آذر دیتا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " U "
نمایش مطالب دسته بندی : U

دانلود ترینر بازی Ultimate Fishing Simulator

Ultimate Fishing Simulator

ترینر بازی Ultimate Fishing Simulator

Ultimate Fishing Simulator

به کمک ترینر بازی Ultimate Fishing Simulator می توانید کمبودهای خود را در حین بازی جبران نمایید. این عنوان در سبک شبیه سازی ماهیگیری می باشد که واقع گرایانه ترین تجربه ماهیگیری را برای شما به ارمغان می آورد. در دانلود ترینر بازی Ultimate Fishing Simulator سفری پرماجرا و هیجان انگیز را به رودخانه‌ ها و دنیای زیر آب خواهید داشت؛ جایی که ماهیان در انتظار صید شدن از سوی شما هستند! در این بازی می توانید چهار ماهیگیر را از سراسر جهان انتخاب کرده و به انجام سرگرمی ماهیگیری بپردازید. سازندگان بازی Ultimate Fishing Simulator مدعی هستند که غرق شدن در دنیای این بازی جذاب و مهیج، شما را تا مدت‌ها با خود سرگرم می‌ کند و شما را به محیط‌ هایی می ‌برد که در آنها با نحوه صحیح ماهیگیری آشنا خواهید شد.

دانلود ترینر بازی Underworld Ascendant

Underworld-Ascendant-PC-Game

ترینر بازی Underworld Ascendant

Underworld-Ascendant-PC-Game

در بازی Underworld Ascendant شما توسط شخصیت مرموزی به نام Stygian Abyss احضار شده اید و به وسیله او به یک دزد دریایی خطرناک تبدیل و دائما در حال تغییر و تحول هستید. تنها ترینر بازی Underworld Ascendant را می توانید از ادامه مطلب دریافت نمایید. محیط های بازی به صورت سندباکس و تعاملی هستند و وقایع داستانی بیشتر در سیاه چاله و دخمه های پر پیچ و خم جریان دارد. اتمسفر بازی Underworld Ascendant مملوء از موجودات خطرناک است و شما به کمک توانایی های شخصیت اصلی باید با این موجودات فدرتمند مبارزه نمایید.

دانلود ترینر بازی Ultimate Marvel vs Capcom 3

Ultimate Marvel vs Capcom 3 cover

ترینر بازی Ultimate Marvel vs Capcom 3

Ultimate Marvel vs Capcom 3 cover

چهار ترینر بازی Ultimate Marvel vs Capcom 3 که در سبک مبارزه ایست را در این پست قرار داده ایم. دو کمپانی Marvel و Capcom دست به دست هم داده اند تا دیوانه وارترین نبردهای سه در مقابل سه که تاکنون دیده اید را در بازی به نمایش بگذارند. تعدادی از شخصیت های نمادین ماورل و کپکام را انتخاب نموده و تیم خود را با حالت Heroes and Heralds سفارشی کنید. وقتی مهارتهای خود را به بالاترین سطح رساندید، وارد بخش آنلاین شده و مستقیما با دوستانتان به مبارزه نمایید. Ultimate Marvel Vs Capcom 3 یکی از موفق ترین بازی های Fighting این نسل است و رقیبی بسیار جدی برای بازی Mortal Kombat می باشد و مطمئناً بسیاری از بازیبازان در اینکه کدامیک بهتر است شک دارند. هم اکنون می توانید ترینر بازی را در ادامه دانلود نمایید.

دانلود ترینر بازی Unearthed: Trail of Ibn Battuta Gold Edition

ترینر بازی Unearthed: Trail of Ibn Battuta Gold Edition

ترینر بازی Unearthed: Trail of Ibn Battuta Gold Edition

ترینر بازی Unearthed: Trail of Ibn Battuta Gold Edition

Unearthed عنوان بازی سوم شخص به سبک اکشن - ماجراجویی می باشد که در میانه شرق مدرن رخ می دهد. بازی در اصل به زبان عربی است که در این نسخه طلایی همراه با زبان انگلیسی نیز می باشد. داستان بازی درباره ابن بطوطه می باشد و از آنجا شروع می شود که شکارچی ثروتمندی به نام جواد به همراه خواهرش دانیا تماس تلفنی را از مراکش دریافت می کنند. آنها ماجراجویی خود را از میانه شرق آغاز می کنند و به دنبال کاشف مسلمان ابن بطوطه هستند. با این حال آن ها در راه خود با خطرات زیادی روبرو هستند، از جمله رهبر ارتش نظامی، فروشنده سلاح و قاچاقچی آثار باستانی. برای دانلود ترینر بازی Unearthed: Trail of Ibn Battuta Gold Edition در ادامه همراه ما باشید.

دانلود ترینر بازی Unreal Tournament 3

Unreal Tournament 3

ترینر بازی Unreal Tournament 3

Unreal Tournament 3

ترینر بازی Unreal Tournament 3 عنوان سومین نسخه از بازی بسیار زیبا و مطرح اکشن رایانه ای که در سالهای 2000 و 2004 با عرضه نسخه اول و دوم خود توانست انقلابی در ژانر بازی های اکشن اول شخص حماسی به وجود آورد که تمامی طرفدارانش سه سال تمام انتظار برای انتشار نسخه سوم این بازی در سال 2007 را کشیدند. بازی از Gameplay بسیار سریعی بهره می برد، گرافیک و رنگ بندی بسیار خوب بود و هوش مصنوعی بازی همه را شگفت زده کرده بود. صمیمیت میان دولت و مردم زمین از میان رفته و به امور یکدیگر رسیدگی نمی کنند که در این بین کنترل زمین به دست سه غول شیطانی که سعی در نابودی آن را دارند می افتد.