آذر دیتا

خانه » دانلود ترینر بازی » دسته‌بندی " Z "
نمایش مطالب دسته بندی : Z

دانلود ترینر بازی Zombie Driver: Summer of Slaughter

دانلود ترينر بازي Zombie Driver: Summer of Slaughter

ترینر بازی Zombie Driver: Summer of Slaughter

دانلود ترینر بازی Zombie Driver: Summer of Slaughter

ترینر بازی Zombie Driver: Summer of Slaughter به عنوان یک بسته الحاقی برای عنوان Zombie Driver محسوب می شود که شامل یک نقشه جدید به نام Paradise Island Slaughter است که در یک جزیره گرمسیری اتفاق می افتد. انواع و اقسام ماشینهای سنگین و نیمه سنگین متنوعی در بازی وجود دارند که با پیشروی میتوانید به آنها دسترسی پیدا نمایید. در بازی Zombie Driver: Summer of Slaughter می توانید در یک ساحل شنی گرم، با درختان نخل و امواج آبی آرام به قلع و قمع کردن زامبی ها بپردازید. در این بسته الحاقی با موارد جدیدی در بخش گیم پلی روبرو خواید شد که بسیار جذاب و سرگرم کننده هستند.

دانلود ترینر بازی Zombie Army 4: Dead War

دانلود ترینر بازی Zombie-Army-4-Dead-War

ترینر بازی Zombie Army 4: Dead War

دانلود ترینر بازی Zombie-Army-4-Dead-War

ترینر بازی Zombie Army 4: Dead War یک نسخه فرعی در سری خود محسوب می شود که بخش کمپین آن را ‌می ‌توان با چهار نفر انجام داد و وقایع داستانی آن در ایتالیا سال 1946 روایت می‌ شود. یک سال قبلتر از اینکه آدولف هیتلر توسط نیروهای مقاومت شکست خورد و به جهنم فرستاده شد، اما سربازانش هنوز بر روی کره زمین و به خصوص اروپا حضور دارند و برای بازگرداندن رهبرشان تلاش می ‌کنند. گیم پلی بازی Zombie Army 4: Dead War نسبت به نسخه های قبلی خود پیشرفت های زیادی داشته و شما از بین چهار شخصیت با ویژگی‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد می توانید یکی را انتخاب کنید.

دانلود ترینر بازی Zombie Night Terror

Zombie Night Terror

ترینر بازی Zombie Night Terror

Zombie Night Terror

در ترینر بازی Zombie Night Terror خود را برای هیجان انگیزترین شب زندگی تان آماده کنید! اتفاق عجیبی رخ داده و مردم شهر در همه جا به اجساد پیاده روی تشنه خون تبدیل می شوند. در بازی Zombie Night Terror شما به عنوان یکی از بازماندگان این شهر هستید و باید از تمام منابع موجود استفاده کرده تا بتوانید زنده بمانید. بازی دارای گرافیکی پیکسلی بوده که دارای گیم پلی ای بسیار هیجان انگیز می باشد. کنترل فرمانده ی مردگان متحرک را برعهده گیرید و آن ها را هدایت کنید تا به غذا دست پیدا کنند. شما در نقش پلیر باید با جست و جو در شهر و یافتن سلاح های جدید و موارد اولیه مورد نیاز، بازماندگان را مدیریت نمایید و آنها را زنده نگه دارید.

دانلود ترینر بازی ZOMBI

zombi pc cover

ترینر بازی ZOMBI

zombi pc cover

در این مطلب سه ترینر بازی Zombi را قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما کاربران عزیز قرار گیرد. برای دومین بار در تاریخ طاعون بزرگ دیگری در میان مه ای مرگبار لندن را احاطه کرده است و تمام مردم شهر به جز چند بازمانده را به یک بیماری بدتر از مرگ آلوده ساخته است. شما در نقش یکی از بازماندگان هستید که تا به حال توانسته اید زنده بمانید، اما تا چه مدت می توانید در دخمه های پر پیچ و خم خیابان ها و راه های زیر زمینی لندن زنده بمانید؟ بقایای هولناک بشریت که توسط بیماری آلوده شده و به زامبی تبدیل شده اند. در دانلود ترینر بازی ZOMBI تمامی تجهیزات , کمک های اولیه , نقشه و سلاح هایی که در طول بازی به دست می آورید را می توانید در کیفی که در اختیار دارید , نگهداری کنید .

دانلود ترینر بازی Zombie Army Trilogy

دانلود ترینر بازی Zombie Army Trilogy

ترینر بازی Zombie Army Trilogy

دانلود ترینر بازی Zombie Army Trilogy

مجموعه ترینر بازی Zombie Army Trilogy را در این پست قرار داده ایم. این بازی یا ارتش سه گانه ی زامبی ها، به تازگی توسط استودیوی "Rebellion" منتشر شده است. این عنوان حاوی نسخه های اول و دوم بازی به همراه نسخه جدید Zombie Army می باشد که در واقع نسخه های اول و دوم بازسازی شده اند و شاهد پیشرفت چشم گیر گرافیک بازی هستیم. مد جدیدی به نام "Horde" نیز به این سه گانه اضافه شده است. این نسخه شامل 15 مرحله داستانی می باشد که تا ساعت ها می تواند شما را سرگرم خواهد کرد. در واقع بازی Zombie Army Trilogy یک نسخه فرعی در سری تک تیرانداز نخبه به حساب می آید که دارای دوربین X-Ray معروف این سری نیز می باشد.

دانلود ترینر بازی Zombie Driver

دانلود ترینر بازی Zombie Driver

ترینر بازی Zombie Driver

دانلود ترینر بازی Zombie Driver

مجموعه ترینر بازی Zombie Driver یکی دیگر از سری بازی های زامبی محور است اما این بار با سبکی جدید و هیجان انگیز! بازی توسط شرکت معروف Exor Studios حمایت یافته و منتشر شده است. می توان گفت بازی سبکی اکشن دارد که در آن باید علاوه بر هدایت خودروی پیشرفته و مجهز خود، با زامبی ها نیز بجنگید و آنها را نابود کنید. این جنگ و درگیری با این هدف صورت می گیرد که شما باید بازماندگان این حادثه خوفناک را از شر این موجودات اهریمنی نجات دهید. هم اکنون می توانید بازی Zombie Driver را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.