آذر دیتا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " T "
نمایش مطالب دسته بندی : T

دانلود ترینر بازی Tropico 2: Pirate Cove

دانلود ترینر بازی Tropico 2: Pirate Cove

ترینر بازی Tropico 2: Pirate Cove

دانلود ترینر بازی Tropico 2: Pirate Cove

ترینر بازی Tropico 2: Pirate Cove دومین نسخه در سری بازیهای شبیه سازی شهرسازی تروپیکو محسوب می شود که در سال 2003 منتشر شد. به عنوان یک پادشاه دزدان دریایی، بر یک جزیره مخفی پر از سگ های دریایی نفرت انگیز قرن هفدهمی حکومت کنید. در بازی Tropico 2: Pirate Cove با غارت کشتی‌های تجاری ثروتمند و بازگرداندن زندانیان به جزیره به عنوان کارگران اسیر، به اقتصاد خود کمک کنید. قدرت‌های جهانی از شما می‌ترسند، راهزنان به شما احترام می‌گذارند، اسیران از فرمان شما اطاعت می‌کنند، و به همین منظور غارت اموال را فراموش نکنید.

دانلود ترینر بازی Thunder Tier One

دانلود ترینر بازی Thunder Tier One

ترینر بازی Thunder Tier One

دانلود ترینر بازی Thunder Tier One

ترینر بازی Thunder Tier One یک عنوان تیراندازی واقع گرایانه با زاویه دوربین به شکلی ایزومتریک است و در آن به یک تیم عملیات ویژه نخبه ملحق می شوید که وظیفه دارد یک سازمان تروریستی خطرناک را متوقف کند. یک سازمان تروریستی شبه نظامی موسوم به SBR مجموعه ای از حملات را به اهداف غیرنظامی در کشور اروپای شرقی سالوبیا انجام داده است. در بازی Thunder Tier One هوش مصنوعی دشمنان عالی طراحی شده و بازیکنان باید با دقت وسایل خود را انتخاب کرده و از تمام مهارت های تاکتیکی خود برای انجام موفقیت آمیز هر عملیات استفاده کنند.تصمیم‌گیری در این بازی اهمیت ویژه‌ای دارد.

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell: Double Agent

دانلود ترينر بازي Tom Clancys Splinter Cell: Double Agent

ترینر بازی Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell: Double Agent

حماسه سری تام کلنسی در ترینر بازی Tom Clancys Splinter Cell: Double Agent مسیری کاملاً جدید به خود می گیرد. در این بازی برای اولین بار در تاریخ سری اسپلنیترسل در نقش شخصیتی غیر از Sam Fisher و به عنوان یک جاسوس دوگانه بازی می کنید. در بازی Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent نقش‌های دوگانه عملیات مخفی و تروریست بی‌رحم را بر عهده بگیرید که در آن انتخاب شما از اینکه به چه کسی خیانت کنید و از چه کسی محافظت کنید بر نتیجه بازی نهایی تان تأثیر می‌گذارد. شما باید به یک گروه تروریستی شرور نفوذ کنید و آن را از درون نابود کنید. شما باید به دقت عواقب اعمال خود را بسنجید.

دانلود ترینر بازی Tomb Raider: Underworld

Tomb Raider: Underworld cover

ترینر بازی Tomb Raider: Underworld

Tomb Raider Underworld

ترینر بازی Tomb Raider: Underworld به طور خاص برای استفاده از آخرین فناوری ها طراحی شده که نشان دهنده پیشرفت جدیدی در گیم پلی مبتنی بر اکتشاف است. همانطور که شخصیت لارا کرافت، ماجراجوی بی باک، مکان‌های عجیب و غریب در سراسر جهان را کاوش می‌کند که هر کدام به طور باورنکردنی با جزئیات طراحی شده‌اند که دنیایی باورپذیر را ایجاد می‌کند و سطح جدیدی از چالش و انتخاب را ارائه می‌دهد. در بخش داستانی بازی Tomb Raider Underworld لارا کرافت در ویرانه ای باستانی در کف دریای مدیترانه، مدارکی از جهان اموات نورس و چکش افسانه ای را کشف می کند.

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Rainbow Six: Vegas 2

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

ترینر بازی Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

در ترینر بازی Tom Clancys Rainbow Six: Vegas 2 طی یک ماجراجویی انفجاری و کاملاً جدید به خیابان های Sin City بازگردید، تیم رنگین کمان بازگشته و این آخرین فرصت شما برای پایان دادن به تهدید مرگبار تروریستی در لاس وگاس است. وقایع داستانی این نسخه به موازات شماره قبلی دنبال می شود، شما Bishop، یکی از فرماندهان ارشد گروه رنگین کمان هستید که با لوگان کلر کار می کنید. در بازی Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 شما باید تیم خود را به ناشناخته هدایت کنید تا به تهدید تروریستی به رهبری آلوارز کابررو پایان دهید و کتاب تهدید تروریستی وگاس را یک بار برای همیشه ببندید.

دانلود ترینر بازی Tainted Grail: Conquest

دانلود ترینر بازی Tainted Grail: Conquest

ترینر بازی Tainted Grail: Conquest

دانلود ترینر بازی Tainted Grail: Conquest

ترینر بازی Tainted Grail: Conquest ترکیبی منحصر به ‌فرد، با قابلیت تکرارپذیری بالا و داستان محور بین یک بازی Roguelike و یک بازی RPG است که در آن نقشه های همیشه در حال تغییر را کاوش کنید، با دشمنان مرگبار بجنگید و یاد بگیرید که چه اتفاقی برای جزیره نفرین شده آوالون افتاده است. وقایع داستانی بازی در یک دنیای فانتزی جریان دارد که مراحل آن به صورت مبارزات نوبتی طراحی شده و شما را درگیر چالش های بسیاری می کند.در بازی Tainted Grail: Conquest یک نقش آفرینی جذاب در دنیای جهان آزاد محسوب می شود که در آن شاهد نبردهای نوبتی با جذابیت بالا هستیم.

دانلود ترینر بازی Tom Clancys Rainbow Six: Vegas

Tom Clancys Rainbow Six Vegas cover

ترینر بازی Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

Tom Clancys Rainbow Six Vegas cover

در ترینر بازی Tom Clancys Rainbow Six: Vegas مامورین سازمان رنگین کمان به خیابان های آشفته لاس وگاس می روند، زیرا محاصره تروریستی رو به افزایش در Sin City تهدید می کند که تروریسم جهان را به ارتفاعات جدید و غیرقابل کنترل می رساند. در این عنوان گشت و گذار در شهر لاس وگاس را مانند گذشته با استفاده از فناوری انقلابی نسل بعدی تجربه کنید، زیرا شما بی وقفه تلاش می کنید تا یکی از شناخته شده ترین شهرهای جهان را از ویرانی مطلق دور نگه دارید. یکی از نقاط قوت بازی Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas انیمیشن های بسیار عالی آن است که در راستای واقع گرایانه تر کردن گیم پلی به خدمت گرفته شده اند. شما در خیابان ها و کازینوهای معروف لاس وگاس به مبارزه با دشمنانتان می پردازید.

دانلود ترینر بازی Tormented Souls

دانلود بازی Tormented Souls برای PC

ترینر بازی Tormented Souls

دانلود بازی Tormented Souls برای PC

ترینر بازی Tormented Souls بازگشت به سبک کلاسیک وحشت بقا محسوب می شود، در حالی که شخصیت Caroline Walker در مورد ناپدید شدن اسرارآمیز دوقلوهای دختر واقع در یک عمارت هولناک تحقیق می کند، با پیچشی تازه از ماجراجویی هیجان انگیز روبرو می شوید. عقل خود را به کار گرفته و برای زنده ماندن در دنیای بازی از عکس العمل های سریع استفاده کنید. در بخش داستانی معماهایی وجود دارند که باید سرنخ آن‌ها را در خلال مراحل پیدا کنید. در بازی Tormented Souls نیروهای تاریک و وحشت های ناگفتنی تمام تلاش خود را می کنند تا مانع از رسیدن شخصیت اصلی به حقیقت شود.

دانلود ترینر بازی Tales of Arise

دانلود ترینر بازی Tales of Arise

ترینر بازی Tales of Arise

دانلود ترینر بازی Tales of Arise

ترینر بازی Tales of Arise جدیدترین شماره از سری بازی های نقش آفرینی Tales می باشد که با ویژگی های جدید و داستانی جذاب در اختیار هواداران قرار گرفته است. داستان بازی در مورد مردم دو سرزمین به نام های Renan و Dahnan است که هرکدام قهرمان مخصوص به خودشان را دارند و سرنوشت مردمانشان را تعیین می کنند. بازی Tales of Arise یک دنیای گرافیکی با الهام از نقاشی های آبرنگ را پیش روی پلیرها قرار می دهد و دنیای طراحی شده آن پویا بوده و مملو از محتوا و ماجراجویی‌های مهیج است. در این نسخه از بازی مدل های شخصیت ها و انیمیشن ها و نحوه حرکت بازیکنان نیز بسیار بهبود پیدا کرده است.

دانلود ترینر بازی Teenage Mutant Ninja Turtles 2007

دانلود ترینر بازی Teenage Mutant Ninja Turtles 2007

ترینر بازی Teenage Mutant Ninja Turtles 2007

دانلود ترینر بازی Teenage Mutant Ninja Turtles 2007

ترینر بازی Teenage Mutant Ninja Turtles 2007 عنوان یک بازی هیجان انگیز در سبک اکشن، جنگی و در قالب مبارزات رزمی می باشد که توسط استودیوی یوبی سافت توسعه یافته و در سال 2007 به عرضه در آمده است. در بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007 همانند سایر نسخه های این فرانچایز دوست داشتنی، شما کنترل چهار برادر سبز رنگ و لاک به پشت قهرمان معروف داستان یعنی رافائل، لئوناردو، مایکل آنجلو ملقب به مایکی و داناتلو را در دست دارید و مراحل چالش برانگیز بازی را از طریق ماموریت ها یکی یکی پشت سر می گذارید و در این راه، باس های قدرمتندی سد راه شما قرار می گیرند. گرافیک جذاب و رنگارنگ بازی، گیم پلی بسیار آسان با قابلیت شخصی سازی، صداگذاری شخصیت ها و موسیقی متن فوق العاده آن، از جمله ویژگی هایی است که این بازی را در یک سطح متفاوت قرار داده است.