آذر دیتا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " E "
نمایش مطالب دسته بندی : E

دانلود ترینر بازی Eastward

دانلود بازی Eastward برای کامپیوتر

ترینر بازی Eastward

دانلود بازی Eastward برای کامپیوتر

وقایع داستانی ترینر بازی Eastward که یک عنوان دو بعدی در ژانر ماجراجویی می باشد، در آینده اتفاق می‌افتد، زمانی که دنیا با بزرگ ‌ترین چالش خودش یعنی انقراض و نابودی رو به ‌رو شده است. یک سم مرگبار در سرتاسر زمین گسترش پیدا کرده و همه چیز معرض نابودی کامل قرار دارد. با وجود این بحران ساکنین زمین به روستاهای زیرزمینی هجوم آوردند تا زندگی جدیدی را آغاز کنند. در بازی Eastward شما در نقش یک معدنچی هستید و برای بازگشت به زندگی سطح زمین ماجراهای هیجان انگیزی را تجربه می کنند. جان شما ممکن است که به‌خاطر وجود سم در جو زمین به خطر بیفتد. معماهای عجیب و غریبی در بازی وجود دارد.

دانلود ترینر بازی Empire: Total War

دانلود ترینر بازی Empire: Total War

ترینر بازی Empire: Total War

دانلود ترینر بازی Empire: Total War

ترینر بازی Empire: Total War در سبک استراتژی می باشد که وقایع آن در قرن 18 میلادی جریان داشته و نبردهای اروپا را به تصویر می کشد. این نسخه مجموعه ای از ویژگی های جدید انقلابی ، از جمله جنگ دریایی سه بعدی واقعی را به شما معرفی می کند، به طوریکه پلیرها قادر به فرماندهی کشتی های تک یا ناوگان وسیع در دریاهای غنی با جلوه های خارق العاده خواهند بود. گیم پلی بازی Empire: Total War مانند نسخه های قبلی شامل دو بخش گسترده مبارزات انتخابی و ویژه است. بازی با داشتن جلوه های ویژه و انیمیشن های بسیار عالی یکی از بهترین بازی های زمان خود به حساب می آید.

دانلود ترینر بازی Everspace 2

دانلود ترینر بازی Everspace 2

ترینر بازی Everspace 2 Early Access

دانلود ترینر بازی Everspace 2

ترینر بازی Everspace 2 یک تجربه‌ شوتر سریع فضایی تک نفره است که با کاوش عمیق در فضا و سیارات، به دست آوردن تعداد زیادی غنیمت، المان های نقش افرینی ، استخراج و ساخت و ساز همراه است. بازی جهان باز است و از رمز و رازهای بسیاری تشکیل شده است، در بخش گیم پلی بازی Everspace 2 مأموریت‌های اصلی و فرعی بسیاری سر راهتان قرار خواهد گرفت که از تنوع خوبی برخوردار هستند. گونه های بیگانه را کشف کرده، از اسرار بازی پرده برداری کنید ، گنجینه های پنهان را یافته و از اشیا با ارزش خود در برابر باندهای غیرقانونی دفاع کنید.

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls IV Oblivion

ترینر بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls IV Oblivion

ترینر بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion چهارمین نسخه در سری پرطرفدار سبک اکشن-نقش آفرینی جهان باز The Elder Scrolls می باشد که در سال 2006 منتشر شد. داستان این نسخه که در شهر خیالی Cyrodiil اتفاق می افتد، حول تلاش شخصیت اصلی برای خنثی کردن یک فرقه متعصب معروف به "سپیده دم اسطوره" است که قصد دارد دروازه های پورتال را به یک قلمرو اهریمنی موسوم به "فراموشی" باز کند. بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion با اجازه دادن به بازیکن در هر زمان و در نظر گرفتن خط اصلی داستان به صورت نامحدود ، به سنت دنیای پیشین خود ادامه می دهد. در اوایل بازی ، هفت مهارت توسط بازیکن به عنوان مهارت های اصلی برای شخصیت خود انتخاب می شود ، و مهارت های جزئی به عنوان مهارت های کوچک باقی می ماند. محیط بازی بسیار زیبا و خلاقانه طراحی شده و مملو از جزئیات است.

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls IV Shivering Isles

ترینر بازی The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls IV Shivering Isles

ترینر بازی The Elder Scrolls IV: Shivering Isles نام یک بسته الحاقی برای بازی نقش آفرینی The Elder Scrolls IV: Oblivion است که در سال 2007 منتشر شده است. گیم پلی این بازی همانند نسخه اصلی است. طراحی، مانورها و رابط های اساسی بدون تغییر باقی مانده اند. این بازی یک بازی ماجراجویی نقش آفرینی مبتنی بر فانتزی است. شما بازی را با تعریف شخصیت خود، تصمیم گیری در مورد مجموعه مهارت های آن، تخصص، ویژگی های فیزیکی و نژاد آغاز می کنید. شما از طریق تمرین مهارت های خاص مانند به دست آوردن تجربه تیراندازی با کمان، امتیازات تجربی را کسب می کنید. شما در دنیای بازی کاوش می کنید، با شخصیت های غیر بازیکن تعامل می کنید و شخصیتی را مطابق با سلیقه خود توسعه می دهید.

دانلود ترینر بازی EVERSPACE

دانلود ترینر بازی EVERSPACE

ترینر بازی EVERSPACE

دانلود ترینر بازی EVERSPACE

ترینر بازی EVERSPACE یک عنوان داستان محور نیست و در تمام طول بازی شما باید در فضا پیشروی کرده و با دشمنان مبارزه کنید. بازی بر روی نبردهای فضایی تک نفره تمرکز دارد و ترکیبی منحصر به فرد از المان های سبک روگ لایک همراه با جلوه های بصری عالی و داستانی غیر خطی می باشد. بازی EVERSPACE شما را به سفری چالش برانگیز در یک جهان هموار در حال تغییرریال مملوء از زیبایی و پر از شگفتی می برد. مهارت ها ، تجربه و استعداد شما به طور مداوم مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. در بازی شما می‌توانید. سفینه خود را شخصی‌سازی کنید یا سلاح‌های جدید بر روی آن بگذارید.

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls III: Morrowind

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls III Morrowind

ترینر بازی The Elder Scrolls III: Morrowind

دانلود ترینر بازی The Elder Scrolls III Morrowind

ترینر بازی The Elder Scrolls III: Morrowind سومین نسخه در سری پرطرفدار سبک اکشن-نقش آفرینی جهان آزاد "الدر اسکرالز" محسوب می شود که در سال 2002 منتشر شد. وقایع داستانی این نسخه در Vvardenfell رخ می دهد، یک جزیره در منطقه Dunmer واقع در Morrowind، بخشی از قاره تامریل. بازی The Elder Scrolls III: Morrowind یک عنوان حماسی تک نفره است که در آن شما می توانید هر نوع شخصیتی را که تصور کنید در آن ایجاد و با او بازی را پیش ببرید. اقدامات شما شخصیت شما را مشخص می کند و گیم پلی شما در پاسخ به اقدامات شما تغییر می کند و تکامل می یابد. این بازی توانسته امتیاز فوق العاده 10/10 را از کاربران استیم دریافت کند.

دانلود ترینر بازی eFootball PES 2021

eFootball-PES-2021-Steam-Backup

ترینر بازی eFootball PES 2021

eFootball-PES-2021-Steam-Backup

در ترینر بازی eFootball PES 2021 همان سیستم گیم پلی نسخه قبلی با بازیکنان و ترکیب‌ های جدید را شاهد هستیم که تجربه ‌ای جدید و تازه از رقابت ‌های فوتبال را در اختیار علاقه مندان قرار می ‌دهد. از جمله مواردی که در این آپدیت جدید وجود دارد، مسابقات یورو 2021 است که به عنوان یک آپدیت فصلی روی نسخه قبلی نصب می شود. در نسخه eFootball PES 2021 تغییری در زمینه گیم پلی و مودهای صورت نگرفته و تنها ترکیب تیم‌ ها، کیت‌ ها و چهره بازیکنان تغییر یافته است، در واقع این نسخه جدید به عنوان یک آپدیت روی نسخه 2020 قابل نصب بوده و تغییر چندانی در گیم پلی آن صورت نگرفته است.

دانلود ترینر بازی Eastern Exorcist

Eastern Exorcist cover

ترینر بازی Eastern Exorcist

Eastern Exorcist cover

ترینر بازی Eastern Exorcist از عناوین اکشن به صورت دوبعدی است که در آن باید هدایت یک جن گیر را به عهده گرفته و با شمشیری که در اختیار دارید، تمام دشمنان را از پا درآورید. بازی دارای داستان و گیم ‌پلی جذابیست که می ‌تواند بازی ‌بازان را برای چندین ساعت سرگرم کند. این بازی در حال حاضر در مرحله دسترسی زودهنگام استیم قرار دارد و نسخه کامل آن در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد. سبک هنری و جلوه های بصری Eastern Exorcist بیشتر به نقاشی جوهری چینی شباهت دارد و تمامی موارد آن با دست طراحی شده اند.

دانلود ترینر بازی Edge Of Eternity

edge-of-eternity-early-access-cover

ترینر بازی Edge Of Eternity

edge-of-eternity-early-access-cover

ترینر بازی Edge Of Eternity جهان هریون از هم پاشیده است، سالها پیش، ورود یک نیروی اسرارآمیز بیگانه سرانجام این سیاره را به یک جنگ فاجعه آمیز بی پایان فرو برد، جایی که هم جادو و هم فناوری به بدترین و تاریک ترین شکل افراطی خود رها شده بودند. اکنون یک تهدید به مراتب بزرگتر نیز ظهور کرده: در یک اقدام ننگین جنگ، متجاوزان ، خوردگی را آزاد کردند، یک بیماری کشنده که زندگی را به انواع مختلف سوء رفتارهای بد تبدیل می کند. بازی Edge Of Eternity هم اکنون در مرحله آزمایشی بتا قرار دارد و در دسترس هواداران سبک نقش آفرینی ژاپنی می باشد.