زولا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " S "
نمایش مطالب دسته بندی : S

دانلود ترینر بازی Street Fighter IV

دانلود ترينر بازي Street Fighter IV

ترینر بازی Street Fighter IV

دانلود ترینر بازی Street Fighter IV

ترینر بازی Street Fighter IV با استفاده از حرکات مبارزاتی و تکنیک های محبوب نسخه اصلی جنگجویان خیابانی دو، و تزریق آنها با آخرین پیشرفت های Capcom در فناوری نسل بعدی ، سری جنگ افسانه ای را به ریشه های خود بازمی گرداند تا تجربه ای فوق العاده را ایجاد کند جهان را با هنر ممتاز هنرهای رزمی مجازی آشنا کنید. در بازی Street Fighter IV بازیکنان می توانند شخصیت های کلاسیک مورد علاقه خود مانند Ryu ، Ken ، Chun-Li و Guile را به همراه شخصیت های جدید از جمله Crimson Viper ، Abel ، El Fuerte و Rufus انتخاب کنند.

دانلود ترینر بازی Shadow Man Remastered

دانلود ترینر بازی Shadow Man Remastered

ترینر بازی Shadow Man Remastered

ترینر بازی Shadow Man Remastered یک عنوان اکشن-ماجراجویی سوم شخص می باشد که نسخه اصلی و اولیه آن در سال 1998 منتشر شده بود. شخصیت اصلی داستان فردی به نام Michael LeRoi است که دارای یکسری قدرت های خاص می باشد و به عنوان "مرد سایه ای" مشهور است. بازی Shadow Man Remastered نسخه بازسازی و بهینه شده نسخه اصلی محسوب می شود که پشتیبانی از رزلوشن 4k، ارتقاء زمینه های گرافیکی، بهبود نقشه برداری سایه ای و دیگر موارد را شامل می شود. تجربه این بازی را به دوست داران بازیهای کلاسیک سوم شخص اکشن و ماجراجویی توصیه می کنیم.

دانلود ترینر بازی Stronghold: Warlords

ترینر بازی Stronghold: Warlords

دانلود ترینر بازی Stronghold: Warlords

وقایع ترینر بازی Stronghold: Warlords این بار در قاره آسیا جریان دارد و تمدن‌هایی از چین گرفته تا مغولستان را شامل می شود. این عنوان همچنان اصول گیم پلی نسخه های پیشین خود را حفظ کرده و هر آنچه از یک بازی Stronghold انتظار دارید در آن وجود دارد، منتها یک سری المان ها و ایده های جدید را نیز در اصل گیم پلی خود ایجاد کرده است. در بازی Stronghold Warlords ویژگی‌ها و توانایی‌های شما رفته رفته گسترش پیدا می‌ کند و می ‌توانید از همه‌ آن‌ها در صنعتی که راه انداخته‌ اید، استفاده کنید. در این بازی، جنگ سالاران تاریخی با انواع مختلف سلاح‌های نبرد می‌توانند دیگر سرزمین‌ها را محاصره کرده و در تاریخ سرنوشت‌ساز باشند.

دانلود ترینر بازی Star Wars Episode I: Battle for Naboo

دانلود ترینر بازی Star Wars Episode I - Battle for Naboo

ترینر بازی Star Wars Episode I: Battle for Naboo

دانلود ترینر بازی Star Wars Episode I - Battle for Naboo

ترینر بازی Star Wars Episode I: Battle for Naboo یک عنوان آرکید در سبک اکشن می باشد که با همکاری دو استودیوی Factor 5 و LucasArts ساخته شده و در سال 2000 منتشر شد. این بازی به عنوان یک دنباله بر نسخه قبلی خود یعنی Star Wars: Rogue Squadron محسوب می شود که در آن بازیکن می تواند وسایل نقلیه مختلف هوایی ، زمینی و آبی را کنترل کند. هر یک از آنها ترتیب تسلیحاتی منحصر به فرد و همچنین درجات مختلفی از سرعت و قدرت مانور را دارند. بازی Star Wars: Episode 1: Battle for Naboo به گیمرها این فرصت را می دهد تا به یک کابین خلبان جنگ ستارگان بپرند و در نبرد برای آزادی نابو شرکت کنند.

دانلود ترینر بازی Skul: The Hero Slayer

دانلود ترینر بازی Skul: The Hero Slayer

ترینر بازی Skul: The Hero Slayer

دانلود ترینر بازی Skul: The Hero Slayer

وقایع داستانی ترینر بازی Skul: The Hero Slayer شما را در نقش یک سرباز اسکلتی کوچک قرار می ‌دهد که عضوی از یک ارتش شکست‌ خورده متعلق به اهریمن‌ها بوده است. شخصیت اصلی بازی یعنی Skul یک اسکلت معمولی نیست. علاوه بر مهارت های جنگی مهیب او ، بسته به این که جمجمه ای به تن دارد ، می تواند توانایی های جدید و مهیجی را کسب کند. در بازی Skul: The Hero Slayer شما باید بتوانید تعداد بسیار زیادی از نیروهای خود را برای نابودی شیاطین هدایت کرده و آن‌ها را به اسارت بگیرید. در این راه قهرمان های بسیاری به کمک تان می آیند و مدیریت آن ها در بعضی مواقع دشوار می شود.

دانلود ترینر بازی STAR WARS: Rogue Squadron 3D

دانلود ترینر بازی Star Wars Rogue Squadron 3D

ترینر بازی STAR WARS: Rogue Squadron 3D

دانلود ترینر بازی Star Wars Rogue Squadron 3D

ترینر بازی STAR WARS: Rogue Squadron 3D نام یک بازی اکشن است که در سال 1998 منتشر شده است. گیم پلی بازی از دید سوم شخص ارائه شده و اهداف بازی به چهار دسته جستجو و تخریب، شناسایی، نجات و محافظت تقسیم می شوند. شما می توانید پنج نوع دست سازه را کنترل کنید. هر کدام از این دست سازه ها ترتیب تسلیحاتی منحصر به فرد و همچنین درجه های مختلف سرعت و قدرت مانور را دارند. پاداش های قدرتمندی که سلاح ها یا دوام این کارها را بهبود می بخشند، در سطوح مختلف بازی پنهان هستند. عملکرد بازیکن پس از اتمام هر سطح در برابر سه معیار مدال بررسی می شود. کسب این مدال ها باعث ارتقا rank رتبه بازیکن می شود و به باز شدن قفل محتوای پنهان کمک می کند.

دانلود ترینر بازی Stoneshard

دانلود ترینر بازی Stoneshard

ترینر بازی Stoneshard

دانلود ترینر بازی Stoneshard

ترینر بازی Stoneshard یک تجربه مبتنی بر چالش‌های هیجان انگیز و یک عنوان نقش ‌آفرینی نوبتی الهام ‌گرفته از سری Diablo است که وقایع آن در دنیایی جهان آزاد جریان دارد. مبارزات در این بازی خشن طراحی شده‌ اند و اگر می خواهید زنده بیرون بروید ، باید هر عملی را متفکرانه در نظر بگیرید. درست مثل دیابلو، سیاه چاله ‌های بازی Stoneshard به ‌صورت تصادفی تولید می ‌شوند و بنابراین شما هرگز دقیقاً نخواهید فهمید که قرار است با چه چیزی مواجه شوید. بازی از یک بخش توسعه کاراکتر برخوردار است و بیش از ۱۰۰ توانایی و ۲۰۰ قطعه تجهیزات را در اختیارتان می گذارد.

دانلود ترینر بازی STAR WARS: Rebellion

دانلود ترینر بازی Star War Rebellion

ترینر بازی STAR WARS: Rebellion

دانلود ترینر بازی Star War Rebellion

ترینر بازی STAR WARS: Rebellion نام یک بازی استراتژیکی است که در سال 1998 منتشر شده است. در این زمان یک تحول بزرگ رخ داده. اولین ستاره مرگ نابود شده و این یک پیروزی بزرگ برای دشمنان است. اما امپراتوری همچنان قدرتمند است. شما به عنوان فرمانده، باید کنترل اتحاد شورشیان یا امپراتوری کهشکانی را در دست بگیرید. هدف شما تسلط کامل بر کهکشان است. در این بازی استراتژی حرف اول را میزند. با استراتژی هایی که میچینید میتوانید شاهد پیروزی لشکر خود در نبرد ها باشید. شما باید با استعمار، دیپلماسی، ایجاد ساختمان ها و واحد ها، نظارت بر معادن، پالایشگاه ها و منابع ذخیره شده به بازی بپردازید.

دانلود ترینر بازی STAR WARS Jedi Knight: Mysteries of the Sith

دانلود ترینر بازی STAR WARS Jedi Knight Mysteries of the Sith

ترینر بازی STAR WARS Jedi Knight: Mysteries of the Sith

دانلود ترینر بازی STAR WARS Jedi Knight Mysteries of the Sith

ترینر بازی STAR WARS Jedi Knight: Mysteries of the Sith یک بسته الحاقی برای بازی Dark Force II است که بر خلاف آن نسخه که داستانش با توجه به اقدامات شما پایان می یافت، این بازی یک پایان مثبت دارد. در این بازی شما به صورت خطی پیشرفت می کنید. چهارده سطح وجود دارد که هر یک از اینها اهدافی را تعیین کرده اند که شما باید آنها را انجام دهید تا به سطح جدید برسید. در هر سطح شما با NPC ها روبرو می شوید و باید آنها را شکست دهید. برخی از دشمنانی که در نسخه Dark Force II حضور داشتند به همراه بیست هیولای جدید به بازی STAR WARS Jedi Knight: Mysteries of the Sith اضافه شده اند.

دانلود ترینر بازی Sakuna: Of Rice and Ruin

دانلود ترینر بازی Sakuna: Of Rice and Ruin

ترینر بازی Sakuna: Of Rice and Ruin

دانلود ترینر بازی Sakuna: Of Rice and Ruin

قدرت واقعی برنج را ترینر بازی Sakuna: Of Rice and Ruin کشف کنید و علاوه بر کشت این محصول، جلوی حملات انبوهی از شیاطین که به دنبال نابودی سرزمین شما هستند را بگیرید. داستان بازی در مورد الهه‌ ای به نام ساکونا می باشد که به یک جزیره خطرناک تبعید شده است. او باید به زندگی روزمره مردم این منطقه عادت کند و به همین علت به کشاورزی و کشت برنج رو می ‌آورد. سپس ، به دهکده کوهستانی خود برگردید و زمینی پر از برنج با شکوه را پرورش دهید. بازی Sakuna: Of Rice and Ruin از شبیه‌ سازی سه ‌بعدی در نبردها استفاده می ‌کند و در بخش داستانی ان پیچ و تاب‌های بسیاری را تجربه می کنید.