زولا

نبرد خان ها

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " G "
نمایش مطالب دسته بندی : G

دانلود ترینر بازی Grand Theft Auto 2

دانلود ترینر بازی Grand Theft Auto 2

ترینر بازی Grand Theft Auto 2

دانلود ترینر بازی Grand Theft Auto 2

ترینر بازی Grand Theft Auto 2 یک بازی اکشن و ماجراجویی است که دو سال بعد از نسخه قبلی یعنی در سال 1999 منتشر شده است. تمرکز این بازی بر روی بازیکنانی است که در هنگام گشت و گذار در یک شهر خیالی آینده نگرانه، نقش یک مجرم را به عهده می گیرند، برای سندیکاهای مختلف جرم و جنایت کار می کنند و برای داشتن هر کاری که می خواهند برای رسیدن به هدف خود آزاد باشند، آزاد هستند. مقدمه بازی برای یک عنوان در این مجموعه بی نظیر است، زیرا شامل صحنه های لایو اکشن است که توسط Rockstar Games فیلمبرداری شده است. امتیازات مربوط به اقدامات مجرمانه مختلف از جمله تخریب اتومبیل، فروش وسایل نقلیه و انجام مأموریت برای سندیکاهای مختلف جرایم اعطا می شود.

دانلود ترینر بازی Grand Theft Auto

دانلود بازی Grand Theft Auto

ترینر بازی Grand Theft Auto

دانلود بازی Grand Theft Auto

ترینر بازی Grand Theft Auto یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی است که در سال 1997 منتشر شده است. روایت این بازی از یک جنایتکار پیروی می کند که با الهام از مکان های زندگی واقعی، در سه شهر خیالی از حیث دنیای جنایی ارتقا پیدا می کند. گیم پلی بازی از زاویه دید بالا به پایین ارائه می شود و در یک فضای جهان باز اتفاق می افتد که در آن بازیکن نیازی به انجام ماموریت ها ندارد، اگرچه برای پیشرفت در سطوح لازم است. این بازی از شش سطح تقسیم شده بین سه شهر اصلی تشکیل شده است. هر محلی بر اساس یک شهر واقعی در ایالات متحده است، با یک نام جایگزین: Liberty City (شهر نیویورک)، San Andreas (سان فرانسیسکو) و Vice City (میامی).

دانلود ترینر بازی GUN

دانلود ترینر بازی GUN

ترینر بازی GUN

دانلود ترینر بازی GUN

در ترینر بازی GUN وقتی روزگار همه چیزهای مهم را از شخصیت اصلی داستان یعنی Colton White سلب می کند ، تنها چیزی که او می تواند به آن اعتماد کند اسلحه او است. کولتون در تلاش است تا عدالت انتقام جویانه را نسبت به افرادی که به او ظلم کرده اند ، ادا کند. بازی GUN یک ماجراجویی حماسی واقع گرایانه است که به شما اجازه می دهد گیمرها وحشیگری غرب بی قانون را تجربه کنید. ماموریت های جانبی بی شماری را شروع کنید که به شما امکان تسلط بر اسلحه زنی و سوارکاری را می دهد. سلاح های مخفی را باز کنید و مهارت ها و توانایی های خود را ارتقا دهید تا عملکرد سلاح و تجهیزات خود را بهبود ببخشید.

دانلود ترینر بازی Ghostship Chronicles

دانلود ترینر بازی Ghostship-Chronicles

ترینر بازی Ghostship Chronicles

دانلود ترینر بازی Ghostship-Chronicles

ترینر بازی Ghostship Chronicles سومین و آخرین فصل از سه گانه‌ Ghostship می باشد که وقایع داستانی آن یک سال قبل از اتفاقات ایکاروس ۳ جریان دارد. در این بازی شما به عنوان یکی از اعضای تیم عملیات ویژه گروه موسوم به کشتی مورد نظر در نسخه های قبلی بازی ناپدید شده بود و اکنون شما وظیفه دارید تا با کمک دیگر همراهان خود علت دقیق ناپدید شدن آن بپردازید. هستید که باید برای تحقیق و نجات وارد یک کشتی متروکه شوید. این کشتی در نسخه های قبلی این مجموعه بنا به دلایلی ناپدید شده بود و اکنون شما وظیفه دارید با کمک دیگر همراهان به نجات افراد و علت دقیق ناپدید شدن آن بپردازید. در بازی Ghostship Chronicles همراه با اعضای گروه خود داستان را دنبال کنید و به یاد داشته باشید تصمیمات شما در پایان باعث می شوند گیم پلی متفاوتی را شاهد باشید.

دانلود ترینر بازی Godfall

دانلود ترینر بازی Godfall

ترینر بازی Godfall

دانلود ترینر بازی Godfall

وقایع داستانی ترینر بازی Godfall در یک دنیای فانتزی جریان دارد و داستان‌های حماسی را روایت می کند. این بازی جزو اولین عنوان انحصاری کنسول جدید سونی یعنی PS5 به‌ شمار می رود که در ژانر اکشن نقش‌آفرینی Co-Op می باشد. دنیای بازی Godfall به قلمروهای زمین، آب، هوا، آتش و روح تقسیم می ‌شود و در آن پلیرها باید برای جلوگیری از یک واقعه‌ آخرالزمانی بزرگ، نقش یکی از آخرین شوالیه‌ های بزرگ را برعهده بگیرند. شما ۵ نوع کلاس از سلاح ‌ها را برای انتخاب دارید که براساس هر یک از مجموعه زره‌ ها و Valorplates مجهز می ‌شوند. این سلاح‌ها شامل شمشمیر بلند و دو تیغه، چکش جنگی و ... می شود.

دانلود ترینر بازی Grey Skies: A War of the Worlds Story

دانلود بازی Grey Skies A War of the Worlds Story

ترینر بازی Grey Skies: A War of the Worlds Story

دانلود بازی Grey Skies A War of the Worlds Story

وقایع داستانی ترینر بازی Grey Skies: A War of the Worlds Story در آینده ای دور جریان دارد، هنگامی که ربات های هوشمند از یک دنیای بیگانه وارد زمین شده اند و قصد نابودی انسان ها را دارند. شما کنترل یک زن به نام Harper را برعهده دارید که یکی از بازماندگان حمله و هجوم نام برده می باشد. در نقش این شخصیت باید سعی کنید با استفاده از توانایی هایی که دارید در این دنیای آشوب زده زنده بمانید. بازی Grey Skies: A War of the Worlds Story یک عنوان مخفی کاری تک نفره ماجرایی می باشد که شما را به میان حمله مریخ می برد. در بخش گیم پلی از شرایط محیطی به نفع خود استفاده نمایید و از توانایی های شخصیت اصلی استفاده نمایید.

دانلود ترینر بازی Ghostrunner

دانلود ترینر بازی Ghostrunner

ترینر بازی Ghostrunner

دانلود ترینر بازی Ghostrunner

ترینر بازی Ghostrunner در یک جهان پیشرفته و پسازمانی جریان دارد که ساختار آن بر اساس تکنولوژی روز دنیا و سایبرپانک بنا شده است. این بازی از نظر گیم ‌پلی و استفاده از المان ‌های پارکور، تا حد زیادی شما را به یاد مجموعه Mirror's Edge می‌اندازد، بازی Ghostrunner برای آن دسته پلیرهایی ساخته شده که به انجام چالش ‌های سریع و سخت تمایل دارند. گیم پلی بازی بسیار سریع و هیجان‌انگیز دنبال می‌شود و دروازه‌های دنیای بی‌نظیری را روی شما می ‌گشاید. دشمنان خود را با استفاده از شمشیر کاتانای ویژه و قدرتمند خود به دو نیم تقسیم کرده و با حرکات و سرعت فوق بشری خود از کنار گلوله‌هایی که به سمت شما شلیک می‌شوند عبور کنید.

دانلود ترینر بازی Gunfire Reborn

Gunfire Reborn

ترینر بازی Gunfire Reborn Early Access

Gunfire Reborn

ترینر بازی Gunfire Reborn یک عنوان مبتنی بر مراحل ماجراجویی است که با المان های سبک اول شخص شوتر، Roguelite و نقش آفرینی ارائه می شود. بازیکنان می توانند کنترل قهرمانان با توانایی های مختلف را به دست بگیرند تا گیم پلی ساخت و ساز متنوعی را تجربه کنند، برای کشف مراحل تصادفی از سلاح های متنوع استفاده کنند. این بازی را می توان توسط تک نفره یا Co-op تا چهار نفر بازی کرد. در هر مرحله از Gunfire Reborn با قهرمانان، اسلحه ‌ها، آیتم‌ها، وظایف و مهم ‌تر از همه شیوه های مبارزاتی مختلفی روبرو خواهید شد که بسیار سرگرم کننده طراحی شده اند.

دانلود ترینر بازی Grounded

grounded-cover

ترینر بازی Grounded

grounded-cover

ترینر بازی Grounded جدیدترین ساخته استودیوی مشهور Obsidian Entertainment است که در حال حاضر به صورت مرحله دسترسی زودهنگام استیم منتشر شده و توانسته عملکرد فوق العاده ای از خود نشان دهد. این عنوان در سبک اول شخص بقا می باشد که داستانی درباره انسان‌های کوچک و حشرات را روایت می‌ کند. در بازی Grounded مانند دیگر بازی های سبک زنده ماندن، شما در ابتدا یک پایگاه می سازید، به جمع آوری منابع می پردازید، وسایل مورد نیاز را برای خود درست کرده و برای غذای خود شکار می کنید. بازی از یک تا سه بازیکن را پشتیبانی می کند و المان‌ها و ظرفیت‌های مختلفی درباره این سبک در بازی وجود دارند.

دانلود ترینر بازی The Godfather II

The-Godfather-II-PC-Game

ترینر بازی The Godfather II

The-Godfather-II-PC-Game

ترینر بازی The Godfather II دومین نسخه در سری اکشن-ماجراجویی سوم شخص پدرخوانده محسوب می شود که در سال 2009 منتشر شد. در این نسخه شما خود در نقش پدرخوانده هستید و تمامی مسائل مربوط به سازمان مافیا بر عهده شماست، شما از جانب خانواده کورلئونه وظیفه ‌دارید تجارت آن ‌ها را در نیویورک، کوبا و میامی به دست بگیرید. می توان گفت بازی The Godfather II در بسیاری جهات به سری GTA شباهت دارد و باید به کمک پول و قدرتی که در دست دارید، تمام شهر را به دست بگیرید و مطمئنا در این راه دشمنان زیادی سد راهتان هستند. گیم‌پلی بازی همچون نسخه پیشین از بخش مبارزات، تعقیب و گریز، و مأموریت‌های مهیج برخوردار است.