آذر دیتا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " R "
نمایش مطالب دسته بندی : R

دانلود ترینر بازی Ruined King: A League of Legends Story

دانلود ترینر بازی Ruined King: A League of Legends Story

ترینر بازی Ruined King: A League of Legends Story

دانلود ترینر بازی Ruined King: A League of Legends Story

در ترینر بازی Ruined King: A League of Legends Story که در ژانر نقش آفرینی می باشد، گروهی از قهرمانان دنیای لیگ افسانه ها را متحد کنید، سرزمین Bilgewater را کاوش کرده و به سمت جزایر سایه حرکت کنید تا اسرار جزیره مرموز و ترسناک Shadow Isles را کشف نمایید. در این بازی می‌توانید سبک هنری خاص و افسانه‌ ای را تماشا کنید که طرفداران لیگ آو لجندز را هیجان ‌زده می کند. در بخش گیم پلی بازی Ruined King: A League of Legends Story شما می توانید شخصیت خود را پیکربندی کرده و گروه خود را با قدرت بیشتری به ماموریت بفرستید.

دانلود ترینر بازی Reservoir Dogs

دانلود ترينر بازي Reservoir Dogs

ترینر بازی Reservoir Dogs

دانلود ترینر بازی Reservoir Dogs

ترینر بازی Reservoir Dogs یک عنوان شوتر سوم شخص محصول سال 2006 است که بر اساس فیلم کوئنتین تارانتینو به همین نام ساخته شده است. این بازی اکثراً بازخوردهای کمی را به خود جلب کرد و به دلیل خشونت شدید خود جنجال‌های جزئی ایجاد کرد و در آلمان، استرالیا و نیوزلند ممنوع شد. گیم پلی بازی Reservoir Dogs از دو بخش تیراندازی سوم شخص و رانندگی تشکیل شده است. مکانیزم بازی پلیر را تشویق به گروگان گرفتن و اجتناب از کشتار دسته جمعی می کند. در بازی شما می‌توانید با استفاده از ماشین زمانی که در اختیار شما قرارگرفته است، زمان را به جلو یا عقب ببرید.

دانلود ترینر بازی Red Faction: Armageddon

دانلود ترینر بازی Red Faction: Armageddon

ترینر بازی Red Faction: Armageddon

دانلود ترینر بازی Red Faction: Armageddon

در ترینر بازی Red Faction: Armageddon نیم قرن پس از آزادی مریخ توسط مقاومت جناح سرخ، سیاره سرخ دوباره به میدان جنگ تبدیل شد. پس از غیرقابل سکونت شدن سطح سیاره، استعمارگران برای بقا در معادن زیرزمینی مبارزه می کنند. زمانی که شخصیت Darius Mason، نوه قهرمانان انقلاب، الک میسون و سامانیا، ناخودآگاه شیطانی را که مدت ها خفته بود آزاد می کند، آرماگدون در مریخ رها می شود. در بازی Red Faction Armageddon از آنجایی که جناح های مختلف از هم می پاشند، فقط داریوس و گروه سرخ می توانند بشریت را نجات دهند. این مبارزه آن‌ها را از میان غارهای یخی و جریان‌های گدازه به هسته‌ی سیاره‌ی طوفان‌زده می‌برد تا زمانی که در برابر تهدیدی غیرقابل توصیف روبرو شوند.

دانلود ترینر بازی Rise of Nations: Extended Edition

دانلود ترينر بازي Rise of Nations: Extended Edition

ترینر بازی Rise of Nations: Extended Edition

دانلود ترینر بازی Rise of Nations: Extended Edition

ترینر بازی Rise of Nations: Extended Edition با ترکیب عناصر تاکتیکی عمیق بازی های استراتژی نوبتی با گیم پلی سریع استراتژی، شما را بر یکی از 18 تمدن در طول هزاران سال تاریخ فرمان می دهد.با بیش از 50 فناوری منحصر به فرد برای تحقیق، عجایب جهان برای ساخت، صدها واحد نظامی برای گسترش مرزهای شما، و جاسوسان برای جاسوسی، آیا ملت شما به شکوه خواهد رسید؟ در بازی Rise of Nations: Extended Edition شاهد یکسری بهبودها در بخش های گرافیکی، ویژگی های توسعه یافته و دیگر موارد اضافه شده هستیم. در گیم‌پلی این بازی با کنترل یک شهرستان در عصر باستان، مدیریت‌ها و سازماندهی‌های خود را بصورت استراتژیک اِعمال کنید.

دانلود ترینر بازی Rise of Nations

دانلود ترینر بازی Rise of Nations

ترینر بازی Rise of Nations

دانلود ترینر بازی Rise of Nations

ترینر بازی Rise of Nations یک بازی استراتژیک تاریخی است که توسط BigHuge Games و برایان رینولدز طراح بازی های کلاسیک رایانه شخصی مانند Civilization2 و Alpha Centauri توسعه یافته است. در این بازی شهرهای جدیدی ایجاد می کنید که زیرساخت های شهر را بهبود می بخشند و مرزهای ملی را گسترش می دهند. غلبه بر دشمنان از طریق قدرت نظامی با استفاده از همه چیز، از تیرکمان گرفته تا توپ، بمب افکن های رادارگریز و سلاح های هسته ای. در بازی Rise of Nations بازار کالاهای کلیدی را گسترش دهید و قدرت را تحت حاکمیت خود تثبیت کنید. شما در طول زمان با فرهنگ های برجسته تاریخ سروکار پیدا می کنید.

دانلود ترینر بازی Risen

Risen 1 COVER

ترینر بازی Risen

Risen 1 COVER

در ترینر بازی Risen به دوران قرون وسطی می روید و یک عنوان هیجان انگیز در ژانر ماجراجویی و نقش آفرینی را تجربه می کنید. وقایع داستانی بازی در جزیره ای خیالی به نام Faranga رخ می دهد که ساکنان آن موجودات عجیب و غریب و انسان ها هستند. شما در نقش شخصیت اصلی وارد یک دنیای فانتزی می شوید که هر عکس العمل شما نتیجه ای به همراه خواهد داشت. در بازی Risen گروهی از مردان قدرتمند که خود را "مفتش عقاید" می نامند، پایان دادن به این وقایع را بر عهده گرفته اند. قهرمان داستان خود را در میان هرج و مرج شورش، استبداد و آیین های عرفانی می بیند. او اکنون باید تصمیم بگیرد که آونگ سرنوشت به کدام سمت می چرخد.

دانلود ترینر بازی The Riftbreaker

دانلود ترینر بازی The Riftbreaker

ترینر بازی The Riftbreaker

دانلود ترینر بازی The Riftbreaker

در ترینر بازی The Riftbreaker شما نقش کاپیتان Ashley S. Nowak را بر عهده دارید که یک دانشمند و مهندس زبردست بوده و درون یک ربات پیشرفته که آن را خلبانی می‌کند، ماموریت هایی را به انجام می رساند. شما باید یک دروازه یا پورتال یک طرفه ‌ای را به سمت سیاره Galatea 37 ایجاد کنید که به سمت سیاره‌ای دور در کهکشان راه شیری منتهی می شود. در بخش گیم پلی بازی The Riftbreaker شما بایستی پایگاه اصلی خود در سیاره نام برده ایجاد کرده و شروع به طرح ‌ریزی سفری به سمت زمین و استعمار بیشتر آن کنید. گیم پلی بازی تلفیقی از مبارزات استراتژیک و ساخت‌وساز است و تا ساعت ها می تواند شما را به خود سرگرم سازد.

دانلود ترینر بازی Red Solstice 2: Survivors

دانلود ترینر بازی Red Solstice 2: Survivors

ترینر بازی Red Solstice 2: Survivors

در ترینر بازی Red Solstice 2: Survivors که دنباله ای بر نسخه ای اول خود می باشد، استراتژی خود را برنامه ریزی کرده و وارد یک میدان جنگ تاکتیکی زمان حال شوید. این نسخه نبردهای مهیج و جذاب فضایی را در سبک استراتژی با زاویه دوربین دید از بالا، پیش روی شما قرار می دهد. در بازی Red Solstice 2: Survivors یک ماموریت مهم در سال 117 بعد از نابودی کره زمین در اختیار شما نهاده شده و باید با هدایت یک گروه ویژه مخفی، برای مقابله با تهدیدات موجودات جهش یافته، حرکت خود را شروع کنید. فرماندهی تیم خود را بر عهده بگیرید تا با جهش ها مبارزه کرده و ویروسی را که تهدید به پایان دادن به بشر است را درمان کنید.

دانلود ترینر بازی Resident Evil Village

دانلود ترینر بازی Resident Evil Village

ترینر بازی Resident Evil Village

دانلود ترینر بازی Resident Evil Village

تجربه یک عنوان وحشت بقاء دیگر در سری رزیدنت اویل را در ترینر بازی Resident Evil Village به دست آورید، هشتمین نسخه از سری پرطرفدار اقامتگاه شیطان که یک بازی اول شخص ترسناک با محوریت بقا و داستان پردازی فوق العاده می باشد. وقایع داستانی بازی Resident Evil Village چند سال پس از اتفاقات هولناک نسخه هفتم رخ می دهد و داستان کاملا جدید با زندگی Ethan Winters و همسرش Mia در مکانی جدید و فارغ از کابوس های گذشته آغاز می شود. تا اینکه روزی شخصیت Chris Redfield به همراه نیروهای خودش به خانه آن‌ها هجوم آورده و او و دختر کوچکش را اسیر می‌کنند و به روستایی دورافتاده در منطقه ترانسیلونیا می‌برند.

دانلود ترینر بازی Red Faction: Guerrilla

دانلود ترینر بازی Red Faction: Guerrilla

ترینر بازی Red Faction: Guerrilla

دانلود ترینر بازی Red Faction: Guerrilla

ترینر بازی Red Faction: Guerrilla سومین نسخه در سری سوم شخص شوتر سوم شخص "فراکسیون سرخ" می باشد که وقایع داستانی آن حدود پنجاه سال پس از حوادث نسخه اول در مریخ جریان دارد. بازیکنان هنگام جنگ برای آزادی از سرکوبگر نیروی دفاع زمین، با جنبش تازه تأسیس شده جناح سرخ نقش یک مبارز شورشی را بر عهده خواهند گرفت. وظیفه شما به عنوان یک عضو گروه مقاومت بر هم زدن نقشه ها و طرح های این گروه خشن است. تمامی جزئیات در بازی Red Faction Guerrilla قابلیت تخریب پذیری دارند و با سلاح چکش مانند خود می ‌توانید ساختمان‌ها و برج‌ها را نیز نابود کنید.