خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " S "
نمایش مطالب دسته بندی : S

دانلود ترینر بازی Star Wars Episode I: Battle for Naboo

دانلود ترینر بازی Star Wars Episode I - Battle for Naboo

ترینر بازی Star Wars Episode I: Battle for Naboo

دانلود ترینر بازی Star Wars Episode I - Battle for Naboo

ترینر بازی Star Wars Episode I: Battle for Naboo یک عنوان آرکید در سبک اکشن می باشد که با همکاری دو استودیوی Factor 5 و LucasArts ساخته شده و در سال 2000 منتشر شد. این بازی به عنوان یک دنباله بر نسخه قبلی خود یعنی Star Wars: Rogue Squadron محسوب می شود که در آن بازیکن می تواند وسایل نقلیه مختلف هوایی ، زمینی و آبی را کنترل کند. هر یک از آنها ترتیب تسلیحاتی منحصر به فرد و همچنین درجات مختلفی از سرعت و قدرت مانور را دارند. بازی Star Wars: Episode 1: Battle for Naboo به گیمرها این فرصت را می دهد تا به یک کابین خلبان جنگ ستارگان بپرند و در نبرد برای آزادی نابو شرکت کنند.

دانلود ترینر بازی Skul: The Hero Slayer

دانلود ترینر بازی Skul: The Hero Slayer

ترینر بازی Skul: The Hero Slayer

دانلود ترینر بازی Skul: The Hero Slayer

وقایع داستانی ترینر بازی Skul: The Hero Slayer شما را در نقش یک سرباز اسکلتی کوچک قرار می ‌دهد که عضوی از یک ارتش شکست‌ خورده متعلق به اهریمن‌ها بوده است. شخصیت اصلی بازی یعنی Skul یک اسکلت معمولی نیست. علاوه بر مهارت های جنگی مهیب او ، بسته به این که جمجمه ای به تن دارد ، می تواند توانایی های جدید و مهیجی را کسب کند. در بازی Skul: The Hero Slayer شما باید بتوانید تعداد بسیار زیادی از نیروهای خود را برای نابودی شیاطین هدایت کرده و آن‌ها را به اسارت بگیرید. در این راه قهرمان های بسیاری به کمک تان می آیند و مدیریت آن ها در بعضی مواقع دشوار می شود.

دانلود ترینر بازی STAR WARS: Rogue Squadron 3D

دانلود ترینر بازی Star Wars Rogue Squadron 3D

ترینر بازی STAR WARS: Rogue Squadron 3D

دانلود ترینر بازی Star Wars Rogue Squadron 3D

ترینر بازی STAR WARS: Rogue Squadron 3D نام یک بازی اکشن است که در سال 1998 منتشر شده است. گیم پلی بازی از دید سوم شخص ارائه شده و اهداف بازی به چهار دسته جستجو و تخریب، شناسایی، نجات و محافظت تقسیم می شوند. شما می توانید پنج نوع دست سازه را کنترل کنید. هر کدام از این دست سازه ها ترتیب تسلیحاتی منحصر به فرد و همچنین درجه های مختلف سرعت و قدرت مانور را دارند. پاداش های قدرتمندی که سلاح ها یا دوام این کارها را بهبود می بخشند، در سطوح مختلف بازی پنهان هستند. عملکرد بازیکن پس از اتمام هر سطح در برابر سه معیار مدال بررسی می شود. کسب این مدال ها باعث ارتقا rank رتبه بازیکن می شود و به باز شدن قفل محتوای پنهان کمک می کند.

دانلود ترینر بازی Stoneshard

دانلود ترینر بازی Stoneshard

ترینر بازی Stoneshard

دانلود ترینر بازی Stoneshard

ترینر بازی Stoneshard یک تجربه مبتنی بر چالش‌های هیجان انگیز و یک عنوان نقش ‌آفرینی نوبتی الهام ‌گرفته از سری Diablo است که وقایع آن در دنیایی جهان آزاد جریان دارد. مبارزات در این بازی خشن طراحی شده‌ اند و اگر می خواهید زنده بیرون بروید ، باید هر عملی را متفکرانه در نظر بگیرید. درست مثل دیابلو، سیاه چاله ‌های بازی Stoneshard به ‌صورت تصادفی تولید می ‌شوند و بنابراین شما هرگز دقیقاً نخواهید فهمید که قرار است با چه چیزی مواجه شوید. بازی از یک بخش توسعه کاراکتر برخوردار است و بیش از ۱۰۰ توانایی و ۲۰۰ قطعه تجهیزات را در اختیارتان می گذارد.

دانلود ترینر بازی STAR WARS: Rebellion

دانلود ترینر بازی Star War Rebellion

ترینر بازی STAR WARS: Rebellion

دانلود ترینر بازی Star War Rebellion

ترینر بازی STAR WARS: Rebellion نام یک بازی استراتژیکی است که در سال 1998 منتشر شده است. در این زمان یک تحول بزرگ رخ داده. اولین ستاره مرگ نابود شده و این یک پیروزی بزرگ برای دشمنان است. اما امپراتوری همچنان قدرتمند است. شما به عنوان فرمانده، باید کنترل اتحاد شورشیان یا امپراتوری کهشکانی را در دست بگیرید. هدف شما تسلط کامل بر کهکشان است. در این بازی استراتژی حرف اول را میزند. با استراتژی هایی که میچینید میتوانید شاهد پیروزی لشکر خود در نبرد ها باشید. شما باید با استعمار، دیپلماسی، ایجاد ساختمان ها و واحد ها، نظارت بر معادن، پالایشگاه ها و منابع ذخیره شده به بازی بپردازید.

دانلود ترینر بازی STAR WARS Jedi Knight: Mysteries of the Sith

دانلود ترینر بازی STAR WARS Jedi Knight Mysteries of the Sith

ترینر بازی STAR WARS Jedi Knight: Mysteries of the Sith

دانلود ترینر بازی STAR WARS Jedi Knight Mysteries of the Sith

ترینر بازی STAR WARS Jedi Knight: Mysteries of the Sith یک بسته الحاقی برای بازی Dark Force II است که بر خلاف آن نسخه که داستانش با توجه به اقدامات شما پایان می یافت، این بازی یک پایان مثبت دارد. در این بازی شما به صورت خطی پیشرفت می کنید. چهارده سطح وجود دارد که هر یک از اینها اهدافی را تعیین کرده اند که شما باید آنها را انجام دهید تا به سطح جدید برسید. در هر سطح شما با NPC ها روبرو می شوید و باید آنها را شکست دهید. برخی از دشمنانی که در نسخه Dark Force II حضور داشتند به همراه بیست هیولای جدید به بازی STAR WARS Jedi Knight: Mysteries of the Sith اضافه شده اند.

دانلود ترینر بازی Sakuna: Of Rice and Ruin

دانلود ترینر بازی Sakuna: Of Rice and Ruin

ترینر بازی Sakuna: Of Rice and Ruin

دانلود ترینر بازی Sakuna: Of Rice and Ruin

قدرت واقعی برنج را ترینر بازی Sakuna: Of Rice and Ruin کشف کنید و علاوه بر کشت این محصول، جلوی حملات انبوهی از شیاطین که به دنبال نابودی سرزمین شما هستند را بگیرید. داستان بازی در مورد الهه‌ ای به نام ساکونا می باشد که به یک جزیره خطرناک تبعید شده است. او باید به زندگی روزمره مردم این منطقه عادت کند و به همین علت به کشاورزی و کشت برنج رو می ‌آورد. سپس ، به دهکده کوهستانی خود برگردید و زمینی پر از برنج با شکوه را پرورش دهید. بازی Sakuna: Of Rice and Ruin از شبیه‌ سازی سه ‌بعدی در نبردها استفاده می ‌کند و در بخش داستانی ان پیچ و تاب‌های بسیاری را تجربه می کنید.

دانلود ترینر بازی SpellForce 3: Fallen God

دانلود ترینر بازی SpellForce-3-Fallen-God

ترینر بازی SpellForce 3: Fallen God

دانلود ترینر بازی SpellForce-3-Fallen-God

در ترینر بازی SpellForce 3: Fallen God کنترل گونه ترول ها را بر عهده بگیرید و آن‌ها را در سفری هیجان ‌انگیز به قاره وحشی Urgath راهنمایی کنید. این عنوان ترکیب داستانی زیادی از نسخه‌ پیشین خود دارد و مبارزات تک نفره آن شامل داستان تاریکیست که با ترول‌های مخصوص دنبال خواهد شد. گیم پلی بازی SpellForce 3: Fallen God حدود 20 ساعت به طول می انجامد و طی این مدت چالش ‌های بسیار و هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد. مبارزات بازی به ‌صورت استراتژی دنبال می ‌شود و داشتن تاکتیک مناسب، پیروزی شما را تضمین می ‌کند. بقای قبیله در دستان شما قرار دارد.

دانلود ترینر بازی Satisfactory

دانلود ترینر بازی Satisfactory

ترینر بازی Satisfactory

دانلود ترینر بازی Satisfactory

ترینر بازی Satisfactory یک عنوان اول شخص و جهان‌ آزاد می باشد که از ابتدای انتشار خود توانست نظرات بسیار مثبتی را جلب کند، به طوریکه تاکنون نمره کامل 10/10 را از کاربران استیم دریافت کرده است. در این عنوان با سفر به سیاره‌ ای جدید، باید همه‌ چیز را از نو بسازید و در این راه هم با هزاران مشکل روبرو می شوید. هسته اصلی گیم پلی بازی Satisfactory ساخت و ساز، جست و جو و مبارزه است، یک سیاره بیگانه را کاوش کنید ، کارخانه های چند طبقه ایجاد کنید. با ساختن کارخانه های عظیم در سراسر زمین ، طبیعت را تسخیر کنید. هر جا و هر طور که خواستید گسترش دهید. این سیاره مملو از منابع طبیعی ارزشمندی است که فقط منتظر استفاده هستند.

دانلود ترینر بازی STAR WARS: Squadrons

دانلود ترینر بازی Star Wars Squadrons

ترینر بازی STAR WARS: Squadrons

دانلود ترینر بازی Star Wars Squadrons

ترینر بازی STAR WARS: Squadrons یک عنوان اول شخص با محوریت مبارزات و نبردهای فضایی می باشد که یک تجربه متفاوت از دنیای جنگ ستارگان را ارائه می دهد، تجربه‌ای که ساختار آن شبیه‌ به نسخه های کلاسیک مجموعه جنگ ستارگان است. در این بازی امکان شخصی ‌سازی کامل جنگنده ‌ها و خلبان ‌ها وجود دارد که علاوه بر حالت تک ‌نفره، از یک بخش چند نفره‌ی جذاب نیز برخوردار است. در بازی STAR WARS Squadrons نسبت به نسخه های Jedi: Fallen Order و Battlefront II مقیاس کوچک ‌تری داشته و برروی مبارزات هوایی با استفاده از جنگنده‌ ها از دید اول شخص تمرکز دارد.