خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " F "
نمایش مطالب دسته بندی : F

دانلود ترینر بازی Far Cry

Far Cry 1

ترینر بازی Far Cry

Far Cry 1

داستان ترینر بازی Far Cry در یک مجمع الجزایر گرمسیری اسرارآمیز رخ می دهد و درباره سرباز ویژه سابق به نام Jack Carver است که به دنبال یک روزنامه نگار که او را همراهی می کرد، پس از ناپدید شدنش وقتی که قایق آنها توسط مزدوران نابود شد، راهی جزیره مذکور می شود. می توان گفت این نسخه با دارا بودن یک گیم پلی جذاب ‌توانست یک تجربه‌ بی‌نظیر برای پلیری باشد که آن را سال ۲۰۰۴ بازی کرده باشد. در بازی Far Cry 1 روایت داستانی جذاب در کنار شخصیت پردازی قابل قبولی را شاهد هستیم که در تمامی ابعاد خود می تواند کامل در نظر گرفته شود. در بحث هوش مصنوعی شما می‌توانید بازی را یک مثال خوب در دوران خودش بدانید.

دانلود ترینر بازی Fury Unleashed

Fury Unleashed

ترینر بازی Fury Unleashed

Fury Unleashed

ترینر بازی Fury Unleashed حاصل پنج سال کار استودیوی Awesome Games Studio است که تمرکز اصلی آن روی اکشن و مبارزات سریع است. اگر از طرفداران بازی ‌هایی مانند Contra و Metal Slug هستید، مطمئنا از تجربه این عنوان لذت خواهید برد. دنیای بازی در سراشیبی سقوط است و موجودات عجیب و مردگان متحرک در همه جا یافت می شوند. بازی در بخش گیم پلی مبتنی بر حرکات ترکیبی و کمبوهای جذاب بوده که المان ‌های اکشن، پلتفرمر و روگ ‌لایت را به درستی در خود جای داده است. تجربه بازی Fury Unleashed برای علاقمندان سبک پلتفرمر و اکشن دهه هشتاد میلادی به شدت توصیه می شود.

دانلود ترینر بازی Follia Dear father

Follia Dear father

ترینر بازی Follia Dear father

Follia Dear father

شخصیت اصلی ترینر بازی Follia Dear father فردی به نام Marcus Pitt است و به خاطر اینکه پدر و مادرش هر دو استاد دانشگاهی معروف هستند ، به شهرت رسیده است. او بعدها با اتفاقات عجیب و غریبی در دانشگاه روبرو می‌ شود که وقایع ترسناکی را رقم می زنند. مارکوس به جستجوی والدینش می رود ، اما در عوض می یابد برای زندگی خود در برابر وحشت هایی که در هر گوشه ای انتظار او را می کشند ، تلاش کند. سفر مارکوس برای یافتن والدینش ، یا حداقل پیدا کردن آنچه برای آنها اتفاق افتاده است ، او را با بدترین کابوسهایش روبرو می سازد. در بازی Follia Dear father باید حتی کوچکترین نشانه ها را نیز دنبال کنید ، شاید به جایی برسید که می خواهید و ناامید نشوید .

دانلود ترینر بازی Fable III

Fable III-pc-cover

ترینر بازی Fable III

Fable III-pc-cover

ترینر بازی Fable III سومین نسخه در سری خود محسوب می شود که داستان آن روی مبارزات شخصیت اصلی برای سرنگونی پادشاه آلبیون تمرکز دارد، در واقع شما در نقش برادر پادشاه شهر Albion هستید. در زمینه داستانی به صورتی روایت می شود که شخصیت اصلی مراحل سخت و دشوار را پشت سر می گذارد تا به یک پادشاه تمام عیار تبدیل شود. شخصیت اصلی بازی Fable III می تواند از سه سلاح مختلف استفاده کند؛ سلاح های سرد مانند شمشیر و چکش، سلاح های گرم و در آخر جادو که می توان به قدرت آتش زدن، یخ زدن و برق پرتاب کردن، اشاره کرد. دشمنان شما اکثرا موجودات غیر انسان و هیولایی هستند. در بازی باس های خیلی کمی حضور دارند.

دانلود ترینر بازی Far Cry 2

Far Cry 2 cover

ترینر بازی Far Cry 2

Far Cry 2 cover

مجموعه ترینر بازی Far Cry 2 را در این مطلب قرار داده ایم. این عنوان بسیاری از ایده های عالی را از نسخه قبلی به ارث برده و حتی در بعضی موارد آنها را بهبود بخشیده است، تیراندازی با سرعت بالا و گشت و گذار که در محیط های زیبا و البته مهم آفریقای مرکزی صورت می گیرد. بستر داستانی در ابتدای بازی Far Cry 2 ساده است، اما پیچ و خم هایی زیبا به خودش می بیند و جزییات فراوانی دارد. شما اسلحه ای برای استخدام هستید، در کشور جنگ زده آفریقا به دام افتاده اید، به مالاریا مبتلا شده اید و مجبور به انجام معامله با جنگ سالاران فاسد در هر دو طرف درگیری هستید تا بتوانید کاری را انجام دهید که Jackal را خراب می کند.

دانلود ترینر بازی Final Fantasy VIII Remastered

Final Fantasy VIII Remastered

ترینر بازی Final Fantasy VIII Remastered

Final Fantasy VIII Remastered

مجموعه ترینر بازی Final Fantasy VIII Remastered را در این مطلب قرار داده ایم. این عنوان نسخه بازسازی شده بازی فاینال فانتزی 8 محسوب می شود که به‌ مانند انتشار نسخه‌ اصلی در سال ۱۹۹۹ میلادی، انقلابی محسوب می ‌شود. دانلود ترینر بازی Final Fantasy VIII Remastered خاطرات گذشته نسخه‌ اصلی آن را مجددا احیا کرده و می توان از آن به یک عنوان شگفت ‌انگیز و سرگرم‌ کننده برای همه گیمرها نام برد. بازی Final Fantasy VIII Remastered مهم‌ ترین نسخه در تمام فرانچایز فاینال فانتزی به حساب می ‌آید که با ارائه داستانی جالب و گیم پلی ‌ای بی‌ نظیر و تکرار نشدنی، دست به انقلابی بزرگ در سبک نقش آفرینی در اواخر دهه نود زد.

دانلود ترینر بازی Frostpunk

frostpunk

ترینر بازی Frostpunk

Frostpunk-PC-Game

سه ترینر بازی Frostpunk را در این مطلب قرار داده ایم. همانطور که می دانید، 11Bit Studios با انتشار بازی تحسین برانگیز This War of Mine توانست موفقیت های بسیاری را کسب کند و همانطور که قبلا نیز اطلاع رسانی کرده بودیم، محصول جدید این استودیو، عنوانی در همان سبک به نام Frostpunk می باشد که چندی پیش منتشر شد. داستان ترینر بازی Frostpunk در دنیایی کاملا یخ‌زده و منجمد روایت می شود، در این محل سرمای شدید و طاقت فرسایی وجود دارد که انسان‌ها برای غلبه بر این وضع، فناوری ای مبتنی بر بخار را توسعه دادند که به کمک این تکنولوژی و با استفاده از کوره هایی بزرگ، توانایی تولید گرما را دارند. وظیفه شما به عنوان پلیر این است که با اتخاذ تصمیمات قاطع و درست، بتوانید در شرایط سخت حاکم بر دنیای بازی، مردم جامعه خود را رهبری نمایید و از آشفتگی آن جلوگیری نمایید.

دانلود ترینر بازی Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 pc

ترینر بازی Forza Horizon 4

Forza-Horizon-4-PC-Game

دانلود ترینر بازی Forza Horizon 4 نیز توانست موفقیت های نسخه قبلی را هم چنان تکرار کند و رنگ و لعابی تازه به عناوین سبک ماشین سواری ریسینگ ببخشد. ترینر بازی Forza Horizon 4 که در این مطلب قرار گرفته، حاوی یک قابلیت می باشد و در صورت نیاز می توانید از آن استفاده نمایید. بزرگترین تفاوت ترینر بازی Forza Horizon 4 نسبت به نسخه قبلی، اضافه شدن تغییرات آب و هوایی پویا است و می توان گفت وسعت نقشه آن تقریبا مشابه نسخه سوم می باشد. با اطمینان می توانیم بگوییم بازی Forza Horizon 4 دارای کامل ترین و بهترین سبک در تاریخ بازی های اتومبیل رانی و ریسینگ آرکید است. یکی از جالب توجه ترین ویژگی های بازی Forza Horizon 4 تغییر فصل هاست و نقشه بازی با توجه به فصل ها تغییر می کند.

دانلود ترینر بازی Fade to Silence

Fade-to-Silence-pc-cover-small

ترینر بازی Fade to Silence

Fade-to-Silence-pc-cover-small

مجموعه ترینر بازی Fade to Silence را در این قسمت قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما کاربران گرامی وب سایت بیاتوگیم قرار گیرند. در ابتدا این عنوان در سال 2017 به صورت دسترسی زودهنگام استیم در اختیار کاربران قرار گرفت و با استقبال نسبتا خوبی هم مواجه شد. بازی Fade to Silence در سبک تلاش برای بقا و نقش آفرینی می باشد که وقایع داستانی آن در دنیایی پساآخرالزمانی و پوشیده از یخبندان رخ می دهد که زمستانی کشنده آن را فراگرفته است. شما در نقش فردی به نام Ash قرار می گیرید که شخصیتی رنج دیده بوده و یک برهوت پساآخرالزمانی سراسر منجمد را به منظور جمع آوری منابع مورد نیاز جهت ساخت پناهگاه گشت و گذار می نماید. به مرور زمان با کاهش منابع، انجام کارهای ساده مانند ارتقاء تجهیزات و جمع آوری مواد اولیه، نیازمند تلاشی مضاعف برای رسیدن به موارد لازم و ضروری محسوب می شوند. برای دانلود ترینر بازی Fade to Silence به ادامه مطلب بروید.

دانلود ترینر بازی Far Cry New Dawn

Far-Cry-New-Dawn-PC-Game

ترینر بازی Far Cry New Dawn

Far-Cry-New-Dawn-PC-Game

وقایع داستانی ترینر بازی Far Cry New Dawn حدود 17 سال پس از نسخه پنجم رخ می دهد، پس از اینکه شخصیت جوزف به هدف خود که هدایت نسل بشر بود، رسید شهر Hope Country به وسیله او بمباران شد و هیچ اثری از انسان ها و موجودات زنده شهر باقی نماند. حال شما در نقش شخصیتی ناشناس به شهر نامبرده سفر می کنید و قصد نجات بازمانده ها را دارید، همان فرمولی که در سایر نسخه های فارکرای مشاهده کرده ایم. تلاش های شما برای کمک به بازماندگان شهر توسط افراد گروه Highwaymen به رهبری دو خواهر دوقلو به نام های Mickey و Lou مورد تهدید قرار می گیرد.