زولا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " D "
نمایش مطالب دسته بندی : D

دانلود ترینر بازی Dungeon Siege

دانلود ترینر بازی Dungeon Siege

ترینر بازی Dungeon Siege

دانلود ترینر بازی Dungeon Siege

ترینر بازی Dungeon Siege شما را به یک دنیای سه بعدی فانتزی وارد می کند، جایی که در برابر ارتشی از شر که به راه انداخته اید روبرو می شوید. در ابتدای بازی شما به عنوان یک کشاورز فروتن شروع می کنید و در حالی که در جهان سفر کرده و مهارت های جدیدی کسب می کنید، می توانید تا هشت شخصیت را برای کمک به شما جمع کنید. در راه رسیدن به پایان بازی Dungeon Siege شما با آدم های مختلفی روبرو می شوید که به شما ماموریت های مختلف را در راستای هدف اصلی می دهند. این عنوان بازیکن را به یک نبرد فوق العاده پس از دیگری سوق می دهد.

دانلود ترینر بازی Diablo

دانلود ترینر بازی Diablo

ترینر بازی Diablo

دانلود ترینر بازی Diablo

ترینر بازی Diablo جزو مشهورترین عناوین سبک اکشن-نقش آفرینی dungeon crawler می باشد که توسط کمپانی Blizzard Entertainment ساخته و منتشر شده اند. یک نیرویی ناشناخته شیطانی، زمین را فرا گرفته و آن را درگیر جنگ داخلی کرده و مردم را به وحشت انداخته است. یک پادشاه دیوانه و پسر گمشده اش همه قطعاتی از معمای پیش روی شما هستند. شما به سرچشمه شرارت سفر کرده اید. شهر Tristram که اکنون تنها تعداد اندکی از بازماندگان در آن ساکن هستند. کلیسای جامع در آنجا بر روی ویرانه های یک صومعه باستانی ساخته شده و اکنون چراغ ها و صداهای وهم انگیز از سالن های متروکه آن می پیچد. وقایع داستانی مجموعه بازیهای Diablo در دنیای تخیلی تاریک Sanctuary اتفاق می افتد و شخصیت های آن در درجه اول انسانها ، فرشتگان و طبقات مختلف شیاطین و هیولاها هستند.

دانلود ترینر بازی Divinity: Dragon Commander

ترینر بازی Divinity: Dragon Commander

ترینر بازی Divinity: Dragon Commander

ترینر بازی Divinity: Dragon Commander یک عنوان نقش آفرینی و استراتژی مبتنی بر نوبت است که توسط Larian Studios طراحی شده و به عنوان بخشی از سری بازی های نقش آفرینی فانتزی Divinity در سال 2013 منتشر شد. شما فرمانده اژدها هستید. ماموریت شما این است که یک امپراتوری شکسته را متحد کنید و به امپراطور جدید تبدیل شوید. موفقیت کاملاً به توانایی شما در اداره کارآمد امپراتوری خود ، ساختن ارتشهای شکست ناپذیر و هدایت آنها به پیروزی بستگی دارد. بازی Divinity: Dragon Commander فقط یک بازی استراتژیک نیست - بلکه یکپارچه گیم پلی استراتژی زمان واقعی را با مبارزات انتخاباتی نوبتی ، نقش آفرینی یک امپراطور صعودی و کنترل یک اژدهای نیرومند ترکیب می کند.

دانلود ترینر بازی Deus Ex

دانلود ترینر بازی Deus Ex

ترینر بازی Deus Ex

دانلود ترینر بازی Deus Ex

در ترینر بازی Deus Ex جهان را در جستجوی دانش سفر کنید و شبکه ای از متحدان خود را به منظور کمک بسازید. شما تعیین می کنید که چه موقع پنهان کاری و استراتژی مهمتر از عمل است. همیشه باید رمز و راز دیگری وجود داشته باشد که گشوده شود! وقایع داستانی بازی در دنیای پسازمانی با مضمون سایبرپانک در سال 2052 جریان دارد ، JC Denton ، یک عامل آژانس خیالی ائتلاف ضد تروریسم سازمان ملل متحد (UNATCO) ، که با نانوتکنولوژی توانایی های فوق بشری به او داده می شود ، نیروهایی در جهانی که توسط نابرابری و طاعونی کشنده ویران شده است. مأموریت ها او را درگیر توطئه ای می کند.

دانلود ترینر بازی Dead Island: Bloodbath Arena

دانلود ترینر بازی Dead Island: Bloodbath Arena

ترینر بازی Dead Island: Bloodbath Arena DLC

دانلود ترینر بازی Dead Island: Bloodbath Arena

ترینر بازی Dead Island: Bloodbath Arena نام اولین دی ال سی برای بازی Dead Island است. Bloodbath یک تجربه تک نفره و چند نفره است که در یک پناهگاه مخفی نیروی دفاعی جزیره Banoi واقع می شود. بازیکنان در این بازی میتوانند اسلحه، مهمات و لوازم موجود در مغازه کوچک وس تودل را تهیه کنند. در این بازی 4 آرنا مختلف وجود دارد. همه آرنا ها در مکان ها متفاوت هستند و با سطح دشواری مختلف قابل بازی هستند. هر یک از این آرنا ها دارای زامبی های متفاوت هستند. این زامبی ها به صورت امواج به شما حمله می کنند. امواج اول از انواع اولیه زامبی ها تشکیل شده اند. امواج بعدی برای شما نوشابه های انرژی زا و مبالغ زیادی پول به همراه دارند. همچنین این زامبی های ممکن است سلاح های متفاوتی اعم از تخته های چبی، سلاح های نادر و یا چاقو داشته باشند.

دانلود ترینر بازی Dead Island

دانلود بازی Dead Island 1

ترینر بازی Dead Island

دانلود بازی Dead Island 1

ترینر بازی Dead Island نام یک بازی نقش آفرینی در سبک های ترسناک و بقا است که در سال 2011 منتشر شده. داستان بازی، چهار بازمانده را روایت می کنید که سعی در زنده ماندن و فرار از جزیره خیالی Banoi دارند. این بازی به صورت جهان باز است. بازی به صورت اول شخص اجرا می شود و نبرد های بازی بیشتر روی نبرد های تن به تن تاکید دارد. بیشتر گیم پلی بازی حول مبارزات (عمدتا با سلاح های از راه نزدیک) و تکمیل ماموریت ها ساخته شده است. شما میتوانید یکی از 4 شخصیت موجود را انتخاب کرده و با انتخاب مهارت مخصوص خود و پیشرفت آن به بازی بپردازید. بازی از چرخه شب و روز برخوردار است و هنگام شب میتوانید از چراغ قوه استفاده کنید. همچنین این بازی دارای انواعی از زامبی ها است که باید به مبارزه با آنها بپردازید.

دانلود ترینر بازی Dead To Rights

دانلود ترینر بازی Dead to Rights

ترینر بازی Dead To Rights

دانلود ترینر بازی Dead to Rights

ترینر بازی Dead to Rights نام یک بازی اکشن سوم شخص است که در سال 2002 منتشر شده. این بازی از مکانیزم زمان گلوله، مکانیک محبوب بازی های آن زمان مانند مکس پین استفاده می کند. در این بازی شما به همراه سگی به نام Shadow که به دشمنان حمله می کند بازی می کنید. شما هر دشمنی را که هدف قرار داده باشید، این سگ به طور خودکار او را می کشد و سپس هرچیزی که این دشمن دارد را برای شما می آورد. البته قدرت این سگ بسیار زیاد است و برای جلوگیری از این قضیه، شما هر چند وقت یکبار میتوانید از سگ خود استفاده کنید. در برخی از بخش های معمایی بازی Dead to Rights بازیکن در واقع کنترل مستقیم Shadow را برای رسیدن به مناطقی که شخصیت انسان قادر به آن نیست، در دست می گیرد.

دانلود ترینر بازی Dyson Sphere Program

دانلود ترینر بازی Dyson Sphere Program

ترینر بازی Dyson Sphere Program

دانلود ترینر بازی Dyson Sphere Program

ترینر بازی Dyson Sphere Program در سبک استراتژی و شبیه سازی علمی تخیلی فضایی می باشد که در آن می توانید کارآمدترین کارخانه بین کهکشانی را بسازید! از قدرت ستاره ها استفاده کنید ، منابع را جمع آوری کرده ، خطوط تولید را برنامه ریزی و طراحی کنید و کارخانه بین ستاره ای خود را از یک کارگاه فضایی کوچک به یک امپراتوری صنعتی در سراسر کهکشان توسعه دهید. شما می توانید امپراتوری صنعتی کهکشانی خود را از ابتدا بسازید. در بازی Dyson Sphere Program شما یک مهندس فضایی هستید که مسئول پروژه ای است که توسط اتحاد فضایی COSMO راه اندازی شده و وظیفه ای بزرگ را بر عهده دارد: ساخت Dyson Spheres (یک ابر ساخت که به دور یک ستاره می چرخد و تمام توان و انرژی خود را مهار می کند) برای تولید انرژی مورد نیاز بشریت.

دانلود ترینر بازی DIRT 5

دانلود ترینر بازی Dirt 5

ترینر بازی DIRT 5

دانلود ترینر بازی Dirt 5

ترینر بازی DIRT 5 بیشتر روی مسابقات آفرود تمرکز دارد و در آن انواع و اقسام اتومبیل ‌ها در کلاس‌ های گوناگون وجود دارند تا تجربه ‌ای به یاد ماندنی را برای هواداران ژانر مسابقه ای و ماشین سواری به ارمغان آورد. این نسخه یک دنباله قابل قبول به حساب می ‌آید که می تواند دوست داران بازی ‌های ریسینگ آرکید را تا ساعت ها سرگرم خود سازد. حالت تک نفره Career بازی DIRT 5 یک حالت داستانی به خود گرفته و در آن بازیکنان باید در مسابقات متعددی شرکت و آن ‌ها را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند. می توان گفت این بخش یکی از نقاط قوت بازی محسوب می شود که بسیار سرگرم کننده طراحی شده است.

دانلود ترینر بازی Driver 3

DRIV3R

ترینر بازی Driver 3

DRIV3R

ترینر بازی Driver 3 سومین نسخه در سری مشهور و پرطرفدار "درایور" می باشد که در سال 2004 منتشر شد. پلیرها نقش یک افسر مخفی سازمان اف بی آی به نام John Tanner را بر عهده می گیرند که در مورد یک پرونده مهم قاچاق خودرو تحقیق می کند. گیم پلی بازی درایور 3 به ترکیبی از المان های جهان آزاد که از طریق دید سوم شخص انجام می شود، تمرکز دارد و می توانید در هر زمان زوایای مختلف دوربین را تغییر دهید. بازی DRIV3R مکانیزم های جدیدی در بخش گیم پلی مانند موتور سواری، قایق موتوری، شنا و اسلحه را نیز به بازی اضافه کرده و به نوعی در ساختار خود از عنوان Grand Theft Auto 3 الگو برداری کرده است.