آذر دیتا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " V "
نمایش مطالب دسته بندی : V

دانلود ترینر بازی Valheim

بازی valheim

ترینر بازی Valheim Early Access

بازی valheim

ترینر بازی Valheim در ژانر ماجراجویی جهان آزاد می باشد که از فرهنگ وایکینگ‌ها و افسانه‌های مردم اسکاندیناوی الهام گرفته است. والکایری ها که نوعی جنگجوی کشته شده هستند، روح شما را به والهایم ، دهمین جهان نورس ، رسانده اند. شما در محاصره موجودات، هرج و مرج دشمنان خدایان باستان هستید، شما جدیدترین متولی برزخ اولیه هستید که وظیفه دارید رقبای باستان اودین را بکشید و نظم را به والهایم برسانید. بازی Valheim حداقل به مدت یک سال در مرحله‌ دسترسی زودهنگام باقی می ‌ماند و تا به امروز توانسته تقریبا سه میلیون نسخه فروش داشته باشد.

دانلود ترینر بازی Vikings Wolves of Midgard

Vikings Wolves of Midgard-full-game

ترینر بازی Vikings Wolves of Midgard

Vikings Wolves of Midgard-full-game

ترینر بازی Vikings Wolves of Midgard در سبک اکشن-نقش آفرینی قرار دارد که داستان ان بر اساس افسانه های نورس می باشد. این عنوان شما را به سواحل منطقه Midgard می برد، جایی که بر اساس اساطیر و تاریخ وایکینگ ها شکل گرفته و دارای پیچ و تاب های مخصوص به خود است. در بازی به جنگ با جوتان های بی رحم و انبوهی از ارواح و حیوانات دنیای Ragnarok بروید، در حالی که با زمستان و سرمای طاقت فرسای آن نیز مبارزه می‌ کنید. شما در این بازی نقش فرمانده یک قبیِله را در دست دارید که مردمش توسط نیروهای نورس موردحمله قرارگرفته و به قتل رسیده‌اند و حال شما باید انتقام آن‌ها را بگیرید

دانلود ترینر بازی Vampyr

دانلود بازی Vampyr

ترینر بازی Vampyr

Vampyr-pc-cover

ترینر بازی Vampyr ساخته استودیوی DONTNOD Entertainment (سازنده عنوان تحسین شده Life Is Strange) می باشد که در سبک اکشن سوم شخص نقش آفرینی قرار دارد. داستان بازی در قرن بیستم و در لندن جریان دارد، در این دوره آنفولانزای مرگباری شهر را فرا گرفت که سبب مبتلا شدن افراد شهر شد. شما در نقش یک دکتر به نام Jonathan Reid هستید که پس از خدمت به عنوان یک پزشک در جنگ جهانی به خانه بازمی گردد، در حالی که با خود تهدید مرگباری به نام خون آشام به همراه دارد. در بازی Vampyr هر قتلی که انجام می دهید، روی امنیت شهر و محیط پیرامون تاثیر خواهد گذاشت و تصمیمات تان نقشی کلیدی در پیشبرد مراحل بازی دارد.

دانلود ترینر بازی Vanquish

Vanquish keyart

ترینر بازی Vanquish

Vanquish keyart

در این پست ترینر بازی Vanquish را برای شما آماده کرده ایم. بازی شوتر سوم شخص و علمی-تخیلی که یکی دیگر از عناوین تحسین شده PlatinumGames محسوب می شود، به عقیده بسیاری از کاربران بهترین شوتر سوم شخص تاریخ محسوب می شود. این بازی به وسیله کمپانی SEGA منتشر و توسط کارگردان اصلی سری بازی های پرطرفدار رزیدنت اویل یعنی Shinji Mikami از استودیوی PlatinumGames ساخته شده است. داستان این بازی مربوط به زمان آینده و جنگی مدرن که میان دو کشور آمریکا و روسیه رخ می دهد، می باشد. شما در نقش یک مامور ویژه سازمان DARPA به نام Sam Gideon قرار می گیرید که وظیفه دارد با طیف وسیعی از سلاح های گسترده، طی انجام ماموریتی با دشمنان مجهز به تکنولوژی های آینده مبارزه نماید.

دانلود ترینر بازی Victor Vran

دانلود ترینر بازی Victor-Vran

ترینر بازی Victor Vran

دانلود ترینر بازی Victor-Vran

در این پست ترینر بازی Victor Vran را که دارای 3 قابلیت است، قرار داده ایم. این بازی به سبک های اکشن-ایندی و نقش آفرینی ست که به تازگی توسط کمپانی "EuroVideo Medien" برای PC منتشر شده است. در واقع این بازی به یک اندازه از سبک های اکشن-نقش آفرینی استفاده کرده که پلیرها را با انتخاب گسترده ای از سلاح ها، آیتم ها، لباس ها، قدرت های شیطانی و... همراهی می کند. شما در نقش ویکتور، شکارچی شیاطین، قرار دارید و باید شهر نفرین‌شده Zagoravia را آزاد کنید. شخصیت اصلی بازی Victor Vran دارای کلاس خاصی نیست و هر نوع سلاح و ورد جادویی که می‌خواهید را می‌توانید استفاده کنید.

دانلود ترینر بازی Velvet Assassin

Velvet Assassin

ترینر بازی Velvet Assassin

Velvet Assassin

ترینر بازی Velvet Assassin بازی اکشن سوم شخص زیبایی است که داستانش به زمان جنگ جهانی برمی گردد و شما در نقش یک زن جاسوس بسیار حرفه ای و ماهر ایفای نقش می کنید که برای پیشبرد اهداف کارفرمایانتان دست به ماموریت های غیر ممکن می زنید. بازی را در ژانر اکشن سوم شخص می توان یکی از بهترین بازی های منتشر شده در سال 2009 نامید، چرا که در کنار گرافیک قابل قبول، فیلم نامه و داستانی بسیار سرگرم کننده و مهیج دارد و گیمر پس از اولین بار بازی تا انتهای آن دست از بازی بر نمی دارد !