اطلاعیه سایت در مورد خرابی لینکهای دانلود

سلام به همه ی بیاتوگیم های عزیز،  یکی از سرورهای سایت دچار مشکل شده و فایلها موجود در این سرور از بین رفته و تمامی فایلهایی که فقط در سرور شماره 2 سایت یعنی dl2 بودن پاک شده و در دسترس نیستند و بقیه فایلها سالم هستند، با عرض پوزش بابت مشکل ایجاد شده تمامی فایلها این سرور جایگزین خواهند شد، لذا از ارسال پیام های مکرر خود داری کرده و در صورت خرابی لینک اطلاع دهید و منتظر جایگزین شدن فایلها باشید.

با تشکر

زولا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " L "
نمایش مطالب دسته بندی : L

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth II

دانلود بازی The Lord of the Rings The Battle for Middle-earth II

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II

دانلود بازی The Lord of the Rings The Battle for Middle-earth II

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II عنوانی در سبک استراتژی می باشد که بر اساس رمان های فانتزی ارباب حلقه ها و هابیت ساخته شده است. این بازی دنباله نسخه قبلی است که در سال 2004 منتشر شده بود. داستان این بازی به کمپین های خوب و بد تقسیم می شود. کمپین خوب بر گلرفیندل، جن والی متمرکز است که از حمله برنامه ریزی شده به پناهگاه جن ها در ریوندل مطلع می شود. با کمک کوتوله ها و دیگر نیروهای خوب، جن ها تلاش می کنند تا سائورون و ارتش او را از بین ببرند تا صلح در سرزمین میانه برقرار شود. در کمپین شیطانی، سائورون دهان سائورون و نازگل را برای جمع آوری اجنه وحشی می فرستد. سائورون با ارتش خود با برنامه خود برای از بین بردن نیروهای خوب باقی مانده در شمال جلو می رود.

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth

دانلود بازی The Lord of the Rings The Battle for Middle-earth

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth

دانلود بازی The Lord of the Rings The Battle for Middle-earth

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth نام یک بازی استراتژی است که بر اساس سه گانه فیلم ارباب حلقه ها ساخته شده است. این بازی از کلیپ های ویدئویی کوتاه فیلم ها و تعدادی از صداپیشه ها، از جمله هابیت ها و جادوگران استفاده می کند. در این بازی بایستی گروه های متخاصم منابع را جمع آوری کرده و سپس از آنها برای ساخت پایگاه های نظامی و ارتش در محل استفاده کنید. در نبرد برای سرزمین میانه، ساختمانها فقط می توانند در شکافهای ساختمان قطعات از پیش تعیین شده ساخته شوند. متراژها از خانه های مزرعه گرفته تا قلعه های تمام عیار، از پیش تعیین شده هستند و زمانی می توانند قطعه خریداری شوند که تنها در حضور نیروهای طرفین باشند. با توجه به روند عناوین RTS معاصر، واحدهای اصلی به صورت گروهی عمل می کنند.

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: War of the Ring

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: War of the Ring

ترینر بازی The Lord of the Rings: War of the Ring

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: War of the Ring

ترینر بازی The Lord of the Rings: War of the Ring ارتباطی به فیلم ارباب حلقه های ساخته پیتر جکسون ندارد و در ان تلاش برای از بین بردن یگانه حلقه در اولین بازی استراتژی زمان واقعی بر اساس حماسه ارباب حلقه ها ادامه دارد. نبردهای عظیم در حالی رخ می دهد که نیروهای نور و تاریکی برای تصاحب کنترل سرزمین میانه می جنگند. به عنوان نیروهای خوب بازی کنید و شجاعانه برای نابودی یگانه حلقه مبارزه کنید یا به عنوان نیروهای شر باشید تا برای همیشه بر سرزمین میانه کنترل داشته باشید. گیم پلی بازی The Lord of the Rings: War of the Ring بسیار شبیه به عنوان وارکرفت 3 می باشد که برخی از آنها قبلاً در Battle Realms استفاده می شد.

دانلود ترینر بازی The Last Spell

دانلود ترینر بازی The Last Spell

ترینر بازی The Last Spell Early Access

دانلود ترینر بازی The Last Spell

ترینر بازی The Last Spell عنوانی در سبک نقش آفرینی تاکتیکی با المان های روگ لایت می باشد که در طول روزها، شما باید به دقت انتخاب کنید چگونه شهر خود را از نو بسازید و وضعیت دفاعی خود را چگونه سازماندهی کنید. آیا خرید یک شمشیر آتشین کاملاً جدید را در اولویت خود خواهید دید ، یا یک مانا خواهید ساخت تا برخی از ماناهای بی ارزش را بعد از جنگ دوباره تولید کنید؟ بازی در حال حاضر در مرحله Early Access قرار دارد و نسخه نهایی آن در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد. در جریان گیم پلی بازی The Last Spell در طول شب ، باید تمام هیولاهایی را که با طیف وسیعی از سلاح ها و قدرت به دیوارهای شما می آیند ، نابود کنید.

دانلود ترینر بازی Left Alive

دانلود ترینر بازی Left Alive

ترینر بازی Left Alive

دانلود ترینر بازی Left Alive

وقایع داستانی ترینر بازی Left Alive در آینده ای دور در سال 2127 رخ می دهد، هنگامی که ابرقدرت‌های جهانی برای پرهیز از ناپایدار شدن نظم بازارها، به استفاده از کشورهای کوچکتر و ایجاد جنگ‌های نیابتی برای تحت فشار قرار دادن یکدیگر روی آورده اند. شما در نقش سه کاراکتر مختلف باید مسیر داستانی آن‌ها برای بقا در این وضعیت نابسامان را طی کنید. گیم پلی بازی Left Alive که یک عنوان سوم شخص مخفی کاری می باشد، از ترکیب چندین ژانر تشکیل شده و با توجه به انتخاب خود می توانید یکی را برگزینید. با به کار رفتن المان های بقاء در بازی، پیشنهاد می کنیم بسیاری از مواقع با مخفی‌کاری پیش بروید و تا حد امکان از بروز اکشن های پر سر و صدا خودداری کنید.

دانلود ترینر بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV

دانلود بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV برای PC

ترینر بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV

دانلود بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV برای PC

وقایع داستانی ترینر بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV در ادامه نسخه قبلی خود رخ می دهد، جایی که شخصیت اصلی این مجموعه یعنی Rean Schwarzer توسط پدر واقعی‌اش زندانی می ‌شود و از همینجاست که ماجراهای هیجان انگیز جدید آغاز می گردد. در این عنوان شاهد تکنیک ها و استراتژی هایی جدید در بخش مبارزه، قهرمانانی جدید با توانایی های منحصر به فرد و دیگر موارد هستید که برای طرفداران عناوین نقش آفرینی ژاپنی بسیار خوشایند می باشد. در بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV در قسمت گیم پلی ابتدا کنترل اعضای جدید «کلاس ۷» که در نسخه‌ قبل حضور داشتند را بر عهده خواهید داشت و محوریت داستان در ابتدا با شخصیت Juna پیش می‌رود.

دانلود ترینر بازی Loop Hero

ترینر بازی Loop Hero

ترینر بازی Loop Hero

ترینر بازی Loop Hero

در ترینر بازی Loop Hero شخصیت اصلی داستان که Lich نام دارد، جهان را به یک حلقه بی انتها انداخته و ساکنان خود را در هرج و مرج بی پایان فرو برده است. در بخش گیم پلی بازی مجموعه ‌ای از کارت ‌های عرفانی برای قرار دادن در مقابل دشمنان، ساختمان ها و آموزش نیروهای قهرمان شجاع و منحصر به فرد در اختیار شما قرار می گیرد. در بازی Loop Hero غنیمت های قدرتمند هر طبقه از قهرمانان را برای نبردهای خود بازیابی و تجهیز کنید و اردوگاه بازماندگان را گسترش دهید تا هر ماجراجویی را تقویت کنید. برای ایجاد مسیر خطرناک خود ، به طور استراتژیک کارت های ساختمان ، زمین و دشمن را در امتداد هر حلقه قرار دهید.

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: The Return of the King

دانلود بازی The Lord of the Rings: The Return of the King

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Return of the King

دانلود بازی The Lord of the Rings: The Return of the King

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Return of the King از نظر گیم پلی مشابه نسخه قبلی خود است، اما با افزودن چندین روایت داستانی، شخصیت های قابل بازی بیشتر و افزایش تعامل با محیط ها کمی متفاوت است. مراحل بخش تک نفره بازی با در نظر گرفتن این هدف که تا آنجا که ممکن است به تجربه قسمت های حساس فیلم نزدیک باشد، طراحی شده اند. بازی The Lord of the Rings The Return of the King در زمان عرضه خود توانست موفقیت های بسیاری را بدست آورد و در آن شما باید با استفاده از شمشیر، تیرکمان و دیگر ابزارآلات جنگی با موجودات شیطانی و عجیب و غریب روبرو شوید.

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

دانلود بازی The Lord of the Rings The Fellowship of the Ring

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

دانلود بازی The Lord of the Rings The Fellowship of the Ring

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring اولین نسخه در سری بازیهای ارباب حلقه ها می باشد که اقتباسی از رمان مشهور به همین نام نوشته J. R. R. Tolkien ، رمان "یاران حلقه" سال 1954 می باشد، جلد اول در مجموعه ارباب حلقه ها. وقایع داستانی بازی در آردا سرزمین میانه اتفاق می ‌افتد و روایتگر ارباب تاریکی ‌ها سائورون است که در جست ‌و جوی حلقه یگانه خود که سال‌ها پیش در جنگ از دست داده، ماجراجویی ای را آغاز می کند. در بازی The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring بازیکن یکی از سه شخصیت را در نقاط مختلف بازی کنترل می کند: فرودو بگینز ، آراگورن و گندالف ، که هرکدام سلاح ها و توانایی های خاص خود را دارند.

دانلود ترینر بازی Left 4 Dead

Left 4 Dead cover

ترینر بازی Left 4 Dead

Left 4 Dead cover

ترینر بازی Left 4 Dead در ژانر اکشن مبتنی بر همکار چهار نفره می باشد که شما را در نبردی خوفناک در برابر انواع زامبی ها قرار می دهد. وقایع بازی پس از حمله زامبی ها به شهر رخ می دهد و حالت تعاونی بقاء بازی به شما امکان می دهد مسیری را که در چهار فیلم "منحصر به فرد" آلوده شده است، طی کنید و بازمانده ها را در یک کلان شهر متروکه، از طریق شهرهای روستایی ارواح و سیاه هدایت کنید. هر "فیلم" از پنج نقشه بزرگ تشکیل شده و با تأکید بر استراتژی و اهداف تیم محور، می توانید یک یا چهار بازیکن بازی کنید. مبارزات بازی Left 4 Dead سریع و بسیار پرهیجان بوده، به طوریکه شما زمانی را برای از دست دادن ندارید.