زولا

نبرد خان ها

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " S "
نمایش مطالب دسته بندی : S

دانلود ترینر بازی Samurai Warriors 5

دانلود بازی Samurai Warriors 5 برای PC

ترینر بازی Samurai Warriors 5

دانلود بازی Samurai Warriors 5 برای PC

ترینر بازی Samurai Warriors 5 پنجمین نسخه در سری پرطرفدار جنگجوی سامورایی محسوب می شود که داستان آن به اتفاقات پس از جنگ Onin مربوط می‌شود. بخش داستانی بازی روی افرادی به نام Nobunaga Oda و Mitsihide Akechi تمرکز دارد که در یک جبهه روبروی یکدیگر قرار می گیرند. بازی شما را به دوران سامورایی‌های ژاپنی و جنگ‌های باشکوه آن زمان می‌برد. سیستم گیم پلی بازی Samurai Warriors 5 دارای سرعت بالایی بوده و دارای سبک Hack and slash می باشد. بیش از 27 شخصیت قابل انتخاب در این عنوان وجود دارند که هر یک ظاهر و توانایی‌های خاص خود را دارند.

دانلود ترینر بازی Spider-Man: Friend or Foe

دانلود بازی Spider-Man: Friend or Foe برای PC

ترینر بازی Spider-Man: Friend or Foe

دانلود بازی Spider-Man: Friend or Foe برای PC

ترینر بازی Spider-Man: Friend or Foe با الهام از سه گانه فیلم مرد عنکبوتی و کمیک های کلاسیک آن، بازیکنان را برای شکست دشمنان به چالش می کشد و سپس نیروهای خود را با شخصیت های معروف بدنامی از جمله Doc Ock ، Green Goblin ، Venom و Sandman متحد می کند و شروع به تلاش حماسی برای غلبه بر تهدید شیطانی در سراسر جهان می سازد. در بخش گیم پلی بازی Spider-Man: Friend or Foe، طرفداران مرد عنکبوتی و یکی از یاران متعدد Super Hero یا Super Villain و حرکات و سبک های مبارزه منحصر به فرد را کنترل می کنند در حالی که بین شخصیت ها برای اجرای ترکیب تیم و شکست دادن دشمن تغییر می کنند. اکثر تحرکات، فنون، توانایی‌ها و مهارت‌های ویژهٔ مرد عنکبوتی – براساس قواعد خاص حاکم بر دنیای این بازی – قابل به‌کارگیری و استفاده هستند.

دانلود ترینر بازی Scarlet Nexus

دانلود ترینر بازی Scarlet Nexus

ترینر بازی Scarlet Nexus

دانلود ترینر بازی Scarlet Nexus

ترینر بازی Scarlet Nexus یک داستان دوگانه را برای شما روایت می کند که در آن می‌توانید ماجراجویی خود را با شخصیت Yuito Sumeragi شروع کنید. هرکدام از دو شخصیت اصلی مسیر داستانی متفاوتی دارند و در طول بازی نیز مسیرشان با هم تلاقی خواهد کرد. وقایع داستان بازی Scarlet Nexus در آینده دور رخ می ‌دهد، هنگامی که شرایط زیست محیطی انسان‌ها را مجبور به زندگی در کره ماه کرده است. دشمنان بازی که Others نام دارند، موجودات جهش یافته ای هستند که در سرتاسر دنیای بازی پراکنده شده اند. سبک و سیاق گرافیکی و طراحی کاراکترها کاملاً مطابق با انیمه ها بوده که خود یکی از جذابیت‌های اصلی بازی است.

دانلود ترینر بازی Spider-Man: Web of Shadows

دانلود ترینر بازی Spider-Man: Web of Shadows

ترینر بازی Spider-Man: Web of Shadows

دانلود ترینر بازی Spider-Man: Web of Shadows

ترینر بازی Spider-Man: Web of Shadows یک عنوان سوم شخص اکشن-ماجرایی می باشد که وقایع داستانی آن در محیطی جهان باز که به نوعی یادآور منهتن می باشد، رخ می دهد. گیم پلی بازی بسیار شبیه عناوین قبلی مرد عنکبوتی یعنی شماره های اول تا سوم این مجموعه است، بازیکنان نقش مرد عنکبوتی را بر عهده می گیرند که بایستی به کمک قابلیت های او به نبرد با دشمنان بروند. در بازی Spider-Man: Web of Shadows هنگامی که یک حمله مرگبار همزیستی خیابان های شهر نیویورک را ویران می کند ، تنها مرد عنکبوتی می تواند کنترل را بدست آورد و نجات شهر را به ارمغان بیاورد.

دانلود ترینر بازی Shadow Tactics: Blades of the Shogun

دانلود ترینر بازی Shadow Tactics: Blades of the Shogun

ترینر بازی Shadow Tactics: Blades of the Shogun

دانلود ترینر بازی Shadow Tactics: Blades of the Shogun

ترینر بازی Shadow Tactics: Blades of the Shogun یک عنوان مخفی کاری تاکتیکی هاردکور است که وقایع داستانی آن در حدود دوره Edo ژاپن رخ می دهد. یک شوگان جدید قدرت ژاپن را بدست گرفته و صلح در سراسر کشور را اعمال می کند. وی در نبرد علیه توطئه و عصیان ، پنج متخصص با مهارتهای خارق العاده برای ترور ، خرابکاری و جاسوسی را به خدمت می گیرد. کنترل تیمی از متخصصان مرگبار را در دست بگیرید و بین ده ها دشمن به صورت مخفیانه حرکت کنید. در بازی Shadow Tactics: Blades of the Shogun هنگام نفوذ به قلعه ها، صومعه های کوهستانی برفی یا اردوگاه های جنگلی مخفی، روش خود را انتخاب کنید.

دانلود ترینر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

دانلود ترینر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

ترینر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

دانلود ترینر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

ترینر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 عنوانی در سبک شوتر تاکتیکی مخفی کاری می باشد که دنباله ای بر نسخه قبلی خود محسوب می شود. در این نسخه می‌توانید از فاصله یک کیلومتری هدف خود را نابود کرده و مبارزات نمایشی تاثیرگذاری را در دنیای مدرن تجربه کنید. شما در نقش فردی به نام Raven قرار می گیرید که یک تک ‌تیرانداز حرفه‌ ای است. در بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 به او یک سری مأموریت‌های مهم که در خاورمیانه انجام می شود، داده ‌شده که در انها باید به مواضع دشمن نفوذ کرده و هدف‌هایش را از فاصله بسیار دور از میان بردارد.

دانلود ترینر بازی Subnautica: Below Zero

دانلود ترینر بازی Subnautica: Below Zero

ترینر بازی Subnautica: Below Zero

دانلود ترینر بازی Subnautica: Below Zero

وقایع داستانی ترینر بازی Subnautica: Below Zero دو سال پس از نسخه قبلی جریان دارد، شما دوباره به سیاره بیگانه 4546B برگشته‌ اید تا راز و رمزهای پنهان جدید آن را برملا کنید. گیم پلی این عنوان که در ژانر اول شخص ماجراجویی برای بقاء می باشد، در یک دنیای جهان آزاد صورت می گیرد. در بازی Subnautica: Below Zero پلیرها در نقش یک دانشمند قرار می گیرند که به سیاره 4546B رفته تا سرنخ هایی را درباره تیم تحقیقاتی که در آنجا ناپدید شده اند جستجو کند. بازیکنان منابع را جمع آوری می کنند ، ابزار می سازند ، پایگاه ها و زیر آب می سازند و می توانند با حیات وحش کره زمین تعامل داشته باشند.

دانلود ترینر بازی Street Fighter IV

دانلود ترينر بازي Street Fighter IV

ترینر بازی Street Fighter IV

دانلود ترینر بازی Street Fighter IV

ترینر بازی Street Fighter IV با استفاده از حرکات مبارزاتی و تکنیک های محبوب نسخه اصلی جنگجویان خیابانی دو، و تزریق آنها با آخرین پیشرفت های Capcom در فناوری نسل بعدی ، سری جنگ افسانه ای را به ریشه های خود بازمی گرداند تا تجربه ای فوق العاده را ایجاد کند جهان را با هنر ممتاز هنرهای رزمی مجازی آشنا کنید. در بازی Street Fighter IV بازیکنان می توانند شخصیت های کلاسیک مورد علاقه خود مانند Ryu ، Ken ، Chun-Li و Guile را به همراه شخصیت های جدید از جمله Crimson Viper ، Abel ، El Fuerte و Rufus انتخاب کنند.

دانلود ترینر بازی Shadow Man Remastered

دانلود ترینر بازی Shadow Man Remastered

ترینر بازی Shadow Man Remastered

ترینر بازی Shadow Man Remastered یک عنوان اکشن-ماجراجویی سوم شخص می باشد که نسخه اصلی و اولیه آن در سال 1998 منتشر شده بود. شخصیت اصلی داستان فردی به نام Michael LeRoi است که دارای یکسری قدرت های خاص می باشد و به عنوان "مرد سایه ای" مشهور است. بازی Shadow Man Remastered نسخه بازسازی و بهینه شده نسخه اصلی محسوب می شود که پشتیبانی از رزلوشن 4k، ارتقاء زمینه های گرافیکی، بهبود نقشه برداری سایه ای و دیگر موارد را شامل می شود. تجربه این بازی را به دوست داران بازیهای کلاسیک سوم شخص اکشن و ماجراجویی توصیه می کنیم.

دانلود ترینر بازی Stronghold: Warlords

ترینر بازی Stronghold: Warlords

دانلود ترینر بازی Stronghold: Warlords

وقایع ترینر بازی Stronghold: Warlords این بار در قاره آسیا جریان دارد و تمدن‌هایی از چین گرفته تا مغولستان را شامل می شود. این عنوان همچنان اصول گیم پلی نسخه های پیشین خود را حفظ کرده و هر آنچه از یک بازی Stronghold انتظار دارید در آن وجود دارد، منتها یک سری المان ها و ایده های جدید را نیز در اصل گیم پلی خود ایجاد کرده است. در بازی Stronghold Warlords ویژگی‌ها و توانایی‌های شما رفته رفته گسترش پیدا می‌ کند و می ‌توانید از همه‌ آن‌ها در صنعتی که راه انداخته‌ اید، استفاده کنید. در این بازی، جنگ سالاران تاریخی با انواع مختلف سلاح‌های نبرد می‌توانند دیگر سرزمین‌ها را محاصره کرده و در تاریخ سرنوشت‌ساز باشند.