webtraffic analytics

اطلاعیه سایت:
با عرض سلام، در صورتی خرابی لینکها از طریق قسمت نظرات، اطلاع رسانی نمایید تا لینکهای جدید جایگزین شود.

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " R "
نمایش مطالب دسته بندی : R

دانلود ترینر بازی Remothered: Tormented Fathers

ترینر بازی Remothered: Tormented Fathers

remothered-tormented-fathers-cover

داستان ترینر بازی Remothered: Tormented Fathers در مورد زنی 35 ساله به نام Rosemary Reed است که به خانه مامور اسناد رسمی بازنشسته، دکتر Felton می ‌رود، فردی که گفته شده تحت تاثیر یک بیماری مرموز و ناشناخته قرار گرفته است. این اتفاق در پی ناپدید شدن دختر دکتر فلتون به نام Celeste می باشد و از اینجاست که ماجرای وحشتناک بازی شروع می شود. در طراحی داستان این عنوان از قوانین روانشاسانه استفاده شده و هدف شما در بازی Remothered: Tormented Fathers این است که از حقیقت پرده بردارید اما برای این کار ابتدا باید زنده بمانید، دشمنان شما مانند شکارچیان غرق شده ای هستند که همیشه شما را تعقیب خواهند کرد.

دانلود ترینر بازی Red Orchestra: Ostfront 41-45

Red Orchestra Ostfront 41-45

ترینر بازی Red Orchestra: Ostfront 41-45

Red Orchestra Ostfront 41-45

وقایع داستانی ترینر بازی Red Orchestra: Ostfront 41-45 طی جنگ جهانی دوم جریان دارد و در بخش تک نفره شما در نقش یکی از سربازان آلمانی قرار دارید که انواع سلاح های سرد و گرم در اختیارتان قرار می گیرد و در ادامه می توانید کنترل تانک ها و وسایل نقلیه جنگی و زره پوش نیروهای آلمانی و شوروی را نیز به دست گیرید. در بازی Red Orchestra: Ostfront 41-45 باید در کنار هموطنان خود در نامساعدترین ترین شرایط جبهه شرقی بجنگید و علاوه بر داشتن مهارت ها، باید در مبارزات خود استراتژی های مختلفی را نیز لحاظ کنید. این عنوان در زمان عرضه خود، یکی از واقع گرایانه ترین بازی های جنگ جهانی دوم بود.

دانلود ترینر بازی Red Faction II

Red Faction II-PC

ترینر بازی Red Faction II

Red Faction II-PC

وقایع داستانی ترینر بازی Red Faction II در سال 2080 در مریخ، پس از گذشت پنج سال از اتفاقات نسخه اول جریان دارد، فناوری نانو توسعه یافته توسط Axel Capek ، دانشمند ارشد شرکت Ultor قبل از سقوط آن ، توسط نیروی دفاعی زمین (EDF) ارائه شده است. با استفاده از این فناوری، EDF سازماندهی مجدد شرکت Ultor را با تمرکز ویژه بر روی سربازان پیشرفته و سلاح های مناسب آغاز می کند. در بازی Red Faction II شما در نقش یک متخصص مواد منفجره مأموریت به دست آوردن اطلاعات تحقیقات نانوتکنولوژی از دیکتاتوری حاضر را بر عهده دارید. گرافیک و گیم پلی بازی در زمان خود، یعنی سال 2009 قابل قبول بوده است.

دانلود ترینر بازی Running With Rifles

Running With Rifles cover

ترینر بازی Running With Rifles

Running With Rifles cover

ترینر بازی Running With Rifles در سبک اکشن تیراندازی تاکتیکی با زاویه دوربین از نمای بالا می باشد که در بخش گیم پلی آن می توانید دز نقش یک سرباز عادی وارد نیروهای ارتش شده و با کسب نتایج هر چه بهتر در نبردهای مختلف، ترفیع می گیرید. بازی به شما اجازه می دهد تا به هرکدام از کمپین های تاریخی که دوست دارید، شرکت کنید، به طوریکه تاریخ را بسازید یا آن را تغییر دهید. در بازی Running With Rifles امکان استفاده از ابزارها و سلاح‌ های نظامی مختلف، وسایل نقلیه و ارتباط رادیویی به همراه اهداف و مأموریت‌های جانبی می توانند ساعت ها شما را سرگرم سازند.

دانلود ترینر بازی Resident Evil 3

Resident Evil 3 remake

ترینر بازی Resident Evil 3

Resident Evil 3 remake

ترینر بازی Resident Evil 3 به منظور رفع کمبودهای شما در حین بازی ارائه شده است. نسخه بازسازی شده این عنوان چندی پیش در دسترس هواداران قرار گرفت که با بازخورد بسیار خوب منتقدیم روبرو شد. بازی داستان دو مامور به نام های Jill Valentine و Carlos Oliveira را روایت می کند که در تلاش برای زنده ماندن از حمله زامبی ها در حین اینکه از سلاح بیوتکنولوژیکی نمسیس فرار می کنند، به انجام ماموریت های متعددی می پردازند. در نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 3 بر خلاف نسخه اصلی بسیاری از اشکالات گزینه های کنترلی و همچنین زاویه دوربین رفع شده و اینکه یکسری حذفیات نیز در آن صورت گرفته که چندان به مذاق طرفداران خوش نیامده است.

دانلود ترینر بازی Resident Evil 3

Resident-Evil-3-Raccoon-City-Demo-pc-cover

ترینر بازی Resident Evil 3

Resident-Evil-3-Raccoon-City-Demo-pc-cover

ترینر بازی Resident Evil 3 حاوی 14 قابلیت می باشد که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید. این بازی به عنوان یکی از موردانتظارترین عناوین امسال به شمار می رود که نسخه دموی آن در اختیار هواداران قرار گرفت. در بازی Resident Evil 3 شما شخصیت Jill Valentine که یکی از آخرین اعضای باقی مانده سازمان S.T.A.R.S در شهر Raccoon می باشد را هدایت می کنید. او توسط دشمن اصلی این سازمان یعنی موجود بیولوژیکی نمسیس تحت تعقیب قرار می گیرد و دمی او را آسوده نمی گذارد. در این نسخه دمو پلیرها می‌توانند برای مدتی کوتاه پا در شهر راکون سیتی ویران بگذارند.

دانلود ترینر بازی Romance of the Three Kingdoms XIV

دانلود ترینر بازی Romance of the Three Kingdoms XIV

ترینر بازی Romance of the Three Kingdoms XIV

در ترینر بازی Romance of the Three Kingdoms XIV سرنوشت سرزمین چین را به دست خود رقم بزنید، این عنوان چهاردهمین نسخه در سری خود محسوب می شود که به تازگی منتشر شده است. فرمانروای یک پادشاهی شوید، هدف خود را برای متحد کردن سرزمین با آموزه ها و سیاست های افسران خود ، تدوین استراتژی هایی برای رسیدگی به شرایط جنگ همیشه در حال تغییر به کار گیرید و از قدرت استراتژی خود به طور کامل استفاده نمایید. نقشه پهناور بازی Romance of the Three Kingdoms XIV شامل ۴۶ شهر و تقریبا ۳۴۰ منطقه بزرگ است که سرزمین گسترده چین باستان را به خوبی نشان می دهد.

دانلود ترینر بازی Return to Castle Wolfenstein

Return to Castle Wolfenstein

ترینر بازی Return to Castle Wolfenstein

Return to Castle Wolfenstein

داستان ترینر بازی Return to Castle Wolfenstein در سال 1943 دوران جنگ جهانی دوم رخ می دهد، ارتش آمریکا سرباز نخبه ای به نام William Blazkowicz ملقب به B.J را به دفتر اقدامات مخفی (OSA) از ارتش اختصاص داد، او به همراه عامل عملیاتی انگلیس One برای تحقیقات در مورد افزایش فعالیت بخش Paranormal SS نازی ها به مصر اعزام می شوند. در بازی Return to Castle Wolfenstein با عبور از طریق مومیایی ها و نازی ها ، B.J و Agent One به یک میدان هوایی و مکانی برای پیگیری هدایت می شوند. آنها در قلعه ولفنشتاین ، یک قلعه از راه دور ، قرون وسطایی که به عنوان دژ ، زندان و ایستگاه تحقیقاتی فعالیت می کند زندانی می شوند.

دانلود ترینر بازی Resident Evil 2

RESIDENT EVIL 2-BIOHAZARD-RE2-pc-cover-small

ترینر بازی Resident Evil 2

Resident-Evil-2-Remake-PC-Game

مجموعه ترینر بازی Resident Evil 2 را در این پست قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرند. نسخه اولیه و اصلی بازی در سال 1998 منتشر شده بود که مطمئنا پلیرها قدیمی خاطرات زیادی با آن دارند و می توان گفت یکی از بهترین نسخه های فرانچایز "رزیدنت اویل" محسوب می شود. نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 از لحاظ گرافیکی و خصوصا زاویه دید دوربین بازی کاملا تغییر کرده و تجربه ‌ای متفاوت و جدیدی را به شما ارائه می ‌دهد. در این شماره برای اولین بار شخصیت های Leon Kennedy و Claire Redfield آشنا می شوید که وقایع داستانی آن در Racoon City رخ می دهد. شما در نقش هر یک از این دو شخصیت می توانید به انجام بازی بپردازید که با هر کدام داستانی واحد اما از دو زاویه دید مختلف را تجربه خواهید کرد.

دانلود ترینر بازی Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 PC packshot

ترینر بازی Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 PC packshot

ترینر بازی Red Dead Redemption 2 حاوی 9 قابلیت می باشد که به منظور رفع نیازهای شما در حین بازی ارائه شده است. داستان بازی قبل از وقایع نسخه اول جریان دارد و شما در نقش فردی به نام Arthur Morgan قرار می گیرید که عضو دار و دسته Van der Linde است. شخصیت‌های زیادی از جمله John Marston در این نسخه حضور دارند که شخصیت اصلی نسخه اول بود. نسخه کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2 ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه های کنسولی داشته، ازجمله اینکه از قابلیت HDR پشتیبانی می‌ کند و شما می توانید تنظیمات صفحه نمایش را تا حد ۴K بالا ببرید.