زولا

نبرد خان ها

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " L "
نمایش مطالب دسته بندی : L

دانلود ترینر بازی The Last Spell

دانلود ترینر بازی The Last Spell

ترینر بازی The Last Spell Early Access

دانلود ترینر بازی The Last Spell

ترینر بازی The Last Spell عنوانی در سبک نقش آفرینی تاکتیکی با المان های روگ لایت می باشد که در طول روزها، شما باید به دقت انتخاب کنید چگونه شهر خود را از نو بسازید و وضعیت دفاعی خود را چگونه سازماندهی کنید. آیا خرید یک شمشیر آتشین کاملاً جدید را در اولویت خود خواهید دید ، یا یک مانا خواهید ساخت تا برخی از ماناهای بی ارزش را بعد از جنگ دوباره تولید کنید؟ بازی در حال حاضر در مرحله Early Access قرار دارد و نسخه نهایی آن در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد. در جریان گیم پلی بازی The Last Spell در طول شب ، باید تمام هیولاهایی را که با طیف وسیعی از سلاح ها و قدرت به دیوارهای شما می آیند ، نابود کنید.

دانلود ترینر بازی Left Alive

دانلود ترینر بازی Left Alive

ترینر بازی Left Alive

دانلود ترینر بازی Left Alive

وقایع داستانی ترینر بازی Left Alive در آینده ای دور در سال 2127 رخ می دهد، هنگامی که ابرقدرت‌های جهانی برای پرهیز از ناپایدار شدن نظم بازارها، به استفاده از کشورهای کوچکتر و ایجاد جنگ‌های نیابتی برای تحت فشار قرار دادن یکدیگر روی آورده اند. شما در نقش سه کاراکتر مختلف باید مسیر داستانی آن‌ها برای بقا در این وضعیت نابسامان را طی کنید. گیم پلی بازی Left Alive که یک عنوان سوم شخص مخفی کاری می باشد، از ترکیب چندین ژانر تشکیل شده و با توجه به انتخاب خود می توانید یکی را برگزینید. با به کار رفتن المان های بقاء در بازی، پیشنهاد می کنیم بسیاری از مواقع با مخفی‌کاری پیش بروید و تا حد امکان از بروز اکشن های پر سر و صدا خودداری کنید.

دانلود ترینر بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV

دانلود بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV برای PC

ترینر بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV

دانلود بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV برای PC

وقایع داستانی ترینر بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV در ادامه نسخه قبلی خود رخ می دهد، جایی که شخصیت اصلی این مجموعه یعنی Rean Schwarzer توسط پدر واقعی‌اش زندانی می ‌شود و از همینجاست که ماجراهای هیجان انگیز جدید آغاز می گردد. در این عنوان شاهد تکنیک ها و استراتژی هایی جدید در بخش مبارزه، قهرمانانی جدید با توانایی های منحصر به فرد و دیگر موارد هستید که برای طرفداران عناوین نقش آفرینی ژاپنی بسیار خوشایند می باشد. در بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV در قسمت گیم پلی ابتدا کنترل اعضای جدید «کلاس ۷» که در نسخه‌ قبل حضور داشتند را بر عهده خواهید داشت و محوریت داستان در ابتدا با شخصیت Juna پیش می‌رود.

دانلود ترینر بازی Loop Hero

ترینر بازی Loop Hero

ترینر بازی Loop Hero

ترینر بازی Loop Hero

در ترینر بازی Loop Hero شخصیت اصلی داستان که Lich نام دارد، جهان را به یک حلقه بی انتها انداخته و ساکنان خود را در هرج و مرج بی پایان فرو برده است. در بخش گیم پلی بازی مجموعه ‌ای از کارت ‌های عرفانی برای قرار دادن در مقابل دشمنان، ساختمان ها و آموزش نیروهای قهرمان شجاع و منحصر به فرد در اختیار شما قرار می گیرد. در بازی Loop Hero غنیمت های قدرتمند هر طبقه از قهرمانان را برای نبردهای خود بازیابی و تجهیز کنید و اردوگاه بازماندگان را گسترش دهید تا هر ماجراجویی را تقویت کنید. برای ایجاد مسیر خطرناک خود ، به طور استراتژیک کارت های ساختمان ، زمین و دشمن را در امتداد هر حلقه قرار دهید.

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: The Return of the King

دانلود بازی The Lord of the Rings: The Return of the King

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Return of the King

دانلود بازی The Lord of the Rings: The Return of the King

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Return of the King از نظر گیم پلی مشابه نسخه قبلی خود است، اما با افزودن چندین روایت داستانی، شخصیت های قابل بازی بیشتر و افزایش تعامل با محیط ها کمی متفاوت است. مراحل بخش تک نفره بازی با در نظر گرفتن این هدف که تا آنجا که ممکن است به تجربه قسمت های حساس فیلم نزدیک باشد، طراحی شده اند. بازی The Lord of the Rings The Return of the King در زمان عرضه خود توانست موفقیت های بسیاری را بدست آورد و در آن شما باید با استفاده از شمشیر، تیرکمان و دیگر ابزارآلات جنگی با موجودات شیطانی و عجیب و غریب روبرو شوید.

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

دانلود بازی The Lord of the Rings The Fellowship of the Ring

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

دانلود بازی The Lord of the Rings The Fellowship of the Ring

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring اولین نسخه در سری بازیهای ارباب حلقه ها می باشد که اقتباسی از رمان مشهور به همین نام نوشته J. R. R. Tolkien ، رمان "یاران حلقه" سال 1954 می باشد، جلد اول در مجموعه ارباب حلقه ها. وقایع داستانی بازی در آردا سرزمین میانه اتفاق می ‌افتد و روایتگر ارباب تاریکی ‌ها سائورون است که در جست ‌و جوی حلقه یگانه خود که سال‌ها پیش در جنگ از دست داده، ماجراجویی ای را آغاز می کند. در بازی The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring بازیکن یکی از سه شخصیت را در نقاط مختلف بازی کنترل می کند: فرودو بگینز ، آراگورن و گندالف ، که هرکدام سلاح ها و توانایی های خاص خود را دارند.

دانلود ترینر بازی Left 4 Dead

Left 4 Dead cover

ترینر بازی Left 4 Dead

Left 4 Dead cover

ترینر بازی Left 4 Dead در ژانر اکشن مبتنی بر همکار چهار نفره می باشد که شما را در نبردی خوفناک در برابر انواع زامبی ها قرار می دهد. وقایع بازی پس از حمله زامبی ها به شهر رخ می دهد و حالت تعاونی بقاء بازی به شما امکان می دهد مسیری را که در چهار فیلم "منحصر به فرد" آلوده شده است، طی کنید و بازمانده ها را در یک کلان شهر متروکه، از طریق شهرهای روستایی ارواح و سیاه هدایت کنید. هر "فیلم" از پنج نقشه بزرگ تشکیل شده و با تأکید بر استراتژی و اهداف تیم محور، می توانید یک یا چهار بازیکن بازی کنید. مبارزات بازی Left 4 Dead سریع و بسیار پرهیجان بوده، به طوریکه شما زمانی را برای از دست دادن ندارید.

دانلود ترینر بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel III

The Legend of Heroes Trails of Cold Steel III

ترینر بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel III

The Legend of Heroes Trails of Cold Steel III cover

در ترینر بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel III می توانید شخصیت دلخواه خود را انتخاب کرده و به مبارزه با دشمنان بپردازید. این بازی به عنوان یک نقش آفرینی ژاپنی سنتی با نبردهای نوبتی ، مشابه نسخه های دوم و سوم خود می باشد و بر سرعت بخشیدن به نبردها تاکید دارد. از جمله اینکه انتقال به صحنه های نبرد بی نظیرتر و همچنین قادر به ترسیم دستورات نبرد بیشتر بر روی دکمه های خاص به جای منوهای مختلف است. شخصیت اصلی در بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel III فردی به نام Rean Schwarzer است که حال به یک فرمانده نظامی تبدیل شده است.

دانلود ترینر بازی Lost Planet: Extreme Condition

Lost Planet Extreme Condition

ترینر بازی Lost Planet: Extreme Condition

Lost-Planet-Extreme-Condition-PC-Game

ترینر بازی Lost Planet: Extreme Condition را در این مطلب قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرند. وقایع داستانی این نسخه در محلی به نام T.C. -80 واقع در سیاره E.D.N. III رخ می دهد، پس از اینکه شرایط زمین به علت وقوع جنگ های پی در پی، گرما و آلودگی شدید، بحرانی شد، یک شرکت میان ستاره ای به نام سازمان Neo-Venus قصد دارد این سیاره را تحت استعمار خود قرار دهد. می توان گفت بازی سیاره گمشده از داستان تقریبا کلیشه ای بهره می برد که کمپانی Capcom توانسته با پیچ و تاب دادن به داستان آن، آنطور که می خواهد داستان را به گیمر ارائه کند. داستان بازی Lost Planet: Extreme Condition در سیاره ای رخ می دهد که پوشیده از برف می باشد.

دانلود ترینر بازی Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

ترینر بازی Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

بازی Left 4 Dead 2 در سبک اکشن و تمرکز بر همکاری چند نفره می باشد که توسط کمپانی Valve ساخته و در سال 2009 روانه بازار شد. دانلود ترینر بازی Left 4 Dead 2 را در این مطلب آماده کرده ایم که به منظور رفع کمبودهای خود می توانید از آنها استفاده نمایید. وقایع بازی Left 4 Dead 2 در دوران پساآخرالزمانی حمله زامبی رخ می دهد و ادامه ای بر نسخه اول می باشد که برنده جایزه های متعدد عناوین سال 2008 لقب گرفت. در این بازی اکشن ترسناک که به صورت Co-op انجام می گیرد، شما و دوستانتان طی پنج کمپین هیجان انگیز باید از میان شهرها، باتلاق ها و گورستان ها عبور کرده و از منطقه ساوانا به شهر New Orleans برسید.