آذر دیتا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " L "
نمایش مطالب دسته بندی : L

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: War in the North

بازی The Lord of the Rings War in the North

ترینر بازی The Lord of the Rings: War in the North

بازی The Lord of the Rings War in the North

در بخش گیم پلی ترینر بازی The Lord of the Rings: War in the North که یک عنوان اکشن و نقش آفرینی می باشد، می توانید یکی از سه کلاس champion, lore master, ranger را انتخاب کرده و به بازی بپردازید. در بخش داستانی هدف اصلی شما شناسایی سربازان ارباب تاریکی یعنی Sauron و از هم پاشیدن فعالیت‌های اوست. بازی The Lord of the Rings War in the North شما و دوستانتان را در یک فصل جدید در جنگ حلقه وارد می کند که قصد دارد دوباره آن حس و حال جادویی و دل‌نشین دنیای ارباب حلقه‌ها را بازگرداند. دورنماهای بازی به خوبی طراحی شده و از جزییات خوبی بهره مند هستند.

دانلود ترینر بازی The Last Stand: Aftermath

دانلود ترینر بازی The Last Stand: Aftermath

ترینر بازی The Last Stand: Aftermath

دانلود ترینر بازی The Last Stand: Aftermath

در ترینر بازی The Last Stand: Aftermath شما نقش بازمانده ‌ای را بر عهده دارید که در میان ویرانه ‌های یک تمدن بزرگ، باید سوخت لازم برای سفر به مکان‌های جدید را پیدا کرده و سپس تجهیزات لازم برای ساخت سلاح‌ها و دیگر موارد را نیز به دست بیاورد. این عنوان این یک اکشن-ماجراجویی تک ‌نفره با زاویه دوربین ایزومتریک می باشد که در آن شما بازمانده‌های یک دنیای پسازمانی را هدایت می کنید. در بخش گیم پلی بازی The Last Stand: Aftermath مانند بسیاری از عناوین بقاء محور هدف شما پیدا کردن منابع حیاتی، ساخت‌وساز تجهیزات، پیدا کردن سلاح و همچنین مبارزه با زامبی ها است.

دانلود ترینر بازی The Battle for Middle-earth II: The Rise of the Witch king

دانلود ترینر بازی The Battle for Middle-earth II: The Rise of the Witch king

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II: The Rise of the Witch-king

دانلود ترینر بازی The Battle for Middle-earth II: The Rise of the Witch king

ترینر بازی The Battle for Middle-earth II: The Rise of the Witch king عنوان بسته الحاقی بازی نبرد برای سرزمین میانه دو می باشد که در سال 2006 منتشر شد. این کمپین به بازیکن این امکان را می دهد که ارتش Angmar را از زمان تأسیس و حملات اولیه علیه آرنور تا نابودی آرنور در نبرد فورنوست فرماندهی کند. یک ماموریت پایانی به بازیکن اجازه می‌دهد تا نیروهای گاندور و الف‌ها را در حالی که به انتقام از نابودی آرنور به آنگمار حمله می‌کنند، فرماندهی کند. داستان بسته الحاقی The Battle for Middle-earth II: The Rise of the Witch-king تا حد زیادی از ضمائم در پایان بازگشت پادشاه استفاده می کند تا مبنایی برای درگیری بین آرنور و انگمار باشد.

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth II

دانلود بازی The Lord of the Rings The Battle for Middle-earth II

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II

دانلود بازی The Lord of the Rings The Battle for Middle-earth II

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II عنوانی در سبک استراتژی می باشد که بر اساس رمان های فانتزی ارباب حلقه ها و هابیت ساخته شده است. این بازی دنباله نسخه قبلی است که در سال 2004 منتشر شده بود. داستان این بازی به کمپین های خوب و بد تقسیم می شود. کمپین خوب بر گلرفیندل، جن والی متمرکز است که از حمله برنامه ریزی شده به پناهگاه جن ها در ریوندل مطلع می شود. با کمک کوتوله ها و دیگر نیروهای خوب، جن ها تلاش می کنند تا سائورون و ارتش او را از بین ببرند تا صلح در سرزمین میانه برقرار شود. در کمپین شیطانی، سائورون دهان سائورون و نازگل را برای جمع آوری اجنه وحشی می فرستد. سائورون با ارتش خود با برنامه خود برای از بین بردن نیروهای خوب باقی مانده در شمال جلو می رود.

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth

دانلود بازی The Lord of the Rings The Battle for Middle-earth

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth

دانلود بازی The Lord of the Rings The Battle for Middle-earth

ترینر بازی The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth نام یک بازی استراتژی است که بر اساس سه گانه فیلم ارباب حلقه ها ساخته شده است. این بازی از کلیپ های ویدئویی کوتاه فیلم ها و تعدادی از صداپیشه ها، از جمله هابیت ها و جادوگران استفاده می کند. در این بازی بایستی گروه های متخاصم منابع را جمع آوری کرده و سپس از آنها برای ساخت پایگاه های نظامی و ارتش در محل استفاده کنید. در نبرد برای سرزمین میانه، ساختمانها فقط می توانند در شکافهای ساختمان قطعات از پیش تعیین شده ساخته شوند. متراژها از خانه های مزرعه گرفته تا قلعه های تمام عیار، از پیش تعیین شده هستند و زمانی می توانند قطعه خریداری شوند که تنها در حضور نیروهای طرفین باشند. با توجه به روند عناوین RTS معاصر، واحدهای اصلی به صورت گروهی عمل می کنند.

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: War of the Ring

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: War of the Ring

ترینر بازی The Lord of the Rings: War of the Ring

دانلود ترینر بازی The Lord of the Rings: War of the Ring

ترینر بازی The Lord of the Rings: War of the Ring ارتباطی به فیلم ارباب حلقه های ساخته پیتر جکسون ندارد و در ان تلاش برای از بین بردن یگانه حلقه در اولین بازی استراتژی زمان واقعی بر اساس حماسه ارباب حلقه ها ادامه دارد. نبردهای عظیم در حالی رخ می دهد که نیروهای نور و تاریکی برای تصاحب کنترل سرزمین میانه می جنگند. به عنوان نیروهای خوب بازی کنید و شجاعانه برای نابودی یگانه حلقه مبارزه کنید یا به عنوان نیروهای شر باشید تا برای همیشه بر سرزمین میانه کنترل داشته باشید. گیم پلی بازی The Lord of the Rings: War of the Ring بسیار شبیه به عنوان وارکرفت 3 می باشد که برخی از آنها قبلاً در Battle Realms استفاده می شد.

دانلود ترینر بازی The Last Spell

دانلود ترینر بازی The Last Spell

ترینر بازی The Last Spell Early Access

دانلود ترینر بازی The Last Spell

ترینر بازی The Last Spell عنوانی در سبک نقش آفرینی تاکتیکی با المان های روگ لایت می باشد که در طول روزها، شما باید به دقت انتخاب کنید چگونه شهر خود را از نو بسازید و وضعیت دفاعی خود را چگونه سازماندهی کنید. آیا خرید یک شمشیر آتشین کاملاً جدید را در اولویت خود خواهید دید ، یا یک مانا خواهید ساخت تا برخی از ماناهای بی ارزش را بعد از جنگ دوباره تولید کنید؟ بازی در حال حاضر در مرحله Early Access قرار دارد و نسخه نهایی آن در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد. در جریان گیم پلی بازی The Last Spell در طول شب ، باید تمام هیولاهایی را که با طیف وسیعی از سلاح ها و قدرت به دیوارهای شما می آیند ، نابود کنید.

دانلود ترینر بازی Left Alive

دانلود ترینر بازی Left Alive

ترینر بازی Left Alive

دانلود ترینر بازی Left Alive

وقایع داستانی ترینر بازی Left Alive در آینده ای دور در سال 2127 رخ می دهد، هنگامی که ابرقدرت‌های جهانی برای پرهیز از ناپایدار شدن نظم بازارها، به استفاده از کشورهای کوچکتر و ایجاد جنگ‌های نیابتی برای تحت فشار قرار دادن یکدیگر روی آورده اند. شما در نقش سه کاراکتر مختلف باید مسیر داستانی آن‌ها برای بقا در این وضعیت نابسامان را طی کنید. گیم پلی بازی Left Alive که یک عنوان سوم شخص مخفی کاری می باشد، از ترکیب چندین ژانر تشکیل شده و با توجه به انتخاب خود می توانید یکی را برگزینید. با به کار رفتن المان های بقاء در بازی، پیشنهاد می کنیم بسیاری از مواقع با مخفی‌کاری پیش بروید و تا حد امکان از بروز اکشن های پر سر و صدا خودداری کنید.

دانلود ترینر بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV

دانلود بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV برای PC

ترینر بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV

دانلود بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV برای PC

وقایع داستانی ترینر بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV در ادامه نسخه قبلی خود رخ می دهد، جایی که شخصیت اصلی این مجموعه یعنی Rean Schwarzer توسط پدر واقعی‌اش زندانی می ‌شود و از همینجاست که ماجراهای هیجان انگیز جدید آغاز می گردد. در این عنوان شاهد تکنیک ها و استراتژی هایی جدید در بخش مبارزه، قهرمانانی جدید با توانایی های منحصر به فرد و دیگر موارد هستید که برای طرفداران عناوین نقش آفرینی ژاپنی بسیار خوشایند می باشد. در بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV در قسمت گیم پلی ابتدا کنترل اعضای جدید «کلاس ۷» که در نسخه‌ قبل حضور داشتند را بر عهده خواهید داشت و محوریت داستان در ابتدا با شخصیت Juna پیش می‌رود.

دانلود ترینر بازی Loop Hero

ترینر بازی Loop Hero

ترینر بازی Loop Hero

ترینر بازی Loop Hero

در ترینر بازی Loop Hero شخصیت اصلی داستان که Lich نام دارد، جهان را به یک حلقه بی انتها انداخته و ساکنان خود را در هرج و مرج بی پایان فرو برده است. در بخش گیم پلی بازی مجموعه ‌ای از کارت ‌های عرفانی برای قرار دادن در مقابل دشمنان، ساختمان ها و آموزش نیروهای قهرمان شجاع و منحصر به فرد در اختیار شما قرار می گیرد. در بازی Loop Hero غنیمت های قدرتمند هر طبقه از قهرمانان را برای نبردهای خود بازیابی و تجهیز کنید و اردوگاه بازماندگان را گسترش دهید تا هر ماجراجویی را تقویت کنید. برای ایجاد مسیر خطرناک خود ، به طور استراتژیک کارت های ساختمان ، زمین و دشمن را در امتداد هر حلقه قرار دهید.