webtraffic analytics

اطلاعیه شماره 1:

طی مشکلی که برای حساب کاربری ما در سایت Opizo پیش آمده و حساب ما مسدود شده، تمامی لینکهایی که از طریق این سرویس دهنده که شامل بیشتر ترینرها و سیوهای موجود در سایت است از کار افتاده و به همین دلیل در حال حذف لینکها از این سرویس بوده و لینکها را به صورت مستقیم قرار خواهیم داد که با توجه تعداد بالای لینکها این پروسه زمان بر خواهد بود، لذا از شما عزیزان خواهشمندیم در صورت مشاهده ی مشکل در لینکهای کوتاه شده، از طریق نظرات اطلاع رسانی کرده تا لینکهای جدید جایگزین شوند.

با تشکر از صبر و بردباری شما

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " W "
نمایش مطالب دسته بندی : W

دانلود ترینر بازی Wolcen: Lords of Mayhem

Wolcen-Lords-of-Mayhem-PC-Game

ترینر بازی Wolcen: Lords of Mayhem

ترینر بازی Wolcen: Lords of Mayhem در سبک نقش آفرینی و اکشن می باشد که نمرات متوسطی را از سمت کاربران در دو شبکه Steam و GOG دریافت کرده است. بازی به صورت جهان آزاد بوده و وقایع داستانی آن در دنیایی آشفته و پسازمانی روایت می شود. در ترینر بازی Wolcen: Lords of Mayhem شما می توانید به صورت آزادانه شخصیت مورد نظر خود را در طول بازی تغییر دهید و از سیستم سفارشی سازی حرفه ای نهایت استفاده را ببرید. شما در نقش یک افسر بازنشسته از گروه "جمهوری انسان ها" می باشید که به دلیل توسعه ی نیروهای جادویی ناخواسته باید همواره در حال فرار باشید. دشمنان اصلی تان هیولاهای جهش یافته هستند که بایستی به نبرد با آنها بپردازید.

دانلود ترینر بازی The Witcher: Enhanced Edition

The Witcher Enhanced Edition

ترینر بازی The Witcher: Enhanced Edition

The Witcher Enhanced Edition

ترینر بازی The Witcher: Enhanced Edition نسخه بهبود و ارتقاء یافته بازی The Witcher محسوب می شود که دارای گرافیک بازسازی شده، انیمیشن های و همچنین NPC های جدید است. در این عنوان در نقش فردی به نام Geralt of Rivia ملقب به "ساحره" هستید، یک قاتل هیولای افسانه ای که در شبکه ای از فتنه های ایجاد شده توسط نیروهای متقاضی کنترل جهان است. تصمیمات دشواری بگیرید و با عواقب زندگی خود روبرو شوید که شما را در یک داستان خارق العاده وارد می سازد. بازی The Witcher: Enhanced Edition یک بازی نقش آفرینی است که در دنیای خیالی تاریک، جایی که در آن سلطنت ابهام دارد، برقرار است. با شکسته شدن خط بین خیر و شر بازی بر رشد داستان و شخصیت تأکید می کند ، در حالی که یک سیستم مبارزاتی با زمان واقعی و تاکتیکی عمیق دارد.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Sanctus Reach

Warhammer 40000 Sanctus Reach

ترینر بازی Warhammer 40000: Sanctus Reach

Warhammer 40000 Sanctus Reach

ترینر بازی Warhammer 40000: Sanctus Reach یک بازی استراتژی نوبتی است که قبلاً هرگز ندیده اید، در یک دوران تاریک قتل عام و جنگ بی پایان بجنگید و گرگ های فضایی را در یک مبارزه برای دفاع از آخرین سنگر بشر همراهی نمایید. در بازی Warhammer 40000: Sanctus Reach سرعت، دقت و خلاقیت حرف اول را می زند و یک اشتباه می تواند سرنوشت شما و بازی را تغییر دهد. جهان پس از جهان به میلیاردها ارک سقوط می کند تا این که تنها یک سیاره در برابر جزر و مد سبز مقاومت کند: دنیای Alaric Prime. اینجاست که یک شرکت شجاع Space Wolves برای دفاع از آخرین سنگر بشر در سیستم موضع خود را می گیرد.

دانلود ترینر بازی WWE 2K20

WWE-2K20-pc-cover-small

ترینر بازی WWE 2K20

WWE-2K20-pc-cover-small

ترینر بازی WWE 2K20 معروف ترین عنوان شبیه سازی ورزش کشتی کج است که همه ساله نسخه ای از آن منتشر می شود. همه ورزشکاران معروف و قهرمانان این رشته در این عنوان گرد هم آمده اند و آغاز فصل جدیدی را در این بازی جشن می گیرند. البته بازی WWE 2K20 نمرات و نقدهای منفی ای از سوی کاربران دریافت کرده و اعتراض آن ها به بهینه سازی غلط، نبود هیچ گونه تغییر اساسی و تکرار مکررات بوده است که مشابه این مورد را در بازی NBA 2K20 شاهد بودیم، به نظر می رسد کمپانی 2K باید فکری اساسی در این مورد داشته باشد. این نسخه می تواند یک بازی سراسر هیجان را برای شما رقم بزند که می توانید به صورت چند نفره به مبارزه بپردازید.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Retribution

Warhammer 40000 Dawn of War II Retribution Complete

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Retribution

Warhammer 40000 Dawn of War II Retribution Complete

Retribution عنوان دومین بسته الحاقی بازی Dawn of War II محسوب می شود که در سال 2011 منتشر شد. ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Retribution تحول زیادی در گیم پلی خود نسبت به نسخه های قبلی نشان داده و بسیاری از ویژگی هایی که می بایست تا قبل از این در سری وارهمر دیده می شد را با خود به همراه دارد. بخش داستانی دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Retribution با تمامی نژادهای این سری قابل انجام بوده و شما در نقش پلیر، فرماندهی شش جناح منحصر به فرد را بر عهده می گیرید. میان ساخت ارتش عظیم یا رهبری تیم کوچکی از قهرمانان نخبه یک را انتخاب کرده و بخش تک نفره بازی را با سلیقه خود پیش ببرید.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Chaos Rising

Warhammer 40000 Dawn of War II Chaos Rising

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Chaos Rising

Warhammer 40000 Dawn of War II Chaos Rising

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Chaos Rising را در این مطلب قرار داده ایم که اولین بسته الحاقی بازی Dawn of War II محسوب می شود. داستان ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II Chaos Rising از جایی آغاز می شود که گروهی از تفنگداران فضایی تحت فرماندهی شما به سیاره Aurelia فرستاده می شوند تا به درخواست کمک فرستاده شده با کد رمز تفنگداران فضایی دسته Blood Ravens رسیدگی کنند، اما به زودی مشخص می شود این درخواست کمک جعلی بوده و توسط عده ای از سربازان خیانت کار ارتش امپراتوری فرستاده شده و از این رو مشکلات بسیاری برای شما ایجاد می شود.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II

Warhammer 40,000 Dawn of War II

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II

Warhammer 40,000 Dawn of War II

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II دومین نسخه در سری استراتژی زمان حال Dawn of War محسوب می شود که در سال 2009 روانه بازار شد. گیم پلی بازی Warhammer 40000: Dawn of War II با تمرکز برروی اکشن-استراتژی سریع، دنیای علمی تخیلی Warhammer 40,000 را به صورتی شبیه سازی کرده که پیش از این هرگز ندیده بودید. بخش کمپین بازی شامل حملات دو گروه Eldar و Ork ها به یکی از مهم ترین گروه سیاره های تفنگداران فضایی دسته Blood Ravens به نام Aurelia می شود که دارای یک پایان بندی است. مدت زمان گیم پلی این بخش نسبتا طولانی بوده که اتمام آن بسیار لذت بخش توصیف می شود. ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War II آغاز کننده فصل جدیدی در سری تحسین شده خود محسوب می شود که پلیرها را به نبردی با موضوع نجات کهکشان فرا می خواند.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Soulstorm

Warhammer 40000 Dawn of War Soulstorm

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Soulstorm

Warhammer 40000 Dawn of War Soulstorm

Soulstorm عنوان سومین و آخرین بسته الحاقی بازی Dawn of War محسوب می شود که به صورت مستقل منتشر شد. دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Soulstorm دو گروه جدید تحت عناوین Sisters of Battle و Dark Eldar را به بازی اضافه می کند و تعداد کل ارتش قابل بازی را به 9 افزایش می دهد. داستان بازی Warhammer 40000: Dawn of War Soulstorm شامل ظهور ناگهانی یک Warp Storm (طوفانی از خشم موجودات شیطانی در دنیای Warp و دنیایی مجازی از ارواح) در چهار سیاره است. دیگر جناح ها در اثر این طوفان سهمگین از خواب بیدار می شوند و در پی بررسی حوادث اخیر بر می آیند. در این نسخه نیز داستان بازی بر اساس گروهی که انتخاب کردید، پایان های متفاوتی خواهد داشت. همچنین در بسته الحاقی Soulstorm یک مجموعه نیروهای هوایی شامل یک نوع هواپیما برای هر گروه در بازی نیز اضافه می گردد.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Winter Assault

Warhammer 40000 Dawn of War Winter Assault cover

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Winter Assault

Warhammer 40000 Dawn of War Winter Assault cover

بازی Warhammer 40000: Dawn of War Winter Assault به عنوان یک بسته الحاقی برای نسخه اصلی محسوب می شود که در سال 2006 منتشر شد. ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War Winter Assault به منظور رفع کمبودهای شما ارائه شده است. این بسته الحاقی واحدها و استراتژی های جدید را به بخش گیم پلی بازی Dawn of War می افزاید که سبب دو چندان شدن هیجان آن می شود. بازی Warhammer 40000: Dawn of War Winter Assault دو انتخاب را پیش روی پلیرها قرار می دهد: کمپین سفارشی شده و کمپینی که دارای نظم خاصی نیست. بخش اول کنترل جناح های Eldar و Imperial را در اختیارتان قرار می دهد که هر کدام دارای نبردهای حماسی هستند.

دانلود ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War

Warhammer 40000 Dawn of War 1

ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War

Warhammer 40000 Dawn of War 1

بازی Warhammer 40000: Dawn of War اولین نسخه در سری بازیهای علمی-تخیلی سبک استراتژی زمان حال محسوب می شود که در سال 2004 منتشر شد. در زمان عرضه ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War بسیاری از عناوین استراتژی از سرعت و هیجان پایینی برخوردار بودند و با عرضه این آی پی جدید که دارای سرعت گیم پلی بالا و سیستم مدیریت منابع، گرافیک بالا بود، تجربه ای جدید که قبلا در بازی های استراتژی دیده نشده بود را پیش روی پلیرها قرار می داد. در ترینر بازی Warhammer 40000: Dawn of War چهار نژاد از معروف ترین و محبوب ترین گروه های دنیای Warhammer 40,000 قابل بازی بودند، ولی حالت داستانی (Campaign) نسبتا کوتاه و شامل 11 مرحله بود که هر کدام به نوبه خود بسیار هیجان انگیز بودند.