

Commandos Behind Enemy Lines COVER

ترینر بازی Commandos: Behind Enemy Lines

Commandos Behind Enemy Lines COVER

ترینر بازی Commandos: Behind Enemy Lines یک بازی تاکتیکی است که توسط کمپانی Pyro Studios توسعه یافته و در سال 1998 منتشر شده است. کمتر کسی هست که نام این بازی به گوشش نخورده باشد. این عنوان نام یک بازی است که شما در آن کنترل گروهی متشکل از شش کماندو متفقین را که با استفاده از تاکتیک های واحد کوچک، در سراسر جنگ اروپا و آفریقا انجام می دهند را به دست می گیرید. هدف هر ماموریت متفاوت است، اما از خرابکاری، ترور یا نجات واحد های دستگیر شده خارج نیست. بازی Commandos: Behind Enemy Lines پس از انتشار با فروش انفجاری روبرو شد. این بازی توانست با فروش جهانی بالای 1 میلیون، یک موفقیت تجاری کسب کند.

دانلود ترینر بازی Cyberpunk 2077

دانلود ترینر بازی Cyberpunk-2077

ترینر بازی Cyberpunk 2077

دانلود ترینر بازی Cyberpunk-2077

وقایع داستانی ترینر بازی Cyberpunk 2077 در شهری به نام Night City جریان داشته و در دنیایی سایبرپانک اتفاق می افتد. پلیرها از دید اول شخص نقش یک مزدور قابل شخصی سازی به نام V را بر عهده می گیرند که می تواند مهارت هایی در هک و ماشین آلات با گزینه های جنگ های گسترده بدست آورد. او هر کاری می‌کند تا در این شهر شناخته شود و متاسفانه، این هدف مشکلات زیادی را برای وی ایجاد خواهد کرد.در بخش کمپین داستانی حدود ۳۷ ساعت گیم ‌پلی را تجربه خواهید کرد که مطمئنا می تواند شما را سرگرم سازد. ماموریت‌هایی را در بازی خواهیم دید که پر سر و صدا هستند و رقابتی خونین را رقم خواهند زد.

دانلود ترینر بازی Craftopia

دانلود ترینر بازی Craftopia

ترینر بازی Craftopia Early Access

دانلود ترینر بازی Craftopia

ترینر بازی Craftopia در حال حاضر به صورت مرحله دسترسی زودهنگام یا Early Access استیم منتشر شده و نسخه کامل آن در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد. توسعه‌ دهندگان برای طراحی این عنوان از چندین بازی مختلف الهام گرفته‌ اند که یک بازی اکشن مولتی پلیر مبتنی بر زنده ماندن می باشد و در آن بسیاری از ویژگی های سرگرم کننده از جمله شکار، کشاورزی، ساخت و ساز، اتوماسیون ترکیب شده اند. کشاورزی یکی از مهم‌ترین المان های موجود در بازی Craftopia است، به طوریکه بیش از 20 محصول برای پرورش در دسترس شماست. می توانید محصولات را یک به یک بکارید اما کارهای بیشتری می توانید انجام دهید. با داشتن قدرت ماشین آلات کشاورزی ، می توانید زمینه های وسیعی داشته باشید.