زولا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " T "
نمایش مطالب دسته بندی : T

دانلود ترینر بازی Terminator Salvation

Terminator-Salvation

ترینر بازی Terminator Salvation

Terminator-Salvation

ترینر بازی Terminator Salvation که بر اساس فیلمی با همین نام ساخته شده، یک عنوان سوم شخص اکشن شوتر می باشد که داستان آن دقیقا برگرفته از فیلم نیست. پلیرها کنترل فردی به نام John Connor را برعهده می گیرند که یک سرباز وظیفه شناس ارتش امریکا بوده و باید در برابر نیروهای فوق طبیعی مقاومت کرده و آنها را از پای درآورد. گیم پلی بازی Terminator Salvation به مذاق طرفداران سری فیلم های ترمیناتور بسیار خوش می آید و در آن هوش مصنوعی دشمنان بسیار خوب کار شده که از نکات مثبت بازی به شمار می آید.

دانلود ترینر بازی Total War: ROME REMASTERED

دانلود ترینر بازی Total War: ROME REMASTERED

ترینر بازی Total War: ROME REMASTERED

دانلود ترینر بازی Total War: ROME REMASTERED

ترینر بازی Total War: ROME REMASTERED نسخه بروزرسانی یا بازسازی شده بازی ای به همین نام می باشد که در سال 2004 عرضه شده بود و به یکی از به ‌یاد ماندنی‌ترین بازی‌های استراتژی تاریخی تبدیل شد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این نسخه ریمستر می‌ توان مدل ‌سازی مجدد ساختمان‌ها و اشیاء، جلوه‌های ویژه‌ی محیطی، تغییرات دوربین بازی و دیگر موارد را نام برد. در بخش کمپین بازی Total War Rome Remastered تعداد 16 ملیت جدید که قبلاً در بازی وجود نداشت، اضافه ‌شده تا تعداد ملیت‌های قابل بازی به 38 برسد.

دانلود ترینر بازی Torchlight II

دانلود بازی Torchlight II

ترینر بازی Torchlight II

دانلود ترینر بازی Torchlight II

ماجراجویی در ترینر بازی Torchlight II همچنان ادامه دارد! یک اکشن نقش آفرینی مملوء از جنگهای حماسی، گنجینه های پررنگ و دنیایی کاملاً تصادفی. این عنوان همانند نسخه اول خود دارای دخمه‌ های پر پیچ و خم است که بازیکن با جستجو در آن‌ها می‌تواند با هیولاهای مختلفی مبارزه کرده و به غارت گنجینهٔ آنجا بپردازد. یک بار دیگر ، سرنوشت جهان در دستان شماست! بازی Torchlight II به نوعی یک ادای احترام به سری دیابلو محسوب می شود که نسبت به نسخه اصلی به شدت وسیع تر شده و حالا شما را در چند محیط متفاوت که همگی با جزئیات زیادی طراحی شده‌اند قرار می‌دهد.

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Ghost Recon: Island Thunder

دانلود ترینر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Island Thunder

ترینر بازی Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder

دانلود ترینر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Island Thunder

ترینر بازی Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder یکی دیگر از عناوین پرطرفدار کلاسیک در مجموعه اکشن، تاک تیکی، شوتر اول شخص و مخفی کاری Ghost Recon می باشد که این بار توسط استودیوی Red Storm Entertainment طراحی شده است و به دست کمپانی سرشناس یوبی سافت در 25 سپتامبر 2002 میلادی برای پلتفرم های مختلف از جمله رایانه های شخصی عرضه شده است. کوبا، 2009 میلادی. کاسترو اکنون مرده است و اولین انتخابات آزاد کوبا در دهه های گذشته توسط یک جنگ سالار با بودجه مالی مواد مخدر به آشوب کشیده می شود. Ghosts، یک تیم نخبه از ایالات متحده ... .

دانلود ترینر بازی Tropico

دانلود ترینر بازی Tropico 1

ترینر بازی Tropico 1

دانلود ترینر بازی Tropico 1

ترینر بازی Tropico 1 اولین نسخه در سری پرطرفدار سبک های ساخت و ساز و شبیه سازی مدیریتی تروپیکو می باشد که در سال 2001 منتشر شد. پلیرها در نقش شخصیتی به نام El Presidente قرار می گیرند که یک کشور جزیره ای خیالی را در کارائیب به نام Tropico در دوران جنگ سرد و بعد از آن اداره می کند. بازی های مبتنی بر شبیه سازی شهرسازی کارائیب قبلاً نیز منتشر شده بودند، اما Tropico اولین عنوانی بود که حول محورهای انقلاب کوبا و مضامین جنگ سرد متمرکز بود. صرف نظر از شرایط پیروزی دیگر ، هدف اصلی هر بازی Tropico ماندن در قدرت است. اگر مردم جزیره از عملکرد بازیکن رد کنند ، آنها ممکن است به رهبر خود خارج از دفتر رای دهند.

دانلود ترینر بازی Torchlight

دانلود بازی Torchlight

ترینر بازی Torchlight

دانلود بازی Torchlight

ترینر بازی Torchlight اولین نسخه در سری پرطرفدار ژانر اکشن-نقش آفرینی "نور مشعل" می باشد که در اواخر سال 2009 برای رایانه های شخصی منتشر شد. وظیفه شما در بازی این است در میان محل های تنگ و تاریک مانند غارها جستجو کرده و گنج های مختلفی که در آن ها وجود دارد را جمع نمایید. وقایع بازی در دنیایی فانتزی جریان دارد که مشابه آن را در سری دیابلو دیده ایم. در بازی Torchlight بازیکن یک قهرمان تنها را کنترل می کند که در یک سری از سیاه چالهای تصادفی کاوش می کند، با تعداد زیادی از دشمنان می جنگد و تجهیزات ، طلا و سایر غارتها را جمع می کند. در این بازی سه کاراکتر مختلف وجود دارد که شما می توانید با توجه به سبک بازی و علاقه خود هر کدام را که بخواهید انتخاب کنید.

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Ghost Recon: Desert Siege

دانلود ترینر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Desert Siege

ترینر بازی Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege

دانلود ترینر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Desert Siege

ترینر بازی Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege یک بازی اکشن، کلاسیک، شوتر اول شخص و تاک تیکی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Red Storm Entertainment ساخته و طراحی شده است و به دست کمپانی سرشناس Ubisoft در سال 2002 میلادی برای انواع پلتفرم ها از جمله PC عرضه شده است. آفریقای شرقی، 2009 میلادی. درگیری 60 ساله بین اتیوپی به همسایه کوچکتر خود Eritrea، حیاتی ترین خطوط حمل و نقل جهان در دریای سرخ را تهدید می کند. به همین واسطه، یک تیم نخبه از برجهای سبز ارتش ایالات متحده ، معروف به ارواح، برای حفاظت از دریاها و آزادسازی اریتره وارد عمل می شوند... .

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Ghost Recon

دانلود ترینر بازی Tom Clancy's Ghost Recon

ترینر بازی Tom Clancys Ghost Recon

دانلود ترینر بازی Tom Clancy's Ghost Recon

ترینر بازی Tom Clancy's Ghost Recon یک بازی شوتر تاکتیکی است که شما در آن مسئول اشخاص مشهور Ghosts هستید. این تیم خیالی از سربازان نیرو های عملیات ویژه از شرکت دلتا، گردان 1و گروه 5 نیرو های ویژه تشکیل شده. اینها به سه گروه مختلف به نام های آلفا، براوو و چارلی تقسیم می شوند که برای هر گروه سه سرباز موجود است. شما می توانید با دستورات مانور و قوانین درگیری برای هر تیم از طریق یک نقشه فرمان، تیم خود را کنترل کنید. خود سربازان نیز در چهار کلاس شخصیت متفاوت سازمان یافته اند. هر کلاس برای خود یک سلاح اصلی و یک سلاح ثانویه دارد که به صورت کیت سازمان یافته اند.

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Rainbow Six

دانلود ترینر بازی Tom Clancy's Rainbow Six

ترینر بازی Tom Clancy's Rainbow Six

دانلود ترینر بازی Tom Clancy's Rainbow Six

ترینر بازی Tom Clancy's Rainbow Six اولین نسخه در سری بازیهای اول شخص شوتر تاکتیکی رینبو می باشد که توسط Red Storm Entertainment ساخته شده و به وسیله همین کمپانی در سال 1998 منتشر شد. بازی یک داستان کلاسیک به سبک تام کلنسی را روایت می کند که در آن شما نقش یک کارگروه نخبه چند ملیتی را در شرایط بسیار واقع بینانه هدایت می کنید. گیم پلی بازی Tom Clancys Rainbow Six حول یک سری مأموریت ها سازماندهی شده تمرکز دارد که در آن شما باید حمله دقیق به تاسیسات تروریستی را برنامه ریزی و اجرا کنید. با پیشبرد مأموریت خود، توطئه ای بزرگتر و شوم تر، جایی که سرنوشت جهان در تعادل است را کشف خواهید کرد.

دانلود ترینر بازی Transformers: Fall of Cybertron

Transformers-Fall-of-Cybertron-PC-Game

ترینر بازی Transformers: Fall of Cybertron

Transformers-Fall-of-Cybertron-PC-Game

ترینر بازی Transformers: Fall of Cybertron دنباله ای بر نسخه 2010 خود می باشد که داستان آتوبات ها برای شکست دادن دشمنان Decepticon در یک جنگ داخلی واقع در سیاره خانه سایبرترون تلاش می کنند را روایت می کند. این نسخه شما را به آخرین روزهای سقوط سیاره سایبرترون می ‌فرستد. در بازی Transformers Fall of Cybertron پلیرها می توانند به هر دو شکل ربات و وسیله نقلیه تغییر شکل دهند و بازی به جای سیستم سلامتی سنتی، از مکانیزمی مشابه سری بازی های ویدیویی Halo استفاده می کند که بسیار مورد پسند گیمرها قرار گرفته است. بخش Co-op از بازی حذف شده، ولی در عوض یک بخش رقابتی به آن اضافه شده است.