آذر دیتا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " O "
نمایش مطالب دسته بندی : O

دانلود ترینر بازی Outlast: Whistleblower

دانلود ترينر بازي Outlast: Whistleblower

ترینر بازی Outlast: Whistleblower

دانلود ترینر بازی Outlast: Whistleblower

ترینر بازی Outlast: Whistleblower که در واقع دی ال سی داستانی بازی اوت لست محسوب می شود، به شما اجازه می دهد در نقش Waylon Park، یک مهندس نرم افزار تحت قرارداد با شرکت Murkoff و مردی که در ابتدای وقایع بازی اصلی به روزنامه نگاران سراسر جهان - از جمله مایلز - ایمیل می زد، بازی کنید. شخصیت وایلون با گذراندن چند هفته در تیمارستان Mount Massive، که طی آن به لطف پروتکل‌های امنیتی سخت‌گیرانه حتی قادر به صحبت با همسر و پسرش نبود، نسبت به دانشمندان و پزشکانی که دارای انگیزه‌های سود بودند که آزمایش‌های خطرناک و غیرمسئولانه را انجام می‌دادند، بی‌اعتماد عمیقی پیدا کرد.

دانلود ترینر بازی Orcs Must Die 3

دانلود ترینر بازی Orcs Must Die 3

ترینر بازی Orcs Must Die! 3

دانلود ترینر بازی Orcs Must Die 3

ترینر بازی Orcs Must Die 3 یک عنوان هیجان انگیز در سبک استراتژی و دفاع از قلعه می باشد که داستان آن نیز دنباله نسخه قبلی می باشد. با انجام اعمال مختلفی نظیر پرش، سوزاندن دشمنان و دیگر موارد، می‌توانید گیم پلی جذاب بازی را تجربه کرده و لحظاتی شاد و مفرح را رقم بزنید. بازی Orcs Must Die! 3 تمام المان های موفق دو شماره اول را به همراه داشته و عناصر جذاب و جدید دیگری را نیز به آن اضافه کرده که در ان باید در مقابل موج عظیمی از حمله ارک‌ها به وسیله تله‌های مختلف و استفاده از قابلیت Co-Op ایستادگی کنید. شما می‌توانید سناریوهای مختلفی را در نبردها تجربه کرده و آن‌ها را در یک مقیاس گسترده‌تر به کار گیرید.

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint: Red River

Operation Flashpoint Red River cover

ترینر بازی Operation Flashpoint: Red River

Operation Flashpoint Red River cover

ترینر بازی Operation Flashpoint: Red River نبرد میان نیروهای امریکایی و آزادی خواهان تاجیکستان را به تصویر می کشد و شما را در نقش یکی از اعضای تفنگداران دریایی ایالات متحده تحت عنوان Outlaw 2 Bravo قرار می دهد. شما باید با گروه خود به مناطق مختلف سفر کرده و اطلاعاتی درباره دشمنان بدست آورید. در بازی Operation Flashpoint: Red River دره ها ، شهرها و کوههای تاجیکستان به خط مقدم خونین برای قدرت ارتش آزادیبخش خلق ، مبارزان چریکی شورشی و سپاه تفنگداران ایالات متحده تبدیل خواهند شد. در یک داستان جذاب که در سه مرحله در حالت مبارزات انتخاباتی قرار دارد، شرکت نمایید.

دانلود ترینر بازی Oddworld: Abes Exoddus

دانلود ترینر بازی Oddworld: Abes Exoddus

ترینر بازی Oddworld: Abe's Exoddus

دانلود ترینر بازی Oddworld: Abes Exoddus

ترینر بازی Oddworld: Abe's Exoddus یک بازی پلتفرم دو بعدی است که بسیاری از عناصر آن از عنوان قبلی یعنی Abe's Oddysee گرفته شده است. بازی به صفحه نمایش های مختلف تقسیم شده است. هنگامی که بازیکن به لبه صفحه حرکت می کند، محیط دقیقاً مانند عنوان قبلی جایگزین می شود. اکثر صفحه ها شامل معما های مختلفی هستند که باید با استفاده از توانایی های منحصر به فرد آبه حل شوند: "GameSpeak"، در اختیار داشتن، کنترل ماشین های مین، فعال یا غیرفعال شدن مین ها یا اهرم ها و سنگ ها، نارنجک ها یا استخوان هایی که می توانند برای استفاده از آنها جمع شوند و مورد استفاده قرار گیرند. اهداف مختلف توانایی های عادی شامل خزیدن، راه رفتن، دویدن، غلتاندن، بلند کردن، پریدن و خم شدن است که همه اینها کاربرد خاصی دارند و زرادخانه لازم برای حرکت را تشکیل می دهند.

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint: Resistance

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint: Resistance

ترینر بازی Operation Flashpoint: Resistance

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint: Resistance

ترینر بازی Operation Flashpoint: Resistance دومین بسته الحاقی بازی Operation Flashpoint: Cold War Crisis محسوب می شود که یک بخش کمپین جدید را به بازی اصلی اضافه می کند که در جزیره خیالی Nogova اتفاق می افتد. شهرها و روستاهای این جزیره بیشتر به دلیل مکان های واقعی در جمهوری چک نامگذاری شده اند. این طرح از حمله پیمان ورشو به چکسلواکی الهام گرفته شده است. خط داستانی بازی Operation Flashpoint: Resistance در سال 1982 ، سه سال قبل از وقایع بحران جنگ سرد اتفاق می افتد. بازیکن نقش یک سرباز سابق عملیات ویژه به نام Victor Troska را بر عهده می گیرد ، که باید با ارتش شوروی که به کشورش حمله کرده است بجنگد.

دانلود ترینر بازی Oddworld: Abes Oddysee

دانلود ترینر بازی Oddworld: Abes Oddysee

ترینر بازی Oddworld: Abe's Oddysee

دانلود ترینر بازی Oddworld: Abes Oddysee

ترینر بازی Oddworld: Abes Oddysee اولین نسخه در سری بازیهای سکوبازی Oddworld می باشد که در سال 1997 روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن و پی سی منتشر شده بود. داستان بازی از این قرار است شخصیت اصلی بازی یعنی Abe که اسیر و کارگر قسمت بسته‌ بندی گوشت شرکت RuptureFarms است، در می یابد گونه بعدی ای که برای تولید گوشت مورد استفاده قرار خواهد گرفت، خود او و همراهانش یعنی Mudokons‌ است. در نتیجه او برای نجات خود و هم‌ نوع‌ های مودوکانش دست به کار می شود. بازی Oddworld: Abe's Oddysee به واسطه ویژگی‌هایی همچون گیم‌پلی خلاقانه، کات‌سین‌های هنری و در‌گیر‌کننده توانست نظر مثبت منتقدین را جلب کند.

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint: Red Hammer

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint: Red Hammer

ترینر بازی Operation Flashpoint: Red Hammer

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint: Red Hammer

ترینر بازی Operation Flashpoint: Red Hammer بسته الحاقی بازی Operation Flashpoint: Cold War Crisis محسوب می شود که همان درگیری های نسخه قبلی را به تصویر می کشد، اما بازیکن را به جای یک سرباز آمریکایی در نقش یک سرباز شوروی به نام Dmitri Lukin قرار می دهد. این محتوای اضافه ده وسیله نقلیه، 3 سلاح، چهار ماموریت بخش داستانی تک نفره، دوازده ماموریت بخش چندنفره جدید را به بازی اضافه می کند. بازی Operation Flashpoint: Red Hammer در زمان انتشار خود با نقدهای بسیار مثبتی روبرو شد و توانست موفقیت های نسخه اول خود را همچنان تکرار کند.

دانلود ترینر بازی Outriders

دانلود بازی OUTRIDERS برای PC

ترینر بازی Outriders

دانلود بازی OUTRIDERS برای PC

در ترینر بازی Outriders سفری به سمت منبع سیگنالی مرموز پیش رو دارید و در این میان باید سیاره Enoch را کشف کنید. این بازی یک عنوان اکشن سوم شخص است که با المان بازی های نقش آفرینی ترکیب شده و در ابتدای آن، بازیکنان شخصیت های سفارشی خود را از میان چهار کلاس موجود در بازی انتخاب می کنند ، هر یک از آنها توانایی های منحصر به فردی دارند که بازیکنان می توانند از آنها استفاده کنند. در بخش گیم پلی بازی Outriders پلیرها هم با هیولاها و هم با دشمنان انسانی می جنگند و اینکه بازی دارای یک درخت مهارت است که به بازیکنان امکان می دهد مهارت های خود را باز و ارتقا دهند.

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint: Cold War Crisis

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint: Cold War Crisis

ترینر بازی Operation Flashpoint: Cold War Crisis

دانلود ترینر بازی Operation Flashpoint: Cold War Crisis

ترینر بازی Operation Flashpoint: Cold War Crisis اولین نسخه در سری سبک شوتر تاکتیکی و شبیه سازی میدان نبرد "عملیات فلش پوینت" می باشد که در سال 2001 منتشر شده است. مدتی بعد استودیوی سازنده این عنوان یعنی Bohemia Interactive، این بازی را دوباره به نام ARMA: Cold War Assault عرضه کرد که از ماموریت ها و سلاح های متناسب با جنگ سرد ، دوره تنش ژئوپلیتیکی بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی که از 1947 تا 1991 به طول انجامید ، استفاده می کند. در بازی Operation Flashpoint: Cold War Crisis شما در مسیر ارتش سرخ افتاده اید و هدف شما روشن است: سلاح و آموزش خود را به افراد زیر نظر خود برسانید. بازی شامل ماموریت های تک نفره غنی و جذاب بازی های چند نفره است. چالش های استراتژیک خود را ایجاد کنید.

دانلود ترینر بازی Outer Wilds

Outer-Wilds-PC-Game

ترینر بازی Outer Wilds

Outer-Wilds-PC-Game

ترینر بازی Outer Wilds یک اثر تحسین برانگیز و برنده جوایز زیادی از سوی منتقدان مختلف بازی ها می باشد که با سبک جهان باز و راز آلود خاصی که دارد، ماجرای یک منظومه شمسی را که در یک حلقه زمانی بی پایان به دام افتاده، روایت می کند. این بازی اکشن و اتمسفریک، محصولی است از استودیوی Mobius Digital که اخیراً توسط کمپانی Annapurna Interactive مورد انتشار قرار گرفته است. به برنامه فضایی ما خوش آمدید! جایی که در آن گیمرها قادر خواهند بود تا در مناطق مختلف این منظومه از جمله سیاره‌ها، قمرها و ساختارهای بیگانه را کاوش کرده تا دلیل اصلی پشت چرخه زمانی و ماموریت رازآلود خود را بیابند.