خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " D "
نمایش مطالب دسته بندی : D

دانلود ترینر بازی Dusk Diver

Dusk Diver

ترینر بازی Dusk Diver

Dusk Diver

ترینر بازی Dusk Diver در سبک اکشن سرعتی بوده که محیط آن برگرفته از انیمه های ژاپنی است. شما در نقش Yumo هستید که دانش آموزی دبیرستانی معمولی بوده که باید با نگهبانان دبیرستان که به عنوان شبح شناخته می شوند، مبارزه کند. از حملات سبک و سنگین بازی استفاده کنید تا بتوانید انواع حرکات زنجیره ای کوچک و بزرگ را اجرا کنید. محیط بازی Dusk Diver در فضای انیمه های واقعی دیده می شود و می توانید خط داستانی مخصوص به خود را دنبال کنید. نگهبانان را فرا بخوانید و از تمام قدرت خود برای از بین بردن دشمنان استفاده نمایید. نگهبان ویژگی ها و اهداف خاص خود را دارند ، از آنها خردمندانه استفاده کنید تا در نبردهای باشکوه به شما کمک کنند.

دانلود ترینر بازی Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition

Digimon-Story-Cyber-Sleuth-Complete-Edition-pc-cover

ترینر بازی Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition

Digimon-Story-Cyber-Sleuth-Complete-Edition-pc-cover

ترینر بازی Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition حاوی دو عنوان Digimon Story: Cyber Sleuth و Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker’s Memory می شود که به صورت یک مجموعه قرار دارند. بازی Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition در سبک نقش آفرینی قرار دارد که دارای داستانی درگیرکننده و جذاب، نبردهای کلاسیک نوبتی و هزاران دیجیمون برای جمع آوری می باشد. در این عنوان به یک کارآگاه سایبری یا یک هکر قدرتمند تبدیل شوید تا رازهای دیابولیایی دیجیتال را حل کنید. سفری ماجراجویانه و هیجان انگیز در انتظار شماست که در آن مرز میان حقیقت و دنیای دیجیتال، معلوم نیست! بیش از ۳۰۰ دیجیمون برای جمع آوری در این بازی قرار دارند و پلیرها می توانند آن‌ها را آموزش داده و برای نبرد آماده ‌سازند.

دانلود ترینر بازی Disco Elysium

Disco Elysium

ترینر بازی Disco Elysium

Disco Elysium

ترینر بازی Disco Elysium در سبک نقش ‌آفرینی کلاسیک و جهان آزاد می باشد که در آن نقش یک کارآگاه را برعهده دارید. این بازی دارای شخصیت‌ های به ‌یاد‌ماندنی، پیچ و تاب های داستانی و انتخاب‌های عمیقی است که یک تجربه‌ خاص را به مخاطبان ارائه می ‌دهد. دانلود ترینر بازی Disco Elysium سیستم مهارت منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهد که می ‌توانید شخصیت‌ هایی را مورد بازجویی قرار داده، رازهای قتل را کشف و حتی از برخی‌ افراد رشوه دریافت کنید. دادن حق انتخاب و آزادی عمل بی سابقه یکی از ویژگی های اصلی این بازی به شمار می رود و آن را می توان یکی از بهترین عناوین نقش‌آفرینی کلاسیک امسال در نظر گرفت.

دانلود ترینر بازی Doraemon Story of Season

Doraemon Story of Season

ترینر بازی Doraemon Story of Season

Doraemon Story of Season

ترینر بازی Doraemon Story of Season عنوان مستقلی در سبک شبیه سازی می باشد که حرفه کشاورزی را از Story of Season و شخصیت های آشنا و ابزار های مخفی را با سری بازی های Doraemon ترکیب کرده و مورد جالبی را به وجود آورده است. در این بازی که از زمان عرضه اولین نسخه آن تقریبا 20 سال می گذرد، یکی از عناوین محبوب سبک شبیه سازی شغل کشاورزی در ژاپن به حساب می‌آید که اکنون نسخه ‌ای جدید از آن منتشر شده است. در این عنوان پلیرها در نقش فردی به نام Nobi قرار می گیرند که به مزرعه داری، مراقبت از حیوانات، ماهیگیری و شکار حشرات مشغول می‌ شود.

دانلود ترینر بازی Devils Hunt

Devils-Hunt

ترینر بازی Devils Hunt

Devils-Hunt

داستان دانلود ترینر بازی Devils Hunt درباره ی جنگ میان شیطان ها و فرشته ها می باشد و شما در نقش فردی به نام "دزموند" قرار می گیرید که از دید سوم شخص اکشن سفری به جهنم را تجربه خواهید کرد. او که با گذر از جریاناتی به جلاد جهنم تبدیل شده، دارای یکسری قدرت های شیطانی می باشد که میان جهنمی ها و فرشته ها می تواند یکی را انتخاب کرده و به آن ها بپیوندد تا سرنوشت دنیا را رقم بزند. حال دزموند در ترینر بازی Devils Hunt به یک شیطان خالص تبدیل شده و قدرتی فوق‌العاده به دست آورده است. مبارزات بازی فوق‌العاده جذاب بوده و همگی به ‌صورت Hack & Slash دنبال می شوند. در بازی Devils Hunt شکل های مختلفی برای مبارزه وجود دارند که با توجه به چالش های مختلف باید یکی از آن ها را انتخاب کنید. در این عنوان می توانید گشت و گذار و مبارزه در محیط های مختلف جهنم را تجربه کنید.

دانلود ترینر بازی Daymare 1998

Daymare-1998

ترینر بازی Daymare 1998

Daymare-1998

ترینر بازی Daymare 1998 در ابتدا به صورت غیر رسمی به عنوان بازسازی عنوان Resident Evil 2 شناخته می ‌‌شود، بعد از اعلام رسمی پروژه بازسازی توسط Capcom متوقف شد. اکنون دانلود ترینر بازی Daymare 1998 یک عنوان مستقل بوده که با وجود شباهت‌های بسیار با Resident Evil 2 Remake، از خط داستانی منحصر به فردی پیروی کرده و گیم‌پلی مخصوص به خود را دارد. این بازی دارای سه شخصیت‌ قابل بازی بوده هر کدام از آن‌ها دارای خط داستانی منحصر به فردی است. وقایع داستانی بازی Daymare 1998 در یک جهان پسا-آخرالزمانی پر از زامبی روایت می‌ شود که در آن پازل‌هایی وجود دارند که به راحتی قابل حل کردن نیستند.

دانلود ترینر بازی Die Young

Die Young

ترینر بازی Die Young

Die Young

در دانلود ترینر بازی Die Young شما در نقش زن جوانی هستید که بدون دلیل مشخصی در یک جزیره زیبا و در عین حال مرموز واقع در دریای مدیترانه ربوده شده و حال باید راهی برای فرار پیدا کند. تنها سلاح او برای زنده ماندن و پیدا کردن راهی برای نجات جان خود، تکیه بر عقل، چابکی و اراده است. در ترینر بازی Die Young در نقش پلیر از درختان بالا رفته و با مهارت های ورزشی و پارکور خود ماجراجویی را آغاز کنید تا بر خطرات و طبیعت وحشی چیره شوید. المان های سبک بقاء نیز در بازی Die Young وجود دارند و بایستی همواره به دنبال یافتن آیتم های مفید باشید و از آنها برای ساخت و ساز استفاده نمایید. در جزیره جست و جو کنید تا اطلاعات بیشتری را درباره بومی ها، ویرانه های باستانی و معادن و غارهای تاریک آن به دست آورید.

دانلود ترینر بازی Down to Hell

Down to Hell

ترینر بازی Down to Hell

Down to Hell

ترینر بازی Down to Hell شما را در نقش شوالیه ای قرار می دهد که تمام زندگی اش با نفرت و حس مبارزه پر شده است. در طول بخش داستانی بازی، این شوالیه وظیفه دارد دختری اسرار آمیز را نجات دهد و به همین منظور نیز باید با شیاطین مختلف مبارزه کند. دانلود ترینر بازی Down to Hell دارای سبک هنری تاریک و پویایی است که در آن شخصیت اصلی داستان به تنهایی باید با انبوهی از شیاطین جهنمی مقابله کند. در بخش گیم پلی بازی Down to Hell می توانید سلاح ها و جادوهای بیشتری داشته باشید و نبرد با باس فایت هایی چالش برانگیز را تجربه کنید. این مبارزه ها اغلب وابسته به مهارت شما دارند و در آنها می توانید از انواع سلاح ها و حتی جادو استفاده نمایید.

دانلود ترینر بازی Decay of Logos

ترینر بازی Decay of Logos

Decay-of-Logos-pc-cover-small

دانلود ترینر بازی Decay of Logos در سبک نقش آفرینی قرار دارد که در آن پلیرها در نقش دختری مرموز به نام Ada قرار می ‌گیرند و به کمک همراه خود که یک گوزن می باشد، به منظور گرفتن انتقام‌، راهی ماجراجویی پرمخاطره‌ای در قلمروی رویایی می ‌شوند. دنیایی که Ada در آن زندگی می‌ کند، با المان های فانتزی و موجودات افسانه‌ای درآمیخته است، به طوریکه این دنیا درگیر جنگ بوده و آتش به روستای کوچک او نیز رسیده است و به همین علت آدا با شمشیر خود دست به کار می شود. در ترینر بازی Decay of Logos به اکتشاف و جست و جو درون سیاه چال های قدیمی آن بپردازید و با دشمنان غیر قابل بخشش روبرو شده و یک ماجراجویی هیجان انگیز و فوق العاده را در قلمرویی فانتزی تجربه کنید.

دانلود ترینر بازی Darkwood

Darkwood

ترینر بازی Darkwood

Darkwood

دانلود ترینر بازی Darkwood در سبک اکشن و تلاش برای بقاء می باشد که زاویه دید دوربین در آن از بالا به پایین است. در این بازی باید سعی کنید از روشنایی روز بهره ببرید و موارد لازم و حیاتی را از محیط بیرون جمع آوری نمایید. در بازی Darkwood شما در نقش یکی از بازماندگان واقعه‌ ای ترسناک هستید که می ‌بایست همواره در محیط اطراف خود به کاوش و جست و جو بپردازید؛ چرا که هر روز با یک محیط جدید روبرو هستید. در آخرین ساعات روز نیز باید به پناهگاه بازگشته و برای روشنایی روز بعد به انتظار بنشینید. زیرا در شب هنگام با موجودات ناخوشایندی روبرو می شوید که بسیار خطرناک هستند. البته ناگفته نماند برای زنده ماندن در ترینر بازی Darkwood باید مراقب تصمیم گیری های خود نیز باشید.