خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " P "
نمایش مطالب دسته بندی : P

دانلود ترینر بازی Project IGI: Im Going In

Project I.G.I. I’m Going In COVER

ترینر بازی Project IGI: Im Going In

Project I.G.I. I’m Going In COVER

ترینر بازی Project IGI: Im Going In در سبک شوتر تاکتیکی اول شخص می باشد که در زمان خودش سر و صدای زیادی به پا کرد و به علت گیم پلی چالش برانگیزی که داشت، گیمرهای زیادی را به طرف خود جذب کرد. بازی داستان حمله به یک اردوگاه نظامی را روایت می کند که پس از ورود به این پایگاه، ماموریت های متنوعی در اختیارتان قرار می گیرد. داستان بازی Project I.G.I.: I'm Going In از جایی شروع می شود که شخصیت اصلی داستان، جونز که یک مامور امنیتی می باشد، به منظور استخراج اطلاعات، با کمک آنیا وارد پایگاه Jach Priboi می شوند.

دانلود ترینر بازی The Persistence

The Persistence

ترینر بازی The Persistence

The Persistence

وقایع داستانی ترینر بازی The Persistence در یک سفینه فضایی تحقیقاتی به همین نام در سال ۲۵۲۱ رخ می دهد، این سفینه طی سفر خود بر روی یک ستاره در حال فروپاشی فرود می آید که حدود ۱۷ هزار سال نوری با زمین فاصله دارد. هنگامی که تیم تحقیقاتی مشغول انجام آزمایش می شوند، ناگهان اتفاق‌های عجیب و ترسناکی برای آن‌ها رخ می ‌دهد که سبب می شود بسیاری از خدمه این سفینه دچار جهش شده و تغییراتی روی آنها صورت گیرد. بازی The Persistence شما را در نقش یک افسر امنیتی به نام Zimri Elder قرار می دهد که مأموریت دارید سفینه فضایی تان را تعمیر کرده و خودتان را به زمین برسانید.

دانلود ترینر بازی Praey for the Gods

Praey for the Gods_poster

ترینر بازی Praey for the Gods

Praey for the Gods_poster

ترینر بازی Praey for the Gods یک ماجراجویی خشن بوده که در یک جزیره یخ زده متروک واقع شده است، جایی که تنها فرصت زنده ماندن شما نابودی خدایانی است که به آنها اعتقاد دارید. این بازی یک عنوان پرماجرا در دنیای صعودکننده است که در آن شما در نقش یک قهرمان تنها واقع در یک جهان یخ زده در حال جنگ بازی می کنید تا بتوانید رمز و راز پشت یک زمستان بی پایان را کشف کنید. در بازی Praey for the Gods برای زنده ‌ماندن باید به ‌دنبال غذا، لباس جنگی و ساخت سلاح‌ های مختلف باشید تا بتوانید در این جزیره‌ی سرد و یخ‌ زده زنده بمانید. به قلعه های متروکه زیادی خواهید رفت و با موجودات و آدم های بسیاری خواهید جنگید.

دانلود ترینر بازی Postal III

Postal III cover

ترینر بازی Postal III

Postal III cover

ترینر بازی Postal III توسط استودیوی Trashmasters ساخته شده که از لحاظ داستانی در ادامه نسخه قبلی خود می باشد. وظیفه ساخت نسخه های پیشین این فرانچایز برعهده استودیوی Running with Scissors بوده که با بازخوردهای خود هواداران روبرو شد، اما بازی Postal III عملکرد بسیار ضعیفی از خود نشان داد و نتوانست آن طور که می باید، ظاهر شود. در این نسخه شخصیت اصلی بازی یعنی The Postal Dude به شهر Catharsis مهاجرت می کند، متأسفانه به دلیل سقوط اقتصادی جهانی ، افراط گرایی روانشناختی معلوم می شود که این شهر جایی بهتر برای زندگی نیست. در نهایت سه پایان متفاوت در بازی وجود دارد.

دانلود ترینر بازی POSTAL 2

POSTAL 2

ترینر بازی POSTAL 2

POSTAL 2

ترینر بازی POSTAL 2 در سبک شوتر اول شخص است که در ادامه نسخه قبلی خود می باشد. همانطور که می دانید، این سری بازیها از سبک خشونت بسیار بالایی برخوردار هستند و شخصیت اصلی آنها فردی به نام Postal Dude است. شما باید کارهای روزمره خود را طی روزهای هفته انجام دهید، مانند: خرید شیر، بازگشت کتاب به کتابخانه و سایر کارهایی که ظاهر خوبی دارند. اما چه چیزی ممکن است در این بین اشتباه شود؟ شما وظیفه دارید مراحل را به پایان رسانید، اما در بازی POSTAL 2 می توانید هر طور که دلتان خواست، این کارها را به انجام برسانید. هدف از بازی به این معناست که زندگی شخصی خود را داشته باشید و هر کاری میلتان است انجام دهید.

دانلود ترینر بازی Plants vs Zombies Garden Warfare 2

Plants vs Zombies Garden Warfare 2

ترینر بازی Plants vs Zombies Garden Warfare 2

Plants vs Zombies Garden Warfare 2

ترینر بازی Plants vs Zombies Garden Warfare 2 در سبک شوتر سوم شخص می باشد که توسط استودیوی PopCap Games ساخته شده و در سال توسط شرکت EA منتشر شد. این بازی در ادامه‌ نسخه‌ی قبلی خود می باشد و همچنان تا حد زیادی گیم ‌پلی آن را حفظ کرده است. ۸ کلاس جدید از گیاهان و زامبی ‌ها به بازی اضافه شده که ۶ مورد از ابتدا در دسترس هستند و دو کلاس باید در طول بازی، آنلاک شوند. داستان بازی Plants vs Zombies Garden Warfare 2 پس از نسخه قبلی رخ می دهد، به این صورت که پس از نبردی طولانی گیاهان توسط زامبی ها شکست خورده اند و تمامی شهر و حومه های آن زیر سلطه زامبی ها قرار دارد.

دانلود ترینر بازی Portal 2

Portal 2

ترینر بازی Portal 2

Portal 2

در ترینر بازی Portal 2 همانند نسخه اول، پلیرها با قرار دادن پورتال ها و جا به جا شدن میان آنها به حل معماها می پردازند. این نسخه ویژگی هایی از قبیل تیرهای تراکتور، لیزر، پلهای سبک و ژلهای رنگی را ایجاد می کند که جهت حرکت بازیکن را تغییر داده یا اجازه می دهند پورتال ها روی هر سطحی قرار گیرند. ماجراهای بازی Portal 2 صدها سال پس از نسخه اول رخ می دهد، شخصیت Chell از یک سلول پلاستیکی بازی را آغاز می کند، جایی که او آخرین ماجراجویی هایش را در آن انجام داده است. شما باید معماهای بازی را با کمک یک تفنگ پرتال حل کنید و به محل خروجی برسید. یکی از قسمت هایی که به این نسخه جدید اضافه شده، حالت Co-Op است.

دانلود ترینر بازی Portal

Portal 1

ترینر بازی Portal

Portal 1

ترینر بازی Portal در سبک اول شخص معمایی-پلتفرمر است که به وسیله کمپانی Valve ساخته و در سال 2007 منتشر شد. وقایع داستانی بازی Portal در دنیای Half-Life جریان دارد و برروی شخصیتی به نام Chell تمرکز دارد که مجبور به انجام یک سری آزمایشات در مرکز غنی سازی علوم دیافراگم توسط یک هوش مصنوعی مرموز به نام GLaDOS است که تأسیسات را کنترل می کند. بازی به گونه ای طراحی شده که شیوه گیم پلی بازیکنان را تغییر می دهد، دستکاری می کند و امکانات را در یک محیط مشخص سورپرایز می کند. بازیکنان باید با باز کردن یکسری پورتال ها به منظور انجام مانور اجسام و خودشان در فضا، معمای و چالش های فیزیکی را حل کنند.

دانلود ترینر بازی Phoenix Point

Phoenix Point

ترینر بازی Phoenix Point

Phoenix Point

ترینر بازی Phoenix Point دنباله ای معنوی برای عنوان موفق X-COM محسوب می شود که داستان آن در سال 2047 میلادی رخ می دهد. هنگامیکه که کره زمین مورد حملات یک گونه ناشناخته از موجودات بیگانه قرار گرفته و نسل بشر را در خطر انقراض قرار داده است. در بازی Phoenix Point شما در نقش یکی از رهبران پروژه فینیکس هستید که جمع آوری بهترین سربازان و فرماندهان به جنگ با بیگانگان می‌ پردازید و باید برای نجات زمین تلاش کنید. یکی از نکات جالب بازی این است که دشمنان همیشه در یک سطح از مهارت قرار ندارند و با پیشرفت در بخش داستانی، سطح آنها بالاتر می روند.

دانلود ترینر بازی Painkiller Redemption

Painkiller Redemption

ترینر بازی Painkiller Redemption

Painkiller Redemption

ترینر بازی Painkiller Redemption در سبک اول شخص شوتر می باشد که توسط استودیوی Eggtooth Team ساخته و در سال 2011 توسط کمپانی THQ Nordic منتشر گردید. این بازی به عنوان یک بسته الحاقی برای نسخه Resurrection محسوب می شود که توسط گروهی از هواداران این فرانچایز طراحی و توسعه گردید. بازی Painkiller Redemption حاوی موسیقی متن جدید فیلم های متال مانند، تغییرات جزئی گرافیکی و شش مرحله که مجموعا نزدیک به 6000 دشمن برای کشتن را پیش روی پلیرها قرار می دهد، می باشد. همچین در این نسخه شاهد بازگشت دو شخصیت Daniel Garner و Belial به عنوان کاراکترهای قابل بازی هستیم. به دنیایی پر از درد خوش آمدید، بهشت بار دیگر در معرض خطر است و توسط ارتش بی رحم جهنم تهدید می شود و آنها به هیچ وجه متوقف نخواهند شد.