آذر دیتا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " P "
نمایش مطالب دسته بندی : P

دانلود ترینر بازی Prince of Persia 2008

دانلود ترینر بازی Prince of Persia 2008

ترینر بازی Prince of Persia 2008

دانلود ترینر بازی Prince of Persia 2008

ترینر بازی Prince of Persia 2008 برای پلتفرم های نسل جدید، با یک سفر حماسی کاملاً تازه بازمی گردد. این نسخه با یک شاهزاده کاملاً جدید، خط داستانی، محیط های جهان باز، سبک مبارزه و گرافیکی گویا و اضافه شدن شخصیت الیکا، متحد جدید مرگبار، فرنچایز شاهزاده ایرانی را به مرحله جدیدی از هنر آکروباتیک مرگبار می رساند. در بازی Prince of Persia 2008 شخیت اصلی باید از تمام مهارت‌های جدید خود، همراه با یک سیستم جنگی کاملاً جدید، برای مبارزه با سربازان فاسد اهریمن استفاده کند تا زمین را از فساد تاریک پاکسازی کرده و نور را بازگرداند.

دانلود ترینر بازی PowerWash Simulator

دانلود ترینر بازی PowerWash Simulator

ترینر بازی PowerWash Simulator Early Access

دانلود ترینر بازی PowerWash Simulator

ترینر بازی PowerWash Simulator از عناوین پرطرفدار در سبک شبیه سازی می باشد که در آن شما باید مکان ها و وسایل مختلف را از هر گونه آلودگی پاک کنید. استعدادهای خلاق خود را رها کنید و کثیفی های معمولی را به آثار هنری استثنایی تبدیل کنید. در بازی PowerWash Simulator که در حال حاضر به صورت مرحله دسترسی زودهنگام استیم منتشر شده، نگرانی های خود در مورد مکان ها و وسایل را با صداهای آرامش بخش آب پرفشار بشویید. واشر برقی خود را روشن کنید و هر ذره کثیفی و کثیفی را که می توانید پیدا کنید، از بین ببرید.

دانلود ترینر بازی PREY 2006

prey-pc-game-free

ترینر بازی PREY 2006

prey-pc-game-free

در ترینر بازی Prey 2006 تامی یه یک مکانیک گاراژ چروکی است، گذشته خود را انکار می کند و نسبت به آینده خود تردید دارد. دنیای او هنگامی متوقف می شود که او و افرادش را به یک کشتی مادری خطرناک که در مدار زمین است ربوده می شوند. تامی برای نجات خود ، دوست و کره زمین از قدرت معنوی نهفته چروکی خود بهره می برد. در بازی Prey 2006 بازیکنان وارد یک سفینه فضایی زنده می شوند که نژادهای بیگانه را به بردگی می کشد و انسان ها را برای ناهار می بلعد. ساخته شده بر روی یک نسخه کاملاً مود شده از موتور Doom 3 ، شامل راه رفتن روی دیوار ، چرخش جاذبه و گیم پلی شدید تک نفره و چند نفره است.

دانلود ترینر بازی Persona 5 Strikers

دانلود ترینر بازی Persona 5 Strikers

ترینر بازی Persona 5 Strikers

دانلود بازی persona-5-strikers

در ترینر بازی Persona 5 Strikers به گروه دزدان فانتوم می پیوندید و علیه فساد در شهرهای سراسر ژاپن به پا می خیزید. وقایع داستانی بازی از جایی شروع می ‌شود که شما با دوستان نزدیک خود در حال گذراندن تعطیلات تابستانی هستید، اما ناگهان همه چیز تغییر می ‌کند. در بازی Persona 5 Strikers حقیقت را فاش کنید و روایت کاملا جدیدی را در دنیای پرسونا تجربه کنید. در حین گیم پلی بازی، نبردهایی انفجاری را شاهد هستید که در آن ها باید تیم خود را به صورت پویا کنترل کنید. دنیای بازی را با رزلوشن 4k به صورت کامل تجربه کنید که سازگاری کامل با صفحه کلید و ماوس دارد.

دانلود ترینر بازی The Punisher

دانلود ترینر بازی The-Punisher

ترینر بازی The Punisher

دانلود ترینر بازی The-Punisher

ترینر بازی The Punisher در سبک اکشن سوم شخص می باشد که در سال 2005 منتشر شد. به جرات می توان گفت این بازی در زمان خودش توانست موفقیت های بسیاری را به دست آورد که دارای داستان و گیم پلی بسیار جذاب است. وقایع داستانی بازی The Punisher در مورد فردی به نام Frank Castle است، پس از کشته شدن خانواده اش توسط مافیا، فرانک زندگی خود را وقف گرفتن انتقام از جنایتکاران می کند. پلیر به طور وحشتناکی به فکر انتقام و ردیابی مجرمان، جنایتکاران و کشتن آنها می باشد. موزیک ها در محیط های مختلف بسیار خوب کار شده اند و صداگذاری شخصیت ها به بهترین شکل ممکن انجام گرفته است.

دانلود ترینر بازی Project Wingman

دانلود ترینر بازی project-wingman

ترینر بازی Project Wingman

دانلود ترینر بازی project-wingman

ترینر بازی Project Wingman را می ‌توان یک عنوان شبیه سازی و مبارزه ‌ای تک نفره در نظر گرفت که از آثار بزرگ این سبک الهام گرفته است. اگر از طرفداران بازی ‌های اکشن با ترکیب المان های شبیه سازی پرواز هستید، این عنوان جدید که امتیازات بسیار خوبی را دریافته کرده، شما را قادر می سازد بتوانید با هواپیماهای جنگنده پیشرفته در قلب آسمان شروع به ایفای نقش کنید. گیم پلی Project Wingman بیشتر از سری بازی های Ace Combat الهام گرفته که در آن بازیکن می تواند از بین چندین جنگنده، یکی را برای شرکت در نبردها علیه اهداف هوایی ، دریایی و زمینی انتخاب کند. بیشتر هواپیماها براساس مدل های واقعی ساخته شده اند.

دانلود ترینر بازی The Pathless

دانلود ترینر بازی The-Pathless

ترینر بازی The Pathless

دانلود ترینر بازی The-Pathless

در ترینر بازی The Pathless پلیرها یک شکارچی را کنترل می کنند که باید راهی برای فرار از جزیره پیدا کند. او استاد تیراندازی با کمان است و برای برطرف کردن نفرین تاریکی که جهان را درگیر می ‌سازد، به یک جزیره‌ سفر می ‌کند. شخصیت اصلی به کمک عقابی تیزبین خود نبردهای حماسی را به نمایش می گذارد. در بازی The Pathless می‌توانید مهارت‌های مختلفی از خود را به نمایش بگذارید و رفته رفته در جریان بازی نیز هریک از قدرت‌های خود را تکامل بخشید. شکارچی همراه با عقاب خود باید به ‌دنبال پیدا کردن مقبره‌های مختلف باشد و با حل کردن معماهای آنها موجودات تاریک و خبیث جهان بازی را شکار کند.

دانلود ترینر بازی Project IGI: Im Going In

Project I.G.I. I’m Going In COVER

ترینر بازی Project IGI: Im Going In

Project I.G.I. I’m Going In COVER

ترینر بازی Project IGI: Im Going In در سبک شوتر تاکتیکی اول شخص می باشد که در زمان خودش سر و صدای زیادی به پا کرد و به علت گیم پلی چالش برانگیزی که داشت، گیمرهای زیادی را به طرف خود جذب کرد. بازی داستان حمله به یک اردوگاه نظامی را روایت می کند که پس از ورود به این پایگاه، ماموریت های متنوعی در اختیارتان قرار می گیرد. داستان بازی Project I.G.I.: I'm Going In از جایی شروع می شود که شخصیت اصلی داستان، جونز که یک مامور امنیتی می باشد، به منظور استخراج اطلاعات، با کمک آنیا وارد پایگاه Jach Priboi می شوند.

دانلود ترینر بازی Persona 4 Golden

Persona 4 Golden

ترینر بازی Persona 4 Golden

Persona 4 Golden

نسخه اصلی ترینر بازی Persona 4 Golden در سال 2012 برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا منتشر شده بود که با بازخوردهای بسیار خوب هواداران سبک نقش آفرینی ژاپنی روبرو شد. این عنوان دارای روایت داستانی بسیار جذاب و گیم پلی فوق العاده ای است که تحسین منتقدان و طرفداران را به همراه دارد. در واقع می توان گفت این نسخه اولین بازی از سری پرطرفدار Persona می باشد که برروی رایانه های شخصی منتشر شده است. بازی داستان چند نوجوان را در شهر کوچکی دنبال می‌کند که چند سری قتل در آن رخ داده است.

دانلود ترینر بازی The Persistence

The Persistence

ترینر بازی The Persistence

The Persistence

وقایع داستانی ترینر بازی The Persistence در یک سفینه فضایی تحقیقاتی به همین نام در سال ۲۵۲۱ رخ می دهد، این سفینه طی سفر خود بر روی یک ستاره در حال فروپاشی فرود می آید که حدود ۱۷ هزار سال نوری با زمین فاصله دارد. هنگامی که تیم تحقیقاتی مشغول انجام آزمایش می شوند، ناگهان اتفاق‌های عجیب و ترسناکی برای آن‌ها رخ می ‌دهد که سبب می شود بسیاری از خدمه این سفینه دچار جهش شده و تغییراتی روی آنها صورت گیرد. بازی The Persistence شما را در نقش یک افسر امنیتی به نام Zimri Elder قرار می دهد که مأموریت دارید سفینه فضایی تان را تعمیر کرده و خودتان را به زمین برسانید.