webtraffic analytics

اطلاعیه سایت:
با عرض سلام، در صورتی خرابی لینکها از طریق قسمت نظرات، اطلاع رسانی نمایید تا لینکهای جدید جایگزین شود.

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " T "
نمایش مطالب دسته بندی : T

دانلود ترینر بازی Terraria

Terraria

ترینر بازی Terraria

Terraria

در ترینر بازی Terraria که شباهت بسیاری به بازی پرطرفدار سبک شبیه سازی Minecraft دارد، هر چیزی که در ذهن خود دارید را می توانید پیاده سازی کنید. این بازی در سال 2013 منتشر شد و هم اکنون نیز یکی از پرطرفدارترین عناوین استیم محسوب می شود. در این بازی به کمک حفاری، مبارزه و اکتشاف در زمین، می ‌توانید محیط پیرامون خود را آن گونه که می ‌پسندید بسازید. برای ساخت و ساز بایستی به اعماق زمین و یا بالای کوه ها بروید و با منابعی که به دست آورده اید، موارد گوناگونی را بسازید. در بازی Terraria می‌توانید برای خود یک خانه ، یک برج کوچک و یا یک قلعه‌ی مستحکم بسازید تا پس از آن ، مردمان گوناگون برای زندگی به آن جا مهاجرت نمایند.

دانلود ترینر بازی Trials of Mana

Trials-of-Mana-pc-cover-small

ترینر بازی Trials of Mana

ترینر بازی Trials of Mana در واقع نسخه‌ بازسازی شده عنوانی نقش آفرینی کلاسیک Seiken Densetsu 3 است که قبلا منتشر شده بود. بازی سومین ksoi از مجموعه خود محسوب می شود و داستان شش شخصیت مختلف را دنبال می کند که قصد دارند شمشیر Mana را به دست آورند. شما می توانید در هر بار تجربه‌ بازی تنها سه شخصیت از شش شخصیت موجود را انتخاب کنید که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. بازی Trials of Mana علاوه بر بازسازی گرافیکی و ایجاد تغییرات اساسی در بخش مبارزات، محتوایی تازه مرتبط به بخش پایانی داستانی را نیز شامل می شود.

دانلود ترینر بازی Trine 2

Trine 2 Complete Story

ترینر بازی Trine 2

Trine 2 Complete Story

ترینر بازی Trine 2 قهرمانان داستان یعنی آمادوس جادوگر، پونتیوس شوالیه و زویا دزد را به سفری درون تونل های تاریک و مملوء از مواد مذاب که اساطیر افسانه ای و باستانی در آنجا می باشند، می برد. این عنوان در سبک معمایی و ماجرایی می باشد که در آن پلیرها باید از مهارت سه شخصیت داستان استفاده کنند. در بازی Trine 2 هر کدام از این سه نفر مهارت های منحصر به فردی دارند و ترکیبی از این ویژگی ها برای تکمیل هر مرحله لازم است. در سرتاسر دنیای بازی آیتم های جادویی ویژه ای وجود دارد و برای هر پنجاه مورد از این جمع آوری شده، بازیکن یک امتیاز مهارت را دریافت می کند که می توان از آن برای دستیابی به توانایی ها از طریق یک درخت مهارت برای هر شخصیت استفاده کرد.

دانلود ترینر بازی Trine

Trine-PC-Game

ترینر بازی Trine

Trine-PC-Game

ترینر بازی Trine از مشهورترین عناوین سبک پلتفرمر و اکشن می باشد که وقایع داستانی آن در یک محیط فانتزی قرون وسطایی رخ می دهد و به بازیکنان این امکان را می دهد تا کنترل سه شخصیت جداگانه را که می توانند با دشمنان بجنگند و معماهای محیطی را حل کنند، بر عهده گیرند. این سه شخصیت مختلف دزد ، یک شوالیه و یک جادوگر هستند که هر کدام توانایی ها و ویژگی های مخصوص به خود را دارند. در بازی Trine انرژی برای سلاح ها و توانایی های خاص استفاده می شود ، و توسط بطری های رنگی آبی که در تمام سطوح یافت می شود ، دوباره پر می شود. سلامتی با جمع آوری ظروف شکل قلب ، که در نتیجه از بین بردن دشمنان خاص است ، پر می شود.

دانلود ترینر بازی Trine Enchanted Edition

Trine Enchanted Edition

ترینر بازی Trine Enchanted Edition

Trine Enchanted Edition

در ترینر بازی Trine Enchanted Edition چالش ها و معماها را به روش های مختلف حل کنید، توانایی های شخصیت ها را با هم ترکیب کرده و به ذهن خود اجازه دهید تا با راه حل های خلاقانه ای که قبلاً استفاده نکرده بودید، بازی را پیش ببرید. بازی Trine Enchanted Edition دارای سه قهرمان به نام های آمادئوس جادوگر، پونتیوس شوالیه و زویا دزد است که هر کدام مهارت های خاص خود را دارند. جادوگر قادر است اشیاء شبیه سازی شده ای را به صورت فیزیکی درآورده و آنها را در دنیای بازی های کاملاً تعاملی پخش کند. شوالیه مانند یک شخص دیگر قادر به از بین بردن اشیاء نیست و موانع و اشیاء را با اسلحه های خود نابود می کند ، از جمله چکش قدرتمند طوفانی!

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory

Tom-Clancys-Splinter-Cell-Chaos-Theory

ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory

Tom-Clancys-Splinter-Cell-Chaos-Theory

ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory که سومین بازی این مجموعه به حساب می آید که داستان آن دنباله رو ماجرای ماموریت های مامور مخفی سام فیشر است که توسط دولت ایالات متحده به ماموریت های سیاسی فرستاده می شود. بازی Tom Clancys Splinter Cell: Chaos Theory دارای ده مرحله در بخش تک نفره داستانی می شود که در آنها شما وظیفه دارید به یکی از خطرناک ترین صنایع تولید سلاح نظامی دنیا وارد شده و فعالیت آنها را مختل سازید. به جرات می توان گفت این بازی نسبت به شماره های قبلی خود توانست بسیار موفق تر ظاهر شود.

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell

Tom-Clancys-Splinter-Cell

ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell

Tom-Clancys-Splinter-Cell

ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell اولین نسخه در سری خود محسوب می شود که شخصیت اصلی آن فردی به نام Sam Fisher است که یک فرد آموزش دیده و یکی از افسرهای سابق نیروی دریایی ایالات متحده امریکا است و برای سازمان NSA کار می کند. تمرکز و ویژگی اصلی گیم پلی بازی Tom Clancys Splinter Cell برروی مخفی کاری و استفاده از نور و تاریکی است. بازیکن تشویق می شود که هر زمان ممکن باشد از طریق سایه ها برای پنهان کاری حرکت کند. بازی نمایشگر "نور سنج" را نشان می دهد و از این طریق می توانید دریابید شخصیت بازیکن برای دشمنان چقدر قابل مشاهده است و دید در شب و عینک دید حرارتی نیز به شما کمک می کند تا بازیکن به ترتیب در تاریکی یا دود / مه حرکت کند.

دانلود ترینر بازی Two Worlds II

Two Worlds II cover

ترینر بازی Two Worlds II

Two Worlds II cover

ترینر بازی Two Worlds II در سبک نقش آفرینی می باشد که عملکرد بسیار بهتری نسبت به نسخه اول خود داشته است. در این عنوان سفری نفس گیر به گذشته Antaloor را تجربه می کنید، وقایع داستانی بازی Two Worlds II از جایی شروع می شود که پس از سقوط آزیرال ، خدای آتش ، ارباب تاریکی گاندوهار تقریباً به ماموریت خود دست یافته تا تعادل بین عناصر را مختل کند. پنج سال می گذرد که وقایع نمایشی ، کل جهان را به لبه پرتگاه کشاند. ترکیبی کامل از انعطاف پذیری، خلاقیت و فناوری پیشرفته ترکیبی کامل از ویژگی های کلاسیک و نوآوری سبک نقش آفرینی در گیم پلی این بازی به چشم می خورد.

دانلود ترینر بازی Transport Fever 2

transport-fever-2

ترینر بازی Transport Fever 2

transport-fever-2

در ترینر بازی Transport Fever 2 دنیای کاملاً جدیدی را با حرکت در مسیرهای حمل و نقل از طریق زمین ، آب و هوا کشف کنید. زیرساخت های حمل و نقل مورد نیاز خود را در اختیار جهانیان قرار دهید و با خدمات حمل و نقل سفارشی ثروتمند شوید. وظیفه شما به عنوان یکی از افراد فعال در حوزه حمل و نقل این است که این سیستم ‌ها را با مدیریت صحیح و استراتژی مناسب در سراسر دنیا گسترش دهید تا افراد بتوانند با کمترین هزینه ممکن، به مقاصد دلخواه خود برسند. در بازی Transport Fever 2 بزرگترین چالش های لجستیکی را از سال 1850 تا به امروز تجربه کنید و یک امپراطوری حمل و نقل را بی نظیر و در هر نقطه دیگری در جهان ایجاد کنید!

دانلود ترینر بازی Terminator Resistance

Terminator-Resistance

ترینر بازی Terminator Resistance

Terminator-Resistance

ترینر بازی Terminator Resistance به منظور رفع کمبودهای شما در حین بازی ارائه شده است. این عنوان چشم ‌اندازی از دنیای مهیج سری فیلم های "نابودگر" را برای علاقمندان این مجموعه ارائه می دهد. هیچ سرنوشتی، جز آن که شما می ‌سازید وجود ندارد! بازی Terminator Resistance شما را به آینده ‌ای نه چندان نزدیک و سال 2028 میلادی می ‌برد، زمانی که شهر لس‌آنجلس پر از ربات‌های هوشمند می باشد. این ربات ‌های شرکت Skynet هستند که سرنوشت بشر را تعیین می ‌کنند. وظیفه شما این است که با همکاری گروهی از بازماندگان، سرنوشتی تاریخ‌ ساز را در این نبرد بزرگ رقم بزنید.