آذر دیتا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " D "
نمایش مطالب دسته بندی : D

دانلود ترینر بازی Dynasty Warriors 9: Empires

دانلود ترینر بازی Dynasty Warriors 9: Empires

ترینر بازی Dynasty Warriors 9: Empires

دانلود ترینر بازی Dynasty Warriors 9: Empires

در ترینر بازی Dynasty Warriors 9: Empires ارتش های خود را آزادانه فرماندهی کرده و از محاصره های هیجان انگیز قلعه لذت ببرید. مبارزات از «نبردهای» بازی‌های قبلی به «محاصره‌های قلعه» تبدیل شده‌اند که در اطراف هر قلعه رخ می‌دهند. در سیاست، انتخاب و تعامل بین افسران، پایه‌های یک نیرو را تعیین می ‌کند. در بخش گیم پلی بازی Dynasty Warriors 9: Empires بازیکنان می توانند سبک های زندگی مختلفی را تجربه کنند، به عنوان حاکمان، ژنرال ها، افسران غیروابسته بازی کنند. در محیطی که همیشه در حال تغییر است، از برنامه ریزی نادرست و قدرت نظامی استفاده کنید.

دانلود ترینر بازی Divinity: Original Sin

دانلود ترینر بازی Divinity: Original Sin

ترینر بازی Divinity: Original Sin

دانلود ترینر بازی Divinity: Original Sin

در ترینر بازی Divinity: Original Sin شما نقش یک شکارچی منبع جوان را بر عهده می گیرید: وظیفه شما این است که دنیا را از شر کسانی که از بدترین جادوها استفاده می کنند خلاص کنید. وقتی شروع به تحقیقی معمولی درباره قتل می کنید، ناگهان خود را در میانه نقشه ای می یابید که ساختار زمان را به هم می زند. داستان حماسی بازی Divinity: Original Sin ممکن است شما را به سمت هدف نهایی خود سوق دهد، اما نحوه رسیدن به آن کاملاً به شما بستگی دارد. تصمیمات خود را با همراهان در میان بگذارید. در نبردهای نوبتی با دشمنان مبارزه کنید. دنیای باز را کاوش کنید و با همه چیز و هرکسی که می بینید تعامل داشته باشید.

دانلود سیو بازی DOOM 3

دانلود سیو بازی DOOM 3

سیو بازی DOOM 3

دانلود سیو بازی DOOM 3

در سیو بازی DOOM 3 تکنولوژی و علم دروازه های ناشناخته بعدهای دیگر را باز کرده و اکنون تنها یک مرد بین جهنم و زمین ایستاده است. خط داستانی دراماتیک، اکشن پرآدرنالین ، گرافیک مثال زدنی و فناوری انقلابی همه با هم ترکیب شده اند تا شما را به ترسناک ترین و گیرا ترین تجربه بازی اول شخص که تا به حال خلق شده است بکشاند. ویرانه های یک تمدن باستانی مریخی رازهای تله پورت را باز کرده و سازمان UAC برای مهار این فناوری دگرگون کننده جهان از همه امکانات خود استفاده می کند. در بازی DOOM 3 به عنوان بخشی از یک گروهان دریایی که برای محافظت از تاسیسات فرستاده شده بود ، وظیفه شما به اندازه کافی ساده به نظر می رسد. اکنون ، در درگیری حماسی با نیروهای جهنمی ، باید بجنگید تا بفهمید چه کسی با شماست ، چه کسی با شما مخالف بوده و برای جلوگیری از رهایی از این کابوس چه باید کرد.

دانلود ترینر بازی Darkest Dungeon II

دانلود ترینر بازی Darkest Dungeon II

ترینر بازی Darkest Dungeon II Early Access

دانلود ترینر بازی Darkest Dungeon II

ترینر بازی Darkest Dungeon II در ادامه نسخه اول خود می باشد که در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام در فروشگاه اپیک گیمز منتشر شده است. این عنوان نیز همانند نسخه قبلی خود ترکیبی عمیق از المان های ژانر نقش‌آفرینی روگ لایک، طراحی زیبای دنیای فانتزی است که در دنیایی تاریک و فانتزی روایت می‌ شود.بخش گیم پلی بازی Darkest Dungeon 2 حدود پنج ساعت زمان نیاز دارد و پیشرفت‌هایی که در آن کسب می‌کنید، برای بالابردن توانایی قهرمانان، آیتم‌ها و ارتقا آن‌ها به مرحله جدید لازم خواهد بود. سیستم مبارزه بازی نسبت به نسخه قبلی خود بسیار ارتقائ و بهبود یافته است.

دانلود ترینر بازی Disciples: Liberation

دانلود ترینر بازی Disciples: Liberation

ترینر بازی Disciples: Liberation

دانلود ترینر بازی Disciples: Liberation

ترینر بازی Disciples: Liberation در سبک نقش‌آفرینی‌ نوبتی بوده که دنیایی تاریک و فانتزی را برای ماجراجویی و اکتشاف پیش روی پلیرها قرار می دهد. وقایع داستانی این نسخه در سرزمینی به نام Nevendaar جریان دارد که توسط نژادهای مختلفی حکومت می‌شود. از یک امپراتوری نیروهای انسانی که توسط افراط گرایی مذهبی اداره می شود گرفته تا نیروهای تاریکی که توسط ملکه دیوانه کنترل می شوند. بیش از 27 ماموریت در بخش داستانی بازی Disciples Liberation گنجانده شده اند که در آنها می توانید به پنج پایان مختلف بازی دسترسی پیدا کنید. شما به عنوان پلیر می‌توانید یک تجربه حماسی فانتزی داشته و آن را در محیط‌های تاریک دنبال کنید.

دانلود ترینر بازی Deaths Gambit: Afterlife

ترینر بازی Death's Gambit: Afterlife

دانلود بازی Deaths Gambit: Afterlife برای PC

ترینر بازی Deaths Gambit: Afterlife یک عنوان چالش برانگیز و دو بعدی پلتفرمر همراه با المان های سبک نقش آفرینی است که ساعت ها با چالش های خود شما را سرگرم خواهد کرد. شما در نقش یکی از خدمتکاران گروه Death هستید و بایستی راز پنهان سرزمین خیالی Siradon و در واقع راز واقعی جاودانگی را کشف کنید. بازی شما در در سیاره ای بیگانه با تم قرون وسطایی قرار می دهد که در آن انواع موجودات عجیب و غریب و شوالیه ها حضور دارند. در بخش گیم پلی بازی Death's Gambit: Afterlife حدود ده مرحله چالش برانگیز و پنج باس فایت منحصر به فرد وجود دارند که تا ساعت ها می تواند شما را به خود سرگرم سازد.

دانلود ترینر بازی Deathloop

دانلود بازی DEATHLOOP برای کامپیوتر

ترینر بازی Deathloop

دانلود بازی DEATHLOOP برای کامپیوتر

وقایع داستانی ترینر بازی Deathloop در ال 1960 رخ می دهد، شما سرگذشت شخصیتی به نام Colt Vahn را بازگو می ‌کند که در جزیره Blackreef در یک حلقه بسته زمانی گرفتار شده. به این صورت که با پایان یافتن نیمه شب، اتفاقات روز قبل دوباره از نو تکرار می شوند. تنها راه شکست حلقه زمانی نام برده، از بین بردن هشت شخصیت مختلف است که با نام Visionary شناخته می شوند. گیم پلی بازی Deathloop از المان‌های اصلی ژانر روگ لایک پیروی می کند که ساختار آن به دو بخش مخفی کاری و اکشن ناب تقسیم می شود. شما علاوه بر استفاده از سلاح‌های گرم مختلف، امکان استفاده از مخفی‌کاری و پارکور را هم دارید و برای هر نبرد می‌توانید روشی جدید را برگزینید.

دانلود ترینر بازی Deaths Door

ترینر بازی Death's Door

بازی Deaths Door

در ترینر بازی Deaths Door برداشتن روح مردگان و مشت زدن به یک ساعت ممکن است یکنواخت شود اما اینکار برای یک کلاغ بسیار صادقانه و از روی نیت خیر می باشد. این کار وقتی روح واگذار شده شما به سرقت می رود، پر جنب و جوش تر می شود و شما باید یک سارقی را که روح های سرگردان را شکار می کند را به قلمرو دست نخورده ای از بعد دیگری از دنیا که مرگ نام دارد جستجو کنید – جایی که موجودات بسیار زودتر از انقضا رشد می کنند و با حرص و قدرت سرریز می شوند. یک رمز و راز تاریک برای گره گشایی: با داستان ها و انگیزه های خود ، ظالمان بزرگ را ردیابی و شکست دهید. یک داستان کمدی غم انگیز و در عین حال تاریک را تجربه کنید و حقایقی را که در پس جریان روح، نقش کلاغ ها و منشأ درها وجود دارد، کشف کنید.

دانلود ترینر بازی Dungeons and Dragons: Dark Alliance

دانلود ترینر بازی Dungeons and Dragons: Dark Alliance

ترینر بازی Dungeons and Dragons: Dark Alliance

دانلود ترینر بازی Dungeons and Dragons: Dark Alliance

ترینر بازی Dungeons and Dragons: Dark Alliance دنباله مستقیمی از نسخه های Baldur's Gate: Dark Alliance و Baldur's Gate: Dark Alliance II بوده و سومین شماره از سری بازی های اتحاد تاریک محسوب می شود که به تازگی منتشر شده است. بازی قدرت لازم را به شما داده تا بتوانید با قهرمانان خود، دنیای وسیع بازی را ویران کرده و به سراغ قهرمانان تسخیر ناپذیر بروید. در گیم پلی بازی چهار قهرمان وجود دارند که هریک دارای توانایی ها و ویژگی های مخصوص به خود می باشند. با کاوش در جهان بازی Dungeons & Dragons: Dark Alliance می‌توانید ارتش خود را شکل داده و از چالش‌های پیش رو عبور کنید.

دانلود ترینر بازی Diablo II

دانلود ترینر بازی Diablo II

ترینر بازی Diablo II

دانلود ترینر بازی Diablo II

ترینر بازی Diablo II یک عنوان حماسی نقش آفرینی اکشن و ماجراجویی می باشد که جزو پیشتازان این ژانر محسوب می شود. وقایع داستانی این بازی در دنیای میان بهشت و جهنم رخ می دهد، شهر Tristram که مورد حمله شیاطین قرار گرفته، تنها با کشته شدن خدای آنان تحت عنوان دیابلو دوباره به آرامش دست پیدا می کند. دیابلو پس از به دست آوردن جسد پهلوانی که او را شکست داد ، برنامه شیطانی خود را از سر گرفت تا بشریت را به برده ای مقدس تبدیل کند. در بازی Diablo II شما به عنوان پالادین یا بربر جادوگر جادوگر آمازون باید به دیابلو و برادران شیطانی او پایان نهایی دهید - حتی اگر خود آنها را در جهنم های سوزان دنبال کنید.