خانه » دسته‌بندی " دانلود سیو بازی "
نمایش مطالب دسته بندی : دانلود سیو بازی

دانلود سیو بازی Little Nightmares II

دانلود سیو بازی Little Nightmares II

سیو بازی Little Nightmares II

دانلود سیو بازی Little Nightmares II

سیو بازی Little Nightmares II یک عنوان معمایی-پلتفرمر دو و نیم بعدی می باشد که دنباله ای بر نسخه قبلی خود محسوب می شود. بازی شما را در نقش پسر کوچکی به نام Mono قرار می دهد که برای زنده ماندن از کابوس ها و وحشت های Pale City و کشف اسرار تاریک آن باید با شخصیت Six همکاری کند. مونو با سیکس ، دختری که بارانی زرد را به عنوان راهنمای خود در پیش گرفته است ، به کشف اسرار تاریک برج سیگنال می پردازد. سفر آنها آسان نخواهد بود. Mono و Six با انبوهی از تهدیدهای جدید ساکنان وحشتناک این جهان روبرو خواهند شد. بازی Little Nightmares II از حیث داستانی تجربه پرجزییات و تاثیرگذاری است که کاملا علاقه‌مندان به شنیدن داستان‌های جذاب و درگیر‌کننده را راضی نگه خواهد داشت.

دانلود سیو بازی Yakuza 3 Remastered

دانلود سیو بازی Yakuza 3 Remastered

سیو بازی Yakuza 3 Remastered

دانلود سیو بازی Yakuza 3 Remastered

در سیو بازی Yakuza 3 Remastered شخصیت Kazuma Kiryu بازنشستگی خود را در سواحل شنی اوکیناوا بدست آورد. اما وقتی یک جنگ قدرتمند مرگبار پیش روی او قرار گرفت، مجبور می شود در خیابان های Kamurocho راه برود تا برای همیشه از گذشته خود فرار کند. سفر اژدهای دوجیما را کامل کنید. فصل سوم حماسه Kazuma Kiryu را با محتوای بازیابی شده در 1080p و 60fps تجربه کنید. در بازی Yakuza 3 Remastered یک داستان دراماتیک در شهر بی خواب Kamurocho در توکیو و سرزمین های گرمسیری اوکیناوا آغاز می شود.

دانلود سیو بازی LEGO Worlds

دانلود سیو بازی LEGO Worlds

سیو بازی LEGO Worlds

دانلود سیو بازی LEGO Worlds

سیو بازی LEGO Worlds یک دنیای بزرگ و بدون محدودیت را پیش روی پلیرها قرار می دهد و مثل عنوان ماینکرفت می‌توانید با استفاده از قطعات لگویی هر چیزی که فکرش را می کنید، بسازید. کهکشانی از جهان که کاملاً از آجرهای لگو ساخته شده است را تجربه کنید. مناظر عظیم را کشف کرده ، شگفتی های بی شماری را کشف کنید و با ساختن آجرهای لگو هر آنچه را تصور می کنید به وجود آورید. در بازی LEGO Worlds هر چیزی را که می توانید همزمان یک آجر تصور کنید ، ایجاد کنید یا از ابزارهای بزرگ منظره برای ایجاد رشته کوه های وسیع و ایجاد دنیای خود با جزایر گرمسیری استفاده کنید.

دانلود سیو بازی RIDE 4

دانلود سیو بازی Ride 4

سیو بازی RIDE 4

دانلود سیو بازی Ride 4

سیو بازی RIDE 4 نام یک بازی ورزشی و موتور ریسینگ است که در سال 2020 منتشر شده است. این بازی با صدها موتور، ده ها پیست و سطح کاملا جدیدی از واقع گرایی است که روح رقابتی شما را جرقه می زند. از میان صدها دوچرخه دارای مجوز رسمی انتخاب کنید و با ده ها پیست در سراسر جهان که با دقت و جزئیات فوق العاده ای طراحی شده، وارد بازی شوید. هر دارایی از داده ها با استفاده از CAD، لیزر و اسکن سه بعدی ایجاد شده است تا به دقت و جزئیات برسد و از بهترین تجربه مسابقه موتور ریسینگ تاکنون لذت ببرید. وارد یک ماجراجویی شگفت انگیز و پویا شوید که با تصمیمات شما ارتباط برقرار می کند و مسیر خود را از رویدادهای منطقه ای تا لیگ های حرفه ای انتخاب کنید.

دانلود سیو بازی Death Stranding

دانلود سیو بازی Death Stranding

سیو بازی Death Stranding

دانلود سیو بازی Death Stranding

وقایع داستانی سیو بازی Death Stranding در ایالات متحده به دنبال یک واقعه فاجعه انگیز اتفاق می افتد که باعث شده موجودات ویرانگر شروع به گشت و گذار در زمین کنند. پلیرها کنترل شخصی به نام Sam Porter Bridges را بر عهده می گیرند، پیک ای که وظیفه دارد لوازم خود را به کلونی های دورافتاده برساند و دوباره آنها را از طریق یک شبکه ارتباطی بی سیم متصل کند. بازی Death Stranding علاوه ‌بر جهان باز بودنش، ساعت‌ ها گشت ‌و گذار در کوهستان ‌ها و دنیای گسترده ‌اش را پیش روی مخاطب قرار می دهد، شخصیت اصلی داستان بازی راه حلی دقیق برای جلوگیری از انقراض نسل انسان ها پیدا کند. او در این راه علاوه بر مبارزه با دشمنان فراطبیعی با دشمنان انسانی که سعی دارند کنترل زمین را بدست بگیرند نیز مقابله می کند.

دانلود سیو بازی Toy Story 3: The Video Game

دانلود سیو بازی Toy Story 3: The Video Game

سیو بازی Toy Story 3: The Video Game

دانلود سیو بازی Toy Story 3: The Video Game

سیو بازی Toy Story 3: The Video Game نام یک بازی پلتفرمر است که در سال 2010 منتشر شده است. این بازی، براساس انیمیشنی به همین نام ساخته شده است. در این بازی دو حالت بازی وجود دارد. حالت اول، حالت داستانی است به صورت آزادانه وقایع انیمیشن را بازسازی می کند. حالت دوم یعنی حالت Box mode، متشکل از یک شهر غربی است که شما در آن می توانید به صورت آزادانه گشت و گذار کنید. این حالت بسیار مورد استقبال منتقدین قرار گرفت. Woody ،Buzz و Jessie شخصیت های قابل بازی در طول بازی هستند. هر یک از آنها توانایی های خاص خود را دارند که برای پیشرفت در حالت داستانی مورد نیاز است. اگرچه هنگام بازی در حالت Box mode، ویژگی های آنها کاملا باز هستند.

دانلود سیو بازی LEGO The Lord of the Rings

دانلود سیو بازی LEGO The Lord of the Rings

سیو بازی LEGO The Lord of the Rings

دانلود سیو بازی LEGO The Lord of the Rings

سیو بازی LEGO The Lord of the Rings یک بازی ماجراجویی و اکشن با تم Lego است که در سال 2012 منتشر شده است. این بازی، وقایع سه گانه ارباب حلقه ها را با کمی تغییر دنبال می کند. فرودو می خواهد حلقه جادویی را که همه چیز را تهدید می کند را نابود کند. او فقط در جاده Doom می تواند این حلقه را نابود کند. اما این مکان پر از اورک ها و چیز های خطرناک خواهد بود. شما در نقش فرودو و تیمش، با جستجوی عجایب، حل معما های بی انتها و غلبه بر شمنان بی پایان در تلاش برای نابود حلقه، افسانه ها را از طریق مینی فیگور های LEGO زنده می کنید.

دانلود سیو بازی A Way Out

دانلود سیو بازی A Way Out

سیو بازی A Way Out

دانلود سیو بازی A Way Out

داستان سیو بازی A Way Out در مورد دو زندانی در دهه ۷۰ میلادی به نام های Vincent Moretti و Leonard "Leo" Caruso می باشد که از زندان گریخته و باید از دست زندانیان دیگر و پلیس‌ها فرار کنند. بازی دارای گیم‌ پلی ده ساعته‌ است که شما و یکی از دوستان‌ تان را با روش‌هایی خاص و گوناگون سرگرم می‌ کند. نکته مهم در مورد بازی این است که بخش تک نفره ای ندارد و تنها راه بازی کردن آن به صورت co-op است و شما باید با یکی از دوستانتان به تجربه آن بپردازید. تصمیمات گرفته‌شده در حین بازی تأثیر بسیاری روی داستان خواهند گذاشت.

دانلود سیو بازی Resident Evil 4 Ultimate HD Edition

دانلود سیو بازی Resident Evil 4 Ultimate HD Edition

سیو بازی Resident Evil 4 Ultimate HD Edition

دانلود سیو بازی Resident Evil 4 Ultimate HD Edition

سیو بازی Resident Evil 4 Ultimate HD Edition نسخه جدیدی برای بازی رزیدنت اویل 4 محسوب می شود که از نظر گرافیکی تغییرات زیادی داشته و دارای بالاترین کیفیت یعنی HD با نرخ فریم 60 فریم بر ثانیه می باشد. در بازی Resident Evil 4: Ultimate HD Edition مامور ویژه Leon S. Kennedy به ماموریتی برای نجات دختر رئیس جمهور ایالات متحده که ربوده شده است، اعزام می شود. او با وانت به روستایی در اروپا می رود و در آنجا با تهدیدهای جدیدی روبرو می شود که با دشمنان زامبی سنتی قسمت های قبلی این مجموعه متفاوت است. لئون با موجودات وحشتناک جدیدی که توسط تهدید جدیدی به نام لاس پلاگاس آلوده شده است مبارزه می کند.

دانلود سیو بازی Resident Evil 4

دانلود سیو بازی Resident Evil 4

سیو بازی Resident Evil 4

دانلود سیو بازی Resident Evil 4

در سیو بازی Resident Evil 4 بازیکنان باری دیگر با شخصیت نام آشنای مجموعه رزیدنت اویل یعنی Leon S. Kennedy ، پلیس تازه کار Raccoon City همراه می شوند. شش سال از تخریب شهر راکون می گذرد و در آن زمان، دولت ایالات متحده توانسته است شرکت بدنام آمبرلا را نابود کند. بازیکنان دوباره به لئون می پیوندند که اکنون یک مامور آمریکایی با یک ماموریت کاملاً مخفی است. وی مامور شده که به موضوع ربوده شدن دختر رئیس جمهور بپردازد و تحقیقات او را به مکانی مرموز در اروپا سوق دهد. در بازی Resident Evil 4 همانطور که لئون با وحشتهای غیر قابل تصوری روبرو می شود، باید بفهمد چه کسی یا چه چیزی پشت همه این اتفاقات ناگوار است.